Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 20 Mar 2018, 15:21

Jaguari otpustili Alena Hurnsa.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 20 Mar 2018, 18:33

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 20 Mar 2018, 19:27

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 21 Mar 2018, 14:17

Jaguarsi ciste cap space. Mislim da ce pojuriti Tomasa.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 21 Mar 2018, 20:22

John Schneider wrote:Jaguarsi ciste cap space. Mislim da ce pojuriti Tomasa.


Zašto bi jurili Thomasa kad imaju Gipsona koji je odigrao odlično ove godine, a jeftiniji je i mladji.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 21 Mar 2018, 20:32

http://seahawksdraftblog.com/are-the-ja ... de-partner

Jaguarsi i Cardzersi su mi prvi favoriti da ga pojure. Pa onda Dalas, Atlanta...
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 22 Mar 2018, 15:21

Jason Pierre Paul trejdovan u Tampu.

"With the 2nd pick in 2018 NFL draft New York Giants draft Bradley Chubb defensive end, NC State"
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 23 Mar 2018, 10:30

Pre mislim da ce probati da se pomere malo u nazad.

Inace Tampa je dovela dva odlicna DE, I sada sa McCoyem imaju jednu od boljih prednjih cetvorki u ligi. Oni sa 7 pikom uzimaju ili Nelsona, ili Vorda ili Veu. Bice I oni mnogo zajeban protivnik svima. U drugoj rundi mislim da ce klepiti jednog od raning bekova. Gajs, RoJo, Cubb.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 23 Mar 2018, 14:34

John Schneider wrote:Pre mislim da ce probati da se pomere malo u nazad.

Inace Tampa je dovela dva odlicna DE, I sada sa McCoyem imaju jednu od boljih prednjih cetvorki u ligi. Oni sa 7 pikom uzimaju ili Nelsona, ili Vorda ili Veu. Bice I oni mnogo zajeban protivnik svima. U drugoj rundi mislim da ce klepiti jednog od raning bekova. Gajs, RoJo, Cubb.


Da je GM Gettleman hteo da se pomera u nazad, pomerio bi se u trejdu sa Jetsima. Ne verujem da će se pomerati. Giantsi imaju dve opcije. Kratkoročnu gde bi draftovali igrača koji je najbolji prema njihovom rangiranju i dugoročnu gde bi draftovali QB. Mislim da je samim dolaskom Gettlemana doneta odluka da Manning ostaje QB još neko vreme. Gettleman je iz Giantsa otišao u Pantherse i sad se vratio. Ako pogledaš kako su draftovali Giantsi i Panthersi može da se zaključi da oni grade timove tako što grade OL i DL. Znači, Nelson ili Chubb. Mislim da je prerano da draftuje guarda Nelsona kao pik #2, a sada imaju rupu na poziciji DE. Pierre-Paul je imao loš ugovor i zato je trejdovan ali mi je logično da, ako ne draftuju QB, draftuju Chubba.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 23 Mar 2018, 14:40

Slazem se za konstataciju u vezi sa trejdom sa Dzetsima. Mislim da nece birati Chubba ili Nelsona sa druge pozicije. Ili ce se pomerito na 5 sa denverom(ali ne dalje od toga) I tamo docekati jednog od njih dvojice ili ce uzeti QB-a. I dalje mislim da je realnije da uzmu QB kao drugog pika bas iz razloga koje si naveo. Da su hteli da idu u nazad , uradili bi to sa Jetsima I tamo uzeli Chubba ili Nelsona I zaradili brdo pikova.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 23 Mar 2018, 15:08

John Schneider wrote:Slazem se za konstataciju u vezi sa trejdom sa Dzetsima. Mislim da nece birati Chubba ili Nelsona sa druge pozicije. Ili ce se pomeriti na 5 sa denverom(ali ne dalje od toga) I tamo docekati jednog od njih dvojice ili ce uzeti QB-a. I dalje mislim da je realnije da uzmu QB kao drugog pika bas iz razloga koje si naveo. Da su hteli da idu u nazad , uradili bi to sa Jetsima I tamo uzeli Chubba ili Nelsona I zaradili brdo pikova.


Interesantno je da Gettleman nikad nije trejdovao u nazad u prvoj rundi drafta. Na ovom draftu je opasno ići nazad jer postoji samo 6-7 vrhunskih talenata, što bi ameri rekli ''blue chip'' igrača. Barkley, Chubb, Nelson, Edmunds, Ward, Fitzpatrick i možda još po neko (ako pitamo tebe, definitivno Vea). Ako trejduju sa Billsima neće draftovati vrhunskog igrača. Mislim da Giantsi nisu hteli da trejduju sa Jetsima i zbog toga što ne žele da pomažu Jetsima. Tu je veliki rivalitet u New Yorku.

Postoji priča da su Giantsi, kad su birali trenere i GM-a ove godine, uslovljavali da moraju da zadrže Manninga. To je razlog što su ostali bez nekih od glavnih kandidata za trenera. Čovek od velikog uticaja u Giantsima je Ernie Accorsi, bivši GM koji je doveo Manninga 2004 godine. Mislim da su Gettlemana doveli baš zato što je on neko ko će zadržati Manninga naredne 2-3 godine. Logično je da draftuju QB jer je pitanje kad će ponovo imati pik #2 na draftu i biti u mogućnosti da draftuju QB za budućnost, a da ne trejduju gomilu pikova za to. Ali, nisam siguran da će uraditi tako nešto. Ako draftuju QB, potrošili su pik na igrača koji neće igrati barem 1-2 godine. Ako draftuju Barkleya, Chubba, Nelsona dobijaju igrača koji će odmah imati veliki uticaj na igru. Mislim da je to logika kojom se vode u Giantsima.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 26 Mar 2018, 22:19

Prica se da su Ramsi u pregovorima sa Dzajantsima oko moguceg trejda za OBJ-a.

Jetsi se povukli iz price oko Suha.
Sto verovatno znaci da Suh trazi ogromnu kolicinu novca.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby gogo23 » 27 Mar 2018, 01:56

gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Steamroller91 » 27 Mar 2018, 08:46

Ramsi idu na SB ocigledno.
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 27 Mar 2018, 15:16

Dodjite na rogove, aaaaaa. Trese se guza patriotama, i ofanzivnim linijama sirom amerike. Suh mi je delovao nerealno dok nije otkazao Okland, posle toga sam verovao da moze stici. Donald znaci ugovor dobija tek sledece godine ali ljudi moji koja je ovo odbrana brutale. Da pritisak na tebe prave Donald, Suh i Brokers a pozadi vrebaju Piters, Talib i Dzojner. Jedemo kvoterbekove za dorucak !
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests