Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 07 Oct 2018, 22:02

Kakav napad imaju Ramsi.
Trener je 2/3 tima.

Ne volim Gofa nikako i da osvoji SB nece mi biti simpatican.
Isto kao i Tomlina recimo.

Koner je ubica, ne razumem zasto ga PIT proslo kolo nije koristio.
Nije bolji od Bela, ali je sigurno kalibar startnog RB.

Denver se popisao po solidnom timu sa uzimanjem Kinuma.
CLE dobio BAL :krsti:

Mekarti je najveca prevara od trenera.

Aron Donald :blue:
Mogu da pisnem u gace kad ga gledam.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13391
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 07 Oct 2018, 22:14

Ako mi neko nekada, makar i za 10 godina kaže da je Bortles dobar QB, poslaću mu ovaj meč sa Chiefsima da gleda. Kad se pogleda statistika, čovek je bacio 430 jardi. Ali bacio je dve najgore presečene lopte koje sam ja video u poslednjih 10 godina. Kod jedne loptu mu je na screen pasu presekao Chris Jones, defanzivni tekl od 140kg, kod druge je u red zoni pogodio svog saigrača iz OL u glavu, lopta se odbila igraču Chiefsa. Čovek je hodajući udžbenik o tome kako ne treba igrati QB u NFL.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby White Mamba » 07 Oct 2018, 22:42

Ne smes kvotera da pipnes vise :truce:
I umesto seka i mozda FG, TD za Vikinge
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43439
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 07 Oct 2018, 22:52

White Mamba wrote:Ne smes kvotera da pipnes vise :truce:
I umesto seka i mozda FG, TD za Vikinge


Ovo što su svirali je sramota. Bennett ga je uhvatio oko struka ali su mu ruke skliznule do kolena Cousinsa. Ovo nije udarac na QB ispod kolena.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby White Mamba » 07 Oct 2018, 22:54

Bukvalno..
Sramotna odluka koja potencijalno resava utakmicu
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43439
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby White Mamba » 08 Oct 2018, 00:33

Pobedise Vikinzi
Proban onside kick ali neuspesno..
Sjebase ih sudije
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43439
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 08 Oct 2018, 05:54

Ispisah kilometarski post o svim mecevima detaljno i slucajno izbrisah...

U par crta opet:

-Mejson Krozbi je idiot. Patricia tukao NE i GB, dovoljno da bude tu i sledece sezone kako god da bude ove do kraja.

-Dzo Alen je interesantan QB, a Titansi su vesela ekipa koja moze svakoga dobiti i od svakoga izgubiti.

-Samo Dzajantsi onako mogu izgubiti i ovo se precesto desava u poslednjih par godina, FG sa 55+ jardi. 3 ili 4 put. Rosas bi promasio sa 28y za pobedu verovatno. I Bekam da zameni Iliju na mestu QBa, dokazao se juce, perfektan pas za Barklija.

-Lepo sam vam rekao za Sinsinati, kakva perverzija od igre posle 0:17. Potpuno nemocni Dolfinsi, centra nisu presli. Bengalsi pokazali em karakter, em kvalitet na obe strane terena. Dalton igra u zivotnoj formi, a ova divizija je verovatno najkvalitetnija u NFLu u ovom trenutku.

-Braunsi zasluzeno. Mogli su ljudi na 5/0 opusteno biti. Samoubistvo protiv Pitsburga, jos vece samoubistvo protiv Ouklenda, a imali su dokrajcen i Nju Orleans. Da su i ovo izgubili, konopac... Rejvensi ocajni, pravi old school, dve sjajne odbrane na obe strane, bas se ginulo za svaki snap. Nikako mi nisu jasne ove trik akcije sa Lamar Dzeksonom, svaki put kad ga Harbo ubaci, on nista ne odigra.

-Cifsi i Stilersi za mene dve ocekivano lagane pobede. Nakon slusanja analiticara da bi Jaguari mogli da iznenade, upecao sam se pa isto pomislio, ali na drugu razmisljanje, najbolji napad lige na svom terenu protiv ekipe kojoj igraju Bortls, bez RBa i sa sumnjivim kvalitetom na hvatackim opcijama. Ne moze odbrana to da handleuje i tako se pokazalo. Cifsi su ozbiljna ekipa. Rid 6 od 6 ce da bude sa preko 50% pobeda u sezoni, a samo jednom je ostao ispod 10 sa Kanzasom i tad nije igrao PO.

-Darnold za neke pasove :blue: Krouel pretrcao teren citav za TD, Dzetsi lagano. Bronkosi su kurac ekipa, oni u gostima nikoga ne mogu trenutno dobiti u ligi. Dzozef ce da leti na kraju sezone, ako ne i pre.

-Ouklend isto raspad, Cardzersi ih odradili duplo lakse nego Najnerse koji su eto izgubili od Kardinalsa koji se dizu iz kola u kolo. Najnersi da jure sto bolji pik sada.

-Sijetl se muski potukao sa Remsima. S obzirom da sam na bas jak ulog igrao Pitsburg + Remsi, neizvesnost je bila do poslednje sekunde. Preko nesrecnog Pitersa su isla 2 TDa koja bi i ja odbranio. Dok on juri INT, njemu igraci iza ledja trci. Remsi onako opusteno mogu 30+ svima da pakuju, 40+ kad se naljute. Svaki play oni mogu 15-20y da uzmu kad hoce. Ja ovakav napad jos nisam gledao u NFLu. Odbrana ima sav talenat moguci koji mogu imati, ali su katastrofa s obzirom na imena. Ako Filips to detera, oni uzimaju ovo ove sezone.

-Prognoza da Iglsi nece igrati PO posle ovoga dobija na snazi. Samo je divizija najgora u ligi, pa eto prilike da ih i mi u cetvrtak vece dobijemo na MetLifeu. Zreli su za to.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58415
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 08 Oct 2018, 05:57

:biggrin:

Kako ce ovi glupi Amerikanci, a pogotovo ovo iz Sinsinati da jedu sva ova govna koja pisu poslednjih par godina kad Marvin uzme SB :roll:



▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58415
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 08 Oct 2018, 08:20

Prilicno ohrabrujuca utakmica sinoc za nas. Sto neko napisa, Tom Kejbl nam je odneo bar jednu ako ne I dve SB titule.

Sijetl ima OL koja je u gornjoj polovini lige ako ne I u TOP 10. SInoc su ljudi izdominirali najbolju defanzivnu liniju lige. Popili smo dva seka I to jedan kada smo stavili TE na Suha a drugi jbg Donald izjebao Svizija. U igri trcanjem SIjetlova OL je raznela DOnalda , Suha I Brokersa.

Na kraju je jedna odluka sudija odlucila pobednika. Nerealno mi je da u onakvoj utakmici ono sviraju za holding.

ET je najbitniji igrac za Kerolovu odbranu, I bice pakleno tesko ga zameniti. Ili da se menja sema ili da mu se nekako nadje zamena (na sledecem draftu ima idealna zamena za njega ali je problem sto je decko TOP 10 zakucan, a I sto je generacija bolesno dobra sa pass raserima a nama trebaju ko hleb nasusni).

OL Remsa je najbolja u ligi trenutno kada je u pitanju zastita pasa. Goff bukvalno ima vremena koliko god mu treba, a seme Mcveja su bolesno dobre. A nas pass rash nam je naslabija stavka ove sezone, tako da je sinocni epilog po pitanju broja nasih sekova sasvim ocekivan.

Ovaj tim sijetla , sa jednim do dva pas rasera preko FA (a imamo brdo para u SC) I jednim u prvoj rundi drafta moze sledece godine mnogo. Samo je pitanje sta ce biti sa FS pozicijom.. SInoc je TT glavni krivac bio sto nismo vodili na poluvremenu, mada se u drugom pokazao malo bolje. Mnogo je bitno kako se on pokaze do kraja sezone.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1545
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Doe » 09 Oct 2018, 02:37

Drew Brees :hiphip:
User avatar
John Doe
 
Posts: 12730
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 09 Oct 2018, 02:47

Koji uzas je NFC istok ove sezone. Kao jug NFCa one godine kad je Karolina sa 7-8-1 usla u PO.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58415
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Doe » 09 Oct 2018, 06:00

User avatar
John Doe
 
Posts: 12730
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 09 Oct 2018, 19:04

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58415
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 12 Oct 2018, 02:11

Izgubimo li ovo, ja bi Shurmura otpustio odmah.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58415
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby White Mamba » 12 Oct 2018, 02:18

Barkli je stvarno freak
Nista ne ide
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43439
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests