Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Zlaja » 03 Apr 2024, 16:38

Digs je jedna od većih primadona u NFL.

Bilsi sad nemaju ni jednog WR, a odbrana među lošijima u ligi.

A nemaju nešto ni pikove.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46966
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Zlaja » 17 Apr 2024, 20:48

Ovo mora da se isprati sledeće nedelje...

User avatar
Zlaja
 
Posts: 46966
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 18 Apr 2024, 06:58

Jos 7 dana do nikad jaceg drafta od kad ga ja pratim... :okk:
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1545
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dimitrije » 24 Apr 2024, 18:24

Šta planira ovaj ludi Pitsburg? Fildsu neće platiti petu godinu ugovora, znači da je i on kao Rasel planiran za jednu sezonu. Biće zanimljivo pratiti to.
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5660
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Zlaja » 24 Apr 2024, 18:45

Pa ne može drugi tim da pokupi 5. godinu, samo ko draftuje.
To su trebali pre trejda.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46966
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dimitrije » 25 Apr 2024, 03:25

"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5660
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 25 Apr 2024, 11:54

Steelersi mogu da preuzmu 5th year opciju jer su trejdovali za njega. Ali, zašto bi bilo ko pri zdravoj pameti platio 25 miliona $ u 2025 za QB koji će ove godine biti rezerva ili postoji mala šansa da bude starter. Plus, nije uradio ništa što je do sada uradio pokazao da može da bude kvalitetan startni QB. Ako se desi da odigra dobro oni lagano mogu da mu daju višegodišnji ugovor sledeće godine.

Kako ja to vidim, Tomlin će napraviti duel za startnog QB. Ako Wilson nije u stanju da bude bolji od Fieldsa onda ne zaslužuje da bude startni QB u NFL. Ista je priča i sa Fieldsom.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Baxter Stockman » 26 Apr 2024, 06:05

6 QBa u prvih 12 i zanimljiv potez Falconsa 8. pikom
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34258
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Duh sa sekirom » 26 Apr 2024, 07:46

Kakvi potezi Bilsa na draftu :question:

Nadam se da iza ovoga stoji neki dogovren trade za 1. hvataca inače najebasmo
User avatar
Duh sa sekirom
 
Posts: 3051
Joined: 19 Jun 2013, 18:28

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Zlaja » 26 Apr 2024, 08:02

Nema šanse da su propustili WR na 5. opciji ako ne gađaju Higinsa ili Ajuka.

Iglsi uzeli dobrog CB, sad pretpostavljam da će u 2. rundi sa 2 pika gađati OL i WR.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46966
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 26 Apr 2024, 09:45

Ja svake godine napravim horizontalnu tablu sa rankinzima Bruglera, i onda obojim igrace koji su po mom misljenju mete sijetla...I to u tri boje kao po nekim prioritetima...Ove godine sam imao samo dvojicu u plavo obojeno (to su kao oni za koje mislim da ih nece propustiti ako im budu dostupni ili ce cak biti spremni i da trejduju u napred za njih), a to su Byron Murphy i Spencer Rattler...

Nikad nisam bio zadovoljniji nekim SIjetlovim pikom...I po recima Snajdera bio im je prvi defanzivac na bordu (a i realno ovo se desilo sada i verovatno vise nikada da se prvi defanzivac dize sa 15og pika)...

Peniks sa 8og pika je potpuni sok za sve pa tako i za mene...Mislim hvala im na tome i njima i Denveru jer da oni nisu podigli Nixa i Penixa tesko da bi Marfi bio dostupan na 16...

Micel i Arnold su na kraju zavrsili kao 22 i 24 pik zbog svog tog ludila a realno su teens pikovi po kvalitetu...(to je i Snajder nicim izazvan rekao jutros na kzs)...

Pik Remsa je top pik i Verse mi je bio druga zelja ako Marfi ne bude tu...

Stilersi su podigli mozda i najboljeg OL na draftu koji je najverovatnije pao zbogo problema sa kolenom...

Najveca iznenadjenja kada su u pitanju igraci koji nisu podignuti u prvoj rundi su Newton i DeJean...


I pred draft svi zivi insajderi su najavljivali gomilu velikih i bitnih trejdova a na kraju su prakticno bila samo dva,tri i to po par mesta u nazad (ne racunam ove dve zamene uzastopnih pikova)...
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1545
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 26 Apr 2024, 12:28

Duh sa sekirom wrote:Kakvi potezi Bilsa na draftu :question:

Nadam se da iza ovoga stoji neki dogovren trade za 1. hvataca inače najebasmo


Billsi su probali da se penju na draftu za WR ali nisu uspeli da nadju tim izmedju 20-23 mesta koji je hteo da trejduje sa njima.
Kad im je Thomas otišao u Jaguarse, ukapirali su da neće uspeti da draftuju WR koji može da im zameni Diggsa i uradili trade back.
Realno, nijedan od ovih ostalih WR koji su posle Thomasa otišli u 1.rundi nisu igrači koji mogu da budu nosioci, više su komplementarni WR koji mogu da ispune specifične role.
Opcija koju ja vidim je da eventualno pokušaju da trejduju za Higginsa ili Aiyuka. Mada, nisam siguran da su 49ers voljni da trejduju Aiyuka. Čini mi se da su više zainteresovani da se reše Deebo Samuela a da zadrže Aiyuka.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 26 Apr 2024, 21:01

Mi smo pokusali u top10 da trejdujemo, da bi digli TE Bowersa, iskreno sam srecan sto nismo uspeli. Dali bismo pika druge ili trece runde koji moze biti odlican igrac i jos bi troduplirali poziciju koji vec imamo punu i placamo fino. Sledece godine ce nas Higbi i Parkinson kostati 20M i da nam greju klupu... Uz to mi se Alen bas svidja, koga smo draftovali prosle godine.
Verse mi se svidja kao pik, tj kao need koji smo pokupili a kazu i da je dobar materijal. Taj DE/EDGE je nesto sto nam treba ko leba za razliku od TE. U drugoj i trecoj rundi imamo 3 pika, i nadam se da cemo nastaviti da popunjavamo odbranu. DT i CB su need, mada Mekvej ce sigurno uzeti i nekog napadaca.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Duh sa sekirom » 26 Apr 2024, 21:06

Ne treba nama samo prvi hvatac, nego i drugi pa mozda i treći jer trenutno osim Sakira nemamo ništa vredno pomena.
Higins i Ajuk .su samo solidni hvataci koji sami sigurno neće rešiti problem.
Kao da su digli ruke od sledeće sezone jer osim hvataca i secondary se raspao totalno.ne vidim kako sve to može da pokrpi.
User avatar
Duh sa sekirom
 
Posts: 3051
Joined: 19 Jun 2013, 18:28

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 28 Apr 2024, 14:33

Snajder je na pitanje (na kzs nakon treceg dana drafta) kakav mu je dugorocni plan za QB poziciju rekao da bi odgovorio kada bi znao...Prvi put da je on dao jedan takav odgovor za koji bi ga da sam vlasnik pozvao na ozbiljno ribanje...Ja vise nisam mogao da slusam Kerola kako lupeta i brani neodbranjivo i zato mi je i bilo drago kad su ga nogobuljirali...

Jbt prvi si covek fransize i ti ne znas kakav ti je dugorocni plan za ubedljivo najbitniju poziciju u timu...RW je trejdovan pre 3 godine mi za ta 3 drafta nismo digli ni jednog jedinog QB...Snajder svake godine izjavljuje kako je on ponikao iz GB gde su pod Wolfom naucili da stalno dizu kvoterbekove a na kraju je za 14 godina draftovao samo dva (RW i McGina sa pikom 7 runde)...

Sad je trjdovao za Howella jer je ocigledno znao da postoji sansa da ne moze da prismrdi ni jednom od ovih prvih 6 QB-ova, ali sta nam znaci Howell...Ima jos dve godine ugovor a sledece ce sigurno biti bekap SMitu...I sta ces ti da saznas o njemu nakon te godine ako mu ne das sansu da igra...Na kraju ces ga imati na jos godinu dana ugovoraa bez da imas ikakvu predstavu koliko mozes da racunas na njega...

Jbg ne mozes da igras fudbal bez QB-a...Ako to znaci da moras da trejdujes DK onda ga trejduj...Sledece godine mora da ide da pokupi QB kako zna i ume...Negativno je to sto generacija nece biti ni blizu talentovana kao ova ali pozitivno je sto ce biti mnogo manje timova kojima ce biti potrebni QB-ovi...
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1545
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: John Schneider and 62 guests