Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 15 Jan 2019, 14:24

U cemu je fora sa tim Votsonom?

Kad god mi se zalomilo da gledam Hou ( doduse ne vise od 3 puta) on je bio klasicna ojebina.

Kao neki Djakson sa malo boljom rukom.
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 15 Jan 2019, 14:33

@Golden
Watson ima najgoru ofanzivnu liniju u ligi. Dečko pola meča beži glavom bez obzira da ga ne polome. Ove godine je sekovan 62 puta na 16 mečeva. Poredjenja radi Luck 18 puta, Brady 21, Mahomes 26. Delimično je i on kriv za to jer ponekad drži loptu previše dugo čekajući da se neko od hvatača otvori. Nema vrhunskog RB, ove godine je imao samo jednog kvalitetnog hvatača - Hopkinsa. Na sve to, igra u napadu im je prilično jednostavna. On nije na nivou Mahomesa ali kad vidiš koliko loše saigrače ima, igra odlično.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 15 Jan 2019, 14:36

Meni se cinio prilicno sirovim i kad ima vremena da baci.

Posto vidim da ga svi nesto ubacuju u taj neki QB krem jednostvano po meni ni blizu.
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 15 Jan 2019, 17:46

Golden Warrior wrote:Meni se cinio prilicno sirovim i kad ima vremena da baci.

Posto vidim da ga svi nesto ubacuju u taj neki QB krem jednostvano po meni ni blizu.


Jel Foles spada u taj krem?
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 15 Jan 2019, 18:08

Naravno da ne.

Big Dick Nick je neka svoja kategorija, mada ima isti broj titula kao Brees i Rodgers :biggrin:
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 15 Jan 2019, 18:13

Golden Warrior wrote:Naravno da ne.

Big Dick Nick je neka svoja kategorija, mada ima isti broj titula kao Brees i Rodgers :biggrin:


Za mene pola te titule ide Wentzu. Kad je Foles preuzeo vec su bili skoro osigurali bye. Ne kazem da je bilo lako ni onda uzeti titulu, ali nebi se kladio da bi usli u playoff da je Foles igrao cijelu sezonu.
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 15 Jan 2019, 18:23

Na kraju ce da ispadne da je Wentz najzasluzniji za titulu a ove godine ih je sjebao Foles sto je startovao prvih par kola :biggrin:

Ziv nisam da vidim na sta ce liciti sledece sezone, verovatno ce opet za sve biti kriva ofanzivna linija, nemogucnost da se trci i slaba odbrana.

Nece imati sa kim mitsko bice da igra kad opet pojede govno.
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 15 Jan 2019, 18:31

Golden Warrior wrote:Na kraju ce da ispadne da je Wentz najzasluzniji za titulu a ove godine ih je sjebao Foles sto je startovao prvih par kola :biggrin:

Ziv nisam da vidim na sta ce liciti sledece sezone, verovatno ce opet za sve biti kriva ofanzivna linija, nemogucnost da se trci i slaba odbrana.

Nece imati sa kim mitsko bice da igra kad opet pojede govno.


Ne nego je Foles zasluzan i za Wentzovu MVP sezonu lani do ozljede. Bio je tu kao moralna podrska, a od takve licnosti to je vise nego dovoljno. E i, Wentz je kriv zato sto Foles u karijeri nema sezonu s 3000y, dok on ima u sve 3 3000+ yardi. Wentz je kriv sto Foles 2014., 2015. i 2016. u 20 utakmica ima 23 TD i 20 INT. Nema to veze sto proslu i ovu sezonu igra u vrhunskoj, a mozda i najkompletnijoj momcadi u ligi (osim secondarya). :beyond:
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 15 Jan 2019, 18:49

Imace sledece godine sve na raspolaganju pa neka se pokaze, sve sem prolaska par kola PO smatracu kao fijasko epskih razmera.

Kako su svi iz mendzmenta File poskakali od srece kad je Djefri ispustio loptu, mislim da ni sami vise ne bi znali sta ce da je Big dick preorao i dom svojim mudima :biggrin:
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 15 Jan 2019, 19:07

Golden Warrior wrote:Imace sledece godine sve na raspolaganju pa neka se pokaze, sve sem prolaska par kola PO smatracu kao fijasko epskih razmera.

Kako su svi iz mendzmenta File poskakali od srece kad je Djefri ispustio loptu, mislim da ni sami vise ne bi znali sta ce da je Big dick preorao i dom svojim mudima :biggrin:


Mozes ti smatrati sto god te volja, plasman u playoff a pogotovo prolazak par kola playoffa (kako ti kazes) ne ovisi samo o njemu. Ocito je da bas u potpunosti ne razumis ovaj sport, QB ne igra ni obranu a ni special teams i nije jedini odgovoran za uspjeh/neuspjeh. Peyton Manning je 2015. odigrao najgoru sezonu karijere (10 utakmica, 2250y 9TD 17INT) i osvojio Superbowl, naravno, ne svojom zaslugom. Dok su neki imali vise povijesno dobrih sezona a nisu osvojili SB, recimo Jim Kelly, Dan Marino, Frank Tankerton, Dan Fouts ili Vinny Testaverde. Vjerojatno ih ima i jos, ovi su mi prvi pali na pamet. Wentz u 20 utakmica u karijeri ima 10 000y 70TD i 28 INT, Foles u 54 utakmice ima 11 000 yardi, 68 TD i 33INT. Pametnom dosta, a ostali ce i dalje srati po Wentzu zbog pola jedne sezone.
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 15 Jan 2019, 19:31

Ne razumem.

Znam samo da Brejdi nije ispusio za PO 170 godina, mozes Boru Drljacu da mu stavis kao LG i Eru Ojadinica kao RG.

I Foles ima PO pobeda koliko Wentz verovatno nece odigrati za karijeru, pametnom dovoljno :biggrin:
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 15 Jan 2019, 19:51

Golden Warrior wrote:Ne razumem.

Znam samo da Brejdi nije ispusio za PO 170 godina, mozes Boru Drljacu da mu stavis kao LG i Eru Ojadinica kao RG.

I Foles ima PO pobeda koliko Wentz verovatno nece odigrati za karijeru, pametnom dovoljno :biggrin:


Ima, samo sto nijednom nije on doveo ekipu do PO. A imao je prilike. Bradya necemo spominjati, Brady je GOAT i slucaj za sebe. BTW, nije bas proslo 170g otkad je izgubio SB, koji isto spada u playoff. Bas od Folesa. Posto vidim da ne znas, Brady je uvijek imao barem solidnu obranu, a cesto i bolje od toga. Uvijek je imao dobru OL, a cesto i odlicnu. Isto kao sto je cijelu karijeru imao i Bellichicka. Znam da je to tebi nebitno, ali bitno je. Bill je jedan od najboljih trenera u povijesti sporta. Ne NFL-a, nego sporta. Ne zelim ulaziti u to tko je zasluzniji, Brady ili Bellichick ali okladio bi se da jedan bez drugoga nebi bili to sto jesu ni jedan ni drugi. Diviziju u kakvoj igraju cijelu karijeru necemo spominjati. Da se razumijemo, ne umanjujem Bradyeve uspjehe. Za mene je on GOAT. Poanta je da samo vrhunski QB ne donosi naslove. Treba se tu jos puno toga poslozit. Nije je Foles sam donio naslov Eaglesima, iako je jedan od najzasluznijih, niti je Foles jedini krivac za poraz od Saintsa nekidan, iako je jedan od najvecih krivaca.
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 15 Jan 2019, 22:01

Vilijams zvanicno u Dzetsima, Redskinsi kratki ostali.

Zajeban tandem ce biti Gejz&Vilijams
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58107
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 16 Jan 2019, 15:12

Golden Warrior wrote:Ne razumem.

Znam samo da Brejdi nije ispusio za PO 170 godina, mozes Boru Drljacu da mu stavis kao LG i Eru Ojadinica kao RG.

I Foles ima PO pobeda koliko Wentz verovatno nece odigrati za karijeru, pametnom dovoljno :biggrin:


Interesantno. Foles je osvojio super bowl 2017, a Eaglesi su procenili da je Wentz bolji i on je bio starter 2018. Foles je igrao u plejofu 2018 i oni su opet procenili da je Wentz bolji. Takodje, Eaglesi su imali Folesa kao startera od 2012 do 2014 i odlučili da ga trejduju. Znači, ekipa koja ga je draftovala i najbolje ga poznaje od svih NFL timova je odlučila da on nije dovoljno dobar da bude njihov starter 3 puta. Onda je bio u rezerva u Chiefsima. Andy Reid, trener Chiefsa, je jedan od najboljih trenera za QB u NFL u poslednjih 20 godina. Uspevao je da napravi kvalitetne timove sa prosečnim i ispodprosečnim QB. Foles je odigrao mečeve predsezone, odigrao jedan meč regularnog dela sezone i nije uspeo da pokaže da je bolji od Alex Smitha, koji je definicija prosečnog NFL QB i ziheraš koji ne sme da baci jedan jedini rizičan pas. Chiefsi su procenili da je Smith bolji i pustili Folesa.

Ali, Golden, ti misliš da znaš više o Folesu od Doug Pedersona, čoveka koji je osvojio super bowl, cele organizacije Eaglesa i Andy Reida i Chiefsa.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby neza » 16 Jan 2019, 15:31

Osvojio ga je i Foles, tako da svaka rasprava na temu ko sta ume pada u vodu. :beyond:
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests