Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 12 Mar 2018, 15:34

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 12 Mar 2018, 15:55

Rasele, vidi gde je Suh :biggrin:

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 12 Mar 2018, 16:05

Jedno vreme sam mislio da je Sam Bradford opljačkao NFL kao niko. Ali ovo što radi Cousins prevazilazi sve. Čovek je dobio 44-45 miliona u dva tag-a od Redskinsa,
a sada će dobiti 90 miliona za 3 godine. 134-135 miliona $ za 5 godina. Da situacija bude još bolja, kad mu ovaj ugovor bude istekao imaće 32-33 godine i potpisaće još jedan dobar ugovor na 3-4 godine.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 12 Mar 2018, 17:16

Ko je Rasel? :laugh:

Video sam to cim je izaslo. Svi svrsavaju a ja ne bih voleo. Mator je.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 12 Mar 2018, 18:34

John Schneider wrote:Ko je Rasel? :laugh:

Video sam to cim je izaslo. Svi svrsavaju a ja ne bih voleo. Mator je.


Ja ne bih brinuo što je mator. I dalje je jako dobar. Ima tu druga stvar. Kažu da je smrt za svlačionicu, za tim. Dolphinsi su bili spremni da izdrže cap hit od 22 miliona
da bi ga se otarasili. Ako to uradi tim koji ga dobro poznaje, onda to nešto govori o Suhu.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 12 Mar 2018, 19:11

Kakav je to talenat bio.
Ne igra ni 15% svojih mogucnosti. I opet je dobar.
Ne moze se ni sve porediti sa Aaronom Donaldom, on je jedinstven i redefeinisao je igru na DT poziciji.
Suh je za ono sto nudi odlican, ali precenjen.

Lawrence Timmons otpusten, bilo bi dobro da ga PIT vrati. Za svlacionicu, za tim, kao rotacija, da ode u penziju kao stiler.
PIT je odpustio dugogodisnjeg startnog CB William Gay-a. Nervirao me je ponekad, ali je generalno bio pouzdan CB.
Srecno majstore.

Prica se da bi SEA mogao da zagrize za LaVeon-a.

Tamba Hali otpusten. Jedan od najboljih cistokrvnih pass rushera u poslednjoj deceniji.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 12 Mar 2018, 19:45

Gde si to video? Jbt nema sta ne pratim u vezi sa seahawksima i to nigde nisam video.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 12 Mar 2018, 19:48

Dr Arslanagic wrote:Kakav je to talenat bio.
Ne igra ni 15% svojih mogucnosti. I opet je dobar.
Ne moze se ni sve porediti sa Aaronom Donaldom, on je jedinstven i redefeinisao je igru na DT poziciji.
Suh je za ono sto nudi odlican, ali precenjen.

Lawrence Timmons otpusten, bilo bi dobro da ga PIT vrati. Za svlacionicu, za tim, kao rotacija, da ode u penziju kao stiler.
PIT je odpustio dugogodisnjeg startnog CB William Gay-a. Nervirao me je ponekad, ali je generalno bio pouzdan CB.
Srecno majstore.

Prica se da bi SEA mogao da zagrize za LaVeon-a.

Tamba Hali otpusten. Jedan od najboljih cistokrvnih pass rushera u poslednjoj deceniji.



Najveći problem sa potpisivanjem slobodnih igrača je večito pitanje: Ako je tako dobar, zašto ga je njegov tim pustio. U slučaju Suha situacija je očigledna.
Suh je igrao 100% dok nije dobio ovaj ogroman ugovor. Posle toga je spustio trud na 50-60%. Slično kao i Wilkerson iz Jetsa.
Danas sam pročitao da je Suh u karijeri zaradio 124 miliona $. Bukvalno je upropastio Dolphinse svojim ugovorom. Sledeće godine je trebalo da zaradi 26,1 milion.
Nije ni čudo što ga katuju.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 12 Mar 2018, 19:49

E izvini sto nisam ranije.
Nisam bio za racunarom.
Negde sam procitao, ali to je glasina, nemoj odma da se radujes :biggrin:



A prosle godine uzeli vrlo perspektivnog OJ Howard-a u prvoj rundi.

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 12 Mar 2018, 19:51

Pa nema trika da ga dovedemo. Nit imamo draft kapital,nit para za njegov ugovor.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 12 Mar 2018, 20:01

mmarko28 wrote:Najveći problem sa potpisivanjem slobodnih igrača je večito pitanje: Ako je tako dobar, zašto ga je njegov tim pustio. U slučaju Suha situacija je očigledna.
Suh je igrao 100% dok nije dobio ovaj ogroman ugovor. Posle toga je spustio trud na 50-60%. Slično kao i Wilkerson iz Jetsa.
Danas sam pročitao da je Suh u karijeri zaradio 124 miliona $. Bukvalno je upropastio Dolphinse svojim ugovorom. Sledeće godine je trebalo da zaradi 26,1 milion.
Nije ni čudo što ga katuju.



Ili najboljji slucaj Albert Haynesworth, koga je WAS jos 2009. platio 100 miliona.
Suh je beba za njega. Ono je bila zivotinja. Nezaustavljiv.
I totalno poremecen u glavu.
198, 160kg ciste snage.
Elem, kad je potpisao ugovor, nije hteo da igra u 3-4, nego samo u 4-3. Nije hteo da trenira, nije dolazio na pocetak sezone, dobio pun kamion sigurnih para za potpis, i bolela ga patka da igra.

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 12 Mar 2018, 20:02

John Schneider wrote:Pa nema trika da ga dovedemo. Nit imamo draft kapital,nit para za njegov ugovor.


Sad sam zaboravio koga, ali jednog igraca da otpustite pa da probate da ga dovedete.
Nije ni bitno, jer od toga nema nista :biggrin:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 12 Mar 2018, 20:26

Sad citam za Tambu Halija.
Od 2006. ni jedan igrac nema kombinovano vise "sacks, hits and hurries", od njega.

Strasan igrac.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 12 Mar 2018, 20:28

Cameron Brate je potpisao na 6 godinar, 41 milion, 18 garantovano.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 12 Mar 2018, 21:40

Bengalsi trejdovali za Bufalovog OT Cordy Glenn-a.

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests