Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 19 Aug 2019, 17:15

Jbt. Teksansi nimalo nisu unapredili OL... Plus im je raspored duplo tezi nego lani. Kakav cirkus od ekipe u najavi.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58109
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 20 Aug 2019, 12:39

Pit Bull wrote:Jbt. Teksansi nimalo nisu unapredili OL... Plus im je raspored duplo tezi nego lani. Kakav cirkus od ekipe u najavi.


Doveli su Kalila da igra LT, a očekuju od dva rukija koja su pokupili u prvoj i drugoj rundi da budu starteri. Nisam baš siguran koliko je to pametno. Kalil nije igrao prošle godine, a pre toga je bio očajan u Karolini. Izgleda da će Watson opet da putuje autobusom na utakmice.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 25 Aug 2019, 03:13




:wacko: :crybaby:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58109
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 25 Aug 2019, 06:14

Sok. Izvizdali ga navijaci dok je napustao stadion.

I tako ode na dno mora iz Cifse jedini ozbiljan takmac Patriotama u AFC-u.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Withnail » 25 Aug 2019, 11:33

Je l igrao pripremne? Je l opet nesto povredio pa ga puklo?

Em strasan qb, em dve nedelje pred pocetak sezone, em su mogli da pomrse racune nep
User avatar
Withnail
 
Posts: 6072
Joined: 28 Mar 2011, 01:43

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dimitrije » 25 Aug 2019, 15:38

S' obzirom da se odrekao 58 miliona ne postoji ljudskih postupak. Džiberi ga izviždali, jok bolje da je izblejao još malo po lekarskim ordinacijama i zajebavao ih za lovu koju oni ne mogu ni da sanjaju. Ostaje žal za neostvarenim od Lucka jbg.
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5637
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 25 Aug 2019, 18:27

Izgleda da mu se smučilo da konstantno bude povredjen. On nije neko ko je igrao da bi zaradio novac. Finansijski je bio obezbedjen i pre nego što je kročio na NFL terene. Otac mu je bivši NFL igrač i uspešan biznismen. On je igrao zato što je uživao u tome. Kad je prestao da uživa i kad je igra postala mučenje sa povredama, povukao se. On je jedan od onih igrača kojima ovo nije život već samo posao. Očigledno je ova povreda članka bila poslednja kap koja je prelila čašu. Šteta, Coltsi su uspeli da upropaste karijeru najtalentovanijeg QB koji se pojavio u NFL u poslednjih 20-30 godina. Mnogi koji prate NFL decenijama su govorili pred draft 2012 da je on najtalentovaniji QB koji se pojavio u NFL još od Elwaya 1983.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 26 Aug 2019, 01:17

Dimitrije wrote:S' obzirom da se odrekao 58 miliona ne postoji ljudskih postupak. Džiberi ga izviždali, jok bolje da je izblejao još malo po lekarskim ordinacijama i zajebavao ih za lovu koju oni ne mogu ni da sanjaju. Ostaje žal za neostvarenim od Lucka jbg.



58 miliona je nista za njega, stari mu je milijarder, a Lak junior zavrsio arhitekturu na Stanfordu, ozenio se, dobio dete... Nece da ga biju vise i da prolazi rehabilitacije :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58109
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 26 Aug 2019, 07:16

Mislim da si debelo preterao kada kazes da je milijarder. Da ima para ima, ali koliko ja znam mnogo je vise u zivotu zaradio Andrew nego njegov cale.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 26 Aug 2019, 11:02

990 miliona tezak, lako se proveri.

Biznismen jak...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58109
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 26 Aug 2019, 11:52

Eto njega nazad za godinu dana, taman odmori malo i posle izabere ekipu sa dobrom ofanzivnom linijom :biggrin:
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 26 Aug 2019, 12:30

Ja sam takodje misljenja da ce se Lak vratiti iz penzije, samo u drugoj ekipi. Nesto poput Linca, primorace Kolte da ga trejduju za neki mizeran pik, po principu bolje ista nego nista. Mislim da komunikacija Lak - front office Colta ne funkcionise nikako, a sad jos i navijaci su mu okrenuli ledja, nije ni cudo sto mu dopizdilo.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 26 Aug 2019, 14:01

Felipao wrote:Ja sam takodje misljenja da ce se Lak vratiti iz penzije, samo u drugoj ekipi. Nesto poput Linca, primorace Kolte da ga trejduju za neki mizeran pik, po principu bolje ista nego nista. Mislim da komunikacija Lak - front office Colta ne funkcionise nikako, a sad jos i navijaci su mu okrenuli ledja, nije ni cudo sto mu dopizdilo.


Coltsi trenutno imaju najbolji front office u ligi. Ako sa njima ne može da funkcioniše, onda ne postoji tim sa kojim bi mogao da funkcioniše. Chris Ballard je trenutno najcenjeniji GM u celoj ligi, oko sebe je okupio tim odličnih skauta. Ed Dodds, assistant GM je jedan od najboljih skauta, glavni kandidat za GM-a u celoj ligi. Imaju najboljeg čoveka za skautiranje ličnih osobina igrača u ligi (Brian Decker). Ova grupa ljudi je okrenula roster Coltsa za 2 godine. Od jednog od najgorih u ligi su došli do jednog od najboljih rostera u ligi sa gomilom talentovanih igrača. Na sve to, imaju odličnog trenera Reicha, jednog od najboljih def.koordinatora u ligi Eberflusa. Ovo povlačenje nema veze sa time kako Luck gleda na Coltse. On je specifičan kao igrač i kao čovek. Trebalo je da bude prvi pik na draftu 2011 godine, Panthersi su mu 2 meseca pred draft rekli da će ga draftovati, trener Harbaugh je otišao sa Stanforda u 49ers, a Luck se odlučio da ostane još jednu godinu na Stanfordu da bi dobio svoju fakultetsku diplomu. Jedan od 1000 igrača bi uradio tako nešto. Većina bi jurila pare i slavu koje donosi prvi pik na draftu. On nije takav. Njemu život ne zavisi od igranja u NFL. On je ovo radio zato što mu je to bilo zadovoljstvo. Mislim da se nikad neće vratiti, čak mislim da će se i retko pojavljivati u javnosti. Mislim da mu pažnja medija ne prija i da će se skloniti na duže vreme. Zato je Indianopolis bio idealna sredina za njega, tamo nema velikog pritiska medija kao u velikim gradovima u USA.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 26 Aug 2019, 14:08

I ja mislim da je ovo zbogom.

Bas to sto si rekao, to je momak koji tezi normalnosti... Secam se da je putovao na SP 2014 da gleda SAD u fudbalu i da je bio sa normalnim navijacima na tribini i slicno, nikakva VIP mesta... Momak potpuno na zemlji, a to se i po izjavama da zakljuciti.

Kao sto si rekao, verujem da ce se posvetiti poslu u struci, igrao se fudbala do 30. godine, ozenio, dete je tu isto sada, nekako mi je vise lik koji ce da gradi karijeru u arhitekturi, nego kao komentator i slicno.

Bilo je uzivanje gledati ga. :okk:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58109
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 26 Aug 2019, 14:55

Bas ce da se posveti poslu u struci i radi za 300 soma godisnje mada da zanemiramo i pare kad za par meseci shvati da je go qrac bez tog fudbala i da je ovisnik o adrenalinu ima da planira povratak :biggrin:

Moguce da gresim i da je stvarno toliko ispunjen da mu jedino fudbal smeta da se ostvari u zivotu u potpunosti ali sam se naslusao prica kako su ljudi na ivici ludila kad sve to stane i krenu sa nekim normalnim zivotom.

A sto se tice karijere, ako na ovome zavrsi klasican fijasko. Usao je sa tolikim hypom i recimo nije uradio delic onoga sto je neki Wilson uspeo iz te klase...
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests