Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL draft

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby John Schneider » 27 Dec 2017, 21:31

Trumaine Edmunds?
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 27 Dec 2017, 22:17

Ogroman talenat.
Verovatno LB sa najvecim upside-om. Tek je junior.
Sigurno ide u prvoj rundi.

Redak talenat.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby John Schneider » 28 Dec 2017, 07:21

Dr Arslanagic wrote:Ogroman talenat.
Verovatno LB sa najvecim upside-om. Tek je junior.
Sigurno ide u prvoj rundi.

Redak talenat.

Definitivno lik za kog cu navijati da zavrsi kod nas. Moguce da cemo zbog pobede nad Dalasom ispusiti za njega.

Kazu da moze I Sam I LEO da igra, a posle jedne sezone moze da zameni Vrajta na Will-u.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 28 Dec 2017, 16:50

Nije mi za vas sistem.
Pre je za nekog ubicu ILB. Ili jos bolje cistog MLB, kao Kikli.
Ili za OLB u ovom sistemu Pit koji mi se uopste ne svidja.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby John Schneider » 08 Jan 2018, 12:07

Doktore samo da znas da si prosle godine negde u ovo doba poce da pises o igracima koje treba ispratiti za daft. :D

Inace moze da se desi da ovo bude draft sa nerealnih 6 QB-ova u prvoj rundi. Oni kojima ne bude trebao QB, mogu ili sa visoke pozicije da pokupe top 10 igraca ili da se debelo ogrebu za pikove pri nekom trejdu.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 08 Jan 2018, 17:43

Нешто ми је рано, сад сам у ПО моду, чекам да Стилерси узму трофеј, па ћемо лако драфт :biggrin:

А јбг написах ћирлицом ...

Samo za mog druga Pekija
Cekam da se NEP napokon raspdadne da likujemo pola godine po forumu :biggrin:


Nesto mi je rano, sad sam u PO modu, cekam da Stilersi uzmu trofej, pa cemo lako draft.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Peki » 08 Jan 2018, 17:58

Sta ti je sad Peki skrivija? :question:

Inace, i ja s velikim gustom i zanimanjem pratim tvoje najave drafta, predvidjanja za igrace i ostalo.
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 08 Jan 2018, 20:54

Pa nisi nista, nego sam zbog tebe napisao latinicom, da mozes da procitas :okk:
Jer sam neplanirano napisao tekst cirilicom.

Pisacemo, spremite i vi koga imate.
Ova sezona je bila odlicna, mnogo dobrih igraca je iskocilo u prvi plan.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Peki » 08 Jan 2018, 21:04

Ahaaa, ma krivo sam skonta, ja mislija da si napisa nesto drugo cirilicom pa ispod ovo: Evo za Pekija... My bad
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby gogo23 » 08 Jan 2018, 23:20

Dr Arslanagic wrote:
Cekam da se NEP napokon raspdadne da likujemo pola godine po forumu :biggrin:


cekam da Stilersi uzmu trofej, pa cemo lako draft.

Opet nisi uzeo terapiju.
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 10 Jan 2018, 17:21

Svecano otvaram sezonu skautiranja igraca za naredni draft :hatman:
Pisite, dajte predloge, svi osim RW-a koji ce ionako samo da prepisuje sa foruma onih raspalih galebova :biggrin:
Kako god ko hoce, ali ja bi se najpre pozabavio igracima koji nisu u prvom planu, i koji mogu da iznenade na draftu, a i da ostave ucinak u ligi.
Prosle godine smo bili super uspesni, masa igraca koji nisu bili u prvom planu a koje smo skautirali su nasli svoje mesto u NFL-u.
Ima jos dosta igraca od kojih ocekujem da zablistaju u drugoj sezoni, a neki su i nepravedno zapostavljeni od strane trenera.
Ja ne mogu da prezalim mog omiljenog igraca sa proslog drafta NT Roderick Henderson-a, koji nije uspeo da se izbori za mesto u timu Titana.

Dakle, da i ove sezone budemo uspesni, kao i prosle :okk:

Cast da otvori sezonu lova na talente, ima

Leighton Vander Esch, WLB sa Boise State Broncos
193cm, 97kg

Pocinjemo sa igracem, koji se naravno meni jako svidja, a koji nije ni u planovima na mokovima.
Mogu da garantujem da ce ga neko uzeti u drugoj rundi, a po meni je talenat prve runde.
Sjajan, pro ready WLB, znaci LB koji igra na desnoj strani odbrane, levoj strani napada.
Za timove koji igraju Tampa 2 odbranu i njene varijacije.

Moze da bude odlican i kao ILB u 3-4 semi.
Odlicne proporcije, odlicna brzina, odlicne promene pravca, siguran obarac, u poteri za RB uporan, odlican u coverage-u, odlican u guzvi, skida blokove, a pre svega super inteligentan.
Potpuno sam odusevljen sa njim. Ono sto on igra je klinika kako bi jedan WLB trebao da igra.

Primer kako se lako snalazi u guzvi, lako skida blokove, ne gubi ravnotezu i uvek je fokusiran na nocasa lopte (gledate u levog LB gledano od strane napada. Samo na prvom primeru je sa desne strane.)
Image

Jos jedan backside pursuit
Image

Ceka na svom mestu razvoj situacije, nakon sto mu slot WR ulazi u zonu, nastavlja da ga prati i time primorava QB da bude sekovan. Ovakva reakcija i ovakvo pracenje slot WR je nesto posebno na LB poziciji.
Image

Pogledajte samo brzinu reakcije i okretanja kukova ka igracu za koga je procenio da je opasnost Image

Koga zanima moze da pogleda snimak njegove utakmice protiv BYU
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby John Schneider » 10 Jan 2018, 19:22

Prvo nismo galebovi nego jastrebovi, a drugo vander echa prizeljkujemo ako nekako povratimo pikove druge ili trece runde. Prilicno ga cene na forumu. :biggrin:

Hvala sto ces i ove sezone draft uciniti mnogo zabinljivijim. Ali stvarno ti hvala. :okk:
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 10 Jan 2018, 20:13

:drinks:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby John Schneider » 11 Jan 2018, 07:08

Damien Harris resio da se vrati jos jednu godinu na Alabamu. Steta, jer je bio jedna od glavnih meta sijetla za predstojeci draft(sijetl ima fizicki profil igraca koji draftuje I ne odstupa od toga kada su u pitanju RB). Harris je imao oko 9 jardi po nosenju.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby John Schneider » 11 Jan 2018, 09:51

Tim Settle-DT sa Virgina Tech univerziteta. Decko je 1997 godiste, redshirt sofmor, 191cm I 150kg. Nerealno je brz I pokretljiv za svoju tezinu. Poseduje sjajan atleticizam sobzirom na gabarite. Ovo mu je tek druga sezona da igra, tako ta je malo sirov ali ima ogroman prostor za napredak. Osim sto je sjajan u branjenju trcanja on je prilicno dobar I u pas rasu sto je nekarakteristicno za igrace njegove tezine.

Imao je cak 12.5 TFL. Npr Vita Vea koji je realno najveci talenat na draftu za NT je imao 5,5 a ovaj Pejn iz Alabame sto je izdominirao u finalu je imao samo 1 TFL za celu sezonu. Settle se trenutno kotira kao pik drige ili trece runde ali ne bi bilo iznenadjenja da zavrsi u prvoj , pa mozda cak I u prvih 20.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests