Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby BlackPoint » 21 May 2016, 18:07

Fala , dr. (Abaze) Arslanagiću! Čudi me da nisu ništa pazarili na draftu..ali , u tome je čar navijanja za GB , najmanji grad , malecki kadar a jak tim...bićemo mi ponovo konkurentni...jel nam ostao Rodžers kao QB ?
Homo sum: humani nihil a me alienum puto
User avatar
BlackPoint
 
Posts: 4289
Joined: 20 Mar 2011, 23:21
Location: Jagodina

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 21 May 2016, 18:56

Pazarili su na draftu, kako nisu :)
Martinez i Kyler su ILB.

Martinez je na Stanfordu igrao 3-4 ILB. Znaci covek na poziciji i odlican u coverage, sto je najveci nedostatak vasih ILB vec par sezona.
Prvi pik je NT Clark, koji je igrao tu poziciju na UCLA. Space eater i run stuffer. Kamen temeljac 3-4 odbrane. Valjda ste uboli sa njim. Uzet je i DE Lowry koji je takodje igrao u 3-4 def. Ali po NFL standardima ima kratke ruke.

Rodzers ostaje naravno. Njabolji QB danas kad ga ne boli patka za sve :D
Realno, ubica.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13371
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dimitrije » 22 Jun 2016, 13:13



Dosadno bez fudbala. Inace :jupi:
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5660
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby licimur » 07 Aug 2016, 21:30

Da prosetam novi avatar. Ocekujem Medjede u SB za neke 3,4 godine.
ko vas jebo godinama ...
User avatar
licimur
 
Posts: 6686
Joined: 06 Jan 2012, 18:20

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 07 Aug 2016, 21:41

Cime to potkrepljujes :D Trenutno nisu ni PO kvalitet a Dzeferi ide na free agency na kraju sezone. Katler nekim cudom da odigra sezonu karijere za 3,4 godine kad vec bude imao 40 :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 07 Aug 2016, 21:45

Nece Bearsi videti plej-ofa u narednih 5 godina, kamoli podici Lombardijev trofej...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58234
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 07 Aug 2016, 21:51

Pit Bull wrote:Nece Bearsi videti plej-ofa u narednih 5 godina, kamoli podici Lombardijev trofej...


E u k, gotovo, osvajaju Bersi ove godine :D Idem do kladze, bar da naplatim :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby licimur » 07 Aug 2016, 21:56

Felipao wrote:Cime to potkrepljujes :D Trenutno nisu ni PO kvalitet a Dzeferi ide na free agency na kraju sezone. Katler nekim cudom da odigra sezonu karijere za 3,4 godine kad vec bude imao 40 :D


Prave opasnu odbranu od mladih i relativno mladih igraca , gde se sve bazira na lajnbekerima. Godlman je imao sjajnu ruki sezonu i tu su dobili NT za dugi niz godina. Doveli su Hiksa i on ce realno mociu da igra jos 3 godina na vrhunskom nivou. Na LB su doveli Trevatana i draftovali Flojda i oni ce biti opasni u narednih par godina. Seknderi im je jako mlad, Fuler, Amos, Dzons. Samo ce da napreduje.

E sada napad. Dzefri je bio na frencajz tagu i trazio silne pare ali nisu hteli da mu daju jer je nekonstantan i ima problema sa povredama. Ja ocekujem od Kevina Vajta da eksplodira i nosi napad narednih godina. U ofanzivnoj liniji su draftovali Vajthera koji je mozda i najbolji Gard bio na draftu, imaju Longa , Grasua. Sve su to mladi momci koji uz Longa mogu da igraju jos dugo i da budu sve bolji i bolji. Naravno kada sam rekao SB nisam mislio sa Katlerom. Nadam se da ce u sledece dve godine na draftu da podignu neku zverku. Navijam za Desona Votsona. :D
ko vas jebo godinama ...
User avatar
licimur
 
Posts: 6686
Joined: 06 Jan 2012, 18:20

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 07 Aug 2016, 22:15

Sve je to veliko AKO. Svi ti draftovani igraci, veliko pitanje kako ce se snaci u NFL. Igraci koji imaju dobre ruki sezone cesto se suoce sa sophmore slump a niko ne moze da ti garantuje da QB koga draftujes, iako je najbolji u klasi, je kadar da te vodi do ozbiljnijeg rezultata. Pa pogledaj Sema Bredforda, Grifin treci, Rajan Tanehil, Manziel, Tibo, Djeno Smit, Viden, Glabert, Ponder itd. To sto si opisao me mnogo podseca na Ramse. Draftovali su Gofa sa prve pozicije, imaju Gurlija za koga predvidjaju da ce biti medju najboljim raningbekovima u buducnosti, najbolji DT u ligi koji ulazi tek u svoju trecu godinu u NFL. Sjajne mlade igrace u odbrani, hrpu pikova potrosenih na ofanzivnu liniju i risivere u zadnje 2 godine i opet mucak, ne mogu ni do pozitivnog skora. Mnogo tu stvari mora da se poklopi a najbitnije su QB i trener.
Doduse Bearsi imaju bar trenera, Ramsi za sada nijedno od ta dva (nadam se da ce ovaj Gof popuniti bar jednu rupu)
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 07 Aug 2016, 22:17

Sto si pesimista, vodi vas Brko daleko ove sezone, ocekujem vas u plej-ofu preko WCa...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58234
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby licimur » 07 Aug 2016, 22:20

Ma ja sam se u principu zezao sa tom prognozom(kazem cisto da prosetam avatar):D. Naravno da je sve tako kao sto si napisao.
A jbg Remsi igraju u ubedljivo najtezoj konferenciji trenutno, tako da im i vrhunska sezona Gofa ne bi bila dovoljna. A vidim onaj Bruks sa nfl.com pise da je bio na treninzima remsa i da smatra da Gof nikako nije spreman da bude starter.
ko vas jebo godinama ...
User avatar
licimur
 
Posts: 6686
Joined: 06 Jan 2012, 18:20

Re: Američki fudbal - NFL

Postby licimur » 07 Aug 2016, 22:21

Pit Bull wrote:Sto si pesimista, vodi vas Brko daleko ove sezone, ocekujem vas u plej-ofu preko WCa...


Ma gde mogu do PO. U NFC je samo pitanje ko ce sa istoka u PO. Karolina, GB, Minesota, Arizona i SIjetl su vec vidjeni u PO.
ko vas jebo godinama ...
User avatar
licimur
 
Posts: 6686
Joined: 06 Jan 2012, 18:20

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 07 Aug 2016, 22:27

Pisah sinoc na TW prognozu za ovu sezonu. Ja ne ocekujem Sijetl ove godine u PO. Prosle sezone smo imali najavu velikog njihovog pada, ocekujem da to kulminira ove sezone.

Ukratko, (prve cetiri pozicije nebitne, ocekujem da svi pobednici divizija budu na oko 11-12 pobeda u AFCu)

AFC:

1) Indianapolis
2) New England
3) Kansas City
4) Pittsburgh
-------------------
5) Cincinnati
6) Buffalo
-------------------
ocekujem jos tu u konkurenciji Jetse, Baltimore i Jacksonville

NFC:

1) Carolina
2) Arizona
3) Green Bay
4) Dallas
-------------------
5) Minnesota
6) St.Louis
-------------------
ovde ce verovatno da bude u igri neko sa juga, sve tri ekipe su tu u konkurenciji, mislim da ce Tampa da ima malo bolju sezonu, znaci 1 ili 2 pobede vise, Saintse ne vidim u PO, njima treba refresh, Bris ce uskoro u penziju... Atlanta kad nije usla u PO prosle godine nece ni ove iako imaju dobru ekipu. Sijetl ce tu jos verovatno da bude u igri sa 7-9 pobeda.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58234
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby licimur » 07 Aug 2016, 22:33

Kakva crna najava pada Sijetla. Pa po svim procenama su ekipa koja ima najblistaviju blisku buducnost u NFL, i najveci konkurenti za SB u narednih par sezona. Oni su prosle sezone lose krenuli zbog tumbanja u OL, i sada su opet sve istumbali pa cemo videti kako ce to izgledati. ALi imaju ponajbolje trenera OL u celoj ligi i verujem da ce to biti ok. Kerol i Snajder su produzili ugovore, Vilson je u zenitu, odbrana im uopste nije stara. Imaju sve preduslove da uzmu bar jos jednu titulu u naredne 3,4 godine.
ko vas jebo godinama ...
User avatar
licimur
 
Posts: 6686
Joined: 06 Jan 2012, 18:20

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 07 Aug 2016, 22:37

Videcemo, ja im nesto ne verujem, taj njihov napad je od dolaska Kerola uvek bio povuci-potegni i nikad nije odavao utisak mocnog. Linc je vadio dosta puta, bez njega prosle sezone je to bilo dosta losije. WCovi prosecni, cak se i Graham do povrede utopio u sivilo.

Odbrana koja je pravila razliku nije ni iz bliza kvaliteta kao orginalni LoB... Kao sto rekoh, vreme ce pokazati ali mislim da ce izostati iz PO u sezoni pred nama.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58234
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests