Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Steamroller91 » 21 Sep 2018, 02:55

Mayfield bacio vise jardi za 30 sekundi nego Taylor za celo poluvreme.
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Steamroller91 » 21 Sep 2018, 04:00

Odlicna utakmica. Odlican Baker.
Odbrana Brownsa je perverzija.
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 21 Sep 2018, 04:30

Baker touchdown maker!!! Ovo je prvi meč da stvarno vidim razlog zašto je prvi pik. Bio sam za to da draftuju Darnolda ali razlika u lopti koju baca Mayfield u odnosu na Darnolda je vidljiva.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Steamroller91 » 21 Sep 2018, 04:38

Opasne bombe baca, ima jaku ruku, siguran poprilicno, precizan... Da Landry i Calaway nisu ispustili neke lopte(i to sve njihovom ktivicom) mogao je lagano 300 bacenih yd skupiti a prakticno je odigrao jedno poluvreme.
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 21 Sep 2018, 06:00

Trenutno Baker deluje mnogo bolje od Darnolda. Ne znam da li je do toga sto ga odbrana Jetsa nije ocekivala I skautirala, ali stvarno je delovao jako dobro.

Braunsi, ukoliko baker bude igrao na ovom nivou , mogu dosta cak I ove godine.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1544
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 21 Sep 2018, 07:14

John Schneider wrote:Trenutno Baker deluje mnogo bolje od Darnolda. Ne znam da li je do toga sto ga odbrana Jetsa nije ocekivala I skautirala, ali stvarno je delovao jako dobro.

Braunsi, ukoliko baker bude igrao na ovom nivou , mogu dosta cak I ove godine.


Tek je prvi meč. Ima i on mane koje će protivnici polako otkrivati. Na primer, sa njegovom visinom će teško bacati kad je pocket nedefinisan i ima ljudi blizu njega. Ali, ono što se vidi tek kad počne da igra prave mečeve je da ima neverovatnu preciznost i brz izbačaj. Prijatno sam iznenadjen onim što sam video. Mislio sam da će biti promašen pik.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 21 Sep 2018, 08:05

Ja sam pogresio sto se tice Warda. Ishejtovao sam taj pik zato sto sam mislio da CB nije najveci need za Klivilend ali decko je tako jeben igrac da ga i sa prvog mesta ne bi bilo steta uzeti. Jebe Klivilend :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 21 Sep 2018, 10:11

mmarko28 wrote:
John Schneider wrote:Trenutno Baker deluje mnogo bolje od Darnolda. Ne znam da li je do toga sto ga odbrana Jetsa nije ocekivala I skautirala, ali stvarno je delovao jako dobro.

Braunsi, ukoliko baker bude igrao na ovom nivou , mogu dosta cak I ove godine.


Tek je prvi meč. Ima i on mane koje će protivnici polako otkrivati. Na primer, sa njegovom visinom će teško bacati kad je pocket nedefinisan i ima ljudi blizu njega. Ali, ono što se vidi tek kad počne da igra prave mečeve je da ima neverovatnu preciznost i brz izbačaj. Prijatno sam iznenadjen onim što sam video. Mislio sam da će biti promašen pik.

Ne samo da ima preciznost I brz izbacaj nego I jako brzo razmislja. I potpuno je svestan desavanja u dzepu, nije pogubljen, I sasvim solidno je pokretljiv. Mada je danas imao ludu srecu da je Bitonio pokupio onaj njegov fambl.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1544
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 21 Sep 2018, 10:12

Felipao wrote:Ja sam pogresio sto se tice Warda. Ishejtovao sam taj pik zato sto sam mislio da CB nije najveci need za Klivilend ali decko je tako jeben igrac da ga i sa prvog mesta ne bi bilo steta uzeti. Jebe Klivilend :D


Ward je pun pogodak. A izgleda I Mejfild. Nisu mi bas najjasnije uloge Corbetta I Chubba.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1544
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 21 Sep 2018, 19:53

Mene je kod Bakera odusevilo sto je odlucan. Cim nesto vidi ispaljuje ko metak loptu. Inace dosta rookie QB, a primjetio sam to i kod Darnolda sinoc, kad vide nesto sto im se svidja imam osjecaj kao da 2 puta razmisle odigrati ili ne, kao da su nesigurni dali bi trebali baciti tu, pogotovo ako nije primarna meta.

Baker sinoc nije imao sva savrsena dodavanja, vise puta je bacio iza igraca, ali sigurno ce i taj osjecaj doci s vremenom. Bas mi se svidja kako djeluje siguran u svoje poteze i odlucan. Doduse, sve to moze nestati nakon par gresaka i interceptiona ali nekako mi Baker ne djeluje kao takav tip.
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Doe » 23 Sep 2018, 21:08

Kakav lopovluk i kako otimanje za Čifse, alal vera.
User avatar
John Doe
 
Posts: 12606
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Steamroller91 » 23 Sep 2018, 21:38

Garopolo ACL...
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 24 Sep 2018, 04:19

Odgledao skoro sve u skracenim, a kola ludog... :pop:

-Pobeda Bafala u Minesoti je verovatno najvece iznenadjenje na nekoj utakmici otkad pratim NFL. Ovaj Alen je lud QB :D

-Hjuston je najveca prevara sezone, ali njima pas igra uopste nije losa, stavise... Play calling je jadan i neverovatan, ljudi vise od pola akcija idu trcanjem gde ne mogu vise od 1-2 jarda po playu uzeti. Bil O Brajan je idiot ako on zove akcije. Barkli je bolestan RB.

-Tenesi, kakva odbrana :blue: :blue:

-Sezona Najnersa verovatno zavrsena povredom Garopola, steta, Mahomes nastavio sa sjajnim partijama. :okk:

-Majami na 3/0, rekoh Pekiju jutros da ce Patsi izgubiti od Detroita i da ce da bude bolestan hype u Majamiju kada sledece sedmice odu sa 3/0 i dve pobede vise u Boston :D

-Odbrana Grin Beja :pop: :pop:

-Ramsi nastavili sa dominacijom, strasno raznovrstan napad.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58252
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 24 Sep 2018, 09:18

Napad Chiefsa i dalje plodi, odbrana i dalje kriminalna.
Garapolo je ispao debil, umesto da izadje u aut kurci se i prosuo ga lik kao nista - naravno out do kraja sezone. Jos i Sherman se sjebao, nema leba od SF.
Minesotu sam predvideo drugaru da pada tiket :D sto se i obistinilo. Ovo je NFL, ne mozes ti da gledas sta je koja ekipa uradila prva 2 kola. Ti Bilsi su pokazali veliki napredak kad je Alen usao na QB u drugom poluvremenu druge tekme, inace mi je mnogo gotivan QB, hajpujem ga od preseasona :D
Nju England ni blizu dobar roster u napadu kao prethodnih sezona na WR pozicijama, i eto te fame kako je Brejdi goat koji igra sa krsh risiverima a od njih pravi vrhunske. Ma vazi ... Jedina njegova nada je da se Gordon unormali, jedino ih on moze spasiti.
Grin Bej - sta je sa odbranom. Navodno zategli odbranu - ali juce. Lose deluju u svim fazama igre ova prva 3 kola. Tj nedovoljno dobro za SB contendera.
Remsi prze jako, u napadu se ne zna odakle preti veca opasnost. Samo se nadam da nije nista ozbiljnije sa Pitersom, koji je izasao u prvom poluvremenu.
Saintsi - napad kao i uvek przi, kad se malo zategne odbrana na proslogodisnji nivo bice to ok. Ali divizija prsti.
Bengalsi ti cuveni jesu bolji od onog sto sam ocekivao ali opet, prvi ozbiljan protivnik - izgubili. Sad kad Klivilend upali masinu sa Mejfildom, uzima diviziju :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 24 Sep 2018, 10:36

Patriotsi su, po talentu, jedan od najlošijih rostera u NFL. Odbrana im je strašno spora, nemaju kvalitetne pass rushere, u sekunderiju im je komunikacija katastrofalna već drugu godinu. Prošle godine su bili jedna od najlošijih odbrana u ligi, ostali su bez jednog od najboljih igrača Butlera, a nisu doveli zamenu. Hightower je bio njihov najbolji igrač pre dve godine, ali povrede su ozbiljno ostavile trag. Čovek bukvalno ne postoji na terenu. Prošle godine im je glavni problem u odbrani bila brzina lajnbekera, a nisu uradili ništa da poboljšaju taj deo odbrane. Svi LB su im krupni, teški razbijači, ali strašno spori. Svaki, malo brži RB ih bukvalno rasturi. Koliko je odbrana loša videlo se ove nedelje u duelu Jaguarsa i Titansa. Titansi su spustili Jaguarse na njihovom terenu na 6 poena, a Patriotsi su im prošle nedelje dozvolili 31 poen.
U napadu su ostali bez LT Soldera (nisu doveli zamenu) Lewisa i Cooksa, dva najeksplozivnija igrača, opet bez prave zamene. Na sve to, Patriotsi su verovatno tim koji je najlošije draftovao u poslednjih 5-6 godina. Bukvalno nisu draftovali nijednog igrača koji je postao zvezda. Najbolji igrač kog su draftovali u tom periodu je Flowers, koji je dobar, ali je daleko od najboljih DE u ligi. Ogroman je broj promašaja u prve 2-3 runde drafta za Patriotse od drafta 2013 do danas. Možda će oni i ove godine u playoff, ali to je posledica toga što je Belichick izuzetan trener, a ne talenta koji imaju.

Što se tiče Packersa, u tom timu se sve svodi na Rogersa, a on igra sa povredom zbog koje bi trebao da pauzira barem mesec dana. Ali, kad bi otišao na pauzu od mesec dana, Packersi bi ispali iz playoffa, drugu godinu za redom.

Drago mi je da je Josh Allen pokazao da može da bude dobar QB, ako se sa njim bude kvalitetno radilo. Meč Bills-Vikings pokazuje koliko su male razlike u kvalitetu izmedju timova u NFL. Minesota je malo opuštenije ušla u meč i odmah im se desio raspad. Moraće Allen još mnogo da radi, ali ne bi me iznenadilo kad bi za 3 godine on bio najbolji QB iz klase 2018. Definitivno ima najbolje fizičke predispozicije.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 56 guests