Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Zlaja » 08 Sep 2019, 20:41

Usra se Tenesi u Klivlend
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46962
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 08 Sep 2019, 20:44

Vrabel radi odlican posao.
Jos da uzme dobrog QB umesto Mariote.

MekKafri je ubica.
Cini se i da ce Dalvin Kuk da pokida ovu sezonu.

Dzoni Heker poslednju put bio blokiran 2014-te.

Dzetsi se poradjaju sa Darnoldom.
Navijam za Bufalo.

Dzekson poludeo. 59 poena :laugh:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13371
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 08 Sep 2019, 20:46

Pa ne deluje Gurli sjebano al ga stede, daju nosenja Malkolmu. Kako jeftino primljen TD sad i Karolina se vraca u igru. Uzmes prvi daun, holding, pantujes, izblokiraju pant 5 jardi od endzone i daju TD. Drugi blokiran pant Hekeru u karijeri, nije imao sanse kako su probili sredinu.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 08 Sep 2019, 20:47

Pisam se u Gofa, sjebao je sve sto je mogao. Cooks ima separaciju i on baca iza njega. Mars bre
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 08 Sep 2019, 20:48

Dr Arslanagic wrote:Pitanje je vremena kada ce Gof baciti INT.
Talentovano je glup.
Ali talentovano.
Retko vidjen debil.
Ilaj Mening je za njega Nikola Tesla na milijardu.


:beyond:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13371
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 08 Sep 2019, 20:51

Jbt Kuper Kap bio sam ko duh. Sramotan je Gof, sramotan. Dal smo mu dali ugovor, nema od nas nista u buducnosti
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 08 Sep 2019, 20:58

Pljujte vi Gofa, decko ubo TD :biggrin:
Bufalo :jupi:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13371
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 08 Sep 2019, 21:12

idiot. Covek je corav, opet sam Kap on baca Woodsu a u istoj su vertikali, da si corav video bi. Sad Karolina postize TD na 2 min do kraja i spusta na 3 poena. Neizvesnost u finisu, Gof mora nesto usrati
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Doe » 08 Sep 2019, 23:20

Ova dva sejftija NYG mogu za SBB vukove da potpišu.
User avatar
John Doe
 
Posts: 12605
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Doe » 09 Sep 2019, 00:48

Arizona izborila produžetak :blue:
User avatar
John Doe
 
Posts: 12605
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 09 Sep 2019, 04:23

Jesam li cestitao titulu NE :biggrin:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13371
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Steamroller91 » 09 Sep 2019, 09:28

Katovacemo AB, koji ce nam, Tom baca kao da su mu dvadeset i dve.
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 09 Sep 2019, 19:27

Greg Viliams otisao iz Klivilenda - odbrana se raspada. Velika greska menadzmenta, ali nista cudno za Klivilend. Sa druge strane Jetsi su vec u prvom kolu protiv dosta podcenjenih Bilsa odradili bolji posao nego zadnjih xy godina. Majami i definitivno lovi prvog pika, a kao jedini ozbiljni kandidati iz AFC deluju KC i NEP. U NFC ce biti krljanje, zanima me da vidim da li je Atlanta imala samo los dan, sto verujem da jeste, ili nisu kadri da idu do PO. Fila je dobila odlicno oruzje u napadu, zalutali sin se vratio kuci, Deson Dzekson iz in da haus. Ramsi na iskustvo sto bi se reklo, ruzno u maniru velikih ekipa odradila tesko gostovanje :D Gof pokazao koliki je debil jos jednom, Gurli u ono malo nosenja nije delovao kao da ima nekih vecih problema, cak deluje mi mozda i snaznije nego ranije.
Sijetl koji nema nijedno slabo mesto u timu, takoreci vec u finalu, se posteno namuci sa Bengalsima koji ce vrv da uzmu top 5 pika :D Salim se Snajdi :D Nece Bengalsi top 5 vec top 3 :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 09 Sep 2019, 20:23

-Sta su Dzetsi izgubili protiv Bilsa :blue: :blue: :blue: :blue: :blue:

Bilo 4-0 ili 5-0 u izgubljenim loptama u prvom poluvremenu, a Dzetsi vodili samo 6-0. Tad sam vec znao da ce poduvati... Umesto da vode nekih 28-0, ljudi imali 6-0. Bafalo 2-3 puta gubi loptu na centru, a ovi ne mogu u seriju poena uci.

I na kraju naravno preokret. I ovaj mec ce na kraju sezone biti presudan.

-Baltimore pojeo Dolfinse. Jbt. Dzekson bacio 5 TD pasova i to su bile dobre lopte uglavnom... Dolfinsi su tragedija, 0-16 u najavi. Eventualno 1-15, niti jedna linija tima im ne moze dobiti prolaznu ocenu.

-Klivlend rekao bih ocekivano iznenadjenje. Prvo, OL je dosta slabija po meni, Mejfild nije imao vremena. Drugo, odbrana nedisciplinovana... Sta su ljudi faulova i to kakvih dobijali, uzasno. Vilks DC, a Kicens OC/HC, tu nema leba. Mislim da ce on biti one&done. Igra po zemlji nije postojala, Cab nevidljiv. Bekam imao par sjajnih hvatanja... Sa druge strane Tenesi odigrao u svom stilu pod Vrejbelom, tvrd fudbal... Prelomni momenat svakako bio TD Henrija koji je odmah dosao nakon TDa Klivlenda, ubilo ih je u pojam.

-Nisam gledao derbi veceri sinoc, necu ni snimak, 33-3, sve mi je jasno... Sto se Sinsinatija tice, ni to nisam stigao da pogledam, za ove sto su gledali moze li detaljnije? Jesu Sihoksi bili slabi ili? Pit Kerol inace nikad nije izgubio mec u Sijetlu u septembru kao HC, ima 15-0 cini mi se.

-Koltsi odigrali dobar mec u LAu, Cardzersi se iscupali, umalo prosuli dobijeno. Dzeksonvilu se skrsio Fols, mada ovaj backup je bio dobar, ali sve u svemu, plasim se da je jos jedna izgubljena sezona za njih. Deluje da bi Tenesi mogao iskoristiti nastalu situaciju.

-Dalas rutinski, Filadelfija krenula uzasno protiv Vasingtona, ali su uspeli da preokrenu i dobiju bez trzavica na kraju.

-Minesota odigrala sjajan mec, razbili su Atlantu. Kuk perfektan, pas igra dobra, odbrana dobra... Sa druge strane Falkonse isekle neke izgubljene lopte, ali bas los generalni utisak, rekao bih da je razlika u klasi vidjena juce.

-Ramsi iscupali pobedu protiv Karoline, mada moglo je svasta biti. Dobar mec realno... Vinston uzasan, njemu ni Bog sam ne bi pomogao, a ne Arians.

-Detroit :blue: :blue: :blue:

Ljudi imali 24-6 na 11 minuta do kraja i nisu dobili. Na kraju nereseno.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58228
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Doe » 10 Sep 2019, 02:21

Tajson Hil :blue:
User avatar
John Doe
 
Posts: 12605
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests