Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 06 Aug 2017, 18:48

Jay Cutler je potpisao ugovor sa Miami Dolphinsima na godinu dana za oko 10 miliona $. Dolazi kao zamena za Tannehilla. Jadni navijači Dolphinsa!!!
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dimitrije » 06 Aug 2017, 19:20

Bas nisu imali nikog drugog na trzistu? Jbt mis, vrate iz penzije ovo mrtvo puvalo :krsti:
Ne smem da propustim sutra First Take, Smit ce infarkt dobiti
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5637
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 06 Aug 2017, 19:41

mmarko28 wrote:Jay Cutler je potpisao ugovor sa Miami Dolphinsima na godinu dana za oko 10 miliona $. Dolazi kao zamena za Tannehilla. Jadni navijači Dolphinsa!!!


:pop: :blue: :lollol:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 06 Aug 2017, 20:04

Ja ne znam dal je ikad losiji QB uzeo vise para.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 06 Aug 2017, 20:09

49ersi doveli za ovu sezonu odlicnog LB Malcolm Smitha, koji je zbog povrede vec zavrsio sezonu.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 06 Aug 2017, 20:58

Dr Arslanagic wrote:Ja ne znam dal je ikad losiji QB uzeo vise para.


Cutler je meni čudan jer je dovoljno dobar da dovede tim do skora 7-9, 8-8, a nikad nije bio dovoljno dobar ili zainteresovan da igra u skladu sa svojim potencijalom. Ima top u ruci ali ga nikad nije interesovalo da bude vrhunski. Ali, interesantno je da je svoju najbolju sezonu imao 2015 godine kad je Adam Gase bio of.koordinator u Bearsima.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 07 Aug 2017, 21:06

Jets are placing WR Quincy Enunwa on injured reserve with a neck injury.


Morace da prosire draft na 10-15 rundi.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 11 Aug 2017, 10:37

Gledao sam sinoć meč Browns - Saints. Ne mogu da se setim ko se na forumu kladio da će Brownsi imati 5 pobeda, ali su šanse za tako nešto male. Razlozi za to su igrači u napadu i Hue Jackson. WR Brownsa su jednostavno loši. Nijedan od njih nije dovoljno ekplozivan da pravi razliku 1 na 1. Protiv ozbiljnih timova će se to itekako videti. Drugi razlog je Hue Jackson. Garantovao je da će vise koristiti igru trčanjem u ovoj sezoni, ali kad počne meč on prosto zaboravi da koristi trkače. Na ovom meču je sigurno 70-75% akcija bilo za pas. Ima dva RB koji su prošle godine trčali 4.8-4.9 jardi po nošenju, a uopšte ih ne koristi. Jedina dobra vest za napad Brownsa je da Kizer na momente deluje kao QB, što se ne može reći za Kesslera i Osweilera. Još je to daleko od ozbiljno QB, ali ima talenta da, ako sredi rad nogu, postane ozbiljan QB. Već vidim da će posle ovog meča navijači Brownsa krenuti da ga preterano hvale, da pričaju kako je sjajan, kako konačno imaju QB.... Realno, još je daleko od toga da bude dobar NFL QB, pre svega zato što nema preciznost na kraćim pasovima. Ima top u ruci, može bez napora da baci pas 50 jardi, ali je strašno nekonstantan kod pasova 5-15 jardi, koji su u NFL najvažniji. Tu se vidi loš rad nogu koji ga je koštao toga da bude pik u prvih 10 na draftu.

Ono u šta sam uveren je da će odbrana delovati dosta bolje nego što je delovala u prošloj godini. Williams je već uveo dosta novih stvari, imaju mnogo solidnih igrača u defanzivnoj liniji, kornerbekovi izgledaju barem kompetentno, što je ogroman napredak u odnosu na prošlu godinu kad mi se činilo da bi likovi koje dovedeš sa tribina bolje igrali od onih koji su na terenu.

Što se tiče Saintsa, Alvin Kamara je igrao dobro i mislim da će već za godinu dana biti startni RB Saintsa. Deluje dobro na terenu. Saintse nije moguće preterano oceniti na osnovu ovog meča zato što im je bukvalno pola tima nedostajalo. Brees, Paterson, Engram, Lattimore, Ramcyzk, Breaux.... Ono što sam primetio da je startna odbrana Saintsa delovala ozbiljno, ali je pitanje da li je to posledica lošeg napada Brownsa ili dobre odbrane Saintsa.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 11 Aug 2017, 13:10

Ja sam se kladio na Braunse :biggrin:



Ovakvu kolektivnu sorku jos nisam video u NFL-u, gradski rivalitet je rodjen :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 11 Aug 2017, 16:55

Ruki majamija MLB Raekwon McMillan sjebao ACL.
Kraj sezone.

Kizer u medijima dozivljava status Dzonija fudbala i Tebowa.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 11 Aug 2017, 18:05

Dr Arslanagic wrote:Ruki majamija MLB Raekwon McMillan sjebao ACL.
Kraj sezone.

Kizer u medijima dozivljava status Dzonija fudbala i Tebowa.


Kizer je realno odigrao prosečno. Drugi je problem što su Brownsi imali jednu solidnu sezonu od svog QB od 1999 do danas. Sve ostale su bile ispod proseka. Ne znam šta bi bilo da imaju Rogersa, Brady-ja, Stafforda ili nekog drugog talentovanog QB. Tretirali bi ga kao Boga.
Skauti su uglavnom bili u pravu o Kizeru. Baci jedan pas kakav samo 6-7 QB u NFL može da baci, a onda baci dva pasa od 10-15 jardi gde promaši svog hvatača za 2 metra. Kao i svi igrači koji imaju jaču ruku, lenj je sa tehnikom, radom nogu, pravilnim postavljanjem tela. Ako Jackson uspe da mu taj deo priče koriguje, mogao bi da bude dobar. Imam utisak da će on večito biti nekonstantan, slično kao Jameis Winston.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 11 Aug 2017, 18:16

Sammy Watkins u Ramsima.

The Buffalo Bills traded their star wide receiver and a 2018 sixth-round pick to the Rams in exchange for E.J. Gaines and the Rams' 2018 second-round pick.


Gof dobija oruzje. Da vidimo od cega je.
Ako se ovaj ne povredi opet.

Sto se mene tice mnogo su dali.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 11 Aug 2017, 18:21

Eagles acquire CB Ronald Darby from Buffalo for WR Jordan Matthews and a 2018 third-round pick.



Bills get Jordan Matthews, E.J. Gaines, LAR 2nd, and PHI 3rd for Sammy Watkins, Ronald Darby, and a 6th.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 11 Aug 2017, 18:28

Mnogo smo dali. Gaines je vrlo dobar CB, cak je svojevremeno bio podignut u drugoj, trecoj rundi cini mi se plus pik druge runde za igraca koji nije sastavio nijednu sezonu zdrav, iako je nesumnjivo talentovan. Cak je na tom draftu bio povezivan sa Ramsima al su nas Bilsi pretekli koliko se secam.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 11 Aug 2017, 18:52

Felipao wrote:Mnogo smo dali. Gaines je vrlo dobar CB, cak je svojevremeno bio podignut u drugoj, trecoj rundi cini mi se plus pik druge runde za igraca koji nije sastavio nijednu sezonu zdrav, iako je nesumnjivo talentovan. Cak je na tom draftu bio povezivan sa Ramsima al su nas Bilsi pretekli koliko se secam.


Lično mislim da je ogroman rizik, jer Watkins verovatno nikad neće biti potpuno zdrav. Ali, ako bude zdrav, strašan je talenat. Klasa WR 2014 godine je verovatno najbolja u istoriji, a on je bio procenjen kao najtalentovaniji u toj klasi. Odell Beckham, Mike Evans, Marquise Lee, Calvin Benjamin, Brandin Cooks, Davante Adams, Jarvis Landry, Allen Robinson, Martavis Bryant... Kad je bio zdrav on je izgledao odično i to sa ispodprosečnim QB - Taylorom koji je strašno limitiran u tome koje akcije može da odigra, koje pasove vidi i može da baci. Ako Goff ove godine bude ličio na QB, ovo može da ispadne i dobar potez.

Billsi su definitivno ušli u full rebuild mod. Na sledećem draftu imaju 6 pikova u prve 3 runde. Trejd Darby-ja govori da su došli momci iz Panthersa da vode Billse. Panthersi kao organizacija ne cene previše poziciju CB i nisu voljni da troše novac na njih. Takodje, Darby nije tip CB koji njima odgovara. Eaglesi imaju očajne CB, i morali su da urade nešto po tom pitanju. Sa defanzivnom linijom kakvu imaju Eaglesi, ovo bi mogao da bude jako dobar potez za Filadelfiju i Darby bi mogao da procveta tamo.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests