Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 16 Sep 2019, 20:17

Kako je moguce da Patriote imaju ovoliko dobru odbranu?

Kapiram da su Miami i Pitsburg bulje ali ovo bas deluje zastrasujuce.
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 16 Sep 2019, 20:20

Mislim da jos ne mozemo videti pravu snagu te odbrane.

Kao sto rekoh, ovaj Majami je mozda najgori tim ikada u NFLu, ako bilo kome pridju na jednocifreno bice uspeh.

A i Pitsburg nije odusevio.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58224
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 16 Sep 2019, 20:29

Znam ali 3 poena u 2 meca.

S tim da je ovaj Miami do pred kraj imao fazon 60 osvojenih jardi. Bas zastrasujuce cifre.

Da prenesu i 1/4 ovih stvari u jace meceve i prosetace se do Chiefsa.
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 16 Sep 2019, 20:34

Fakat je da zaista deluje da su Patsi i Cifsi puno puno iznad ostatka lige trenutno i ne deluje da ih neko moze ugroziti.

-Baltimore i Cardzersi su valjda "najopasniji", a ako od njih budu strahovali, mrka kapa...

Ali opet, vidis kako jedna povreda usere sve, Stilersi su ugasili, a i Saintsi pitanje koliko mogu u ovom periodu bez Brisa. Ako se odrze na nekih 3-5 pa pojure PO kad se vrati, bice im uspeh.

Ali ako ostanu zdravi, sve osim finala konferenciji Patsi-Cifsi je veliko veliko iznenadjenje.

-I vec se naslucuje da ce Bafalo da pojuri WC, imaju jedan od laksih rasporeda u ligi, a krenuli sa 2 pobede, plus imaju 2 puta Majami, kuci Dzetse, takodje kuci imaju Denver, Vasington i Sinsinati sto bi trebale biti lakse pobede, sve u svemu, minimalno 8-8 moraju imati ove sezone, posle ovakvog starta, mozda i do 10-6 dobace. Ne zbog kvaliteta (iako ga imaju), nego zbog bas bas laganog rasporeda, nesto slicno kao Hjuston lani koji je imao daleko najlaski raspored u ligi.

-Kad pomenuh Hjuston, u toj diviziji ce biti klanje, ali ne vidim nikoga da je opasan za nesto vise. Teksansi su daleko najbolji na papiru, ali sta to vredi kad im igra ne vredi 3 grosa.



U NFCu ce sa druge strane biti bas otvoreno do samog kraja.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58224
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 16 Sep 2019, 20:45

Peki wrote:
Mislim da je ipak NFC North najjaca divizija


User avatar
John Schneider
 
Posts: 1543
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Baxter Stockman » 16 Sep 2019, 23:06

Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34232
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 16 Sep 2019, 23:11

John Schneider wrote:
Peki wrote:
Mislim da je ipak NFC North najjaca divizija




Moram priznati da ne kuzim poantu
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 16 Sep 2019, 23:15

Remzi zatrazio trejd.



Ocito nema povratka posle ovoga.

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58224
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 17 Sep 2019, 06:07

@ Peki

Pa 3 od 5 najgori QB kada je u pitanju procenat bacenih pasova koji nisu imali sansu da budu uhvaceni igraju u , po tvom misljenju, najjacoj diviziji. :biggrin:


Nije da se potpuno ne slazem sa tvojom konstatacijom, ali mislim da je NFC zapad u ovom trenutku nesto jaca divizija (I ja bih pre sezone rekao da je to sever ali SF je ocigledno kliknuo a Arizona prikazuje vise nego sto sam mislio).


Minkah Ficpatrik u Stilersima za pika prve runde 2020.

Iskreno nisu mi jasn ni STilersi I Delfinsi.

Stilersi jer daju pika prve runde posle 0-2 I gubitka startnog QB (sto znaci da bi mogao biti jako visok pik prve runde), a Delfini jer trejduju 11 pika koji je na jeftinom ugovoru jos 4 godine (a vec dali Tunsila). Da oni trejduju zvezde od 27,28 godina koji nose mnogo kep prostora razumeo bih, ali ovako...trejdujes dva mlada igraca koji mogu da ti budu kameni temeljci na obe strane terena za pikove od kojih ne znas sta ces dobiti...
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1543
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 17 Sep 2019, 07:23

Sjajan posao za PIT.
Samo prati kakav ce to igrac biti.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13368
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 17 Sep 2019, 10:17

Hm...aj ovako, je l bi pre imao Minku ili Granta Delpita?
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1543
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 17 Sep 2019, 11:46

Ficpatrika :smile:

Delpit je isto generacijski talenat, i skoro su iste gradje i fizikalija.
Po meni, Fic je daleko bolji obarac i igrac u polju, dok je Delpit vise igrac za prednji deo odbrane - izmedju ostalog i pass rush zverina.
Fic mi vise pristaje sistemu PIT, jer je igrao money poziciju kod Sabana u Bami.
Doduse tamo nema sta nije igrao.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13368
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 17 Sep 2019, 12:45

John Schneider wrote:@ Peki

Pa 3 od 5 najgori QB kada je u pitanju procenat bacenih pasova koji nisu imali sansu da budu uhvaceni igraju u , po tvom misljenju, najjacoj diviziji. :biggrin:


Nije da se potpuno ne slazem sa tvojom konstatacijom, ali mislim da je NFC zapad u ovom trenutku nesto jaca divizija (I ja bih pre sezone rekao da je to sever ali SF je ocigledno kliknuo a Arizona prikazuje vise nego sto sam mislio.


Mozda zbog odlicnih obrana u diviziji?
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 17 Sep 2019, 16:56

Adams zatrazio trejd od Jetsa. Kakav odron od fransiza su ove mukice iz AFC istoka.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1543
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 17 Sep 2019, 16:59

@peki

Ma naisao sam.na onaj podatak I bilo mi interesantno da ga postavim uz tvoju konstataciju. Svakako.je NFC sever uz Jug I zapad NFC najjaca divizija lige. Jbt vidi sve divizije iz NFC-a, ko bi rekao. A u jedinoj nespomenutoj su micni Dalas I Fila.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1543
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests