Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dimitrije » 27 Sep 2019, 06:52

Dobro, ako ništa probudio se...

Kako ti vidiš toliko "nepoverenje" u RB na kraju? Više im je
bacao u poslednjih 3-4 napada, makar te na manje od 10 jardi su mogli da probaju trčanje...
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5660
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 27 Sep 2019, 07:30

Ne znam sto nisu probali ni jednom u onom drajvu kada su potrosili 4 akcije I sve 4 pasom...realno im je ovaj RB krs (nikad mi se nije svidjao) , ali brate sa jedne jarde iz 4 puta bi ugurao pa ne znam...verovatno su bili u fazonu, ovi ocekuju trcanje daj da bacimo, a onda i drugi put je isao pas iz nekog razloga, treci put su pokusali trik da Rodzers utrci ali su procitani I cetvrti su onda morali na pas...
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1545
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 27 Sep 2019, 08:06

Slazem se za DPI, po meni oba cista. Koja je poenta celendza u toj situaciji kad je to i dosta proizvoljna odluka, tj ide na osecaj sudije.
GB sjebao sam sebe na kraju, 2 tajmauta, 40 sekundi, jos 3 pokusaja i ti bacas pas. Mora Rodzers da isiluje pa to ti je. Iz 3 puta bih ja uterao a kamoli Dzons za koga mislim da je sasvim dobar RB. Nije u drustvu sjajnih naravno, ali mislim da jeste iznadprosecan. Ne bih npr rekao da su i Carson a pogotovo ne Prosise bolji od njega, cak nasuprot.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 27 Sep 2019, 08:21

Ti poredis njihovog prvog sa nasim drugim I trecim RB. :P
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1545
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dimitrije » 27 Sep 2019, 08:48

Ne znam, 70ak jardi trčanjem od toga Rodgers 50 i nešto, koliko god on bio vanserijski igrač to je baš monopol. Nisam baš siguran da će to ići tako

________________________________________________________

A bilo je i ovoga

"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5660
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 27 Sep 2019, 09:26

Neizbalansiran im je napad. Mislim nije sramota ne uspostaviti trcanje protiv Filadelfije ali oni su imali 13 urucenja za RB, a Rodzers je imao loptu kod sebe u 58 akcija, u 5 je skremblovao a u 53 bacio pas. Mislio sam ranije da je to do Mekartija, do losih RB itd ali sad vidis da je u stvari do Rodzersa. Cela saga letos o tome kako nema dovoljno slobode na LOS, a zasto mu treba sloboda, pa da bi silovao pas ko majmun. Sjajan QB, ali nije sampionski materijal. I to po pravilu RB u GB propadaju, TE u GB propadaju (Jared Cook, Grejem, i ranije ko je sve tu bio), a dobro se snalaze samo vertikalni brzi trkaci poput Adamsa, Nelsona, Dzonsa, Alisona, Dzeningsa i slicno. Lik ne bi bacio pas ispod 10 jardi, nema sanse, osim ukoliko je skrin akcija u pitanju. Ne verujem da ce Rodzers uzeti titulu do kraja karijere, osim ukoliko odbrana postane dovoljno nadmocna.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 27 Sep 2019, 09:34

Da, i na 34:27 u zadnjoj cetvrtini za Filu, GB je isao 4 pokusaja pasa sa 3 jarda od endzone (igrali su i cetvrti daun). To je za mene ludilo mozga, da su 4 puta trcali uzeli bi ta glupa 3 jarda.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 27 Sep 2019, 10:35

Felipao wrote:Da, i na 34:27 u zadnjoj cetvrtini za Filu, GB je isao 4 pokusaja pasa sa 3 jarda od endzone (igrali su i cetvrti daun). To je za mene ludilo mozga, da su 4 puta trcali uzeli bi ta glupa 3 jarda.


Naravno da ce phila odlicno baciti pass igru kad na probijanja ni ne ides. To i par ocajnih special team akcija su izgubili utakmicu Packersima. Kod 10-0, u situaciji gdje phila bas nista nije mogla Sanders vrati kickoff za 60-70 yardi, postignu TD. Sljedeci kickoff Crosby nabije loptu u aut i Phila s 40y opet lagano do TD. Nevjerojatne gluposti u situaciji kad si totalno dominantan, i onda u u drugom poluvremenu forsiranje pass igre na sto se Phila brzo prilagodila i bilo bi cudo da je drugacije zavrsilo. I uz sve to, svejedno dodjes 2 puta unutar 5y i nijednom ne probijas... uzasno vodjenje utakmice od LaFleura a vjerujem da je i Rodgers tu ima prste...
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 27 Sep 2019, 13:22

Definitivno presudila igra trcanjem.

Dok je vamo Sanders preorao teren (plus sjajan punt return + ono trcanje od 50+ jardi), Hauard je zavrsavao posao u crvenoj zoni.

Na drugoj strani trcanja nije bilo i to je to.

Mada opet dobra napadacka utakmica sa obe strane, da im se nije desio ovaj bezveze INT na kraju, gledali bi makar produzetke.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58260
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 29 Sep 2019, 13:06

Ocekujem da Ramsi izgube od Tampe uz dominaciju Arona Donalda.
Da Dzajantsi dobiju WAS uz jos jednu sjajnu partiju Jones-a.
Da Tenesi dobije.
Da Detroit iznenadi KC i da IND dobije jos jednu.
Da PIT izgubi jos jednu i navijacu da Bilsi dobiju NEP, sto bi to bila senzacija godine.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13373
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 29 Sep 2019, 18:19

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13373
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 29 Sep 2019, 18:29

Ovaj Seal Jones je bolji TE od Njokua. I Njoku i OJ Hauard su hajpovani zbog atletizma a realno nisu nikakav faktor u NFL do sada.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 29 Sep 2019, 18:39

AJ Brown-a sam otpustio u fantaziju :biggrin:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13373
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 29 Sep 2019, 18:44

Ala plodi Detroit, NEP raspali opet domaci teren u PO :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 29 Sep 2019, 18:46

Cikagovo ne biranje Mahomesa jedanko je Portlandovom ne biranju Dzordana.
Jesce muda dok postoje.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13373
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests