Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dimitrije » 20 Oct 2014, 12:29



Ove sezone prvi put gledam Coltse. Oduvali su ove mucenike, oduvali. Priustili su sebi i dva fambla. Strasan fudbal, strasan tempo. Igraju brzi fudbal od Filadelfije. Odbrana :blue: .Ostavili su 5 napad lige na nuli, 1/13 treci daun, profesorski.
Mada, ova partija od sinoc i nije neki reper, Bengalsi su bili vise nego ocajni. U prvom poluvremenu jedini 1. daun je bio zahvaljujuci penalu Coltsa, i to na nekih 30-40 sekundi do poluvremena. Odusevljan sam.
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5637
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Doe » 20 Oct 2014, 16:03

Pejton nas rasturi nocaske. Pola defanzive sjebano, sinoc ni centra nije imao ko da igra. Tuga... :colera:
User avatar
John Doe
 
Posts: 12494
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 21 Oct 2014, 00:05

Dosta iznenadjenja na startu sezone...

NE ce se opet prosetati divizijom, mislio sam da Bafalo nesto vise moze ali posle povreda Spilera i Dzeksona ce to ici dosta tesko mada nemaju nesto ni tezak raspored... Ako u narednih 6 meceva uzmu 3 mozda i budu u konkurenciji za WC

Baltimore ima lepu priliku da resi situaciju u diviziji u naredna dva kola, idu Sinsinatiju i Pitsburgu, ako dobiju jednu od dve mislim da je to to s obzirom da je raspored dosta pogodan... Klivlend je po meni iznenadjenje sezone, steta za poraz od Jaxa posto sad imaju kuci TB i Oakland, mogli su komotno na 5/2 sto bi bilo poprilicno iznenadjenje... Pitsburg mora dobiti veceras ako zeli da bude u konkurenciji za PO. Moje misljenje je da ce se progurati nekako preko WC-a ovde neko u PO

Indianapolis je klasa za sebe u svojoj diviziji, ostatak je ispodprosecan, Houston nikako da nadje pravi ritam, preko 8/8 nece ici a tesko da ce to biti dovoljno za WC

AFC Zapad je najjaca divizija u AFC-u, Denver ce uzeti diviziju, Kanzas je po meni grubo receno osigurao WC pobedom protiv SD-a na strani, imali su ubedljivo najtezi raspored na startu sezone, povreda Charlesa i dosli su na 3/3, slede im kuci Jetsi i Ramsi, ako dobiju obe a trebali bi sa 5/3 biti na dobroj poziciji, dodamo tu jos dve pobede protiv Oaklanda, pasce sigurno jos dve pored toka i 9/7 ce biti dovoljno.
Za San Diego vec nisam siguran, raspored im je paklen, tri pobede ce max. uzeti po meni do kraja, 8/8 u vrh glave a to ce biti na granici kao i prosle sezone.

NFC Istok nerealno ispade jak. Phila ima sada paklen raspored, u narednih 5-6 meceva ce resavati sudbinu u svakom mecu posto ce Dalas ici na 10+ po rasporedu i po meni uzeti diviziju a i red je, NYG,Vasington pa Filadelfija u 3 godine ih dobijaju u zadnjem kolu u direktnom mecu za PO, red je da se Jerryu sreca osmehne...
Ja necu ni Giantse otpisati, ima ovde materijala da se dodje do 9/7 uz malo srece, ali opet nedovoljno za diviziju, ali za WC se nikad ne zna posto je NFC dosta slabiji od ocekivanog za sada.

Cikago je fenomen, sva 3 poraza kuci i propala sezona opet. Minesota isto bez PO, Detroit i GB ce na 10+ pobeda ici po meni pa ce i jedni i drugi u PO. Bruku lagan raspored imaju.

NFC Jug favorizovan da dadne mozda i 3 tima u PO a ispade da ce sa 8/8 sampion divizije u PO vrv. :laugh: U PO ce najmanje losiji...

Sijetl po meni nece u PO, izgleda neka ruzna karma za sampione, ovaj poraz od STL-a je pokazao dosta mana i nedostataka... Vec 3 poraza, sigurno ce biti barem jos 3, 9/7 ili 8/8 je po meni realnost a to nece biti dovoljno. Arizona ce isto verovatno da zavrsi sa 10/6 ili 9/7, jako tezak raspored i za njih, SF cemo videti... STL ce otkinuti jos kog favorita za 7/9...


Po meni nakon 6-7 kola diviziju bi trebali uzeti NE,Baltimore,Indy & Denver, Kanzas siguran za WC, borba za drugi izmedju Majamija,Pitsburga,Cincya i SD-a... Manje-vise kao prosle sezone

Sto se NFC-a tice, Dalas,GB,NO & SF uzimaju divizije, Detroit siguran za WC, ostatak borba Phile,Sijetla i Arizone, necu ni Giantse jos uvek iskljuciti :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Napredpartizan » 26 Oct 2014, 13:34

Za sat vremena pocinje prvi mec.. Detroit-Atlanta u Londonu..
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23637
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 26 Oct 2014, 16:20

Napredpartizan wrote:Za sat vremena pocinje prvi mec.. Detroit-Atlanta u Londonu..


Atlanta siluje Lavove
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 26 Oct 2014, 22:38

Filadelfija sama sebe zakopava, vec su si 2/poen napada unistili, jedan fumble i jedan INT, strasna utakmica za sada
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 27 Oct 2014, 01:13

Strasna utakmica u Arizoni odigrana... Preko noci AFC postade jaci od NFC-a, barem kada su u pitanju pobede u ovoj sezoni...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 03 Nov 2014, 21:45

Ramsi uzeli 49ersi na Levi'su i vrlo verovatno izbacili 49ersi iz borbe za PO, Ninersi ce smeti eventualno jos 2-3 puta kiksnuti a imaju dosta tezak raspored.

Veceras Giantsi igraju protiv Coltsa da ostanu u zivotu
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 03 Nov 2014, 22:08

Ramsi otresli 49ersi na Levi'su i verovatno ih udaljili od PO-a, 4/4 su sada a trebace im 10/6 ili 11/5 za PO.

Giantsi nocas igraju protiv Coltsa da ostanu u zivotu
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 05 Nov 2014, 19:32

Pit Bull wrote:Ramsi otresli 49ersi na Levi'su i verovatno ih udaljili od PO-a, 4/4 su sada a trebace im 10/6 ili 11/5 za PO.

Giantsi nocas igraju protiv Coltsa da ostanu u zivotu


Ostali Giantsi bez života. Očekivano :beyond:
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby belpH #77 » 06 Nov 2014, 20:50

poslednja recenica u textu na b91/sport: FIFA zabranjuje salto?

Proslavljanje pogodaka je već nekoliko godina praksa u NFL-u, ali problem u američkom fudbalu nisu rizici od povreda igrača, već nipodaštavanje rivala.


:krsti: :krsti: :krsti:
- dum spiro spero -
User avatar
belpH #77
 
Posts: 3870
Joined: 08 Jun 2011, 22:55

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 09 Nov 2014, 23:55

Brownsi prvi na severu AFC-a :krsti: :blue:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 11 Nov 2014, 18:56

Sad se vrati par stranica unazad pa vidi nasu malu raspravu,sta je cica pricao :) Ko zna zna :P :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 13 Nov 2014, 01:50

Felipao wrote:Sad se vrati par stranica unazad pa vidi nasu malu raspravu,sta je cica pricao :) Ko zna zna :P :D


Nerealno totalno, kada je planirano da se Gordon vrati? Zamisli udju Brownsi u PO, sto je najgore ako udju u PO kontam da bi mogli napraviti i tamo iznenadjenje neko mada sam misljenja da do tamo ipak nece stici :roll:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 13 Nov 2014, 10:14

Pa to ti je americki fudbal. Nijanse odlucuju, da se Hojer nije povredio prosle godine druga bi prica bila jer se u ovoj igri sve vrti oko QB.
Ramsi takodje ove godine da se nije povredio Bredford, i da recimo nadju novog OC, borili bi se za prvo mesto u najjacoj diviziji sa istim ovim timom koji sad realno deluje kao kanta.
Jedino pravo iznenjenje je Dalas, a i to zbog toga sto Romo igrao bolje nego sto je bilo ko mogao da ocekuje.
I tako jbg, ti analiziras kao ovi njihovi ESPN analiticari,nikad nijedno iznenadjenje se ne bi desilo,ko je bolji statisticki to je to :D

Ja msm da se Gordon ne vraca do kraja ove sezone.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests