Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 10 Dec 2018, 05:33

Kako su Bersi usrali Donalda, Gurlija i pogotvu Gofa :blue:

Nisu mogli da naprave nista sto lici na drive ceo mec. Cikago verovatno ima najbolju odbranu u ligi, Mack razvaljuje.


Gof je bas iritantan. Ajde sto nema pojma nego sto ima ovu odvratnu telecu facu. Cim im je neko skroz zaustavio igru trcanjem videlo se koliki su go qrac i da plan b prakticno i ne postoji.

Nazalost po Cikago u Trubinskom su dobili Jay Cutlera sa boljim nogama ali i dosta slabijom rukom.

Steta, bas steta, neki prosecan QB bi mogao komotno da ih odvede do SB.
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 10 Dec 2018, 09:02

Skoro se znao ceo PO.

U AFC-u: KC je 100% u PO, I 95% je prvi nosilac. Mora da izgubi dve do kraja a da NEP pobedi sve da bi Patriote bile prve.

NEP je 99% prvi u svojoj diviziji.
BAL I PIT ce voditi borbu veliku do kraja. Baltimoru treba pobeda vise od PIT da bi osvojili tdiviziju I mislim da ce je uzeti. A I ako je ne uzmu sa tri pobede su verovatno u PO.

HOU sada visi divizija, tj moraju da dobiju dve do kraja da bi bili sigurni. IND mora da veze tri pobede da bi se nadao PO mada ni tada nije siguran.

LAC su skoro pa sigurni I sa sva tri poraza. Njih jedino moze da izjebe da Majami veze tri pobede I da HOU zavrsi drugi u diviziji sa 10 pobeda. Samo MIA I HOU imaju bolji mecap od LAC ako svi zavrse sa 10-6.

PO meni je najrealnije da u PO odu NEP, BAL. HOU, KC, IND i LAC.

U NFC ja mislim da nema dileme. Pet je sigurnih, DAL, CHI, NO, LAR, SEA a sestom mestu je ubedljivo najbliza Minesota.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Steamroller91 » 10 Dec 2018, 09:26

Steamroller91 wrote:Polako, imaju Ramsi gostovanje Bearsima, nije nerealno da se okliznu tamo.


Namirisao sam ovo, brutalna je odbrana Bearsa a deluje mi da i Ramsi padaju sa formom.
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 10 Dec 2018, 09:26

Ne bih se bas slozio da se sve zna :D

1) Kanzas 11-2
2) Nju Inglend 9-4
3) Hjuston 9-4
4) Pitsburg 7-5-1
----------------------------
5) LA Cardzersi 10-3
6) Baltimore 7-6
----------------------------
Indianapolis 7-6
Majami 7-6
Tenesi 7-6


Kanzas je zakucan prvi. Hjuston bi hipoteticki mogao da izgubi diviziju samo pod uslovom da izgube poslednje kolo kuci od Dzeksonvila, a pre toga da izgube gostovanje ili kod Dzetsa ili kod Filadelfije, pa jos onda da Tenesi ili Indianapolis dobiju sve tri. Sanse 0,1%. Mislim da ce izaci 2-1 kao i Patsi do kraja.

Ja nista ne verujem Baltimoru, prosle godine su vec bili vidjeni u plej-ofu pa su uspeli zadnje kolo da izgube kuci od Sinsinatija koji je igrao za cast i tako prepuste mesto Bafalu. Njima raspored nije nikako lagan, kuci mine Tampa i Klivlend gde treneri igraju za posao, a gostuju Cardzersima. Nisam nesto uveren da oni mogu 3-0 da izvuku iz tog rasporeda.

Sa druge strane imamo Koltse koji sada imaju dva vezana meca kuci (Dalas, Dzajantsi), dok Tenesi gostuje Dzajantsima pa docekuje Vasington. Ako se desi da i Koltsi i Titansi budu 2-0 u naredna dva kola, Baltimore mora da dobije Cardzerse za 2 sedmice jer zadnje kolo igraju Tenesi-Indianapolis.

Opet, mislim da Baltimore trenutno ima vece sanse da uzme diviziju nego wild card. Stilersi imaju paklen raspored i ako izvuku 2-1 bice premija. A sa 1-2 mislim da nece proci. Njima je sledece sedmice mec sezone protiv Patriota. Ako Baltimore uzme diviziju, onda se tu tek otvaraju razne varijante.

Inace kad si pomenuo Majami, ako zaokruze Majami, Baltimore i Cardzersi, ispadaju Cardzersi na 10-6. Cak iako budu 4 ekipe sa Titansima. Ako bi bili Koltsi cetvrta ekipa, onda bi ispao Majami. Ali ne verujem da ce svi na 10-6, mislim da ce na kraju samo jedna ekipa uz Cardzerse dobaciti do deset.

U svakom slucaju AFC je ultra zanimljiv do kraja :D



Sto se NFCa tice, sada je izvesno da ce Nju Orleans, Ramsi, Cikago i Dalas igrati plej-of. Sijetl je na korak od WCa, ali mora da dobije prvo veceras Minesotu, pa onda i gostovanje kod Najnersa. 90% su unutra, mada NFL je ovo... :D

Minesota iako izgubi veceras, ostaje ubedljivo prvi favorit za WC, gde bi im jedina pretnja teoretski mogao biti Grin Bej ili Filadelfija kad bi dobila sve tri do kraja (sledecu gostuju Ramsima) ili eventualno Detroit kada bi dobio sve tri do kraja (ukljucujuci Minesotu naravno).



Za mene je sledece sedmice mec kola Minesota-Majami, pogotovo ako Minesota izgubi veceras. Tu bi pobeda Majamija napravila tezak dzumbus :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 10 Dec 2018, 09:50

Cargersi po sajtu 538 su 99% u PO.

A sada sam gledao, Majami ako zavrsi na 9-7 ne ulazi u PO samo ako neko iz trilinga IND, TEN, BAL zavrsi sa 10-6. U svakom drugom slucaju MIA je u PO. Sa ovakvim timom to bi bilo pravo cudo Gejsa.

BAL igra protiv TB I CLE kuci, I protiv potpuno nezainteresvanih LAC (ukoliko izgube od KC u cetvrtak I MIN bije Majami). Velike su sanse da oni odu na 10-6.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 10 Dec 2018, 09:58

Da, ako Majami izgubi oni su 100% unutra jer neko iz dueta Tenesi-Indianapolis mora izgubiti zadnju medjusobno.

Ali kazem ti, ako Dolfinsi dobiju u Minesoti, nastaje ludilo :D


Kad bolje razmislis, njima bi u slucaju da Dolfinsi izgube sledece sedmice, cak mozda i bilo u interesu da propuste Baltimore... Pogotovo ako Stilersi omanu protiv Patsa, jer bi otvorili diviziju Rejvensima i tako zakazali duel sa njima u plej-ofu. A nekako kapiram da bi radije igrali protiv Baltimora nego protiv Nju Inglenda ili Hjustona :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 10 Dec 2018, 12:16

Inace mislim da ovde niko nije napisao... po tviteru kruzi informacija da nije Gruden bio taj koji je inicirao trejdove Meka I Kupera...Gazda se zakrvio sa jednim menadzerom I hoce da se resi svih njegovih igraca...idiot...
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 10 Dec 2018, 13:14

John Schneider wrote:Inace mislim da ovde niko nije napisao... po tviteru kruzi informacija da nije Gruden bio taj koji je inicirao trejdove Meka I Kupera...Gazda se zakrvio sa jednim menadzerom I hoce da se resi svih njegovih igraca...idiot...


Postoje dve priče koje kruže oko trejda Coopera i Macka. Prva je ova koju si ti izneo. Priča je da je Mark Davis poludeo kad je čuo cifru koju Mack traži. Druga priča meni zvuči malo realnije, a to je da Raidersi imaju manjak novca. Oni moraju da izdvoje 380 miliona za taksu za preseljenje u Vegas. Na to idu troškovi izgradnje stadiona koji će koštati 1,8 milijardi $. Od toga Raidersi bi trebali da plate 850 miliona $. Prema pravilima NFL, svaki klub mora da deponuje garantovani novac sa ugovora u fond lige. U slučaju Macka, to znači da bi oni morali da deponuju 90 miliona u kešu ove godine. Mark Davis je jedan od retkih vlasnika koji nema biznis. Njemu su Raidersi glavni biznis pa nema toliko keša na raspolaganju kao ostali vlasnici koji su uglavnom milijarderi i bez vlasništva nad NFL timom.

Što se tiče Coopera, svako ko je pratio Raiderse, može da vidi da je Cooper sada potpuno druga osoba. Očigledno nije bio srećan u Oaklandu i to se videlo i na terenu. On se više puta nasmejao za ovih 4-5 utakmica u Cowboysima nego za 3,5 godine u Raidersima. Taj trejd i mogu da razumem ako imaš u vidu kako je Cooper igrao za Raiderse, posebno što su dobili pik prve runde za njega. Ono što je primetno, Cowboysi pametnije koriste Coopera od Raidersa.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 10 Dec 2018, 21:08

Gof je jebena kanta, da nema dalje.Sta ti decko radis, odluke kriminal, preciznost uzas. Cim nema 7 sekundi u dzepu i otvorenog hvataca on je cao zdravo. Mekvej ne moze vise da prikriva njegovo neznanje, a pitanje dal ce i Negi moci Trubiskovo. Nadam se da cemo na sledecem draftu da pojurimo qb u prvoj rundi.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 11 Dec 2018, 04:16

Kakav hrkljus u Sijetlu, preti da zajebe mec Jax-Indianapolis.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 11 Dec 2018, 04:32

Au kakvi su moroni ovi iz Minesote, na ovakvoj utakmici igras 4&goal :lol2:



Bobi Vagner :blue:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby neza » 11 Dec 2018, 05:08

daj nuliraj ih u majkinu, odigrali odbranu kao zveri! :okk:
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 11 Dec 2018, 05:24

Za malo krompiric...nije mi jasno kako Kazins nije presao LOS kod pasa za TD...mada nije ni bitno , sad polako mozemo da se rifresujemo i spremamo za PO...
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 11 Dec 2018, 11:13

Upravo pogledah komplet utakmicu na gamepassu, Vikingsi su kriminalno odigrali, bez daljnjega, ali su ih i suci unistili. Dugi PI sudjen Rhodesu je smijesan, a onaj FG block Wagnera se samo njemu ne sudi. Smijesno.
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 11 Dec 2018, 12:19

Peki wrote:Upravo pogledah komplet utakmicu na gamepassu, Vikingsi su kriminalno odigrali, bez daljnjega, ali su ih i suci unistili. Dugi PI sudjen Rhodesu je smijesan, a onaj FG block Wagnera se samo njemu ne sudi. Smijesno.

OPI jeste smesan...dobili smo 3p iz njega...

ALi isto tako kada smo bili u FG dometu sudjena je nesportska SImonsu za medjusobno guranje koje je zapoceo igrac minesote(udaljili nas 15 jardi I izbacili iz dometa)...tu su nama uzeli 3p...

sto se tice Wagnera, pravilo kaze da je prekrsaj ukoliko uz pomoc svojih igraca postigne dodatnu visinu odgurivanjem...a protivnicke ne sme uopste da pipne...protivnicke nije dodirnuo a koliko se meni cini nije ni odgurivanjem od svoje dostigao dodatnu visinu (mada je to svakako diskutabilno ali ne I ocigledno)...
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests