Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Packy » 24 Oct 2016, 11:48

Stvari su sada malo kristalno jasnije koji ce timovi da se bore za WC.Nemam nikakvu dilemu koje ce te ekipe da budu na AFC-u.AFC W moze ove godine da da tri tima, ako se Sinsinati podigne mozda bi jedino oni mogli to da sprece.Ostali jednostavno nisu dorasli tome, pa cak i da su Bilsi pobedili sinoc Majami.

Na NFC-u je malo zamrseno zbog ekipa sa NFC E, dva veoma zanimljiva meca iz te divizije nam slede u sledece dve nedelje.Minesota pokazala znake slabosti, dok mislim da ce nekako da se ugura GB.Atlanta razocarala, pravi test za njih je sledeca nedelja kada im dodje GB.Za Arizonu ne znam sta da kazem, ali ocigledno da ce drugi morati da krenuti da pucaju sebi u nogu da bi igrali WC jer svi njihovi konkurenti sa NFC-a koji su u prici za WC su u ovom trenutku dosta ozbiljnije ekipe.
User avatar
Packy
 
Posts: 552
Joined: 21 Feb 2016, 16:00

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 24 Oct 2016, 12:06

Peki wrote:Prvo ono kod blokiranof FG-a u 2/4 je bio cist faul, nisu sudili wagneru. Arians je probao objasniti sucima ali dzaba. - kad utakmica zavrsi 6-6 onda 1 FG mnogo znaci.


Ja se ne razumem bas toliko u pravila ali evo ti sta pisu na americkim sajtovima.

Letting Bobby Wagner hurdle your line (and the first was a clean play, the OT one, maybe not) was one thing.


Arijans je izgubio mec kada je mislio da je odbrana Sijetla kurton I kada je trcao na cetvrtom daunu za pola jarde na 20 jardi od N zone.

Imali su ljudi 90 ofanzivnih snepova I postigli samo 6 poena. Pred kraj prvog poluvremena hoce da postigne TD umesto da sutne sa nekih 45 jardi. Nisu uspeli da unesu loptu u gol prvo sa par jardi a posle sa par stopa pre onog promasenog FG u OT.

Arizona do kraja gostuje Karolini, Minesoti, Atlanti, Majamiju, Sijetlu I Remsima. Mislim da nemaju kvalitet u napadu da sa ovim trenutnim skorom odu do PO.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1543
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 24 Oct 2016, 13:01

Slazem se apsolutno sto se Ariansove odluke tice, ali prvi blokirani FG je Wagner napravio faul jer je dotaknuo long snappera. To je po pravilima faul, ali suci to nisu vidili.
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 24 Oct 2016, 13:42

Pa sigurno da smes da ga dodirnes posle odredjenog trenutka. Vidim da pisu na dosta mesta da nije bio faul. Kazem ne poznajem sva pravila tako da mi je glupo da ja sada nesto tvrdim.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1543
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 24 Oct 2016, 15:36

Naravno da ga smijes dotaknuti, ali ne smijes ako ga preskaces. Faul 200%
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 24 Oct 2016, 21:41

Von Miller generates a QB pressure once every 5.2 pass rushing snaps.
Joey Bosa does it every 4.7.

Jay Ajayi has 418 yards the last 2 games and 277 have come after contact!
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13371
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Packy » 24 Oct 2016, 23:21

Russel Wilson wrote:
Arizona do kraja gostuje Karolini, Minesoti, Atlanti, Majamiju, Sijetlu I Remsima. Mislim da nemaju kvalitet u napadu da sa ovim trenutnim skorom odu do PO.


Prosle godine imali najbolji napad u ligi, a sada ti isti akteri nemaju kvalitet da odu u PO?Prosla sezona je vise pokazatelj da je to najbolja Palmerova sezona u karijeri.Vratio se na nivo gde je bio nekoliko godina unazad, mada i pozadi skripe.Oni vec moraju sada da razmisljaju o novom QB.

Pobedice Majami, a ako im bude trebala pobeda protiv Remsa u poslednjem kolu slavice tu.Bice oni u igri do 14-te ili 15-te nedelje.Ne vidim da iko iz NFC E sem Dalasa moze da prebaci 9 pobeda a i oni su skloni samoubistvu.Ne bi trebalo vise od 9 ili 10 pobeda da treba za WC.Racunam da NFC N ce da ima dva tima u PO posto su bolji od svih ekipa sem mozda Dalasa.
User avatar
Packy
 
Posts: 552
Joined: 21 Feb 2016, 16:00

Re: Američki fudbal - NFL

Postby belpH #77 » 24 Oct 2016, 23:29

za mene je jedno sigurno....ukoliko Dalas vrati Roma da startuje kad se oporavi, samoubice se 100%

mislim da bi Dalasu najpametnije bilo da kad se stakleni oporavi, da ga trejduju negde...u Klivlend ili Dzetse ili SF(sto da ne) npr, za nekog tipa Hejdena ili cak i pikove i da ostave Preskota da se razvija...mada, kontam da ce se samoubiti...po obicaju...
- dum spiro spero -
User avatar
belpH #77
 
Posts: 3881
Joined: 08 Jun 2011, 22:55

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 25 Oct 2016, 07:32

Pa msm da cak ni Klivilend nije toliko lud da uzme Roma :D Imace prvog pika na draftu, treba im QB i veci deo odbrane. Ima par ovih konkurenata na QB, Deson Kizer, Votson i Kaja koji figurisu kao top 5 pikovi. Sad samo treba ubosti pravog ali vise sanse imaju na lutriji nego sa Romom. Kako ce Dalas da se samoubije ako vrati Roma u postavu, to samo od njih moze da se ocekuje.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby White Mamba » 25 Oct 2016, 10:48

Sinoc denver rutinski odradio Osvajlera..
Ne svidja mi se Simijan nesto preterano, ali decko igra bas bas racionalno..usrali su ih trcanjem
@kauboji
Ako vrate Roma to bi bas bio jedan od glupljih poteza..pa Dak igra sjajno..
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43082
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby batistuta_20 » 26 Oct 2016, 22:58

Anderson se povrijedio, pauzira 5 nedelja.
SAMO JAKO!
batistuta_20
 
Posts: 1513
Joined: 24 Sep 2014, 23:40

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 29 Oct 2016, 07:59

Povrede ozbiljno kasape Sijetl ove godine. wilson je od prve tekme non stop povredjen i ozbiljno limitiran zbog toga. Rawls prakticno da nije ni igrao. Kenselor vec trecu tekmu za redom propusta a Benet ce najverovatnije morati na operaciju kolena. prvi LT Sowel se povredio ali on mozda i zaigra, Tajler Loket je isto povredjen i skoro da i ne igra. Mnogo bas bas bitnih igraca.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1543
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 29 Oct 2016, 11:27

Russel Wilson wrote:Povrede ozbiljno kasape Sijetl ove godine. wilson je od prve tekme non stop povredjen i ozbiljno limitiran zbog toga. Rawls prakticno da nije ni igrao. Kenselor vec trecu tekmu za redom propusta a Benet ce najverovatnije morati na operaciju kolena. prvi LT Sowel se povredio ali on mozda i zaigra, Tajler Loket je isto povredjen i skoro da i ne igra. Mnogo bas bas bitnih igraca.


To je med i mlijeko naspram Packersa
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 29 Oct 2016, 19:07

Image

29.10.2016.
Jaguars have fired OC Greg Olson.

:laugh:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13371
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 30 Oct 2016, 17:42

Skoro sam naisao na neku statistiku Bredlija, covek iz 50 + utakmica sa Jagsima ima manje od 10 pobeda ....
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests