Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 22 Sep 2017, 12:56

Pa vama ne treba probol linijas, vec iole pristojan :D I da to OC ukomponuje.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 22 Sep 2017, 12:58

Felipao wrote:Pa I po tadasnjim kriterijumima to su bile kazne u odbrani samo sto su Sihoksi igrali po principu napravicu vise kazni nego sto mogu da mi sude.


Ko je tu koga kopirao kada su u pitanju Dule I Kerol. :laugh:
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1544
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 22 Sep 2017, 12:59

Geniji slicno razmisljaju :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 22 Sep 2017, 13:02

Felipao wrote:Pa vama ne treba probol linijas, vec iole pristojan :D I da to OC ukomponuje.


Kad smo kod toga, napravili su odlicnog centra od Brita I od defanzivnog linijasa su napravili garda koji je jedna druga ekipa debelo platila...

Politika im je do sada bila da ne placaju mnogo OL(pustili su LT Okunga kog su draftovali I sada je jedan od najplacenijih u ligi) I prosle sezone su bili ubedljivo najjeftiniji u celoj ligi a sada su samo najjeftiniji...

Mislim da ce menjati politiku u buducnosti jer su skapirali da ne moze ovako...potpisivanje Brita ide u prilog tome...
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1544
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Čekicar » 22 Sep 2017, 13:06

Samo da vas pohvalim :okk:

Steta sto vas je malo...
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 22 Sep 2017, 14:48

Kao da je bitno tko je najjaci u diviziji kad nece ni jedna ekipa dalje od Packersa :okk:

@RW ne vidim po kojem je to kriteriju Carrol jedan od 5 najboljih trenera u ligi? Mozda sam ja malo subjektivan jer mi je Seattle vjerojarno i najmrza ekipa u NFL-u, ali i Carrol i Seattle jos od 2013. i osvojenog Superbowla samo nazaduju i konkurentni su i dalje samo zbog jako dobre obrane. Ali to je vise-manje ista obrana iz Superbowla. 3 sezone nakon toga cijela ekipa pati zbog te obrane. OL i ne postoji, hvatacki korpus je do ove sezone bio bas los, izuzev Baldwina koji je prosjecan WR. Lockettea osobno ne cijenim previse, a Richardson nije bas pouzdan tip hvataca, vec vise neki koji ce uhvatiti nemoguc pas a imati problema sa laganima. Wilson 80% utakmica igra ozljeden, te zglob te koljeno, a to je naravno zahvaljujuci ocajnoj OL ali i zahvaljujuci svojem stilu igre. Dok je taj stil prolazio i dok ga je on mogao sa 100% igrati to je bilo vrhunski, jer je bio vrlo mobilan ali i vrlo precizan a bome imao je i muda i taj pobjednicki mentalitet. Ja sad sve manje toga vidim, a sve vise sepavog Wilsona koji silom prilika mora biti pocket passer iza ocajne OL, a to on nije.
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Steamroller91 » 22 Sep 2017, 15:13

Seattle je ekipa koja ce u narednim godinama da stagnira sto se tice rezultata, a i po kvalitetu. Previse je NFC jak, sa mnogo ozbiljnijih ekipa, da bi Seahawksi mogli da postignu ozbiljniji rezultat od prve runde plej ofa.
Last edited by Steamroller91 on 22 Sep 2017, 15:30, edited 1 time in total.
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 22 Sep 2017, 15:27

Mislis NFC.

Ma za njih je i NFC west nemoguca misija :D
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13372
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Steamroller91 » 22 Sep 2017, 15:30

Da, NFC jbt... Jebeni Ameri, ko ce sve termine pohvatati u glavi, afc, nfc, dt, dl, lt... komplikovana igra u pm :D
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 22 Sep 2017, 15:41

Objektivno, tu najvecu perspektivu imaju Ramsi na zapadu. Nije nerealno da se LAR i ove godine umesa u borbu za PO, mada raspored im nije lagan, ali jedno veliko iznenadjenje, tipa pobeda u Dalasu sledece kolo i eto ih u odlicnoj poziciji.

Jak je NFC, mada mislim da izmedju Dalasa, Grin Beja i Atlante treba traziti ucesnika SuperBowla. Ne vidim da neko jos moze da iznenadi.

Baltimore je dark horse ove sezone, cini se da bi mogli do POa, a tamo kad dodju... Konacno Fleko ima neke legitimne opcije u WR korpusu poput Meklina.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58253
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 22 Sep 2017, 16:03

Teško da je Maclin neka posebno dobra opcija, ali naspram onoga što je imao nakon Torreya Smitha i Jacoby Jonesa (koji su u Ravensima bili odlični) ovo je super. I da, slažem se da Ramsi imaju dosta potencijala, i mislim kako će ispunjavanje tog potencijala ponajviše ovisiti o razvoju Goffa. Znam da je LB unit sada veliki problem ali ne sumnjam kako će to Phillips rješiti, ja veći problem vidim u Goffu. Mora poraditi na pregledu terena i preciznosti, ali ono što mu najviše fali je to da ne zna prepoznati obranu i ja imam dojam da će on baciti onome kome je naumio baciti prije izvođenja akcije pa makar taj bio u triple coverageu. Naravno, mlad je još i to se da popraviti, i ako uspiju od njega napraviti barem solidnog QB-a mislim da će Ramsi postati sigurna playoff ekipa.
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 22 Sep 2017, 16:15

U prva dva kola Meklin vise nego odlican. Prva opcija u napadu uz Vesta.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58253
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 22 Sep 2017, 16:21

Pa bas da je vise nego odlican sa 6 hvatanja... i nebi se slozio. Jeste da su 2 za TD ali dalekov je to od top produkcije. Mada kuzim sto hoces reci. S obzirom kome je Flacco bacao zadnjih par sezona Maclin je premija.
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 22 Sep 2017, 17:31

DL SF je solidno do vrlo jaka.
Treba pohvaliti do ove sezone tragicnu OL Ramsa, koja ove sezone igra kao preporodjena. Sinoc su jako dobri bili. Poredeci sa proslom sezonom.
Daleko je to od neke top OL, no zastita QB je vrlo vrlo dobra, a i solidno otvaraju rute za Grlija.

Za jedan novi pocetak to je pozitivan pomak.

Takodje mi se cini da pokusavaju da kopiraju igru NEP, sa dosta razlicitih hvataca na svakoj sledecoj utakmici. Sinoc je dosadasnja zvezda Kupp samo blokirao za Semija i Vudsa. Ocekujem u sledecim utakmicama ukljucivanje TE u pasing igru kao i ubacivanje hvatackog RB.
Ostin bi na slotu bio ubica, i nikako mi nije jasno zasto ga tako ne koriste. Daj ga u NEP pa ces da vidis.

Ramsi moraju da rade na treningu nosenje lopte. Od sledece utakmice svi DB ce pokusati da im izbiju loptu pre nego da ih obore. Fumble moze da ti unisti dobijenu utakmicu.

I na kraju, Gof lici na nesto, ali bez prepoznavanja akcija tu dugorocno nema posla.
Onaj video sto je Marko postavio o Romu kako prepoznaje akcije sve govori.
Osecam kad bi Pejton seo za mikrofon da bi smo popadali u nesvest.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13372
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 22 Sep 2017, 17:38

Čekicar wrote:Samo da vas pohvalim :okk:

Steta sto vas je malo...


Uplati neki dinar da nastavimo :biggrin:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13372
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: DotBot 1.2 and 48 guests