Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL draft

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 26 Jan 2017, 17:34

Ljudi dajte vi nekoga koga treba pratiti, da vidimo da li ce da uspe.
Zanimljiviji ce nam biti draft :smile:

Ajde Peki daj jednog. Dozvoljeno je i da pitas Pita :biggrin:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Doe » 26 Jan 2017, 17:55

Ne znam da li si meto Connor Harris-a, mozda sam propustio...
User avatar
John Doe
 
Posts: 12508
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 26 Jan 2017, 18:39

Nisam i moze on :okk:

Ne verujem da ce se proslaviti. Ako ga uopste uzmu na draftu - odlicno. Mislim da ce ga neko potpisati kao nedraftovanog.
Koliko sam mogao da procitam, jer nikad nisam cuo za njega, drzi rekord po broju obaranja. Sto govori da ima talenat, problem je sto je igrao za malu skolu, slaba konkurencija.
Sad je na senior bowl-u, treneri nisu nesto preterano odusevljeni pre svega zbog male visine za savremenog LB - 180cm. Sto opet ne mora nista da znaci, ja licno volim undersize LB, ali sto rece Marko, oni se mnogo cesce povredjuju. Nema on sta posebno da trazi u NFL-u iz prostog razloga sto ne moze da cuva pro TE. Bice uvek mis mec na njemu. Moze da dodje do specijalnog tima, recimo. Ili cak u rotaciju, ali ne verujem.
Ima 110kg, na 180, treba to nostiti, imati noge za to, a biti brz.

Hvala, praticemo ga da vidimo sta ce biti sa njim. Evo unosim ga u evidenciju :smile:

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 26 Jan 2017, 19:48

Jaleel Johnson, DT Ajove
193, 141kg.
Brutalna snaga. 1 na 1 teako ga je drzati. Nije bio u fokusu, ali posle senior bowla skocio je moguce i u trecu rundu.
Klasican space eater, jedini zadatak mu je da ga cuvaju dvojica a nije klasican NT. Normalno nema eksploziju, ali je prilicno agilan.
Pravi run stoper, dobar rad rukama, dobro skida blok.
Moze da pravi dosta problema iznutra, sto svaki tim ceni.




Kad smo kod teskasa, zanimljliv igrac je i Stevie Tu'ikolovatu koji ima 25 godina. 185cm, 145kg.
Nose tackle Trojansa. Kad bi nabacio jos koje kilo bio bi pravi battleship NT.
Ne predvidjaju mu uspesan draft. Zato cemo ga pratiti :biggrin:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 26 Jan 2017, 21:58

Ralph Green III
Ovaj mi se opasno dojmi.
DT sa Indijane. 196, 140kg.
Odlicno se krece za svoje ogromne gabarite. Vrlo dobar rad ruku. 1 na 1 dominantan, odlicno se bori protiv udvajanja. Ono sto sam ja video, sirok repertoar tehnike. Stalno gura napred, dobar motor. Igrao je sve pozicije u liniji. Run stoper prva liga. Nema trcanja kroz njegov gap. Slucajno naleteh na njega. Bas me zanima dal ce ga neko draftovati.

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 26 Jan 2017, 23:43

Bice na draftu jedan visoki sejfti sa Dzordzije, Josh Harvey-Clemons 196cm, 96kg.
22 godine.
Ocajan je. Strasno koliko je los. A svrstavaju ga u 3-4 rundu. Gde su im oci.
Ne zna se u cemu je losiji, a ubedljivo je najlosiji u coverage-u i obaranju. S sa nasih terena su bolji od ovoga.
Da ga zapamtimo da vidimo ko ce da se zajebe :biggrin:



Evo i jedan afirmativan klip o njemu. Ima on fizikalije, ali talenat nema, jednostavno nije natural S. Nije nista, ali je S najmanje :biggrin:

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby White Mamba » 26 Jan 2017, 23:55

:lol2:
Koliko underrated igraca i onda overrated :roll:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42765
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Američki fudbal - NFL draft

Postby John Schneider » 27 Jan 2017, 10:09

@ Dr Arlsa

Sada citam izvestaj Majka Mejoka sa ssenior bola, I igraci koji su mu se najvise dopali su Haason Reddick - ILB I ovaj sejfti kog si ti napisao Obi Melifonwu.

Ne znam da l je dozvoljeno ali mogao bi da otvoris posebnu temu samo za ove igrace koje ostavljas , pa da imamo sve na jednom mestu da ne moramo da listamo po svim postovima.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Doe » 27 Jan 2017, 10:55

Treba otvoriti novu temu definitivno. Mora mnogo da se vrti strana da vidimo koga smo naveli.
Ne znam da li si naveo i Dezmond Kinga sa Ajove, Rajana Andersona sa Alabame...
User avatar
John Doe
 
Posts: 12508
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 27 Jan 2017, 11:49

Moze, nek otvore moderatori novi pdf, ako zele.
Imam ja sve zapisano kod sebe.

Kinga nisam spominjao jer se uvek dobro kotirao. On ce otici u drugoj rundi.
Igrao je i CB i S. Bolji je kao sejfti. I to bi hteo da igra u NFL-u.
Medjutim :biggrin:
Nije se dobro pokazao pred trenerima. On se najbolje snalazio u Ajovinoj zone-heavy scheme protiv brzih WR.
Na senior bowlu prvog dana je bio oduvan od wr sa top krajnjom brzinom, i odlicnih route-runnera. Toliko, da se sprdaju da se nadaju da je dobro umotao zglobove za naredni dan.
Kako sada stvari stoje, malo je pao na draft listi. Ali i dalje verujem da ce biti uzet u drugoj rundi, jer ima talenat.

Inace je ovogodisnja S klasa odlicna. A TE mozda najbolja u poslednjih 20 godina.

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 27 Jan 2017, 11:58

Russel Wilson wrote:@ Dr Arlsa

Sada citam izvestaj Majka Mejoka sa ssenior bola, I igraci koji su mu se najvise dopali su Haason Reddick - ILB I ovaj sejfti kog si ti napisao Obi Melifonwu.

Ne znam da l je dozvoljeno ali mogao bi da otvoris posebnu temu samo za ove igrace koje ostavljas , pa da imamo sve na jednom mestu da ne moramo da listamo po svim postovima.



Reddick je kako kazu ameri - "Haason Reddick has made himself as much money as any other defender", obezbedio sebi sigurnu drugu rundu odlicnim izdanjem na Senior Bowlu. Side 2 side LB. Moze da igra i ILB i OLB, ima kvalitet za sve. Odlicno pokriva teren, nema problema sa TE, a ima natural instikt za loptu.

A Obi je igrac koga bi licno voleo u svom timu. Krece se kao Tjeri Anri, jedva dodiruje zemlju, a visok, a brz .. sta ti vise treba. Cim je visok a brz, odma se uzima. To je najredja kombinacija.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 27 Jan 2017, 14:50

Chidobe Awuzie
DB sa Kolorada. Ja bih ga stavio na FS. Tekler i blicer. Open field obaranje ne masi.
Jedan totalno underrated igrac. Sigurno TOP 50 na ovom draftu. Nikad se ne zna sa ovim talentima, covek se pre razocara u njih nego u vucica :biggrin: nestanu na pro nivou. Ali za ovoga skoro da mogu da garantujem da ce postati 1st team player. Dobar pik za Ramse koji izgubise ceo sec.



Chad Hansen, WR sa CAL-a.
Jos jedan Jordy Nelson type. Belac.
Nema problema sa separacijom, ima sjajan 2nd gear (ubrzava u trku), skace kao blesav, sve hvata. Odlican igrac i naravno underrated.

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 27 Jan 2017, 17:14

Josh Reynolds WR Texas A&M
tek na njega niko ne racuna ozbiljno, a sigurno je bespravno podcenjen, ili na usa eng underrated :biggrin:
Ogromne ruke i sake, raspon ruku kao Sakil, sve, ali sve hvata sto se baci ka njemu. Drzi dosta rekorda koledza, a ne vide ga pre 4-5 runde. Opasan je.

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL Draft

Postby Dr Arslanagic » 27 Jan 2017, 21:52

Zay Jones WR istocne karoline.
Hvatac koji je najvise odusevio skaute na senior bowlu.
Nije medijski ispracen, nije neko ime, ali je odlican.
Ima odlicnu osobinu da lopte hvata visoko u vazduhu, kad god moze. Odlicne ruke. Pravi all round resiver. Odlican je u go rutama, razvlacenju polja, unutra, vrlo malo ispustenih lopti. Brz je, trci vrlo dobro rute, i relativno lako se oslobadja cuvara.
Nije senzacionalan, vec je pouzdan. Pa da vidimo gde ce zavrsiti.

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby mmarko28 » 28 Jan 2017, 13:17

@Dr.Arslanagić

Doktore, šta misliš, da li će se neko usuditi da draftuje Joa Mixona, RB sa Oklahome, u prve 3-4 runde. Po talentu ga projektuju za Top 50 igrača, ali sa njegovom reputacijom, ne znam šta bi moglo da se očekuje.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests