Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 02 Mar 2019, 22:29

Felipao wrote:Da, secam se toga. Jos vece iznenadjenje je bilo sto smo ga podigli mi koji smo imali Mejsona koji je prethodne godine istrcao preko 1000 jardi a backup je bio Stejsi koji je 2 godine pre toga istrcao preko 1000 jardi uz najvise yards after contact. (vise od Linca koji je bio u prajmu) Mada, ne mogu da kazem da se pik Gurlija nije isplatio, nestvarno je igrao ove 4 godine (dobro osim one druge kad je bio totalni raspad tima) , uzevsi u obzir da mnogi visoki pikovi i ne opravdaju ocekivanja jedne sezone a kamoli vise. Ali ovo je veliki, veliki problem.


Isplatio se u ove 4 godine, a da je artritis problem, jeste. Videlo se u plejofu da nema toliko eksplozivnih akcija Ramsa kao u regularnoj sezoni. Cela igra se vrti oko njegove sposobnosti da u svakoj situaciji napravi nešto posebno.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 05 Mar 2019, 18:46

Stvarno ne razumem šta Giantsi rade. Imaju Landon Collinsa, igrača koji je 3 puta bio Pro Bowl, jedan od najboljih strong sejftija u NFL, a puštaju ga da izadje na tržište. Mogli su da ga zadrže za 11 miliona. Za to vreme drže Vernona na plati od 19 miliona, Ogletree-ja na plati od 11 miliona, Kareem Martina sa cap hitom od skoro 6 miliona, Rhett Elisona sa cap hitom od 5,75 miliona. Naravno, najbolje od svega, imaju Manninga sa cap hitom od 23 miliona. U celom rosteru Giantsa nema više od 3-4 igrača koji su vrhunski, a jedan od njih je Collins i oni ga puštaju da izadje na tržište. Verovatno se nadaju da će tržište sejftija biti i ove godine slabo kao što je bilo prošle.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 05 Mar 2019, 22:50

11 miliona za Ogltrija - pocetak i kraj - sve je jasno... Ljudi su budale.
Ramsi su se razisli sa centrom Salivenom, pustice Suha na trziste a izgleda da su katovali i Barona. Ovaj Snid kao da slusa sta ja pricam :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 05 Mar 2019, 23:08

Felipao wrote:11 miliona za Ogltrija - pocetak i kraj - sve je jasno... Ljudi su budale.
Ramsi su se razisli sa centrom Salivenom, pustice Suha na trziste a izgleda da su katovali i Barona. Ovaj Snid kao da slusa sta ja pricam :D


Ramsima je Littleton free agent, ako se ne varam. Možda otvaraju prostor za njega. Sullivan će im faliti ali se u super bowlu videlo da je ranjiv protiv teklova koji ga napadaju sa bull rush-om. Ramsi u prvoj ili drugoj rundi mogu da pokupe dobrog centra.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 05 Mar 2019, 23:13

Cardinalsi će ući u istoriju, ili kao genijalci ili kao idioti. Prošle godine su trejdovali pikove 15, 79 i 152 da bi sa pika 10 draftovali Josh Rosena. Sad su, izgleda, stavili Josh Rosena na trade block. Znači 100% draftuju Kyler Murraya kao prvog pika.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 07 Mar 2019, 10:11

U NFL kruži trač da Brownsi i Giantsi pregovaraju oko trejda Odell Beckhama. Navodno, Brownsi nude sledeće:

DE - Emmanuel Ogbah, OG Kevin Zeitler, pik 2.runde i pik 4.runde
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 07 Mar 2019, 10:31

mmarko28 wrote:U NFL kruži trač da Brownsi i Giantsi pregovaraju oko trejda Odell Beckhama. Navodno, Brownsi nude sledeće:

DE - Emmanuel Ogbah, OG Kevin Zeitler, pik 2.runde i pik 4.runde

Uf...znam da braunsi pokusavaju da trejduju zitlera...ja bih uzeo ovaj trejd da sam na mestu dzajantsa...

Kako se tebi cini trejd?

Koju ce semu igrati Braunsi sada u odbrani I kako imaju za tu semu? Nece napraviti rupu odlaskom Ogbe?
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 07 Mar 2019, 11:28

John Schneider wrote:
mmarko28 wrote:U NFL kruži trač da Brownsi i Giantsi pregovaraju oko trejda Odell Beckhama. Navodno, Brownsi nude sledeće:

DE - Emmanuel Ogbah, OG Kevin Zeitler, pik 2.runde i pik 4.runde

Uf...znam da braunsi pokusavaju da trejduju zitlera...ja bih uzeo ovaj trejd da sam na mestu dzajantsa...

Kako se tebi cini trejd?

Koju ce semu igrati Braunsi sada u odbrani I kako imaju za tu semu? Nece napraviti rupu odlaskom Ogbe?


Brownsi će igrati 4-3, ali u današnje vreme timovi su 65% u nickel odbrani tako da uglavnom svi igraju u frontu sa 4 čoveka. U principu, ako trejduju Ogbu, moraju da dovedu DE, ili preko free agency ili preko drafta. Ogbah nije opravdao poziciju 32 na draftu, verovatno ga ne bi zadržali nakon 2019 godine. Kao 3rd down pass rushera imaju Avery-ja koji se pokazao kao solidno rešenje u tim situacija. Pretpostavljam i da bi draftovali DE u prvoj rundi u tom slučaju. Meni se trejd ne svidja samo zato što bi trejdovali Zeitlera. On nije poznato ime ali je jedan od najboljih OG kad je pas igra u pitanju. Za niže QB kao Mayfield najvažnije je da imaju dobar unutrašnji deo OL.Brownsi imaju pika druge runde iz 2018 koji može da igra na njegovom mestu, Corbetta. U takvim situacijama ne znaš koliko su dobri igrači sa klupe. Brownsi imaju odličnog trenera ofanzivne linije, moguće je da očekuju da će on od Corbetta napraviti dovoljno dobrog igrača.
Druga stvar koja mi se ne svidja je da bi preveliki deo salary cap-a otišao na poziciju WR. Landry-ju za ovu godinu duguju 14 miliona, ako dovedu OBJ-a, njemu će dugovati još 21 milion za 2019. Ali, Landry će verovatno biti katovan nakon 2019 godine, a OBJ-u garantovani novac ističe taman kad će Brownsima trebati puno prostora u salary cap-u, 2020 godine.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 07 Mar 2019, 11:54

Pa ja sam skapirao da oni hoce da trejduju Zitlera zato sto nosi veliki novac a smatraju da Korbet moze da bude uspesan starter. Dakle planski su pokupili Korbeta , godinu dana je ucio I sada je vreme da startuje.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 08 Mar 2019, 00:10

Redskinsi uzimaju Kinama :blue: :blue:

Daj da uplatimo neku kintu da ce Dzej Gruden prvi popiti otkaz u sezoni.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 08 Mar 2019, 05:48

AB u Bilsima.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 08 Mar 2019, 06:02

:blue: :lollol:

Kakvi kraljevi iz Pitsburga :blue: :lollol:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 08 Mar 2019, 07:20

Pit Bull wrote::blue: :lollol:

Kakvi kraljevi iz Pitsburga :blue: :lollol:

Cuti , vidis da nije gotovo. naisao sam na neki tvit sa skrinsotom gde na nekoj od mreza Braun demantuje. Sefter se nije uopste oglasavao. Bice tu svasta.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 08 Mar 2019, 07:23

Moguce da su Stilersi pustili da vide reakciju onog mucenika... Ko zna gde ce ga uvaliti :lol:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 08 Mar 2019, 11:06

Pit Bull wrote:Redskinsi uzimaju Kinama :blue: :blue:

Daj da uplatimo neku kintu da ce Dzej Gruden prvi popiti otkaz u sezoni.


Najgluplja stvar koju tim može da uradi. Trejduješ za QB i opet ti fali QB. Ovo su gluposti njihovog predsednika kluba Bruce Allena. Allenu je brat US senator, pa ga vlasnik drži u klubu jer se nada da će ovaj uspeti da mu izlobira izgradnju novog stadiona. Zbog toga trpi sve ovakve gluposti već godinama. Gruden će možda i dobiti otkaz, ni kriv ni dužan. Ako se uzme u obzir roster, ne radi loš posao. Dok im je Smith bio zdrav oni su imali skor 6-3. Šteta, Redskinsi su legendarna franšiza, bili su jedan od najboljih timova u NFL od 1980-1995. Tuga ih je gledati na šta su spali.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests