Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 17 Mar 2018, 16:16

Peki wrote:Coltsi trejdali Jetsima 3.pick za 6.,37. i 49. pick ove godine. Idu Jetsi po QB-a


Coltsi su dobili mnogo više nego što je normalno, prema tablicama bodovanja pikova. Sigurno je bilo još timova koji su bili zainteresovani
za pik #3. Čak je i #6, #37 i #49 mnogo, ali još su dali pik druge runde 2019. GM Coltsa Ballard trenutno otvara šampanjac u kancelariji.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Steamroller91 » 17 Mar 2018, 21:42

Image

Vrhunski posao Coltsa.
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Steamroller91 » 19 Mar 2018, 00:08

Trejdovali smo 5. pika sa Rejdersima za WR Cordarrelle Patersona i 6. pika. Eto nam kick returnera umesto Diona/Denija.

Pritom u njemu mozemo dobiti iznenadjenje kakvo samo Bill moze iskopati. U svakom slucaju mi nismo na gubitku u ovom trejdu.
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 19 Mar 2018, 08:03

Ndamukong Suh tells me he is planning to visit the Rams.



To je vec ozbiljna stvar. Suh + Donald :pop:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 19 Mar 2018, 09:37

Dr Arslanagic wrote:
Ndamukong Suh tells me he is planning to visit the Rams.



To je vec ozbiljna stvar. Suh + Donald :pop:


Sunce ti jebem, pa od nase OL ni dugmici ostati nece. :crybaby:
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 19 Mar 2018, 17:29

Potpisali su i Easley-a na jos godinu.
Ako dovedu i Suha, majko mila sta ce to biti.

Stilersi potpisali Jon Bostic-a za otvorenu ILB poziciju.
Videcemo sta ima da ponudi.
Uglavnom ovim potpisom, jos je samo DAL ostao da nikog nije potpisao.

Steam, ne bih mogao da ti kazem sta ce BB da uradi, mozda i trejduje pik prve runde za dodatni.
On to bas voli da radi.
Ako ostane u prvoj rundi, moguce je Offensive tackle jer je najveca potreba na toj poziciji.
Treba i RB, i pass rush.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 19 Mar 2018, 19:24

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Steamroller91 » 19 Mar 2018, 22:24

Koliko ima do drafta jos, mesec dana?
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 20 Mar 2018, 09:09

PIT potpisao Morgana Burneta iz GB.
Sejfti. Odlican potez.
Ako uspe da ostane zdrav celu sezonu, fenomenalan potez.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 20 Mar 2018, 10:03

A gde si video da je pao potpis? Ja poslednje sto sam video je da je krenuo kod njih na pregovore. I ako je potpisao, je l se zna za koje pare?
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 20 Mar 2018, 11:05

Nije zvanicno stavio potpis, ali je sve dogovoreno.
Sigurno potpisuje.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 20 Mar 2018, 11:42

Igrač o kome niko ne priča u ovom free agency period je Eric Reid. Sigurno jedan od top 20 sejftija u ligi, a dešava mu se isto što i Kaepernicku. Timovi ga
bojkotuju zato što je bio jedan od vodja protesta u NFL prošle godine. Čak i ako ga neko potpiše dobiće mnogo manji ugovor nego što realno vredi.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 20 Mar 2018, 11:56

mmarko28 wrote:Igrač o kome niko ne priča u ovom free agency period je Eric Reid. Sigurno jedan od top 20 sejftija u ligi, a dešava mu se isto što i Kaepernicku. Timovi ga
bojkotuju zato što je bio jedan od vodja protesta u NFL prošle godine. Čak i ako ga neko potpiše dobiće mnogo manji ugovor nego što realno vredi.

Pa videcemo da l je stvarno tako. Za sada ni jedan sejfti osim matjea nije potpisao. Zato sam I pitao doktora je l gotovo za Barneta , jer bi to znacilo da je pokrenuto trziste ( a mene zanima to zbog Tomasa). A ima bas dosta dobrih sejftija trenutno.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 20 Mar 2018, 13:10

John Schneider wrote:
mmarko28 wrote:Igrač o kome niko ne priča u ovom free agency period je Eric Reid. Sigurno jedan od top 20 sejftija u ligi, a dešava mu se isto što i Kaepernicku. Timovi ga bojkotuju zato što je bio jedan od vodja protesta u NFL prošle godine. Čak i ako ga neko potpiše dobiće mnogo manji ugovor nego što realno vredi.

Pa videcemo da l je stvarno tako. Za sada ni jedan sejfti osim matjea nije potpisao. Zato sam I pitao doktora je l gotovo za Barneta , jer bi to znacilo da je pokrenuto trziste ( a mene zanima to zbog Tomasa). A ima bas dosta dobrih sejftija trenutno.


Činjenica da je na tržištu ostalo dosta stvarno kvalitetnih sejftija, a sa druge strane svaki prosečan CB je dobio ugovor govori i o tome da timovi ne smatraju da
je ta pozicija previse bitna u timu. Ali, siguran sam da Reid neće dobiti ugovor kakav zaslužuje i da će timovi pre potpisati igrače koji nisu tako dobri kao on
samo zato što je učestvovao u protestima. Pre njega će ugovor dobiti i Burnett, Vaccaro, Boston, Searcy i još neki igrači.

Stvarno misliš da će biti tržišta za Thomasa? Mislim da ovi tvoji nemaju nameru da ga trejduju osim ako je neko lud da im ponudi pik prve runde. On je I dalje relativno mlad i stvarno dobar igrač.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 20 Mar 2018, 13:29

Pazi , siguran sam da zele da ga trejduju. I siguran sam da su upali u problem jer svi znaju da oni to zele I sada se igra cekalica. Pat pozicija. Snajder, da bi dobio ono sto zeli (a po nekim glasinama to je pik 1 I 3 runde) mora da nekako izazove osecaj urgencije kod ostalih GM-ova da ce zbog velike potraznje ostati bez Tomasa. A ostali GM-ovi koji zele Tomasa (a siguran sam da ih ima bar 3,4) ne zele da nude nista vise od pika 2 runde I eventualno jos nesto uz to, jer znaju koliko Kerol I Snajder zele da ociste ceo igracki kadar. Tomas ce traziti ono sto mu Snajder u zivotu nece dati, I sta je onda preostalo SIjetlu. Da mu nezadovoljan igrac, koji preti hold outom ukoliko ne bude produzio ugovor odigra jos godinu dana (nezadovoljan) I onda ode za dz (tj za potencijalni komp pik 4 runde), ili da ga eventualno taguju jos godinu dana? Ali ne vidim svrhu u tome jer mislim da SIjetl nema sanse da napadne titulu sledece godinu, I zato u ovom trenutku mora da izvuce maksimum iz ET-a, da ne bi zavrsili kao sa Sermom I Kemom od kojih su na kraju dobili jednu qrcinu, poveliku.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests