Board index Olimpijske Igre London 2012

Mali olimpijski sportovi

Re: U susret Londonu

Postby Tegi » 23 Jul 2012, 14:31

Je l moze neko da napise u kojim se sve disciplinama takmice nasi strelci?
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20670
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: U susret Londonu

Postby Reaper » 23 Jul 2012, 16:58

@ nolinjo

Kad stigne uplata sve ima da ide kao podmazano :biggrin:

@ Tegi

Nadam se da necu nesto zaboraviti ;)

Jasna Sekaric - 25m Pistolj

Damir Mikec - 10m vazdusni pistolj i 50m MK

Nemanja Mirosavljev - 10m vazdusna puska, 50m lezeci MK i trostav 50m MK

Andrija Zlatic - 10m vazdusni pistolj i 50m MK

Zorana Arunovic - 10m vazdusni pistolj i 25m KM

Ivana Maksimovic - 10m vazdusna puska i 50m trostav MK

Andrea Arsovic - 10m vazdusna puska i 50m trostav MK

Bobana Velicnovic - 10m vazdusni pistolj
User avatar
Reaper
 
Posts: 751
Joined: 16 Mar 2011, 12:40

Re: U susret Londonu

Postby RobRoy » 23 Jul 2012, 17:19

Koliko bi medalja mogli naši da upucaju?
Zlatić, Mikec i Aruović imaju dosta realne šase da osvoje neku medalju, a ostali?
GoTorreyGoHome
User avatar
RobRoy
 
Posts: 896
Joined: 17 Oct 2011, 16:36
Location: Banja Luka

Re: U susret Londonu

Postby Tegi » 23 Jul 2012, 17:23

RobRoy wrote:Koliko bi medalja mogli naši da upucaju?
Zlatić, Mikec i Aruović imaju dosta realne šase da osvoje neku medalju, a ostali?


Moze da padne vise medalja iz streljastva nego iz svih sportova u Pekingu zajedno. Ali mozda ne osvojimo ni jednu medalju u streljastvu. To ti je kao alpsko skijanje. Rejting ne mora nista da znaci.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20670
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: U susret Londonu

Postby Reaper » 23 Jul 2012, 17:47

RobRoy wrote:Koliko bi medalja mogli naši da upucaju?
Zlatić, Mikec i Aruović imaju dosta realne šase da osvoje neku medalju, a ostali?


Znas kako, streljastvo ti je specifican sport. Kod nas je bilo i malo problema u savezu sto se malo odrazilo na strelce, ali generalno su svi extra spremljeni. Mirosavljev je imao onaj problem sa komsijom pa ga je to malo izbacilo iz treninga, ali sem njega (i donekle Andree-tu je bila neka frka oko programa sa njenim licnim trenerom) svi su 100% spremni.

Ako pricamo realno, dobro si procenio :biggrin: Ivana je strasan potencijal, ali ovo su joj prve OI tako da tu mozda trema odradi svoje (mada, bilo je i primera u proslosti-Aleksandra Ivosev na prvom mestu) koji su dokazivali suprotno. Ja od Zorane i Mikeca ocekujem medalje. Mirosavljev mozda nesto uradi u MK, senzacija bi bila da uzme medalju na 10m. Cak je i samo finale veliki uspeh. Jasna je dosta iskusna. Rezultati joj nisu neki u poslednje vreme, ali legenda je legenda-ne treba je otpisivati :) Isto vazi i za Zlatica, uvek je pri vrhu, iskusan, dobro puca...

Poenta je da bukvalno svako od njih moze do medalje posto svi do jednog imaju kvalitet za medalju. Kakva ce im biti trenutna inspiracija, to cemo da vidimo (ovde samo da kazem nolinju da ne smem da uznemiravam malu Ivanu pred najvaznije takmicenje u zivotu, kad zavrsi sa nastupima onda cemo da razgovaramo o tebi :biggrin: ).
User avatar
Reaper
 
Posts: 751
Joined: 16 Mar 2011, 12:40

Re: U susret Londonu

Postby RobRoy » 23 Jul 2012, 17:56

Reaper wrote:
RobRoy wrote:Koliko bi medalja mogli naši da upucaju?
Zlatić, Mikec i Aruović imaju dosta realne šase da osvoje neku medalju, a ostali?


Znas kako, streljastvo ti je specifican sport. Kod nas je bilo i malo problema u savezu sto se malo odrazilo na strelce, ali generalno su svi extra spremljeni. Mirosavljev je imao onaj problem sa komsijom pa ga je to malo izbacilo iz treninga, ali sem njega (i donekle Andree-tu je bila neka frka oko programa sa njenim licnim trenerom) svi su 100% spremni.

Ako pricamo realno, dobro si procenio :biggrin: Ivana je strasan potencijal, ali ovo su joj prve OI tako da tu mozda trema odradi svoje (mada, bilo je i primera u proslosti-Aleksandra Ivosev na prvom mestu) koji su dokazivali suprotno. Ja od Zorane i Mikeca ocekujem medalje. Mirosavljev mozda nesto uradi u MK, senzacija bi bila da uzme medalju na 10m. Cak je i samo finale veliki uspeh. Jasna je dosta iskusna. Rezultati joj nisu neki u poslednje vreme, ali legenda je legenda-ne treba je otpisivati :) Isto vazi i za Zlatica, uvek je pri vrhu, iskusan, dobro puca...

Poenta je da bukvalno svako od njih moze do medalje posto svi do jednog imaju kvalitet za medalju. Kakva ce im biti trenutna inspiracija, to cemo da vidimo (ovde samo da kazem nolinju da ne smem da uznemiravam malu Ivanu pred najvaznije takmicenje u zivotu, kad zavrsi sa nastupima onda cemo da razgovaramo o tebi :biggrin: ).


On neko vrijeme nije trenirao zbog toga, je li tako?
GoTorreyGoHome
User avatar
RobRoy
 
Posts: 896
Joined: 17 Oct 2011, 16:36
Location: Banja Luka

Re: U susret Londonu

Postby Reaper » 23 Jul 2012, 18:09

RobRoy wrote:On neko vrijeme nije trenirao zbog toga, je li tako?


Nastavio je on sa treninzima, ali svejedno, prekida ti kontinuitet. Ako cemo realno, nije ni Mirosavljev bas najcistiji. Pripremas se za OI, znas da imas problem sa ledjima i vidis da je covek budala. Sta ima da se raspravljas, isterujes neku pravdu... Izvinis se coveku, nek ide u 3 lepe, samo da ti ne pravi problem.
User avatar
Reaper
 
Posts: 751
Joined: 16 Mar 2011, 12:40

Re: U susret Londonu

Postby RobRoy » 23 Jul 2012, 18:40

Reaper wrote:...

Mogao bi da otvoriš posebnu temu za streljaštvo, par riječi uvoda, malo o našima....
Znanja očito imaš, a pisaće se o streljaštvu sigurno dosta, mogao bi nam to biti najuspješniji sport na OI.
GoTorreyGoHome
User avatar
RobRoy
 
Posts: 896
Joined: 17 Oct 2011, 16:36
Location: Banja Luka

Re: U susret Londonu

Postby Reaper » 23 Jul 2012, 19:24

RobRoy wrote:
Reaper wrote:...

Mogao bi da otvoriš posebnu temu za streljaštvo, par riječi uvoda, malo o našima....
Znanja očito imaš, a pisaće se o streljaštvu sigurno dosta, mogao bi nam to biti najuspješniji sport na OI.


Imao sam nameru, ali ne stizem... Sutra letim za Nemacku, a imam puno obaveza trenutno. Na forum dodjem na 5-10 minuta da odmorim mozak malo :)

EDIT: Inace, ceo ovaj PDF sam provalio pre par dana :facepalm:
User avatar
Reaper
 
Posts: 751
Joined: 16 Mar 2011, 12:40

Re: U susret Londonu

Postby вређај » 26 Jul 2012, 09:20

Održan je žreb za stoni tenis juče.
Prvo ide preliminarna runda gde nema naših.
Onda Prva runda gde Marko Jevtović ima za protivnika Belgijanca Žan Mišel Saivea,42godišnjaka. Taj meč se igra u 16:45 u subotu.
Karakašević koji je 23.nosilac,mislim kreće od druge runde,tj sigurno propušta prvu i neće igrati u subotu. Koliko sam video,ozbiljniji protivnik ga čeka negde u trećoj ili četvrtoj kada bi trebao da igra sa petim nosiocem sa Tajpeha.

Žreb za tenis je danas u 12,žreb za boks je sutra.

Edit. Karakašević drugo kolo igra u nedelju u 14:30,mrzi me da gledam žreb,da vidim koga može dobiti jer imaju dve runde do njega prvo da se odigraju.
вређај
 
Posts: 3616
Joined: 22 Jun 2011, 02:54

Re: U susret Londonu

Postby вређај » 26 Jul 2012, 14:14

Да ли на форуму има неки познавалац џудоа? :)

Гледам жреб за Герасименка и мислим да и није тако лош,чак шта више ја мислим да је одличан,ал неко кад би ми објаснио ко је ту ко,било би лепо..

Елем,прво коло против џудисте из Обале Слоноваче. То контам да је проблема без. Затим гонзалес /куба/ - кампос /аргентина/ ај тај кубанац можда је опасан,ал ко зна.. Затим у четвртфиналу контам Аустралијанац Ентони јер је он као нешто повлашћен у првом колу па не ради борбу него одмах у другом па контам да је неки носилац или шта :)

Ај нек се јави неко стручан.
вређај
 
Posts: 3616
Joined: 22 Jun 2011, 02:54

Re: U susret Londonu

Postby lary ptica » 26 Jul 2012, 16:12

Daj mi link na zdrijeb pa cu da pogledam... Nije toliko ni vazno koga je dobio vec koga nije (u svoju stranu zdrijeba naravno) ....

edit:
pogledao.

Zdrijeb je los. Kubanac je tu veliki problem jer je treci cetvrti*na listi i ako njega prodje medalja nije daleko. Australac je pukom srecom dobio prolaz u drugo kolo.Grk Ilijadis je na njegovoj strani zdrijeba ali na suprotnom kraju pa se na repasaz tesko moze racunati. Ono sto je jako bitno istaci da u njegovom dijelu zdrijeba nema Japanaca. (relativno dobra vijest)

* s obzirom na to da je dobio cetvrtog a ne treceg moze se reci da je zdrijeb manje los nego sto se ucinio na prvu ruku. Ipak je Gerasimenko otisao kao 21-22 na listi i puno bolje se nije moglo ni ocekivati.

Borac iz Obale Slonovace je vjerovatno dosao na Wild Card jer se na listi nalazi oko 90 mjesta.
lary ptica
 
Posts: 90
Joined: 17 Mar 2011, 17:18
Location: Kotor Varos - Rep. Srpska

Re: U susret Londonu

Postby nolinjo » 26 Jul 2012, 18:44

Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: U susret Londonu

Postby вређај » 26 Jul 2012, 18:51

lary ptica wrote:Daj mi link na zdrijeb pa cu da pogledam... Nije toliko ni vazno koga je dobio vec koga nije (u svoju stranu zdrijeba naravno) ....

edit:
pogledao.

Zdrijeb je los. Kubanac je tu veliki problem jer je treci cetvrti*na listi i ako njega prodje medalja nije daleko. Australac je pukom srecom dobio prolaz u drugo kolo.Grk Ilijadis je na njegovoj strani zdrijeba ali na suprotnom kraju pa se na repasaz tesko moze racunati. Ono sto je jako bitno istaci da u njegovom dijelu zdrijeba nema Japanaca. (relativno dobra vijest)

* s obzirom na to da je dobio cetvrtog a ne treceg moze se reci da je zdrijeb manje los nego sto se ucinio na prvu ruku. Ipak je Gerasimenko otisao kao 21-22 na listi i puno bolje se nije moglo ni ocekivati.

Borac iz Obale Slonovace je vjerovatno dosao na Wild Card jer se na listi nalazi oko 90 mjesta.


hvala na objašnjenju,odmah mi se taj kubanac učinio opasnim :)
вређај
 
Posts: 3616
Joined: 22 Jun 2011, 02:54

Re: U susret Londonu

Postby lary ptica » 26 Jul 2012, 19:19

Prethodni post sam pisao sa posla pa nije bas upotpunjen.

Ako u prva tri kola ne bude iznenadjena u njegovom dijelu zdrijeba tada on u drugom kolu ima borbu sa Kubancem (cetvrti na IJF listi kategorija -90 kg ) a ako prodje Kubanca ide na Gruzijca Liparteliani-ja koji je drugorangirani. Tako da se zdrijeb moze nazvati jako losim. Ono sto je bitno naglasiti je da ako prodje Kubanca tada se kvalifikovao za repasaz tj ako izgubi u cetvrtfinalu (Gruzijac) tada ima jos sanse za medalju.

Cetiri porazena cetvrtfinalista se medjusobno bore za borbe za trece mjesto gdje ih cekaju porazeni poufinalisti. Dijele se dvije bronzane medalje.
lary ptica
 
Posts: 90
Joined: 17 Mar 2011, 17:18
Location: Kotor Varos - Rep. Srpska

Next

Return to London 2012

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests