Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby serbianhoops » 22 Jul 2014, 06:05

Juce sam sreo sestru od Petra Lalica. Verovatno najtalentovanijeg kvoterbeka srpskog porekla ikada (talentovaniji usudjujem se da napisem i od kvoterbeka Kansasa Sitija Alekse Smita).
User avatar
serbianhoops
 
Posts: 643
Joined: 27 Mar 2011, 23:18

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 22 Jul 2014, 15:55

Samo sreo, uff ja ne bih cekao da se proslavi taj nas :roll:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby belpH #77 » 22 Jul 2014, 17:09

Pit Bull wrote:Koliko je realno da Manziel sa Brownsima napravi rezultat vec u prvoj sezoni


apsolutno pa nikakve...mislim da nece ni uci u po...veci hajp nego sto je imao TiboU! :wacko:
- dum spiro spero -
User avatar
belpH #77
 
Posts: 3870
Joined: 08 Jun 2011, 22:55

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 22 Jul 2014, 17:11

belpH #77 wrote:
Pit Bull wrote:Koliko je realno da Manziel sa Brownsima napravi rezultat vec u prvoj sezoni


apsolutno pa nikakve...mislim da nece ni uci u po...veci hajp nego sto je imao TiboU! :wacko:


Pa pod rezultat sam mislio borbu za PO i ulazak posto igraju u po meni najnezgodnijoj diviziji za ulazak u PO...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 22 Jul 2014, 18:30

Pa Klivilend se i ove sezone, u jednom trenutku , borio za PO bez njega. Gordon suspendovan,promenili coucha, ne ocekujem nista posebno od Klivilenda ove sezone ali nece sigurno biti kanta,nakupili su dosta talenta kroz draft u poslednje vreme.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 22 Jul 2014, 18:33

4-12 ljudi imali :D Mada istina da su imali mnogo problema sa QB-ovima... Ja ne ocekujem neka iznenadjenja veca, u AFC-u sa sigurnoscu mogu da kazem da ce NE,Denver i Indianapolis uzeti svoje divizije opet, jedina ce borba biti u navedenoj diviziji gde dajem najvise sansi Sinsinatiju

Sto se NFC-a tice bice ako nista neizvesnije, NO bi morao ove sezone da bude prvi u diviziji, tesko da Karolina moze spojiti dve odlicne sezone, Sijetl i SF ce voditi veliku bitku, GB u svojoj diviziji ako Rodgers bude zdrav ne bi smio imati problema a Giantsi osvajaju :okk:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby serbianhoops » 23 Jul 2014, 14:59

Pit Bull wrote:Samo sreo, uff ja ne bih cekao da se proslavi taj nas :roll:


Proslaviti sigurno nece‚ Lalich je nazalost promasio NFL voz zbog glupog ponasanja na koldezima. Ali igracki gledano‚ nije on daleko od potrebnog nivoa da bude rezervni QB tamo.

Od igraca srpskog porekla na koledzima dobri su i WR Kris Kentera (inace unuk trenera Kentere koji je mnogo pomogao nasem savezu) kao i DE Kalvin Belts.
User avatar
serbianhoops
 
Posts: 643
Joined: 27 Mar 2011, 23:18

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 23 Jul 2014, 18:13

Pa dobro imali su 4:12 na kraju,pogledaj koliki im je bio skor posle 6,7,8 kola,na pola sezone su bili u igri,raspad je krenuo kad se povredio Kembel ( dal se tako bese zove onaj matori qb) pa se vratio Viden pa je na kraju igrao i onaj treci qb,dupe glava sto baca samo alibi pasove.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 23 Jul 2014, 18:17

Felipao wrote:Pa dobro imali su 4:12 na kraju,pogledaj koliki im je bio skor posle 6,7,8 kola,na pola sezone su bili u igri,raspad je krenuo kad se povredio Kembel ( dal se tako bese zove onaj matori qb) pa se vratio Viden pa je na kraju igrao i onaj treci qb,dupe glava sto baca samo alibi pasove.


Opet 4-12... Da je 6-10 pa da kazemo nesto, oni vec sezonama nisu u ozbiljnoj prici, kontam da bi sa Manzielom moglo to da se promeni ali divizija je paklena u svakom slucaju...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Doe » 24 Jul 2014, 09:56

Kakva je ovo gungula oko Vernona Dejvisa? Oce novi ugovor? Tek sad videh...
User avatar
John Doe
 
Posts: 12494
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 26 Jul 2014, 02:11

Svaka cast Big Benu, i u ovome se ogleda velicina, TB12 se isto odrekao pre pocetka prosle sezone povece svote novca zarad tima

Dok neki igrači misle samo na sebe, neki misle na ceo tim.

Jedna od novina koje su u NFL uneli igrači poslednjih par godina su pritisci na vlasnike i uprave timova da im se povećaju zarade.Ove godine su otišli još dalje pa su pojedine zvezde poput Džamala Čarlsa (Kanzas Siti), Maršona Linča (Sijetl) i Džordija Nelsona (Grin Bej) otkazali dolaske u trening kampove svojih timova dok im ne budu ponuđeni ugovori kakve žele. Za razliku od njih, kvoterbek Pitsburg Stilersa Ben Rotlisberger ispred svojih ličnih interesa stavio je interese tima.

Iako mu ostaju samo dve godine do isteka važećeg ugovora, popularni "Big Ben" nije želeo da vrši pritisak na vlasnika Arta Runija. "Postoji više faktora za ovakvu odluku, a jedan on njih je naša želja da sačuvamo još neke ključne igrače poput centra Markiza Pounsija i lajnbekera Džejsona Vorildsa. Oni su u poslednjoj godini ugovora a Ben želi da oko sebe zadrži što više dobrih igrača." - rekao je Runi.

Rotlisberger je sa Stilersima osvojio dva superbola a trenutno se nalazi u trening kampu Pitsburga gde polako uvežbava akcije za start nove sezone u kojoj će imati izuzetno mlad korpus risivera. Jedini veterani u tom delu napada Stilersa biće Antonio Braun i pojačanje iz Nju Orleansa Lens Mur. "Big Ben" je istakao da ima jako dobar osećaj uoči početka sezone i da se nada da će njegova ekipa daleko dogurati.

Jedan od najboljih kvoterbekova u ligi će na novi ugovor sačekati do narednog leta kada će u seleri kepu Stilersa biti mnogo više prostora.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dimitrije » 28 Jul 2014, 10:43

Da vam se pridruzim ja na ovom pod forumu.
Pocinje sledeceg vikenda predsezona, da razbijemo malo ovu monotoniju. Doduse, ova prva utakmica mi nesto i nije zanimljiva, Giants - Bills. Giantsi su mi mrski, ovi mucenici su mi jos i simpaticni, makar NE ima sparing partnere dodatna 2 puta godisnje u diviziji.

http://www.nfl.com/schedules/2014/PRE1 Evo rasporeda, bice vec prvog vikenda dobrih susreta. Za pocetak, Seahawks - Broncos :jupi: ...istog dana i jos 2 zanimljiva, 49ers - Ravens i Patriots - Redskins.
Sto se mene tice, jedva cekam pocetak sezone iz sledecih par razloga:
1. Jedva cekam krah, sunovrat, propast i debakl Manziela. U stvari bih voleo da me demantuje, ipak je ono sto je radio u koledz fudbalu sjajno, ali ne verujem. Mali je kratko i jasno - dziber. Imace on k.....u od karijere. Ovako odokativno kada vidim sta ga ceka, imace barem 9 ili 10 poraza ove godine. Nista novo za Brownse, ali s' obzirom na ocekivanja, propice se kada krenu da ga mlate. :lollol:
2. Da vidimo kako ce RGIII da se snadje posle onakve sezone. Luck mu je zadao tezak zadatak, jeste da je imao i onu uzasnu povredu, ali je prosla sezona losa bila za njega. Mislim da bi trebali da se bore sa Eaglesima za diviziju, ali imaju prilicno zajeban raspored ove godine- osim ovih 6 divizijskih (gde ce imati barem 4 pobede) gostuju Hjustonu, 49ersima, Coltsima, Arizoni, kod kuce imaju Sijetl i Ramse...jako zajebano.
3. Nova odbrana Patriotsa. Revis je tu, uzeli su i Brownera iz Sijetla, Dennard, Harmon....Ninkovich :blue: da ne zaboravim....imaju Zizelinog muza, Gronk se nada da ce izgurati celu sezonu, trkaci su im tu isti kao i prosle godine, uz Edelmana i Amendolu imaju mlade WR, 4 rukija...ako se odbrana pokaze kako treba mogu i bolje nego prosle godine.Sto se rasporeda tice - sareno. Gostuju Packersima, San Diegu i Coltsima od tezih, Minesota i Kansas od laksih, kuci im dolaze Cikago, Denver i Detroit. Moze ovo stvarno lepo da se skocka.
4.PUTUJUCI CIRKUS NY JETS!!!!!! Kada je uzo Tebowa mislio sam to je to, nema dalje. Debeli idiot uzme Vicka. I jos objavi da ovaj ravnopravno konkurise za mesto startnog QB. Pa stvarno :krsti: . Nisu losi sa RB, odbrana isto tako, ali sve ostalo, pocev od debelog mentola....po rasporedu - lako mogu da ostanu na 2-3 pobede. Prvih 7 kola - joj! Raiders,at Packers,Bears,Lions,at Chargers,Broncos,at Patriots.....bice smeha.
5. Meni najdraze i nesto cemu se radujem kao malo dete. Clawney & JJ Watt.
Toliko za pocetak. Izvinjavam se na duzini posta onima koje nije mrzelo da citaju moje pisanije.
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5637
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 28 Jul 2014, 13:38

Nema sta da se izvinjavas, samo nastavi u istom stilu :)
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 28 Jul 2014, 14:27

Ja cuo da je Rex izjavio da planira da iznenadi sve ove sezone i da je najposveceniji covek u Jetsima :D Bice zanimljivi u svakom slucaju :okk:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dimitrije » 28 Jul 2014, 15:08

Pit Bull wrote:Ja cuo da je Rex izjavio da planira da iznenadi sve ove sezone i da je najposveceniji covek u Jetsima :D Bice zanimljivi u svakom slucaju :okk:

https://www.youtube.com/watch?v=9CM9HMoexRg
Smem da se kladim da mu je gazda platio ovo putovanje, i navijao za bikove da se oslobodi ugovora :pop:
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5637
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests