Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 07 Jan 2019, 22:50

Peki wrote:
Felipao wrote:Ko je glasao za Chargerse :biggrin:


Ja :truce:


Ako pogodis alal ti k.

Vidim u Ramse samo ja verujem :D

Ramsi su zadnju titulu uzeli pre tacno 20 godina, ima tu neke simbolike. Moja prognoza SB, pobednik Rams - Saints sa jedne a sa druge strane pobednik Colts - Chiefs. Pobednik - NFC ekipa.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 07 Jan 2019, 23:02

Ja sam poprilicno ubedjen da Ramsi i Saintsi nece igrati medjusobno u NFCu, ocekujem da Dalas prodje.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 07 Jan 2019, 23:10

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 07 Jan 2019, 23:31

Bas tako, Wentz je piqcketina teska gledao sam taj mec protiv NO koji su izgubili 48-7 gde je imao 3 INT i O TD i posle par kola mec protiv Dallasa gde se povredio ali se i pre toga videlo da je digao ruke od ekipe, takav mu je bio govor tela.

Foles jeste postao bog i ako uprava odabre Wentza stvarno ce morati sledece sezone sa njim da doguraju daleko ili ce doziveti tezak brodolom.

Kako je karma cudo osecam da ce se povrediti posle par kola ili ce jednostavno krenuti da se raspada, kako je i cela svlaciona uz Folesa to je ozbiljna tempirana bomba.
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 07 Jan 2019, 23:45

Ma sportska pravda je cudo. Nakon 85 godina postojanja fransize, covek im doneo prvu SuperBowl titulu u istoriji, a svi znamo sta Iglsi znace Filadelfiji...

Znaci Fols je u njihovim ocima Bog i zauvek ce biti. Nikad se nece pojaviti QB kojeg ce voleti vise nego njega. A na sve to sto je uradio prosle godine, napravi jos veci cirkus ove, tako sto je tim iz izgubljene situacije doveo u plej-of preko Los Andjelesa i Teksansa. Pa jos dobio u Cikagu najbolju odbranu lige sa generalno ne bas sjajnom partijom, ali je bacio kad je trebalo :D

Jednostavno, ne mozes takvog coveka da menjas, mislim mozes, ali taj muceni Venc ce da bude pod takvim pritiskom naredne ili narednih sezona, da to nema sanse da istrpi. Sto rece ovaj u Forbesovom tekstu, kad krene da gresi, 3&out, pa ostanu bez plej-ofa sledece sezone, to ce da bude salva kritika i slicno...

A kako je karma kucka, najverovatnija opcija bi bila ta koju si naveo da Venca otrese jos neka teska povreda ili da jednostavno bude injury prone ili slicno...

A fakat je da plej-ofa nece videti u godinama koje dolaze sa Vencom, jebes prokletstvo Bele Gutmana kakvo ce ovo da bude :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 07 Jan 2019, 23:55

A zamislite sta ce biti ako, po vasem misljenju, izaberu Folsa i trejduju Ventza (slozicete se da je nerealno da se na 2 qb daje 50-60 miliona).Fols odigra jos 3-4 sezone i ode u penziju a Wentz ode npr u Ramse i u sledecih 15 godina obori gomilu rekorda, uzme 2-3 sb dok Eaglesi i dalje muku muce da nadju Folsovu zamenu.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 08 Jan 2019, 00:00

Svejedno sumnjam da bi neko zamerio njima na tome...

To je opet ono "sta ako", isto tako ja mogu reci sta ako Fols ode u Dzeksonvil ili ne daj Boze Dzajantse (daj Boze :D) pa jos sa Dzajantsima napravi neki uspeh dok Iglsi budu tavorili sa Vencom... Pa ubili bi ih :D I njih i Venca :D

Ili recimo ode u Jagse i uzme jos jedan SuperBowl... Meni je to mnogo realnija opcija jer npr. tim Jagsima samo QB nedostaje, dok nisam neki optimista da bi Venc vodio neku fransizu do trofeja.

Mada, vreme ce pokazati... Ja da sam neko i nesto u Iglsima, nikad ne bih zamenio Folsa... Ejjj pa covek zasluzuje statuu pored Rokijeve u Filadelfiji, ne diras u bozanstvo :D

Trejduj Venca za silu pikova i da te Bog vidi.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 08 Jan 2019, 00:08

Svakako podnosljivije od toga da zadrzis Wentza koji recimo dozivi jos 1 ACL i ode sve u pm. I onda da se provlaci narednih 20 godina kako si 2 puta oterao legendu vecu od Rokija Balboe :biggrin:

Pa ti vidi koji je scenario realniji. Da li da ides sa mladjim i perspektivnijim igracem koji ima 0 utakmica u PO, najtezu povredu u sportu iza sebe i vec 2 sezone ne moze da zavrsi u jednom komadu ili sa ljubimcem publike koji ti je vec doneo SB i opet pravi cudo za cudom, svi ga obozavaju u svlacionici...

Koga boli uvo i da ne urade nista? Igras sa novcem kuce.

Pogotovu u situaciji kad za tog Wentza mozes da dobijes preozbiljan paket i ojaces redove tima koje zelis. Pri tom i on ima 26 godina...
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby White Mamba » 08 Jan 2019, 00:12

Kako da teras Folsa posle onog sinoc ?
Pa coveka kenja abnormalno :D
Plus ponesto i zna :roll:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42734
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 08 Jan 2019, 00:18

Matt LeFleur novi trener Grin Bej Pekersa.


Neocekivano i nimalo mi se ne svidja. Mislim da je bilo boljih kandidata ako su vec trazili ofanzivnog trenera.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 08 Jan 2019, 00:31

Pre 2 godine je bio OC u Ramsima, doveo ga Mekvej. Nije pozivao akcije, ali hvalili su njegov rad sa QB. Prosle godine u Titanima, nije radio sa mnogo talenta ali mi se taj napad nije nesto posebno ni svidjao u svakom slucaju. Sve u svemu, cudna odluka. Mozda su uboli novog Mekveja ali pre bih rekao da su se zajebali. Sve zavisi od toga koga ce dovesti za koordinatore.Ako to budu neka "slabija" imena, nisam optimista a nisam siguran ni da ce Rodzers da ga postuje onoliko koliko bi trebao da postuje jednog HC
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 08 Jan 2019, 05:11

Auuu al je Clemson razneo Alabamu...Lawrence.je najveci talenat jos od Laka...
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 08 Jan 2019, 11:18

Meni angažman LaFleura kao trenera Packersa uopšte nije jasan. Napad Titansa je bio medju 6-7 najgorih u ligi, a on je kao nagradu za to dobio mesto prvog trenera u jednoj od legendarnih franšiza. Ovo mi liči na Broncose i Josepha pre dve godine. Bio je DC Dolphinsa, odbrana je bila dvadesetdeveta u ligi, a on je dobio posao. Izgleda da je dovoljno da popiješ dva piva sa Sean McVay-em i dobiješ posao koordinatora ili trenera u NFL.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 08 Jan 2019, 11:36

Danas citam da ostavlja kompletan strucni stab, ukljucujuci Petina na DC. Nisam optimista po pitanju Rodzersovih sansi da uzme SB do kraja karijere.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 08 Jan 2019, 11:46

https://overthecap.com/projecting-the-2 ... ory-picks/ Izasli compesatory pikovi. Ramsi zaboli 2 pika u trecoj rundi, vrhunski draft kapital za sledecu godinu. A imacemo samo 3 need pozicije - FS, DL i LB.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests