Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL draft

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 19:58

Napokon Asiata. U Majami.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13372
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 20:03

Bravo za NYG

Avery Moss, DE, Youngstown State
188, 122kg
Igrao za Nebrasku. U jednom trenutnku je pozeleo da pokaze svoje telo koleginicma sa faksa, koje to nisu razumele, pa su ga prijavila. Potpuno nerazumno ponasanje tih devojaka :biggrin:
Kaznjen izbacivanjem sa koledza. Drugu sansu mu je dao njegov bivsi trener u Nebraski, a sadasnji u Youngstown State-u Bo Pelini, te je poslednje dve godine igrao za njih. Cineci sa Riversom jedan od najjacih DE dueta na koledzu.
U poslednjoj sezoni je zabelezio za 15 utakmica 59 obaranja, 17,5 iza LOS, 10,5 sekova i 4 izforsirana fambla.
Dok je igrao u Nebraski, igrao je i basket za njih, i u finalu je imao ucinak od 18 poena, 21 skok i 4 blokade. Talentovan decko.
Dolazak u YS nije promenilo njegovo ponasanje. Nazalost.
Prototip open-side rusher-a.
Odlicna kontrola kukova, lako obilazi linijasa. Iako nema potrebnu visinu, vrlo je jak. Rad ruku odlican. Ako OL ne pazi zavrsice na zemlji. Izuzetno eksplozivan, sto u kombinaciji sa brzim radom nogu i odlicnom kontrolom tela rezultuje sjajnim pass rush predispozicijama. Closing burst odlican. Ubrzanje dobro. Prvi korak nije elitan, ali je jako dobar.
Najveci problem mu je, ako ga OL prvi dohvati cesto zna da ostane zaglavljen, da ne zna da se oslobodi.
Takodje slabo kontrolise "edge". Duzina ruku je jos jedan problem, koji moze da postane veci problem na pro nivou, gde teklovi imaju ruke od 2 metra.
Moze da igra RDE i OLB. Voleo bih da ga vidim u nekom timu koji moze da ga upari sa jos jednim dobrim DE u 4-3 frontu.
Ako uopste bude izabran
Sve u svemu, jedan jako jako dobar igrac sa promajom u glavi.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13372
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 20:11

Raidersi jos jedan dobar pik, barem sto se mene tice :biggrin:

Marquel Lee, LB, Wake Forest
Mala skola, solidan igrac. ILB. Ima potrebnu gradju 190, 109kg. Odlicne atletske sposobnosti. Solidno brz. Odlican obarac.
Nema fizikalije kao igraci najboljih koledza, ali uz ovaj frame i postojece fizikalije, mogao bi da upadne u neki tim kao of ball LB.
Meni se dopada to sto vidim od njega. Treba napomenuti da ni amerika nije gadljiva na procente. Mnogo igraca je zrtva toga sto nema dobrog agenta.
Ja se nadam da ce ovaj mali biti uzet, i to u neku 3-4 semu.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13372
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby mmarko28 » 29 Apr 2017, 20:15

Doktore, moram da te pitam za meni omiljeni pik u ovoj rundi, Roderick Johnson za Brownse. Za njega verujem da bi za 2-3 godine mogao da bude startni LT.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 20:28

Ja slabo pratim te OL.
Medjutim za ovoga sam sticajem okolnosti citao da ima kvalitete da bude startni RT. Toliko mogu da ti kazem :beyond:

Stilersi prate trendove. Zadovoljan sam ovim pikom. Bivsi WR, jos uvek uci da tekluje.

Brian Allen, CB, Utah
192 cm visok
Sirov, ali odlican ball skills.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13372
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 20:31

Pekersi su uzeli sleeper-a, deep threat WR DeAngelo Yancey.
Obraticemo paznju na njega sledece sezone.
75.5% of his catches in 2016 went for first downs.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13372
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 20:38

SF opet dobar pik

Trent Taylor, WR, sa Luizijane.

Visok je samo 175cm a tezak 79kg, ali je prvi u celom ncaa po broju uhvacenih jardi :)
Hvatacke sposobnosti su mu fenomenalne, sve hvata. Brz je, shodno visini sjajno menja pravac, upitna mu je end speed, i naravno mali rast i mala kilaza. Do sad se sa tim odlicno nosio, videcemo ako dodje u nfl kako ce proci.
Notiramo ga cisto da vidimo da li ce stici do nfl-a.


Bravo za nas, stigao je :)
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13372
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 20:39

Vikinzi su izabrali prvu zenu na draftu
Isidora Danny, G. :biggrin:

Sledeci su Jetsi.
Jos jedna mogucnost za kvalitetnog WR ili TE :biggrin:

Uzese igraca kojeg smo poslednjeg notirali :)

Dylan Donahue, OLB, West Georgia
Igrac male skole.
Postavljam ga jer je imao nenormalne brojke. Imam prijatelja u Atlanti koji mi je sugerisao ovog momka.
U pitanju je undersize OLB sa kratkim rukama. Po meni, najdalje moze da dodje do nekog tima koji preferira dosta blic akcija, te da u okviru toga bude situacioni igrac. Iako je dosta brz i ima odlicne lateralne kretnje, nedostatak visine i kratke ruke su nenadoknadiv gubitak za nesto ozbiljnije.
Njegove brojke za poslednje dve sezone:
23 utakmice
120 obaranja
37,5 TFL
25,5 sekova
Cisto me zanima dal ce bar biti uzet na FA.
Last edited by Dr Arslanagic on 29 Apr 2017, 20:43, edited 1 time in total.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13372
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby White Mamba » 29 Apr 2017, 20:41

:lol2:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43107
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby John Schneider » 29 Apr 2017, 20:48

Ne mogu da verujem da nismo uzeli Alena. :colera:
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1544
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 20:52

Vi nama Malika, mi vama Alena :biggrin:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13372
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby John Schneider » 29 Apr 2017, 20:53

Uf Klivlend digao Brantlija.

Vrhunski pik, samo sto su oni sada u ocima svih ispali nemoralni.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1544
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 20:56

Upravo su se popisali u usta svima.
Pik prve runde u sestoj.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13372
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 21:01

Iron Mike Tyson sad igra americki fudbal?



:biggrin:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13372
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby John Schneider » 29 Apr 2017, 21:02

Uzeli smo Majka Tajsona. Haha ni na blogu niko ne zna ko je on. :lollol:
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1544
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 53 guests