Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 29 Apr 2016, 19:35

John Doe wrote:Ovi moji imaju da trče dok se ne useru...


Ko su tvoji, Dalas?

Pa da, cak su rekli da Eliot nije potpuno ofanzivni pik, jer ce zbog njega i odbrana biti dosta manje na terenu. Dalas ce izgleda pokusati da se menja sa Braunsima i veceras prvi da bira. Njima treba pasraser e sada ne znam da li idu po Kevina Doda ili Majlsa.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1544
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Doe » 29 Apr 2016, 20:02

Ma SF49ers
User avatar
John Doe
 
Posts: 12605
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 30 Apr 2016, 00:51

Dva top talenta koji su zbog povreda ispali iz prve runde izabrani su na pocetku druge. Dzajlon Smit kao 34 pik ide u Dalas a Dzek Majls kao 36 u Jaguarse. Jaguarsi su potencijalno dobili dva all pro igraca za sada na ovom draftu.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1544
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Doe » 30 Apr 2016, 01:09

Količina morona koja skače iza voditelja je fascinantna :D

I što jes, jes. Tenesi je mogao da dovuče još nekoliko raning bekova :truce: ...
User avatar
John Doe
 
Posts: 12605
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 30 Apr 2016, 02:03

Sa 49 pozicije dobijes DT koji ima najbolju igru protiv trcanja od svih DT na draftu. Sijetl - Jarran Reed.

NYJ su pokupili QB i to Kristijana Hakenberga sto je prilicno iznenadjenje jer su svi ocekivali Konora Kuka.Decko je u prvoj godini na faksu pokidao i mislilo se da je novi Lak. Ali onda je nestao. Ima sve sto treba QB da ima ali je jako nestabilan. I izgleda da je los pod pritiskom. Cale mu je trener americkog fubala i momak jos od malih nogu samo za fudbal zivi. Kazu da je znao celu knjigu napada NE i bukvalno dok gleda utakmicu kako cuje brejdija ili vidi sta pokazuje znao je sta igraju. Radi individualno sa bratom Karsona Palmera. na kombajnu je bio uzasan, nije mogao pas da pogodi ali je na pro deju sabio. Videcemo kako ce se snaci u NY i da li ovo znaci da Dzetsi odustaju od Ficpatrika.

Cikago je sa 56 pozicije podigao G Vajthera. To govori koliko je idiotski potez bio trejd SF juce. Znaci prvi gard koji je podignut u drugoj rundi je 25 pik druge runde, a ovi debili su juce trejdovali da bi dobili po procenama losijeg igraca. :laugh:
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1544
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 30 Apr 2016, 02:37

Landry u Cincyu
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58246
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 30 Apr 2016, 08:34

SD je sinoc u obe runde izabrao po pozicijama najpotrebnije i u tom trenutku najbolje dostupne igrace. Uzeli su najboljeg TE na draftu i centra.

Indianapolis je birao takodje ono sto mu je neophodno , jos jednog OL igraca i jednog CB. Ovaj CB je bio WR i ultra brz je igrac.

Sijetl je juce dobio jednog startera u Ridu, i tri ofanzivna igraca koji su specificni i koji moraju da se cekaju. Npr RB kog su birali je samo poslednju sezonu igrao kao RB do tada je bio WR. TE je visok preko 2m. I uzeli su jos jednog OL igraca kom su fizicke predispozicije najveci kvalitet.

Sinoc je najvece iznenadjenje bio Hakenberg koji je otisao u Dzetse. Tj i Klivlend i NE su podigli QB koji nisu bili u prvih 7,8 projektovanih, a tu su i dalje Kuk, Preskot, Kardal Dzons. Kuk je cak po nekima trebao i u prvoj rundi da ode a i dalje je tu.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1544
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Packy » 30 Apr 2016, 11:04

Bili se kao po obicaju sprda sa institucijom zvanom draft.Nisam se previse bavio igracima, pikovima pa ni potrebama ali sam iznenadjen sto su ovako rano draftovali QB.Stavise sada vidim da je ovaj Dzons bio predvidjen za trecu rundu, a Bili ga draftovao u drugoj. :lollol: Prosle godine tamo nekog S(mislim da se zove Dzordan) draftovao u drugoj rundu, a predvidjali mu eksperti cetvrtu. :lollol: LB izgleda ostavio za kasnije runde, zna on sta radi. :biggrin:
User avatar
Packy
 
Posts: 552
Joined: 21 Feb 2016, 16:00

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 30 Apr 2016, 11:56

Pa Majk Mejok je ovog Dzonsa rangirao kao 5 najboljeg CB na draftu i 41 najboljeg igraca. A i sijetl je izlgeda ostavio LB za kasnije runde, od 5 pikova u prve tri nisu podigli ni jednog a uzeli su samo jednog defanzivca.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1544
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 30 Apr 2016, 12:21

Zanima me koga ce vcrs podici Ramsi, odnosno na kojim pozicijama ce uzeti igrace. Ne bi me cudilo da to bude neki DE i ne bih imao nista protiv. Pass catching TE, sejfti i cetvrti pik ako ima dostupan neki korektan hvatac,ako ne onda centar. To je neko moje razmisljanje ... A mozda i otici trejd down da se dobije jos neki ekstra pik.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 30 Apr 2016, 18:48

Fino,za sada po ocekivanju. Trejd da se dobije jedan ekstra pik a zatim uzeti WR i TE ciji je kvalitet ucesce u pas igri, Higbi. Nadam se samo da su izabrani pravi igraci ovaj put. Znaci jos 3 pozicije mogu da se popune a zesca potreba je Sejfti, to moze kvalitetno da se popuni i u tim nizim rundama.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 17 May 2016, 08:06

Niko ovde ne pominje da je Loket pre par dana zavrsio karijeru zbog one povrede prosle godine. Izjava je bila u fazonu bolje da imam noge nego pare ...
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 18 May 2016, 07:20

Remsi potpisali Easley-a, pika prve runde 2013 koga su pokupili Patriote. Katovan je zbog dosta problema van terena tako da Remsi sada imaju 5 igraca u DL koji su pikovi prve runde.

Rams D-line now includes five former 1st-round picks: Aaron Donald, Michael Brockers, Robert Quinn, Quinton Coples, Dominique Easley.


Ali takodje nagomilavamo i igrace sa red flags, odnosno problemima van terena. Pored Easleya, skoro smo potpisali i risivera koji ima talenat prve runde a karakter sedme, coveka koji je totalan kreten, Djuk Viliams.Zatim Higbi je uzet na draftu dosta nisko u odnosu na talenat takodje zbog problema van terena. OL Isaja Betl je uzet na suplemental draftu, TJ Mekdonald je skoro uhapsen zbog marihuane. RB Tre Mason je letos takodje uhapsen zbog droge ... Fiser bas voli ove retarde, mada i Dzenkins je svojevremeno bio problematican pa je taj projekat uspeo. Nisam siguran al msm da je i sa Britom bilo nesto slicno.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby BlackPoint » 21 May 2016, 09:25

Slatko ispročitah poslednjih 3-4 stranice i , mada pola od napisanog nisam ni razumeo jer slabo stojim sa engleskim frazama i rečima o i oko NFL-a ( :biggrin: ), videh da su se svi pojačali...osim mog GB...pa , jel može neko upućen , na razumljivom jeziku, da ukratko kaže kako sada stoje GB , jel se nešto promenilo i kakva su predviđanja za sledeću sezonu....Hvala unapred !
Homo sum: humani nihil a me alienum puto
User avatar
BlackPoint
 
Posts: 4289
Joined: 20 Mar 2011, 23:21
Location: Jagodina

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 21 May 2016, 12:39

Iako navijam za Ramse, recu ti ja :D

Jordy vam se vraca. To vam je najbitnije. Konekcija A-Rod Jordy vam je 75% napada.
Medjutim Jordy ima 31 godinu i operaciju ACL, od koje se dosta tesko igraci oporavljaju i u mladjim danima.
On ove sezone ima 8 mil one tamo 11 a 2018 13 miliona. Mnogo za igraca sa problemom kolena.

Sledece godine vam ugovor istice Lacy-ju, Sittonu, TJ Langu i Bakhtiariju.
I pored A Roda opet ste imali najsporiji napad prosle sezone. Ako ove nesto ne uradite, kraj ere ogog tima je u najavi.
TE vam je kao nova premijum pozicija u AF veliki problem.

U odbrani nista niste uradili na draftu i na FA. ILB i dalje goruci problem. Ne ide vam da nadjete igraca koji se uklapa u capersove seme. Zato ce CMIII opet na ILB umeto na OLB gde je najbolji. Doduse, igrace sve u multiple frontu koji gajite ali najvise na ILB.
Doduse nije mi vise ni jasno sta igra capers. Dok je kopirao Dik Leboov zone blitz bili ste legitimni kandidati za SB. Ovo sad je previse mlako sa previse rupa u sredini. DB su vam standardno dobri.
Sta te jos interesuje :D


Sto se tice Ramsa, LA nacin ponasanja je ocigledan.
Show must go on. Sve za Gofa, i sad ce sve da se vrti oko njega. Ocekujem ove sezone Gurlija kao primarnog igraca dok se Gof ne uigra.
Mada, izgleda da se mi i jos par timova vracamo na power fudbal sa mnogo trcanja i jakom odbranom, sto je izuzetak u ovoj eri pass happy fudbala koji mi ide na zivce. Ali donosi pare.
Imamo najjaci front 4, a jedan od najjacih front 7 u ligi. DL je bruka.
Izli i Koples kao pikovi prve runde ce biti na klupi, koliko je jaka DL.

Laurainiautais :D je otisao. I neka je. Prosle sezone nije bio na nivou. Postao je spor. Na njegovo mesto ide Ogletree, odlican LB. Side 2 side, malo lagan za poziciju ali natural obarac, sa natural instiktom. Ocekujem da pokida ove sezone. Na SLB Marc Barron, nekadasnji pik prve runde Tampe, koga smo prebacili sa S na SLB. I decko je pokidao kako je odigrao.

DB najtanji, ali pored pritiska koji pravi DL, premijum sec bi nas odveo na SB :D
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13372
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests