Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 05 Sep 2018, 11:30

PA ne znam kakav hype moze biti oko Tampe. Ne vidim kojom magijom oni mogu preko 6/10. A to im je ako bas razvale sezonu.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58312
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Estebán » 05 Sep 2018, 11:33

Pit Bull wrote:PA ne znam kakav hype moze biti oko Tampe. Ne vidim kojom magijom oni mogu preko 6/10. A to im je ako bas razvale sezonu.

Možda sam se pogrešno izrazio. Mislio sam pre svega na prošlu sezonu, kada su išle priče da se može do PO, dobra rešenja u fazi napada. Na kraju očajna odbrana, a i u napadu su pojedinci žestoko podbacili. Sada se ne ide tako daleko, pogotovo među fanovima.
Estebán
 
Posts: 83
Joined: 02 Jul 2018, 18:28

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 05 Sep 2018, 13:18

Ja mislim da Tampa moze da iznenadi u diviziji.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13385
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 05 Sep 2018, 13:52

Pit Bull wrote:Zadnjih par godina je Filip ubedjen kako ce Braunsi imati 5+ pobeda i redovno promasi.

Sad sam ja ubedjen u taj scenario. Ako Gordon bude na mestu, ove godine bi morali da imaju minimalno 5-11, a uz malo ili dosta srece i 7-9.


Kojih zadnjih par godina :D , samo prosle. A ocigledno sam omasio za godinu dana, i to zbog nedostatka QB i ofanzivnog koordinatora - obe pozicije resene.

Sto se tice Tampe, msm da ne moze do PO ali svakako dobra ekipa kojoj takodje fali bolji QB. Sve ovo sto je Marko napisao za Winstona, kao da je pisao iz moje glave :D Jedino da Fitzpatrik opet poludi, vreme je ipak za novi ugovor :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 05 Sep 2018, 13:54

Pa ona prva opklada je bila pre 3 ili 4 sezone :D

Prva posle Cudzinskog.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58312
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 05 Sep 2018, 14:00

Pit Bull wrote:Pa ona prva opklada je bila pre 3 ili 4 sezone :D

Prva posle Cudzinskog.


Pit brate moj, al si ti izlapeo :D Pretprosle godine smo se kladili da Arizona nece u PO (i to sam pogodio) a prosle da ce Klivilend imati 6 i vise pobeda (omasio). Ti meni pice, ja tebi veceru :D a ove godine da Benglasi nece u PO. Kakav crni Cudzinski :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 05 Sep 2018, 14:08

Ja bih se zakleo da si ti i tada pisao o Klivlendu lepe price, a oni redovno duvali :D

Kad mi ne bude mrsko, vraticu istoriju :biggrin:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58312
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 05 Sep 2018, 14:10

Pit Bull wrote:Ja bih se zakleo da si ti i tada pisao o Klivlendu lepe price, a oni redovno duvali :D

Kad mi ne bude mrsko, vraticu istoriju :biggrin:


Jeste, pomenuo sam jednom prilikom da Klivilend u toj sezoni, poslednji put nije bio sprdacina od tima i da nisu lose delovali te 2 sezone. Ali nismo se tad nista kladili. Potrazi, potrazi :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 05 Sep 2018, 14:13

Verujem ti da se nismo kladili, podseti me za Arizonu, ali mi je ostalo u malom mozgu da si im najavljivao dobru sezonu, a oni 4-5 pobeda nisu dobacili :D


Btw. vidim da Bafalu startuje Peterman :lol2: :lol2: Pa bolje nekoga iz Vukova Beograd da su doveli za QBa
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58312
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 05 Sep 2018, 14:19

Estebán wrote:
Pit Bull wrote:PA ne znam kakav hype moze biti oko Tampe. Ne vidim kojom magijom oni mogu preko 6/10. A to im je ako bas razvale sezonu.

Možda sam se pogrešno izrazio. Mislio sam pre svega na prošlu sezonu, kada su išle priče da se može do PO, dobra rešenja u fazi napada. Na kraju očajna odbrana, a i u napadu su pojedinci žestoko podbacili. Sada se ne ide tako daleko, pogotovo među fanovima.


Svaka ekipa veruje da ima odličan tim na početku godine, pa tako i Tampa. Tek posle 3-4 meča shvate da su precenili svoje igrače.
Problem Bucsa prošle godine je bio nedostatak pass rushera. Oni igraju možda najklasičniji tip cover 2 zone koja je prilično predvidiva i sve zavisi od toga da li tvoj pass rusher stiže do QB na vreme. Ako nemaš taj kvalitet u DL onda ta odbrana ispada smešna. U teoriji, odbrana bi trebalo da bude bolja ove godine jer su tu sada Curry, Pierre-Paul, Vita Vea. Mislim da ih je Winston ozbiljno zeznuo sa ovom suspenzijom. Imaju nezgodan raspored u prva tri kola i moglo bi da se desi da počnu sezonu sa tri poraza.Da su kompletni od starta bili bi konkurentni, ovako, što kaže Pit, 6-10 sezona im ne gine. Ne ide im u prilog i činjenica da su u diviziji gde su tri tima ozbiljni kandidati za playoff (Carolina, Atlanta i New Orleans).
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 05 Sep 2018, 15:01

Pit Bull wrote:Verujem ti da se nismo kladili, podseti me za Arizonu, ali mi je ostalo u malom mozgu da si im najavljivao dobru sezonu, a oni 4-5 pobeda nisu dobacili :D


Btw. vidim da Bafalu startuje Peterman :lol2: :lol2: Pa bolje nekoga iz Vukova Beograd da su doveli za QBa


Arizonu si tvrdio da ce da budu prvi u diviziji a ja da nece ni u PO, i dobio sam opkladu. Au kakav si Covic Pitbule, nevera :D

Billsi su za rubriku verovali ili ne. Ljudi trejduju Tejlora i Mekarona, benchuju Alena i startuju na kraju Petermana :truce:
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 06 Sep 2018, 08:52

Uuuuu da su uspeli bilo bi veselo

Rams COO Kevin Demoff said the team offered the Raiders an "aggressive package" for Khalil Mack before Oakland traded him to the Bears.

The Rams are working wonders with the salary cap this offseason, and if they'd have landed Mack, we're not sure this team could be stopped. It's fun to think about, but obviously didn't happen. Demoff said the Raiders turned down the Rams' offer because Oakland thought the Rams' picks would be too low in the order. For all the acquisitions and contracts the Rams have handed out this year, they still have a ton of cap room in 2019 and beyond. Edge rusher is truly the only real weakness on this roster, but they make up for it with Aaron Donald and the secondary.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13385
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 06 Sep 2018, 09:22

Msm da je Kalil bio rezervna opcija za slucaj da se sa Donaldom ne postigne dogovor. Ili eventualno da prihvati neki malo manji ugovor na kraci period jer mi je nerealno da Ramsi imaju 2 najplaceniji defanzivna igraca koji nose 50 miliona godisnje. Uz to imas i najplacenijeg RB u ligi, QB stize na naplatu, Piters stize na naplatu itd. Nema sanse da bi to bilo odrzivo, ne znam kojim cudom. Jedino da liferuju Gofa i draftuju novog QB sto i nije los plan :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 06 Sep 2018, 12:07

Sta ocekujete veceras?

Mislim da ce Atlanta da se osveti za poraz u plej-ofu, Fols bar dve presecene...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58312
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 06 Sep 2018, 15:42

Pit Bull wrote:Sta ocekujete veceras?

Mislim da ce Atlanta da se osveti za poraz u plej-ofu, Fols bar dve presecene...


Atlanta ima možda najpotcenjeniju odbranu u ligi, a strašno su kvalitetni i brzi. Očekujem da će u napadu biti bolji nego prošle godine. Sa druge strane Eaglesi su u predsezoni izgledali očajno. Wentz verovatno neće igrati prva dva meča, LT Peters još uvek ne igra, a njegova zamena Vaitati je kriminalno loš. U meču sa Brownsima Garrett ga je bukvalno rasturio. Mislio sam da će se Vaitai penzionisati posle tog meča. Jeffery verovatno propušta ceo prvi mesec. Ostali su i bez Blounta i TE Burtona. Nick Foles se vratio u svoj način igranja iz Ramsa. Bukvalno svaki pas koji je bacio u predsezoni je bio loš, čak i oni koje su hvatači uhvatili. U odbrani im fali Jernigan koji je povredjen i mislim da će im puno faliti "veliki finansijski mag" LB Mychal Kendricks koji je bio važan za njihovu odbranu prošle godine. Kad na sve ove probleme dodaš činjenicu da će u Filadelfiji biti slavljenička atmosfera zbog prošlogodišnjeg Super Bowla, ja sam prilično siguran da će Falconsi dobiti ovaj meč.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests