Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL draft

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Felipao » 29 Apr 2017, 22:02

Mora Klivilend nesto da usere :D Bila bi najjaca fora da ga ne potpisu. Elem, just for the record, zadovoljan sam I ovim pikom Ramsa. Na FB imamo samo Harkija, odnosno izuzetno smo tanki a dobar FB je uvek potreban.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby mmarko28 » 29 Apr 2017, 22:04

Russel Wilson wrote:Sta uradi Klivlend. Mozda ce odmah odustati od Kaleba. Izgleda da su draftovali igraca bez znanja vlasnika.


Ni oni sami ne znaju da li će ga zadržati ili ne. To je problem sa tim anatlitics tipovima koji vode Cleveland. Misle da su pametniji od svih ostalih. Posle Manziela, Josh Gordona, i svih ostalih oni su poslednji koji bi trebali da draftuju Brantleya.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 22:15

Fila dobar pik DT Elijah Qualls sa washingtona.
A evo ga i Brad Kaaya ode u Detroit.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13350
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 22:46

Tampa

Kad smo kod teskasa, zanimljliv igrac je i Stevie Tu'ikolovatu, NT (2016-te sa Utah presao na USC) koji ima 25 godina. 185cm, 145kg.
Nose tackle Trojansa. Kad bi nabacio jos koje kilo bio bi pravi battleship NT.
Ne predvidjaju mu uspesan draft. Zato cemo ga pratiti


Brownsi i dalje sabijaju. Uzeli su najboljeg K. Decko ima haubicu a ne nogu
Zane Gonzalez, K, Arizona State
Ovaj mali oma da ode u drugoj rundi. Ako se u glavi Jetsa nesto ne promeni otice u prvoj :biggrin:
Ako BB trejduje Gostkovskog, uzece ga u drugoj :biggrin:
Decko sve pogadja. 40-50 yrd mu kao 5. Samo treba doci do pola. Oborio masu rekorda. Super precizan.
Ocekujem da do trece bude uzet.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13350
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 22:51

Titansi

Josh Carraway, DE/OLB, TCU
193,109kg

Ako nekom treba wide9 DE evo im ga. Ono sto ove godine u Fili igra Graham, to igra ovaj momak.
S tim sto je Graham 5 svetlosnih godina bolji.
Ovaj momcic je pre OLB nego DE. On u DE ne bi imao nijedan sek. Nema rad rukama. Ako ne pobedi OL on edge, on je izgubljen. Izgleda kao tele na livadi.
Medjutim ima potencijala.


100% of his 2016 pass-rush snaps from the right side
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13350
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 23:03

Ramsi sabijaju. Jos jedan igrac pored Tanzela kojeg sam hteo :hatman:

Ejuan Price, OLB/DE Pitsburga
Ultra zanimljiv igrac. Igrao je DE poziciju sa 183cm i 104kg. To je potpuni undersize. Sa 104kg na 2m i +130kg linijase.
Ali je igrao vrlo uspesno. Ima jako cudan nacin oslobadjanja od teklova, jako je brz i hitar. Eksplozivan, siguran obarac. Iako deluje ko dete naspram dvometrasa u linija, uvek ih prevari. Mislim, ne uvek, nego cesto :biggrin: Pitanje je dal ce biti draftovan.
Mogao bi bez problema da prodje kao ROLB u PIT, recimo. Nisam ga nista video u coverage-u, ali kad moze Harison, moze vala i on :)
Deluje mi kao Ljuba Vranjes svojevremeno kad je igrao za Svedsku. Ko ga se seca :biggrin:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13350
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Felipao » 29 Apr 2017, 23:26

Dobro je. Da smo uzeli Pocica il tako nekog pametnog linijasa umesto jednog od ovih hvataca bio bih prezadovoljan al i ovako deluje ok, izvukli su mi utisak na kraju. U principu imamo problem u OL, nemamo centra, fale po jedan OG i OT al jbg. Ne moze se sve za jedan draft.
Ali opet, ako se ovi hvataci dobro pokazu, draft cu posmatrati skroz drugacijim ocima. Msm cak da je ovaj TE i jedan WR bio u poseti pred draft sto je opet veliki plus. Ako su ga proverili i zadovoljni onim sto su videli trebalo bi da to bude to, jbg.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 23:28

Rajdersi odlican pik na kraju drafta

Treyvon Hester, DT, Toledo
191, 132kg
Igrao je u 4-3, a na pro mu predvidjaju NT poziciju. Iako je previsok za idealnog 0 tech NT, u pitanju je nadprosecno jak momak.
Ne dozvoljava ni pedalj da ga pomere nazad. Dvojica ne mogu da ga pomere. Stalno ide napred, odlican rad rukama. Odlican leverage, stalno je nisko sa padovima. Odlican prvi korak, vrlo lako razdvaja double team i napada RB. Izuzetna brzina i eksplozivnost u prvih 5 yrd.
Mane: Small-area lineman. Nema sposobnost brze promene pravca. Nema brzinu da pojuri RB ako ga prodje. Jos malo da spusti pad lvl i bice nezustavljiv. Ponekad se umori :biggrin:
Imao je operaciju ramena.
Klasican hard-working zero-technique nose tackle prospekt. Uporan, jak kao mazga, neumoran. Samo da ga zdravlje posluzi.
Sleeper.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13350
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 23:30

Jos mi ostaje da se nadam da ce PIT uzeti Roderick Henderson-a :)

Nisu ga uzeli, ali su uzeli igraca kojeg sam notirao

Keion Adams, OLB, Western Michigan Broncos
191, 104kg
Mada mi deluje nizi od toga. Rekao bih da je undersized DE, dobar OLB.
Brz, ima odlican rad rukama, odlican pass rush repertoar. Ume da obidje OL nisko, sto je preko potreban skill u danasnjem AF.
Pomalo je sirov, igra vrlo agresivno sto se manifestuje i u trcanju i igri pasom.
Pre je OLB u nekoj agresivnoj semi. Ne znam kakav je u coverageu, nemam gde da vidim.
Vrlo dobro vlada telom i ima solidne fizikalije.
Ispod radara igrac.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13350
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 23:49

With the final pick of the 2017 NFL Draft — Mr. Irrelevant — is OleMiss QB Chad Kelly.
He goes No. 253 to the Broncos.

Hvala na paznji i dovidjenja :drinks:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13350
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 23:51

I da odmah zapocnemo UDFA period :biggrin:

Tampa dovodi jos jednog odlicnog igraca

Paul Magloire Jr., S/LB, Arizona
185, 104kg
Igrac koji mi se mnogo svidja. Hybrid OLB/SS.
Bio je QB pa se prebacio na RB, pa se prebacio na SS i na kraju na LB. Idealan za Beliceka :biggrin:
Pitanje je na kojoj poziciji ce zavrstiti u NFL-u, jer ima gradju sejftija, a natural skills za OLB-a.
Za dve sezone za Arizonu ostvario je 153 obaranja, 9.5 tackles for loss, 2.5 seka, 2 defended passes, i isforsirao je jedan fumble.
Vrlo pouzdan kao run defender. Medjutim, njegov prirodni instikt za gap shoot je najbolji element njegove igre.
Decko odlicno cita bekfild, oci su mu uvek na lopti. Sjajna closing speed., odlican burst. Jak udarac, siguran obarac.
Moze da prodje kao hibrid koji se danas trazi. A svojim fizikalijama moze da igra i OLB. Mislim da ce biti sjajan i kao ILB, samo zbog brzine.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13350
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 30 Apr 2017, 00:01

NEP
Josh Augusta, DT, Missouri
193, 136kg
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13350
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 30 Apr 2017, 12:29

Od igraca sa nase liste kao UDFA za NFL timove su potpisali:

Ben Boulware, LB, Clemson - Carolina Panthers
Igrac kojeg takodje treba zapamtiti - Ben Boulware LB Clemsona. Igrac koji nikad nije promasio obaranje.


Connor Harris, LB, Lindenwood - NYJ
Connor Harris, LB, Lindenwood - John Doe ga preporucio
Ne verujem da ce se proslaviti. Ako ga uopste uzmu na draftu - odlicno. Mislim da ce ga neko potpisati kao nedraftovanog.
Koliko sam mogao da procitam, jer nikad nisam cuo za njega, drzi rekord po broju obaranja. Sto govori da ima talenat, problem je sto je igrao za malu skolu, slaba konkurencija.
Sad je na senior bowl-u, treneri nisu nesto preterano odusevljeni pre svega zbog male visine za savremenog LB - 180cm. Sto opet ne mora nista da znaci, ja licno volim undersize LB, ali sto rece Marko, oni se mnogo cesce povredjuju. Nema on sta posebno da trazi u NFL-u iz prostog razloga sto ne moze da cuva pro TE. Bice uvek mis mec na njemu. Moze da dodje do specijalnog tima, recimo. Ili cak u rotaciju, ali ne verujem.
Ima 110kg, na 180, treba to nostiti, imati noge za to, a biti brz.

Od kada sam ovo pisao, citao sam da su neki skauti bili odusevljeni sa njim.

Amba Etta-Tawo, WR, Syracuse - JAX
Amba Etta-Tawo WR sa Syracuse
Meni se licno svidja. Ima nesto. Sigurne ruke pre svega. Sve hvata. Nekako to opusteno izgleda, milina ga gledati.


Hunter Dimick, DE, Utah - JAX
Hunter Dimick, DE Jute
Belac 191, 122kg.
Pravi LDE. Odlican u kontejnu, ne pusta svoju stranu da bi upisao sek, dobar repertoar pass rush pokreta, sirov, malo spor na nogama, nema elitni prvi korak, nije eksplozivan, nije ni agilan, ali ima nesto :biggrin:
Najranije mu predvidjaju 5-tu rundu, moguce je i da ode tad.
Verujem da ce biti odlican RDE u nekom 4-3 timu. Ima motor, a to je najbitnije. Znaci da moze da igra svaki plej.
Rekao bih da nije Kristijano Ronaldo, ali je Klod Makelele :biggrin: igrac koga treneri vole da imaju. Nije spektakularan, ali odlcino odradjuje posao.


Carroll Phillips, LB, Illinois - JAX
Carroll Phillips, vode ga kao DE, ali po meni, on je cist OLB. 190, 110kg.
Nije snazan kao Dawuane Smoot, ali je duplo brzi. Mislim, nije duplo, ali je mnogo brz. Kampuje u bekfildu. OL zaobilazi kao da stoje, dobar je i iznutra. Citao sam da ga Stilersi prate, klasican njihov tip OLB. Visok i brz.


Lorenzo Jerome, S, Saint Francis - SF 49ers. Jos jedan sjajan potpis
Lorenzo Jerome, DB. Saint Francis Red Flash football
Produkt ultra male skole.
Odlican ako nekom timu treba third safety/nickel back. Super brz, siguran open field obacar. Anticipacije igre vrhunska, tona INT, presecenih. Ako uopste bude uzet na draftu bice to ogroman uspeh, i za njega i za tu skolu.
I za njega navijam da uspe.


Jimmie Gilbert, LB, Colorado - SF 49ers
Jimmie Gilbert, OLB, Colorado
193, 98kg.
Jos jedan dobar OLB. Pass rusher specijalista. Nista posebno o njemu. Takodje samo da vidim dal' ce ga neko uzeti bas zbog pass rush skilla.


Chris Odom, DE, Arkansas State - Atlanta
Chris Odom, DE, Arkansas state
190, 115kg
Po meni, odlican DE. Za sada se kotira od - da ne bude draftovan pa sve da upadne i u 4-tu rundu.
Sin bivseg NFL LB Cliff Odom-a, a ameri su posebno pozitivno orjentisani ka sinovima bivsih igraca koji imaju NFL gene u svojoj krvi.
Ima sjajnu kombinaciju visina/tezina/brzina. Stvarno je brz za jednog DE. Dobar prvi korak, zavrsava akcije ne odustaje, odlican u bull rush-u. Morace da radi na tehnikama, ali talenat je tu. Non stop motor, pomalo brutalan u teklovanju. Dobro cita akcije, lako skida blok. Ne moguce je ne primetiti ga na terenu.
Da je malo tezi mnogo bolje bi prosao na draftu. Ali ne bi bio ovako brz.


Richie Brown, LB, Mississippi State - Tampa
Richie Brown, LB, Mississippi State
Za ovog igraca nemam nikakve snimke. U pitanju je tackle masina. Dve godine ima ubitacne brojke.
Hocu samo da ispratim,da vidim dal ce ga neko podici na draftu.


Deon Hollins, OLB, UCLA - Denver
Deon Hollins Jr, LB, UCLA
Ovog cu samo da postavim da ga imamo. Cini mi se dobar igrac. Jednom sam ga u toku sezone notirao, sad ne mogu da se setim sta mi se svidelo kod njega. Tako, da neka ga. Da vidimo dal ce ga neko uzeti na draftu ili bar na UDFA.


Ricky Seals-Jones, WR, Texas A&M - Arizona
Ricky Seals-Jones , WR, Texas A&M
196cm, 102kg
Nema nista iznad proseka osim visine. U ostalim parametrima je cist prosek.
Kod dobrog QB moze da bude all day miss match i RZ opasnost. Da ga notiramo da vidimo da li ce uspeti.


Roderick Henderson, NT, Alabama State - Tennessee :hatman:
Mnogo mi je drago za njega, i voleo bih od svih igraca koje smo postavili da on uspe :)
Roderick Henderson, NT, Alabama State
186, 160kg
Zivotinja.
Odlicna "size, speed and power" kombinacija.
Brutalni NT. Na koledz nivou. Videcemo kako ce proci tranzicija na pro nivo.
0 tehnika, potpuno zatvara A gapove. Ne generise mnogo interior pass rush-a. Brutalan nakon snap-a, razvaljuje centre kao od sale kombinacijom odlicnog rada ruku + stalni rad nogama. Izuzetno prodoran igrac.

Odlicno prepoznaje linije trcanja. Nema problema sa udvajanjem.
Vaspitan decko, nikad nije imao nikakav problem ni na terenu ni van njega (sto je za bilo kojeg crnca uspeh :biggrin: ). Odlican djak. Vrhunska radna etika.
Tacno je uzivanje da gledas kako raznosi jadne linijase.
Inace, za draft je smrsao oko 10 kilograma :biggrin:


Jarron Jones, DL, Notre Dame - NYG
Odlican pik za divove

Jarron Jones, DT, Notre Dame
196, 138kg
Igrac sa najboljim proporcijama za jednog DT u poslednjih 5 godina.
Velik a atletski nadaren DT. "Big-bodied lineman" koji se jako dobro sluzi rukama i ume jako dobro da se usmerava ka nosiocu lopte.
Povremeno pokazuje izuzetnu snagu gornjeg dela tela i nema nikakvih problema da skine blok OL. Eksplozivan i jako prodoran igrac.
Kad mu se igra - brutalan je.
Od mana, igra dosta visoko. Nema prirodan leverage. Uopste ne koristi do maksimuma svoju ogromnu snagu. Cini mi se da je previse nonsanlantan. Nekonstantan. Zna da se izgubi u toku utakmice. Svoje jako oruzje - ruke, isto slabo koristi. Prelako odustaje od zavrsavanja akcije. Rekao bih da se previse oslanja na prirodne predispozicije, a to bez rada ne moze da traje dugo.
Zato je bio prosecan sa ucinkom na koledzu.
Ima sve da bude legitiman starter NFL tima, ali mora da unapredi apsolutno svaki aspekt svoje igre.
Da nije ovakav vo i neodgovoran bio bi pik prve runde.


Damore'ea Stringfellow, WR, Ole Miss - Miami
Damore'ea Stringfellow, WR, Ole Miss
188, 99kg
Kakva imena ameri daju svojoj deci ...
Jedan od igraca sa prirodnim talentom za hvatanje jajaste lopte, i urodjenom koordinacijom oko-ruka.
Garantujem da moze da bude prva opcija napada, samo je pitanje da li je tog mentalnog sklopa. Od njega zavisi.


Karter Schult, DE Severna Ajova - CLE
Za ovog mi isto drago da je uspeo. Talenat je, ali nema sta da trazi u odlicnoj DL Brownsa.
Karter Schult, DE Severna Ajova
Da ga notiramo, iako je mala skola, super mala skola, decko je veliki potencijal. brojke su mu nenormalne. Ne mogu da nadjem ni jedan njegov video. Ono sto sam pregledao nema ga nigde kako igra, nesto malo, ali i to je dovoljno da se vidi da je natural pass rusher. Brz, brz prvi korak, ima sto bi ameri rekli burst. Iskreno se nadam da ce uspeti da bude draftovan.


Joe Mathis, OLB/DE, Washington - Houston
Napokon ga neko potpisao. Odlican igrac. Stil drafta. Sramota da nije draftovan do 4-te runde.
Joe Mathis, OLB/DE, Washington
188, 115kg
Jedan od retkih NFL ready OLB na draftu.
Glavna karakteristika non stop motor play to play i agresivan mentalitet bilo protiv trcanja ili u pass rush-u.
Po meni, prototip OLB-a. I to weak side. Kombinacija brzine i snage + odlicne fizikalije. Odlican je u blokiranju svog gapa, i odlicno se sluzi rukama protiv OL. Neprestana opasnost po QB. Siguro ce biti draftovan, samo jos da vidimo da li ce uspeti da stigne do prvog tima.


Kermit Whitfield, WR, Florida - Da Bersi
Kermit Whitfield, WR, Florida
KR/PR, slot.
Super brz igrac. Trenirao i ucetvovao na trkama na 100m.
Notiracemo ga cisto da vidm dal ce ga ko uzeti i kako ce mu se karijera razvijati.


Collin Bevins, DT, Northwest Missouri State - Arizona
Hteo bih da notiram Collin Bevins-a. Northwest Missouri State, mala skola
198, 123 kg
Vodi se kao DT, DE, odlican za 3-4 DE.
Decko je 2015 izgledao i igrao kao JJ Watt i onda je nestao.
Te godine je imao 26.5 TFLs i 15,5 sacks.
Bio je rvac, jak je kao konj. Ima "Extremely long arms with enormous hands", sto se posebno ceni.
Nema dobar closing burst, i imao je problema sa najboljim OL.
Poseduje prirodnu snagu, igrac koji moze da bude dobar materijal za obradu.
Last edited by Dr Arslanagic on 30 Apr 2017, 12:33, edited 1 time in total.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13350
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 30 Apr 2017, 12:32

Od igraca koje smo notirali, samo njih 12 jos nije naslo tim :)
Sto ne znaci da nece.

Jedini koji sigurno nece je Jalen Robinette, WR, Air Force koledza.
Decko ce morati dve godine da sluzi u vazduhoplovstvu pre nego sto zaigra pro.
Sta ti je drzava ...
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13350
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 30 Apr 2017, 21:20

Javancy Jones, OLB, Jackson State Tigers - Arizona

Napokon ga neko potpisao.
Javancy Jones, OLB sa Jackson State Tigers football is male skole, pass rush specijalista, koji nece dobiti sansu da bude draftovan, a navijam da bude. Odlican odlican prospekt, koji nema dobrog agenta, stoga nista od njega. Ipak, da ga notiram, ako se cudo desi :biggrin:


Cudo se desilo :biggrin:

Taquan Mizzell, RB, Virginia - Baltimor
Taquan Mizzell, RB, Virginia - ko krsti ove amere, i ko im daje ovakva imena :biggrin:
Running back / slot receiver. Ako ga kolena posluze moze da ostavi trag u NFL-u.
Katuje nestvarno. Ubrzanje odlicno, krajnja brzina odlicna. Lagan je. Bojim se ako ga neki LB bude resetovao ima da ga vrati u detinjstvo.
Meni se jako svidja. Odlican i kao hvatac i kao trkac. Sigurne ruke. Nestvarno lako izbacuje defanzivce iz igre.
Recimo, bio bi odlican iza OL Stilersa, koji umeju da otvore prostor, a ovaj mali kad vidi prostor cepa kao metak.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13350
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests