Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Doe » 04 Feb 2019, 04:05

Rutinski
User avatar
John Doe
 
Posts: 12508
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 04 Feb 2019, 04:09

Sad tek sledi muka da se zatvori ova ocajna predstava, koga is ovog cemera izabrati kao MVP-a.

Goff se namece kao favorit.

Edit: :laugh: :laugh: :laugh: Ovom sto je sastavljao mini highlight finala pukla aneurizma u mozgu od muke. Treba 3 dnevnice dobije.
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby White Mamba » 04 Feb 2019, 04:11

:lol2: :lol2:
Edelman
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42765
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby neza » 04 Feb 2019, 04:12

E bas vala, sta da snima, kako je j publika dolazila? :laugh:
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 04 Feb 2019, 04:14

Inace toliko i o Donaldu, kao sto sam i pretpostavljao usrao se Belichik u njega...
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 04 Feb 2019, 04:16

Zasluzeno MVP

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58107
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby neza » 04 Feb 2019, 04:35

Jeste, patuljak je prosao kroz Gondor... Svaka cast, gluplje finale nisam gledao... :okk:
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 04 Feb 2019, 05:09

Cestitke navijacima Patriota.

BB je nekoliko nivoa iznad svih ostalih trenera u ovoj igri. Veceras je Brejdi bio u najbolju ruku prosecan, a ovo je najlaganija pobeda BB od svih 6 do sada.

Remsi poslednja dva meseca ne lice na sebe u napadu. Oni su zbog uzasnog napada vec na poluvremenu trebali da izgube finale konferencije. Ima I do povrede Gurlija koja je ocigledno prilicno zajebana, a mislim da vise ima do toga sto je McVej procitan (vec dugo ne moze da se vidi slobodan hvatac remsa a u prvom delu sezone nije bilo defanzivaca na 5m od napadaca ovnova) a Goff je glup kao noc da bilo sta promeni na samom terenu.

Iz ugla navijaca Sijetla, ovo je idealan scenario, jer mislim da Remsima sledi strmoglavi pad. Witvort se verovatno povlaci, Goff je pokazao da je nesposoban da ode do samog kraja (jer ovo veceras je bilo sramotno), pitanje sta cemo videti od Gurlija u buducnosti, a poraz u SB je uvek uzasno tesko preboleti (osim ako nisi BB).
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 04 Feb 2019, 11:08

Sta reci ... Pomalo mi i zao sto nismo ispali od Saintsa, posle ovakvog nastupa ostaje bljutav ukus.

Odbrani se nema sta prigovoriti. Ostati ovoliko dugo na terenu i primiti samo 13 poena - malo koja odbrana bi to uradila ako i ijedna. Trcanje smo im zaustavili (dobro, normalan pad u finisu meca) a u pasu smo imali smo problem sa Edelmanom, kao sto se i dalo ocekivati.Gronka nisu previse koristili a Vajt je totalno limitiran. Bilo je tu dosta kontakta nad Donaldom, ali generalno OL Patriota je odlicno cuvala Brejdija. Ipak sve u svemu, 13 poena, presecena lopta, zaustavljeni totalno na trecem daunu, odbrana je odradila svoj posao.

Sa druge strane, odbrana NEP je dala disertaciju u sekonderiju. Gilmor, Mekarti, Cang - savrsenstvo i uzivanje gledati ono, zaista. Savrsen coverage, savrsena reakcija u trenutku dok hvatac prima loptu. A apsolutni hajlajt Gilmora koji forsira fambl sa brutalnim stif armom u faci. Pass rush - prebili su Gofa, prebili. ALi ipak, napad Ramsa je totalno podbacio - Mekvej i Gof.

Na Mekveja ne mogu da se ljutim mada me cudi sto je totalno napustio run igru od prve minute. Nije ni pokusavao da trci. Skrin pasovi iz bekfilda, koji bi potencijalno mogli unistiti odbranu koja blica sa ovoliko ljudi - uopste nije koriscen, a jedan je od nasih jacih oruzja zadnje 2 godine. Vrv je tome kumovala situacija sa Gurlijem, sa kojim ocigledno nesto nije u redu. Nadam se samo da ce moci da se vrati na staro sledece sezone jer je izgleda u pitanju koleno koje je sjebao jos na koledzu i zbog kojeg je svojevremeno na draftu izbacivan u mockovima iz prve runde ali Fiser ga je ipak podigao visoko. Sve u svemu, Mekvej se totalno pogubio. Nije nijednom iskoristio sweep hvataca, revers, bukvalno je pokusavao jednu istu stvar celu utakmicu a koja nije prolazila, Gofovom krivicom.

Gof - blaga katastrofa. Jeste pretucen ali delom je i sam kriv. Drzao je loptu i kad nije morao, kasnio je sa pasom konstantno. Sumirana utakmica u jednom pleju, Cooks napada post rutom cover 2. Sta to znaci ... Imas 2 sejftija koji cuvaju po polovinu terena i kada igrac prelazi iz zone jednog sejftija u zonu drugog postoji prozor u sredini terena koji mozes da pogodis. Cooks je tu bio sam kao duh za cist TD od nekih 50 jardi. Gof naravno kasni i baca Cooksu u trenutku kad je vec uveliko pokriven od strane ovog drugog sejftija nakon sto je nekoliko trenutaka mahao rukama u ocajnickom pokusaju da dozove Gofa. Uzas, blagi uzas. Inace, cist DPI na Cooksu u finisu utakmice nije sviran koji bi vrv utakmicu odveo u produzetke, ali realno pobedu nismo zasluzili. Napad je odigrao jadno i bedno, iako kazem uzivao sam u utakmici, i detaljima koje su nam odbrane ponudile.
Donta Hajtauer, Cang, Mekarti,Gilmor, Litlton, Dzojner, Suh, msm zaista je ovo bila utakmica sjajnih odbrana i veoma losih QB- ova. Brejdi nocas je pruzio jedva bolju partiju od Gofa, i to za toliko bolju za koliko je imao uvek otvorenog Amendolu.

Sto se tice Snajderove opservacije, daleko je ovaj tim od potonuca. Brine situacija sa Gurlijem ali imamo zdrave osnove i dovoljno novca u seleriju da nadogradimo ono sto nam skripi. Msm zaista ne vidim neko drasticno padanje u kvalitetu cak naprotiv, mislim da cemo imati jaci roster sledece sezone.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 04 Feb 2019, 11:59

Voleo bih da mi posle ovoga kazu ljudi da li su pomenili misljenje o Folesu? Zato sam isticao koliko je ono HOF partija jer ceo mec Belichick nije nasao nacina da ga uspori kamoli zaustavi.

Doduse teleca glavudza nije sastavila ni 1 drive sto je i BB stavilo u soku ali dobro.

I posle koji ce ti djavo fenomenalna odbrana, pass rush, najbolji kickcer u ligi, panter koji bi valjda bio MVP da su nekako dobili 5-3, kad QB ne moze nista da procita i realizuje ceo mec.

Mislim svaka cast i odbrani Patsa koja je bila fenomenalna ali ono ma daaaaaj...
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 04 Feb 2019, 12:04

@ felipao

Ja mislim da onaj TD nije spasao drugi sejfti nego CB koji je dotrcao skroz sa druge strane terena.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 04 Feb 2019, 12:15

Cestitke navijacima NEP i svima koji su navijali za njih :smile:
Zasluzeno.
Belicek je po meni najveci trener, a Brejdi je jedan od tri najbolja QB ikada.

NEP je Belicek.
Svi uspesi Patriota su njegovo delo.
Covek je jebeni genije, i najveca je pravda sto je osvojio i ove godine.

Ko zna sta ce biti sutra, mozda se i raspadnu.
Ali svima nama koji smo godinama mrzeli NE, bice zao kada se dinastija zavrsi.
Verovatno nikada vise u nijednom sportu necemo docekati skoro dvodecenijsku dominaciju.

Bravo majstori.


Ramsi su na najtezi moguci nacin sankcionisani za uspesno sezonsko prikrivanje brojnih nedostataka Gofa.
Ima mnogo nedostataka.
Ali to sto je glup, to je nenadoknadivo.
Ako misle da nesto urade u buducnosti, Gofa moraju da se rese.
Brejdi je na svom pocetku pobedio super jake Ramse.
Gof se na svom pocetku raspao u vremenu i prostoru.
Stvar je jasna.
Gof je kancer sampionskih ambicija.

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 04 Feb 2019, 12:17

Pa u lajv prenosu se ne vidi mnogo detalja ali ako je to bio CB onda su igrali cover 2 cloud, gde ti je prakticno ista poenta samo je CB popunio to mesto drugog sejftija, sto je onda jos crnje za Gofa, jer CB treba vise vremena da stigne do svoje zone odgovornosti nego sto bi trebalo S koji se po aligmentu vec nalazi tu.
Msm u prevodu, Gof je to onda citao kao cover 1, zato nije ni znao da ce sredina biti prazna, odnosno nije uocio na vreme coveka koji se shiftuje.
@Golden
pa svi smo se slozili da Gof nije resenje :) Svakako opet kazem da bih od svih njih najpre voleo Wentza.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 04 Feb 2019, 12:32

Pogresio sam, video sam sad akciju iz sirokog ugla. Igrali su cover 3 al je ovaj sejfti u sredini je ostao previse plitko pa ja nisam ni video da postoji. A CB koji je imao deep zonu u cosku terena je spasao TD jer je utrcao u zonu ovog srednjeg kad je video sta ce se desiti. Au jbt tek sad vidim kakva vrhunska reakcija, mnogo opake igrace ima NEP u sekonderiju. I uvek izmuzu Bilse i tako neke ekipe, i dovedu te igrace za dz, nije mi jasno.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Steamroller91 » 04 Feb 2019, 12:33

Uh moram da menjam avatar.
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests