Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 17 Oct 2019, 14:44

Otkud ja znam, to je posao za Sneada :D A zaboravio si i Gurlija. Pa nije iskljuceno i da se ode na neki trejd, tipa da damo Cooksa ili slicno. Msm dali smo Pitersa, mislim da smo trenutno najagresivnija ekipa na trzistu i skoro svako moze biti trejdovan kao i doveden. Msm mi smo zeleli pre Cooksa i OBJ, Kalila Meka pre Suha i slicno, tako da me ne bi cudilo da pojurimo i Vilijamsa.
Inace smo napravili rokadu za sledecu utakmicu, umesto Dembija koji je menjao Notebooma startovace ruki Edwards. Zanimljivo za njega je da je bio QB pa TE i dogurao do linije :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 17 Oct 2019, 15:03

Nisam zaboravio njega nego dam ubedjen da on nece biti u timu 2021. Kostace mnogo vise.nego sto vredi ako uopste bude igrao do tada.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1545
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 18 Oct 2019, 02:31

Ubise Mahomsa, mozda i kraj sezone.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58540
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 18 Oct 2019, 02:58

Da...mozda se vrati u jednom trenutku u sezoni sa onom masinerijom oko kolena mada ja mislim da nece rizikovati I da je to kraj sezone. NEP I zvanicno u SB.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1545
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 18 Oct 2019, 07:42

Ajde ukratko o povredi na osnovu pisanja internet doktora...

Mahomes je dislocirao casicu koja je vracena na licu mesta...ono sto je dobro sto nije doslo do preloma casice...

SUtra ce se na MRI znati da li ima kidanja ligamenata...ukoliko nema to je neke 3 nedelje pause(ali sanse da nema kidanja su mizerne)...

Ukoliko ima kidanja zavisi koji su pokidani...I koliko...

Ako su pkidani oni koji uglavno stradaju kod ovakvih iscasenja casice onda on ima dve opcije...

Prva je da ide na operaciju I zavrsi sezonu a druga je da se nakon nekih 6 nedelja vrati sa onom skalamerijom oko kolena I odigra sezonu do kraja a onda u off sezoni da ode na operaciju...

E sada tako nesto je uradio Staford 2009 ali je on drugi tip QB-a...ta nanogica u mnogome limitira kretanje I smanjuje atleticizam, a I igranje u tom stanju moze da dovede do jos vecih ostecenja I ozbiljnijih povreda koje mogu da ugroze karijeru...

Moje misljenje je da ukoliko postoji kidanja, I ukoliko postoji I najmanja sansa da se u takvom stanju igranjem ove sezone ugrozi karijera Mahomesu, da KC nece rizikovati I da je ova godina gotova za Mahomesa a samim tim I za KC a samim tim I za sve nas koji bi da gledamo koliko toliko zanimljiv AFC
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1545
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 18 Oct 2019, 07:52

Igrao je i Rodzers sa skalamerijom oko kolena, cak i istrcao u PO 10 jardi za prvi daun sa sve njom ako se dobro secam :D Sto bi rekao Aron, (u vezi sta je naucio od Favra) : "You need to be tough as nails" :D

Nisam siguran da je Mahomi od istog materijala kao ta dva ludaka, i pre bih rekao da je zavrsio sezonu. Steta stvarno, ali jedini ludak koji je gajio takav ludacki stil igre (ne naravno na tom nivou) a da se nikad nije ozbiljnije povredio je Kapernik. On je bio verovatno jos i ludji s obzirom da je trcao u meso.
Nazalost, 2 ozbiljna QB u AFC su zavrsila, Lak i Mahomi i Brejdiju je ociscen put do finala. Eventualno Hjuston sa Watsonom bi mogao nesto da napravi ali su previse neozbiljni. Mada u PO na jednu utakmicu se nikad ne zna, mogli bi oni da imaju svoj dan. Sve ostalo - teska prica da mogu da pomute NEP.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 18 Oct 2019, 11:50

Felipao wrote:Igrao je i Rodzers sa skalamerijom oko kolena, cak i istrcao u PO 10 jardi za prvi daun sa sve njom ako se dobro secam :D Sto bi rekao Aron, (u vezi sta je naucio od Favra) : "You need to be tough as nails" :D

Nisam siguran da je Mahomi od istog materijala kao ta dva ludaka, i pre bih rekao da je zavrsio sezonu. Steta stvarno, ali jedini ludak koji je gajio takav ludacki stil igre (ne naravno na tom nivou) a da se nikad nije ozbiljnije povredio je Kapernik. On je bio verovatno jos i ludji s obzirom da je trcao u meso.
Nazalost, 2 ozbiljna QB u AFC su zavrsila, Lak i Mahomi i Brejdiju je ociscen put do finala. Eventualno Hjuston sa Watsonom bi mogao nesto da napravi ali su previse neozbiljni. Mada u PO na jednu utakmicu se nikad ne zna, mogli bi oni da imaju svoj dan. Sve ostalo - teska prica da mogu da pomute NEP.


Ako Patsi ne reše probleme sa OL do plejofa, njima će svako moći da napravi problem. OL im je očajna ove godine, ali nisu još uvek imali protivnika koji bi to mogao da iskoristi. Odigrali su 6 mečeva (Steelers, Dolphins, Jets, Bills, Redskins, Giants). Da su birali, ne bi mogli da dobiju lakši raspored. Od svih protivnika, samo su Billsi bili ozbiljan tim u tom trenutku. Protiv Billsa su jedva prešli pola terena jer OL ne može da sačuva QB ni na 2 sekunde.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 18 Oct 2019, 14:15

User avatar
John Schneider
 
Posts: 1545
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Zlaja » 18 Oct 2019, 18:14

Najverovatnije propušta 4 utakmice, pa imaju bye, pa protiv OR odlučuju o prvaku divizije.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 47051
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 18 Oct 2019, 20:56

mmarko28 wrote:Ako Patsi ne reše probleme sa OL do plejofa, njima će svako moći da napravi problem. OL im je očajna ove godine, ali nisu još uvek imali protivnika koji bi to mogao da iskoristi. Odigrali su 6 mečeva (Steelers, Dolphins, Jets, Bills, Redskins, Giants). Da su birali, ne bi mogli da dobiju lakši raspored. Od svih protivnika, samo su Billsi bili ozbiljan tim u tom trenutku. Protiv Billsa su jedva prešli pola terena jer OL ne može da sačuva QB ni na 2 sekunde.


Kao i svake godine uci ce u PO svezi,zdravi,sa prednoscu domaceg terena i dovoljno vremena da skautiraju sve svoje potencijalne protivnike posto ce u PO uci 2-3 kola pre kraja. Ostali timovi tamo su toliko kilavi da ne vidim da iko moze da ih ugrozi kad udju u svoj PO mod, odnosno onaj partizanovski iz Duletove ere kad ekipa bude najjaca u finisu sezone.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 20 Oct 2019, 18:58

Mekvej najzad zove akcije sa dupeta za Gofa, da iz plejeksna baca pasove i odmah je sve mnogo bolje. Pricam vec par kola, ne znam sta radi sa Gofom u Pistolu i Shotgun formacijama, gde Gof nema jasne readove vec mora da cita kretnje odbrane i na osnovu toga bira metu. Remzi - ovakvog cb nismo imali od kada ja gledam Ramse. Mali je bomba !
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 20 Oct 2019, 19:22

Koliko je glup Carr.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1545
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Baxter Stockman » 20 Oct 2019, 19:28

Šta ovo radi SF :question:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34548
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Američki fudbal - NFL

Postby belpH #77 » 20 Oct 2019, 19:29

kako ostetise sudije Hjuston...odbrambeni Indija uhvatio Watsona oko noge i ovaj svirao sek iako ovaj nije pao...sekund posto je svirao, covek bacio td za Hopkinsa...ponistili i sudili sek ipak...sta sudije rade, ovo nije humano vise... :puke: :puke:
- dum spiro spero -
User avatar
belpH #77
 
Posts: 3913
Joined: 08 Jun 2011, 22:55

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 20 Oct 2019, 19:30

Evo drajv Gof 3 puta u shotgun, tri nekopletirana pasa. E jbg jbt ako ja treba da shvatim pre Mekveja domete Gofa.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: Applebot [Bot] and 1 guest