Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL draft

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 28 Jan 2017, 15:37

Amba Etta-Tawo WR sa Syracuse
Meni se licno svidja. Ima nesto. Sigurne ruke pre svega. Sve hvata. Nekako to opusteno izgleda, milina ga gledati.

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13337
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 28 Jan 2017, 16:35

Nisam znao da je ova tema otvorena, tek sad vidim pitanje, izvini Marko :imsorry:

Pa sta da ti kazem. Amerikanci su vrh licemerja. Steroidi mogu, proslavljanje poena ne moze.
Ne opravdavam udaranje zene, nikad nisam udario zenu, ali oni su majstori da od toga naprave kao da je izvrsio masakr. Ili ne daj Boze bombradovanje Jugoslavije, ili Iraka, i tako te stvari koje su normalnije od samaranja zene.

Siguran sam da ce ga uzeti najkasnije u drugoj rundi. Takav talenat se ne propusta. Ima malo krace noge od tela, stubaste i jake noge, sto mu pomaze da sjajno menja pravac u punom trku i da ujedno bude jak kao sever-jug RB. Ubrzanje, 2nd gear, end speed, sve vrhunski. Pravi je primer savremenog "flex weapon" RB, type David Johnson iz Arizone.
Da ga uzme Tenesi, recimo, koji ima ubitacnu OL. Dominirao bi.

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13337
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 28 Jan 2017, 16:45

Richie James, WR, Middle Tennessee
Izlazi na draft 2019, ali ga treba zapamtiti. U pitanju je brutalan talenat. Top WR vec ove godine u okviru celog NCAA. Postavio je neke silne rekorde vec prve godine. Kakvo kretanje, kakva lepota. Nesto slicno Bell-u samo WR. Mada dosta akcija igra sa pozicije RB. Kao Tavon Ostin pre nego su ga Ramsi ukanalili. Ali ovaj mali misli, kao Bell, slican stil imaju.
Mislim da ce on na draft vec sledece godine.

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13337
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Felipao » 28 Jan 2017, 17:06

Pa Tenesi ima ovog malog Hajsmena, Henrija. Bilo bi greota zatrpavati ga, i ovako ima DeMarka trenutno ispred sebe a po meni, mali je zver.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 28 Jan 2017, 17:58

Dao sam primer :)
A i kakve to veze ima ko sad igra. Uzmes ga pa nek sedi, nek se razvija godinu dana, pa kad ga ubacis imas fransiznog RB.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13337
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 28 Jan 2017, 18:37

Larry Ogunjobi, DT sa Sarlota
187, 137kg.
Cini mi se real deal. Brzina i eksplozivnost na taj frejm su dobitna kombinacija. 1 na 1 domintan. 1 gap, 2 gap sve igra.
Moguce da ode do trece runde.
Sa tim linijasima je najlakse pogresiti u proceni, nestanu kad dodju u NFL. Praticemo ga.

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13337
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Jan 2017, 11:21

Pisali smo o Tyus Bowser-u OLB Hjustona.
Moja je procena bila da nece izaci iz trece runde.
Pre meses dana je bio off ball LB. Medjutim do sinocne utakmice se ugojio 7-8 kila, te izgleda sasvim drugacije. Mocno.
Ne bi me iznenadilo da ga neko bas visoko draftuje. Mozda i rana druga runda.

E sad, kako je nabio tu misicnu masu za tako kratko vreme?
Citao sam neki interviju gde spominje med i orase i zdrav sir sa Pestera ... :biggrin:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13337
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Jan 2017, 11:27

Nisam do sada spomenuo Carlos-a Watkins-a, DL Clemsona.
Bio sam siguran da ide u drugoj rundi, a vidm, citam da ga ni ne stavljaju u top 100. Pametniji su od mene, pa da ga zapljunem da ga ispratim.

Igra sve u DL. Dominantan run stoper a i pass rusher. Projetkovano 3-4 end ili 4-3 DT.
191, 136kg. Vrlo vrlo mocan igrac. Ali nije interior opasnost kao Aron Donald recimo. Ali je space eater koji treba svakom timu. Igrac koji na kraju utakmice nema statistiku, ali je ucinio ogroman posao. Kao Vince Wilfork recimo.
Odlicno koristi ruke, tezisno mora da bude udvojen. Nije preterano eksplozivan, ali je vrlo dobar po tom pitanju. Nema trcanja kroz njegove gapove. Ne secam se da sam video da je pankejkovan nekad.

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13337
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Jan 2017, 11:39

Lorenzo Jerome, DB.
Produkt ultra male skole, Saint Francis Red Flash football.

Odlican ako nekom timu treba third safety/nickel back. Super brz, siguran open field obacar. Anticipacije igre vrhunska, tona INT, presecenih. Ako uopste bude uzet na draftu bice to ogroman uspeh, i za njega i za tu skolu.
I za njega navijam da uspe.
Ima covek i svoj YT kanal :biggrin: sa najgorm niger muzikom :biggrin:

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13337
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby John Schneider » 29 Jan 2017, 11:51

Ajde neka se neko iscima i neka prebaci sve igrace koje je DR ostavio na onoj temi.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Jan 2017, 12:30

Ja mislim da je sve prebaceno.

Uglavnom evo spiska:

Christian McCaffery RB sa Stenforda
Haason Reddick, OLB sa templa
Justin Evans, sjajan sejfti sa Texas A&M
Tanoh Kpassagnon. DE, 201cm 118kg,sa Viljanove
Javancy Jones, OLB sa Jackson State Tigers
Zach Cunningham sa Vanderbilta
DE DeMarcus Walker sa Florida State-a, Seminole
Washington WR Cooper Kupp
Ryan Switzer, WR Severne Karoline
D'Onta Foreman RB sa Texasa
Bucky Hodges, TE Virgzinije
Dede Westbrook-a WR Oklahome
TJ Watt, DE Wiskonsina
David Njoku, TE Majamija
Adoree' Jackson, WR, CB USC Trojanaca
Solomona Thomas DE sa Stenforda
Ben Boulware LB Clemsona
Jordan Willis DE, Kanzas Stejt Wajldketsi
Daeshon Hall DE, Texas A&M
Keionta Davis DE sa Chattanooge
Tanzel Smart DT Tulane Green Wave
JuJu Smith-Schuster, WR sa USC-a
Obi Melifonwu, S Connecticut Huskies
Vince Biegel, OLB Viskonsina
Eddie Vanderdoes, DT sa UCLA-a
Jamaal Williams RB BYU
Tyus Bowser, OLB, DE, Hjuston
Connor Harris, LB, Lindenwood - John Doe ga preporucio
Jaleel Johnson, DT Ajove
Stevie Tu'ikolovatu NT (2016-te sa Utah presao na USC
Ralph Green III, DT, Indijana
Desmond King, S, Iowa
Chidobe Awuzie, DB, Kolorado
Chad Hansen, WR sa CAL-a
Josh Reynolds WR Texas A&M
Zay Jones WR istocne karoline
Amba Etta-Tawo WR sa Syracuse
Joe MIxon, RB Oklahoma
Larry Ogunjobi, DT sa Sarlota
Carlos-a Watkins-a, DL Clemsona
Lorenzo Jerome, DB. Saint Francis Red Flash
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13337
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby mmarko28 » 29 Jan 2017, 12:56

Doktore, izgleda da su se dva tvoja pulena dobro pokazala na Senior Bowl-u. Zay Jones i Cooper Kupp su dvojica igrača koji su ozbiljno podigli svoj rejting u prošloj nedelji. Svi hvale njihovu preciznost u trčanju ruta. Kupp je definitivno ''Darth Hoodie'' tip igrača. Ne bi me čudilo da ga Patriotsi pokupe 2-3 rundi.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Jan 2017, 13:10

On i Switzer su klasicni BB tip.
Ali on ce izvuci nekog za koga niko nije cuo ili ce konvertovati nekog CB ili QB u WR. Ko zna.
Sto je stariji sve vise pokusava sa takvim eksperimentima.
Kupp je najbolji r-runner u klasi.

Chad Hensen isto BB tip igraca.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13337
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Jan 2017, 16:33

Montravius Adams, DT sa Auburn-a. 193, 139kg.
Vidim svrstavaju ga u 2/3 rundu, a ja mislim da ce otici u prvoj. Najbolji DT na draftu.
Najveci problem mu je sto nema non stop motor. Ali je kompletan DT.

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13337
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby John Schneider » 29 Jan 2017, 19:02

Ma gde je sve prebaceno. Na prvu vidim da nema mcafrija i kuppa. A na tvom spisku ima preko 40 igraca a na ovoj temi ih je oko 25.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests