Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 08 Sep 2014, 00:28

Luda zavrsnica u Tampi, 2 TO-a imaju domaci i napad za produzetak/pobedu
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58495
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 09 Sep 2014, 00:41

NYG cirkus ponovo radi, kakav TD Calvina od 70 yardi pritom je bio sam na 40 yardi nigde nikoga oko njega...
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dimitrije » 09 Sep 2014, 08:12

http://www.youtube.com/watch?v=VbwTMJroTbI

Otkaz + suspenzija na neodredjeni period od lige. A glupa kucka se jos posle ovoga i udala za njega.
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5678
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 09 Sep 2014, 11:53

Dimitrije wrote:http://www.youtube.com/watch?v=VbwTMJroTbI

Otkaz + suspenzija na neodredjeni period od lige. A glupa kucka se jos posle ovoga i udala za njega.


Jbg pare su pare :beyond:
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 09 Sep 2014, 12:19

Zamolicu nekoga ako zna gde mogu da skinem Detroit-NYG mec, nisam gledao, uspeo sam jutros da ne saznam rezultat, jos samo da mi neko nadje dobar torrent da skinem mec :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58495
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 09 Sep 2014, 13:29

Pit Bull wrote:Zamolicu nekoga ako zna gde mogu da skinem Detroit-NYG mec, nisam gledao, uspeo sam jutros da ne saznam rezultat, jos samo da mi neko nadje dobar torrent da skinem mec :D


Izvini sto cu ti pokvariti uzitak ali iskreno preporucujem da to ne radis, ja sam odgledao skoro ceo mec i ne smem da dozvolim da jos neko prodje kroz to :laugh:
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 09 Sep 2014, 17:47

Skinuo utakmicu i krecem da gledam, jos strasna slika, bice uzivanje :blue:

1/4 - Ocajna u najmanju ruku, Megatron u prvom drajvu ostaje sam 15y od svih ostalih, kasnije opet smesna ispala odbrana i to na 3rd down nakon sto je Staford trcao pola minute... 14:0 za 10 minuta igre, strasno...
Castio nas Kaplin gluposcu, mraoju se uzeti poeni na pocetku 2/4 nakon ove gluposti defanzivca Detroita...

Btw odlican sam torrent nasao, HD slika, nema reklama, milina gledati u odnosu na uzivo gledanje... :okk:

2/4 - Pokrale nas sudije za TD :facepalm: Jbt iz 3 pokusaja sa 1y Ilija dva puta baca u cosak umesto da se ide na prodor, jebote jel' realno... Mada Kohlin igra, zove 4th&goal, ima muda u svakom slucaju :laugh:
Svaka cast, pozvan 4th down i budala Ilija opet bacao, ali sad Donel ostao unutra :blue: 14:7...
Casti Detroit, mora se ovo iskoristiti, ruki kiker im promasio FG sa 43y :D
14:7 poluvreme, kako je bilo odlican rezultat, losa protekcija u svakom slucaju...

3/4 - _ebi se Ilija, odmah INT :facepalm: Samo FG Detroita iz INT-a, 17:7...
Opet korektna odbrana pod pritiskom i opet ostavljen Detroit samo na FG-u... 20:7... U svakom slucaju mnogo smo losiji
Jos jedan INT odmah na pocetku drajva :krsti: Sta se desilo coveku u 2 sezone, nerealno...
Uze nas Staford na trcanje --> TD :facepalm: :krsti: :pop: 27:7
Kraj trece, bas ocajna cetvrtina, nista se u napadu Divova nije desilo...

4/4 - Cudan neki drajv, provukli se na 3&15 odlicnim pasom za Donela cini mi se i na kraju lagano Dzenings sa 3-4y run za TD... 27:14 na nekih 12 minuta do kraja, treba brza odbrana...
Jebo ti ovo, odbranis se iz dva pokusaja korektno i kad treba da potvrdis dobru odbranu tebi Megatron ostane sam, necuvan...
Opet ista situacija, na 3&5 dozvoljavas da ti odbrana pukne i Megatron opet... Sad vec oko FG zone, ako pogode to je to...
TD Detroit, 35:14... Ocajan start sezone, duga i mucna sezona za Giantse sleduje :( :crybaby:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58495
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 09 Sep 2014, 17:48

Golden Warrior wrote:
Izvini sto cu ti pokvariti uzitak ali iskreno preporucujem da to ne radis, ja sam odgledao skoro ceo mec i ne smem da dozvolim da jos neko prodje kroz to :laugh:



Vala ne bi mi skodili ni da sam ovo vidio... Mada sam svesno izbegao komentare da pogledam, nerealno koliko sve lose deluje, nista ne stima... Jedino Kruz nesto na iskustvo i Donel obecava...


Btw Rajs :pop:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58495
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby belpH #77 » 09 Sep 2014, 19:07



al je zaheftao, lebtejebo.... :krsti:

Ray Rice speaks out following release, suspension


By Dan Hanzus
Around the NFL Writer
Published: Sept. 9, 2014 at 01:26 p.m. Updated: Sept. 9, 2014 at 01:40 p.m.
Ray Rice has broken his silence.

A day after his contract was terminated by the Baltimore Ravens and he received an indefinite suspension from the NFL, Rice made his first public statement to ESPN's Josina Anderson.

"I have to be strong for my wife," Rice said, according to Anderson. "She is so strong. We are in good spirits. We have a lot of people praying for us and we'll continue to support each other. I have to be there for (Janay) and my family right now and work through this."

Rice's career was upended on Monday after TMZ posted footage of Rice striking his then-fiancee in an elevator, a blow that knocked Janay Palmer (now Rice) unconscious and led to his arrest on assault charges. In May, Ray Rice was accepted into a pretrial intervention program that will prompt the dismissal of his charge if he successfully completes the program.

After Ray Rice spoke, he handed the phone to Janay Rice, who said, per Anderson: "I love my husband. I support him ... I want people to respect our privacy in this family matter."

On Monday night, Ravens coach John Harbaugh offered support for the Rice family despite the team's decision to sever ties with its former star rusher.

"I have nothing but hope and good will for Ray and Janay and we'll do whatever we can going forward to help them as they go forward to try to make the best of it," Harbaugh said.

The Ravens announced Tuesday they will offer an exchange for fans owning Ray Rice jerseys at official team stores.


izvor: nfl.com

:laugh: :laugh: :krsti: :krsti:
- dum spiro spero -
User avatar
belpH #77
 
Posts: 3912
Joined: 08 Jun 2011, 22:55

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 09 Sep 2014, 19:30

Ne postoji nikakvo nikakvo opravdanje za ovaj sirovinski gest ali kakva je ta riba dno sto je i pored svega ostala sa njim :puke:

I uopste mi nije jasan tajming pustanja ovog snimka u javnost?! Znali su od pocetka za sve, imali su prilike da vide snimak svi koji su trebali da odlucuju o kazni, ako su vec hteli da ga stave na stub srama zasto to nije odmah uradjeno? Nego se sad svi kao nesto iscudjajaju i sokiraju.

Jok nego je kao kesu za djubre izvlacio iz lifta onako pijan/drogiran nakon sto se onesvestila sama od sebe...
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 09 Sep 2014, 20:08

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58495
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dimitrije » 11 Sep 2014, 11:54

Golden Warrior wrote:Ne postoji nikakvo nikakvo opravdanje za ovaj sirovinski gest ali kakva je ta riba dno sto je i pored svega ostala sa njim :puke:

I uopste mi nije jasan tajming pustanja ovog snimka u javnost?! Znali su od pocetka za sve, imali su prilike da vide snimak svi koji su trebali da odlucuju o kazni, ako su vec hteli da ga stave na stub srama zasto to nije odmah uradjeno? Nego se sad svi kao nesto iscudjajaju i sokiraju.

Jok nego je kao kesu za djubre izvlacio iz lifta onako pijan/drogiran nakon sto se onesvestila sama od sebe...


Goodella kada vidim :puke: . Najvljigaviji kuckin sin sporta. Vidite ovo http://espn.go.com/nfl/story/_/id/11503 ... tive-april . I opet ce se provuci.

Clowney operise koleno, 4-6 nedelja pauze.
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5678
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Milutinov Tata » 11 Sep 2014, 17:47

Tri dana samo se o ovome prica, i jedva da su spomenute utakmice prvog vikenda. Vecerasnji duel divizijskih rivala je dosao kao slag na tortu u ovom slucaju. Iako se cinilio da ce se Gudel izvuci posle prvobitne "sramne" odluke o samo 2 meca suspenzije, juce se pojavila prica da su u vrhu lige znali za ovaj novi snimak jos u aprilu i suska se da bi sada mogla da se pokrene odgovornost komesara, jer nije na odgvarajuci nacin reagovao da zastiti ligu. Nece mu biti lako ovih dana. Veceras uoci utakmice treba da ide intervju sa njim na jednoj od stanica, ali mislim da je vec ranije snimljen, pa mozda i ne bude pitanja vezanih za ovaj slucaj.

Bilsi ostaju definitivno u Bafalu, prodati za neku suludu sumu (valjda 1.1 milijardi dolara), vlasnicima hokejaskog tima. Toronto izvisi za fransizu :biggrin:
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29799
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 11 Sep 2014, 18:17

Milutinov Tata wrote:Tri dana samo se o ovome prica, i jedva da su spomenute utakmice prvog vikenda. Vecerasnji duel divizijskih rivala je dosao kao slag na tortu u ovom slucaju. Iako se cinilio da ce se Gudel izvuci posle prvobitne "sramne" odluke o samo 2 meca suspenzije, juce se pojavila prica da su u vrhu lige znali za ovaj novi snimak jos u aprilu i suska se da bi sada mogla da se pokrene odgovornost komesara, jer nije na odgvarajuci nacin reagovao da zastiti ligu. Nece mu biti lako ovih dana. Veceras uoci utakmice treba da ide intervju sa njim na jednoj od stanica, ali mislim da je vec ranije snimljen, pa mozda i ne bude pitanja vezanih za ovaj slucaj.

Bilsi ostaju definitivno u Bafalu, prodati za neku suludu sumu (valjda 1.1 milijardi dolara), vlasnicima hokejaskog tima. Toronto izvisi za fransizu :biggrin:


Kad će LA dobit franšizu? Mogao bi tu Jax izvisiti :jezik:
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 11 Sep 2014, 20:52

Bice odlicna utakmica, taman skinem sutra, sacuvam se da ne saznam rezultat i odgledam... Mnogo vazna utakmica i za jedne i za druge iako je tek drugo kolo. 10% timova nakon 0-2 ide u PO tako da bi Baltimore sebi dodatno zapaprio situaciju porazom jer bi imali 2 poraza kuci i to oba protiv glavnih konkurenata za divizijsku titulu, fakticki bi odmah sebe stavili u nezahvalnu situaciju. Pitsburg sa pobedom pravi lep iskorak... A jos uz to Baltimoru utakmica nije mogla doci u gorem momentu
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58495
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest