Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 15 Oct 2019, 04:13

Navukose im sudije pobedu, uzmu jos jedan prvi down i to je to.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58197
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 15 Oct 2019, 04:20

Ahahahaha pa jbt da l.je realno...
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1543
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 15 Oct 2019, 04:24

Za kraj...

Neverovatno, ne pamtim kada sam gledao vecu tendenciju i kradju jedne ekipe za ovih 10 godina koliko gledam NFL.

Jedno 5 cistih odluka na stetu Detroita samo u 4/4 koje su direktno uticale na ishod meca.

Bukvalno kao da su sudije imale novac na pobedi Grin Beja, neverovatno.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58197
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby kecman » 15 Oct 2019, 04:25

Kakva sprdnja sudija. Da se ovo desilo za Patriotse mesec dana bi svi o tome prdeli, ali pošto se namešta Rodgersu, onda je to kao sve ok. :stani:
SVAKOJ VLASTI VERNI, SVAKOJ VLASTI ODANI...
User avatar
kecman
 
Posts: 2558
Joined: 14 Jun 2011, 22:06

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 15 Oct 2019, 04:59



Ocigledan TD.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1543
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 15 Oct 2019, 08:01

Nekada sport za primer, bez mogucnosti greske (naravno koliko je to moguce) postao je sport gde se sudije sprdaju sa svima nama. Katastrofa sta se radi zadnjih par godina u NFL ..
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 15 Oct 2019, 22:01

Remsi trejdovali Pitersa u Baltimor za draft pika i Keni Janga.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58197
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 16 Oct 2019, 04:10

A onda dali dva pika prve runde za Remzija.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1543
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 16 Oct 2019, 07:25

NFL teams are 90-1 since 1991. when they win time of possesion, total yards, turnovers, pick up 25 or more first downs, and convert at least 10 or more 3rd down attempts.

The Cowboys loss to the Jets on Sunday is the one loss.
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 16 Oct 2019, 07:50

I uzeli smo Korbeta iz Klivilenda za takoreci dzabe. Poznat mi lik bio, pa izguglah malo o njemu, to je lik koji je trebao da zameni Zitlera nakon sto su ga pustili u Njujork, bio je prvi pik druge runde. Malo OL pomoci ce dobro doci, iako je ocigledno u pitanju bust, mozda proigra nesto kod nas. Ipak je to Klivilend.
Young mi se najvise svidja u smislu sta smo dali a sta smo dobili. Dali smo Pitersa koji je i ovako FA na kraju godine a ne isplati se ga platiti ga, bas je imao losu rolu u LA, a dobio si mladog, odlicnog LB na ruki ugovoru koji je bio zelja LA i na draftu te godine.
Remzi je apsolutna bomba, ali jos jedan igrac koga smo preplatili pikovima kao Pitersa ranije. Ipak za razliku od Pitersa, Remzi nije talenat vec instant kvalitet koji ce znaciti nasoj odbrani. Ne treba zaboraviti da imamo i rukija Longa, jos uvek neaktivnog rukija, mogao bi to da bude ozbiljan tandem za buducnost ukoliko Long ispuni predvidjanja.

Sve u svemu cekaju nas dve must win utakmice, Atlanta i Bengalsi pre bye week. Nakon toga presabrati redove, uhodati novajlije u sistem, da se oporavi ko treba, pa da zaigramo mnogo bolje taj drugi deo sezone u kome moramo uzeti i neke ozbiljnije pobede da bismo otisli u PO.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 16 Oct 2019, 18:31

Felipao wrote:I uzeli smo Korbeta iz Klivilenda za takoreci dzabe. Poznat mi lik bio, pa izguglah malo o njemu, to je lik koji je trebao da zameni Zitlera nakon sto su ga pustili u Njujork, bio je prvi pik druge runde. Malo OL pomoci ce dobro doci, iako je ocigledno u pitanju bust, mozda proigra nesto kod nas. Ipak je to Klivilend.
Young mi se najvise svidja u smislu sta smo dali a sta smo dobili. Dali smo Pitersa koji je i ovako FA na kraju godine a ne isplati se ga platiti ga, bas je imao losu rolu u LA, a dobio si mladog, odlicnog LB na ruki ugovoru koji je bio zelja LA i na draftu te godine.
Remzi je apsolutna bomba, ali jos jedan igrac koga smo preplatili pikovima kao Pitersa ranije. Ipak za razliku od Pitersa, Remzi nije talenat vec instant kvalitet koji ce znaciti nasoj odbrani. Ne treba zaboraviti da imamo i rukija Longa, jos uvek neaktivnog rukija, mogao bi to da bude ozbiljan tandem za buducnost ukoliko Long ispuni predvidjanja.

Sve u svemu cekaju nas dve must win utakmice, Atlanta i Bengalsi pre bye week. Nakon toga presabrati redove, uhodati novajlije u sistem, da se oporavi ko treba, pa da zaigramo mnogo bolje taj drugi deo sezone u kome moramo uzeti i neke ozbiljnije pobede da bismo otisli u PO.


Šta misliš, zašto su dali Corbetta za pik 6.runde. Dečko nije mogao da se izbori za poziciju startera u jednoj od najgorih OL u ligi. Već dve godine, na početku priprema mu se praktično daje mesto startera, i obe godine ga je izgubio. Brownsi su hteli da ga katuju, ali im se pred početak sezone povredio OG kog su draftovali u 6.rundi ove godine, pa je Corbett ipak ostao u rosteru.

Inače, priča se da je trenutno borba Brownsa i Ramsa za Trenta Williamsa, LT iz Redskinsa.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 17 Oct 2019, 07:41

Aj da malo prokomentarisem dosadasnji tok sezone...u principu ono sto sam pisao se za sada ispunjava, mada se ni tada a mozda ni sada mnogi ne slazu sa mnom...

Nas napad je po DVOA najbolji napad lige pasom...ukupno smo treci a ne racunajuci prvo kolo smo drugi napad lige po DVOA...
Poslednja tri kola RB nam trci 100+ jardi...

Wilson je trenutno najbolji igrac lige (da, mislim da je za nijansu bolji I od Mahomesa koji ce svakako jednog dana biti bolji od svih koji su do sada igrali ovu igru)...

Loket je verovatno I najpotcenjeniji WR u ligi I on I Vilson su brutalan tandem...

Disli je igrao nerealno dobro do povrede I mnogo ce nam faliti...on je zamenio Boldvina u seam rutama I koliko je bio dobar bloker toliko je I kao hvatac doprinosio neocekivano mnogo...

Pored Loketa, imamo jos par talentovanih I za sada prosecnih igraca u Mooru i Metkalfu kao I nesto starijem Braunu a tu je i Turner...I vise nego solidan WR korpus...

RB Karson , nakon prva tri kola gde je imao tri fambla igra mozda I na najvisem nivou od svih RB-ova u ligi...verovali ili ne on ima tri utakmice sa 100+ jardi nakon kontakta...mislim da sam video da se to nikada do sada u istoriji nije desilo...

Taj podatak koliko je dobar za Karsona toliko je los za OL...

To je deo tima od kog sam ocekivao vise I koji nije ispunio ni moja a ni ocekivanja sijetlove javnosti a verujem ni trenera I menadzmenta kluba...

Brit je 12 najplaceniji centar lige a igra kao da je top 5 najgorih...Ifedi je svakako u donjoj polovini lige kada su OT u pitanju...

Fluker I Iupati igraju toplo hladno...

Cak je I Braun (koji je povredjen I pitanje sta ce biti sa njim) vidno losiji nego prosle sezone mada je I kao takav nas ubedljivo najbolji linjas...

E sada nakon povrede Flukera u prvoj cetvrtini protiv Remsa u igru je usao pik pete runde iz 2018 Jones (koji do te utakmice nikada u zivotu nije igrao garda vec iskljucivo tekla) I bukvalno pokidao...I to ni manje ni vise nego protiv Donalda...a protiv Braunsa je bio jos bolji...

Na zalost Fant, koji je protiv klivlenda igrao umesto Brauna nije bio ni blizu tako dobar I od ukupno 16 dozvoljenih pritisaka na Vilsona on je kriv za 8...ne samo sto je on bio los kao LT nego ga nismo imali kao 6 OL , gde je on sjajan I mnogo nam donosi u igri trcanjem...

Videcemo sta ce biti kada se Fluker oporavi (ko ce dobiti ulogu startnog RG), da li ce se Braun oporaviti I ako se ne oporavi da l ce mozda Jonesa na LT (to mu je primarna pozicija ) a Fanta nazad na 6 OL (umesto njega protiv CLE je to igrao centar Hunt I bio je ocajan)...

Sve u svemu napad je medju najboljima u ligi (mozda sam cak bio I skroman kada sam rekao da je TOP 5) a o odbrani cu malo kasnije...
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1543
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 17 Oct 2019, 08:09

Trent Vilijams bi bio i najozbiljnije pojacanje. Svakako ce zameniti Vitvorta od sledece sezone ali pitam se kako bismo ga koristili ove. Sigurno ne bi jedan od njih dvojice bio na klupi, verovatno bi se napravile neke rokade da jedan od njih dvojice ode na RT, a Havenstajn da se premesti na garda.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 17 Oct 2019, 08:27

Felipao wrote:Trent Vilijams bi bio i najozbiljnije pojacanje. Svakako ce zameniti Vitvorta od sledece sezone ali pitam se kako bismo ga koristili ove. Sigurno ne bi jedan od njih dvojice bio na klupi, verovatno bi se napravile neke rokade da jedan od njih dvojice ode na RT, a Havenstajn da se premesti na garda.


Havenstein je očajan ove godine, a ni ostatak OL nije mnogo bolji. Čak su i Whithwortha pročitali. Kao i sa ostatkom napada Ramsa, superbowl je dao obrazac kako se braniti od njih. Whitworth ima problema sa igračima koji ga napadaju sa bull rush-om. Williams bi bio mnogo bolje rešenje, ali to je donekle smešno i reći pošto je Williams, kad je zdrav, top 5 LT u ligi. U 90% timova bi bio bolje rešenje od startera.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 17 Oct 2019, 09:58

Ja ne vidim kako vi mozete da dovedete Vilijamsa. Mislim em nemate pikove koji bi zadovoljili Vasington, em ne znam kako bi 2021 placali Cooksa, Gofa, Donalda, Remsija I njega.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1543
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests