Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 13 Mar 2018, 13:50

Zato sto nisu imali predstavu da ce Kap da odigra odlicno, a pre svih Vuds.
Uzet je siguran hvatac, za svaki slucaj, da Gof ima barem nekoga.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 13 Mar 2018, 14:42

Dobar potpis.


Bearsi potpisali Allen Robinson-a 3 godine 42 miliona, 25 garantovano.
Chiefsi potpisali Sammy Watkins-a 3 godine 48 miliona, 30 garantovano.

Da Bersi pokidali.

Anthony Hitchens novi ILB Cifsa, za 9 miliona godisnje.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 13 Mar 2018, 14:50

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58109
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 13 Mar 2018, 15:08

Dr Arslanagic wrote:Zato sto nisu imali predstavu da ce Kap da odigra odlicno, a pre svih Vuds.
Uzet je siguran hvatac, za svaki slucaj, da Gof ima barem nekoga.


Upravo to, u izuzetno bitnoj godini i za Mekveja i za Gofa morali su da imaju sigurnog i dokazanog hvataca u napadu. Zao mi je sto ide, ali s obzirom na pare koje je dobio, nije nam potreban. Chiefsi ce imati izuzetno zanimljiv i dinamican napad sledece sezone, a Remsi ukoliko budu trazili zamenu u FA, ja bih probao sa Ricardsonom iz Sijetla pod broj jedan ili eventualno da se proba sa Monkrifom, mada msm da od njega nema leba, ali vredi probati.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 13 Mar 2018, 15:12

Ja mislim da ce NFL sledece sezone da bude najjaci otkad ja pratim. Pogotovo NFC, sve ekipe koje su eksplodirale ove sezone, uglavnom su to ucinile zbog dodataka sa drafta i mladjih igraca ili trenera koji ce tek da napreduju... A ovi sto su podbacili ce uciniti sve da to ucine.

-Filadelfija aktuelni sampion, Dalas povratak Eliota, Dzajantsi renoviraju uveliko(Bekam se vraca), a Vasington ce vrv. da bude katastrofa :D

-Grin Bej sila sa Rodzersom, Detroit sa Patriciom ce sigurno da bude bolji, Minesota sjajna, a evo vidimo da i Cikago vuce dobre poteze.

-Na jugu ce biti isto pakao, Tampa ne znam sta planira, ali ove 3 ekipe su plej-of timovi.

-Zapad verovatno najludja divizija sledece sezoni. Ramsi u usponu, Sihoksi sigurno nece lako da se predaju, a 49ersi ce biti tim za pratiti. Kardinalsi mi tu ne obecavaju.

AFC je klasika, Patsi i Stilersi opet glavni favoriti. Hjuston ce biti dosta jak ako ostanu zdravi, sve ostalo mi bas nimalo ne obecava. Pratice se naravno i Rejdersi zbog Grudena. I Sinsinati zbog Luisa :biggrin: :biggrin:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58109
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 13 Mar 2018, 16:12

Haloti Ngata jednu godinu u Fili.
Ako mu je ostalo malo benzina bice sjajno pojacanje.
Verovatno za rotaciju, ali sa njim obezbedjuju konstantan pritisak na QB iz sredine.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 13 Mar 2018, 16:30

Imali su najbolju DL u ligi, a sad su još bolji. Ngata njima treba za 10-15 snepova po meču, ali i to je dovoljno. Cox, Graham, Jernigan, Bennett, Burnett, Long, Ngata. Isto kao i prošle godine, niko neće igrati vise od 60% snepova i konstantno će maltretirati protivničkog QB.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 13 Mar 2018, 16:34





Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 13 Mar 2018, 16:38

Razbacivanje na sve strane
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 13 Mar 2018, 17:05

84 miliona za 3 godine, garantovano .... :pop:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 13 Mar 2018, 17:10

Dr Arslanagic wrote:Razbacivanje na sve strane


Dobio valjda zbog TD passa u SB, drugog razloga ne vidim za ovoliko lovu...
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 13 Mar 2018, 17:11

Pa jbte jel realno da je Watkins dobio 16 milja po sezoni? Nebi mu dao toliko da mi zivot ovisi o tome. Da sam na mjestu GM-ova koji tek trebaju pregovarati sa top WR-ima (Diggs recimo) rezao bi si vene zbog ovog ugovora
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 13 Mar 2018, 17:23

Samo cekam sledecu sezonu kad A Rod dodje na produzetak ugovora.
Ide preko 200 miliona.

Nije dobio pravu sansu u CHI, videcemo sta ce Patricija da uradi.
Tako je i njegov mentor svojevremeno u svojim prvim sezonama u NEP, doveo Ruzvelta Kolvina iz CHI i napravio od njega jednog od najboljih LB tog vremena.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 13 Mar 2018, 18:15

Paul Richardson u Redskinsima, 5g $40mil od toga 20 garantirano
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 13 Mar 2018, 18:21

Ode Ricardson. Hm, mozda Markiz Li :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: Applebot [Bot] and 7 guests