Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby belpH #77 » 26 Feb 2018, 15:49

koliko dobrih i slobodnih QBa ove godine na izvol'te i Dzeksonvil ladno produzi Bortlesa :krsti: :krsti: :laugh: :laugh:

jbo mater, jel su oni normalni?!
- dum spiro spero -
User avatar
belpH #77
 
Posts: 3881
Joined: 08 Jun 2011, 22:55

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 26 Feb 2018, 17:05

Sa stanovišta igre Bortlesa, ni ja to ne razumem. Da su imali Case Keenuma ove godine igrali bi na super bowlu. Ne postoji ni 5% šanse da neko ko je realan i zna šta gleda može da pogleda sezonu koju je igrao Bortles i da kaže da je on kvalitetan starter u NFL. Meni iz glave ne izlazi meč protiv Cardinalsa kad je Bortles na kraju meča bacio pas na desnu stranu koji je putovao maksimalno 10 metara, promašio svog igrača za 5-6 metara i bacio direktno u grudi odbrambenog igrača za presečenu loptu. Posle meča je trener Marrone izjavio da je taj poraz njegova greška jer je on kao trener postao previse alav. Trener je alav jer očekuje da njegov QB baci precizno pas od 10 jardi?????? Ne postoji QB u NFL kojeg tako neozbiljno brane kao Bortlesa. U svakom trenutku, čak i kod očiglednih pas situacija 7 igrača odbrane brani trčanje jer ne veruju da Bortles može da konstantno baca precizno. Svi će da izvuku činjenicu da je odveo tim do AFC finala, a ne shvataju da su Jaguarsi toliko dobri da su tamo došli uprkos Bortlesu, a ne zahvaljujući njemu.
Ovaj ugovor je čisto finansijska odluka. Potpisali su ga, u suštini na ugovor od dve godine vredan 31 milion. U prve dve godine treba da mu plate 26 miliona, a ako ga katuju nakon toga treba da mu isplate još 5 miliona. Ako tako gledaš, to je ugovor od 15,5 miliona, što je daleko ispod prosečnog ugovora za startnog QB. Oni su procenili da im je važnije da plate ostale igrače čiji ugovori im dolaze, a potpisom Bortlesa su otvorili 12.6 miliona u cap-u.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 26 Feb 2018, 18:16

Sigurno ce uzeti QB na draftu.
Taman dok sazri bacace ovaj.
Ako sve bude kako treba, zamenice ga vec ove sezone :biggrin:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13372
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 26 Feb 2018, 18:39

Dr Arslanagic wrote:Sigurno ce uzeti QB na draftu.
Taman dok sazri bacace ovaj.
Ako sve bude kako treba, zamenice ga vec ove sezone :biggrin:


Samo koji ce ih docekati na dnu prve runde? Tesko neki od ovih najrazvikanijih..
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 26 Feb 2018, 19:18

Peki wrote:
Dr Arslanagic wrote:Sigurno ce uzeti QB na draftu.
Taman dok sazri bacace ovaj.
Ako sve bude kako treba, zamenice ga vec ove sezone :biggrin:


Samo koji ce ih docekati na dnu prve runde? Tesko neki od ovih najrazvikanijih..


Rudolph ili Jackson. Ova prva četiri idu u top 10.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 26 Feb 2018, 20:06

Ja mislim da i Jackson ide u top 20.

Cifsi dali Pitersa za pika 2 runde sledece i pika 4 runde ove godine.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1544
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 26 Feb 2018, 20:13

Mozda, da ne preteram, ali SB potez Ramsa.
Ako ne SB, svakako ulaze u ekipu ozbiljnih timova.
Sa njihovim pass rush-om i ovakvim CB, nema sta da brinu.
Da dovedu startera na ILB, i da pogode sa jednim plejmejker WR-om, super ozbiljan tim.

Jos samo onu budalu na QB da zamene i potpisujem SB :biggrin:

Ima dosta dobrih QB ove godine o kojima se ne prica.
Mrzi me da pisem o njima, jer je kod QB najlakse pogresiti.
Nikad ne znas koji ce imati glavu za NFL.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13372
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 26 Feb 2018, 20:22

Jedan od komentara

The LA Rams got Marcus Peters and still held on to the 23rd pick. Les Snead da GOAT.


Snead razbija.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13372
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 26 Feb 2018, 21:42

Ono što me iznenadjuje je da su samo Ramsi želeli da trejduju za Petersa. Po meni je jedan od najboljih CB u ligi. Ili on ima više problema nego što se priča ili ga NFL ne ceni toliko kao igrača.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 26 Feb 2018, 21:46

Russell Wilson wrote:Ja mislim da i Jackson ide u top 20.

Cifsi dali Pitersa za pika 2 runde sledece i pika 4 runde ove godine.


Mislim da su se u NFL opekli na primeru RGIII. Teško da će u skorije vreme draftovati QB koji puno trči u prvoj rundi. Posebno QB koji je gradjen kao Jackson. Jackson ima ozbiljno jaku ruku ali bi sa njim moralo ozbiljno da se radi 1-2 godine da bi mogao da bude starter.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 26 Feb 2018, 21:52

mmarko28 wrote:Ono što me iznenadjuje je da su samo Ramsi želeli da trejduju za Petersa. Po meni je jedan od najboljih CB u ligi. Ili on ima više problema nego što se priča ili ga NFL ne ceni toliko kao igrača.

Ma ocigledno da je lik potpuna lajsna. Jedan od.najboljih igraca lige na.najtezoj poziciji za igranje i samo jedan tim zainteresovan. Ne treba mnogo da se lupa glava da bi se shvatilo o cemu se radi.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1544
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 26 Feb 2018, 21:57

Lik je bacio sudacku zastavicu na tribine haha sta ima vise da pricamo. Ali, s druge strane, bude li igrao kao u Chiefsima defiinitivno su ga Ramsi dobili dosta jeftino. Svi znaju da je lik “lud” ali zasad nije to toliko utjecalo na njegovu igru, samo je problem sto sad dolazi u LA. Pitanje je hoce li to utjecati na njegovo ponasanje van terena, ipak je to neusporedivo s Kansasom
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 27 Feb 2018, 19:56

Opa mozda dodje do promene pravila o DPI. Max 15 jardi a ne mesto prekrsaja.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1544
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 27 Feb 2018, 20:57

Russell Wilson wrote:Opa mozda dodje do promene pravila o DPI. Max 15 jardi a ne mesto prekrsaja.


Nebi valjalo nikako da dodje do toga
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 27 Feb 2018, 22:24

To je glupo jer ce onda npr. hail mary izgubiti svrhu. Samo ga pokosis u end zoni i nikom nista. A to je jedan od milion primera.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58248
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: Trendiction2 [Bot] and 48 guests