Board index Olimpijske Igre London 2012

Olimpijski Košarkaški Turnir

Re: Olimpijski Košarkaški Turnir

Postby Alonzo » 12 Aug 2012, 17:10

Durant on NBC: "That's the first time somebody ever played a box in one on me.'

100% je u pravu...toliko su bezobrazni, da drugacije nisu ni mogli. Glumci...
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: Olimpijski Košarkaški Turnir

Postby Bane » 12 Aug 2012, 17:10

Koliko god bili ljigavi ne mozes da im se ne divis, Navaro genije u onakvom momentu na minut ipo do kraja daje pas iza ledja izmedju dva USA igraca :blue: . Zao mi je sto nisu dobili Amere.

Da imaju boljeg trenera od Skariola mozda bi i uzeli OI 2008. ili ove godine. Mentalac drzi Ljulja kad se lomi, Sada najbolji defanzivac ni minut, ni da proba sa Klaverom...
User avatar
Bane
 
Posts: 2705
Joined: 16 Mar 2011, 14:10
Location: Чачак

Re: Olimpijski Košarkaški Turnir

Postby Jovan » 12 Aug 2012, 17:11

Gazi cigane... KD :blue:
Jovan
 
Posts: 2162
Joined: 15 Mar 2011, 11:38
Location: Beograd

Re: Olimpijski Košarkaški Turnir

Postby belpH #77 » 12 Aug 2012, 17:14

bravo Ameri... :blue: :blue:

poserem se u ove cigansture...trebali su jos jace da ih nabiju...mislim da nikad ni u jednom sportu ne bi mogao da navijam za cigansture aka spance!!!

Kobe sa "a u picku materinu"!!! :blue:
- dum spiro spero -
User avatar
belpH #77
 
Posts: 3870
Joined: 08 Jun 2011, 22:55

Re: Olimpijski Košarkaški Turnir

Postby вређај » 12 Aug 2012, 17:15

Bane wrote:Koliko god bili ljigavi ne mozes da im se ne divis, Navaro genije u onakvom momentu na minut ipo do kraja daje pas iza ledja izmedju dva USA igraca :blue: . Zao mi je sto nisu dobili Amere.

Da imaju boljeg trenera od Skariola mozda bi i uzeli OI 2008. ili ove godine. Mentalac drzi Ljulja kad se lomi, Sada najbolji defanzivac ni minut, ni da proba sa Klaverom...


Uzeli bi pičku materinu. Amerikanci su toliko bolji od ostatka sveta da jednostavno to ne može da se ne primeti. Španci sa ovom centarskom linijom protiv ove centarske linije Amera su opet uspeli da igraju samo 3 četvrtine sa njima. Mnogo su jači i kraj svake priče. Kako Brajant obilazi Kalderona u prvom koraku,ono je bilo neprocenjivo.
вређај
 
Posts: 3616
Joined: 22 Jun 2011, 02:54

Re: Olimpijski Košarkaški Turnir

Postby Alonzo » 12 Aug 2012, 17:16

Ne bi dobili nikad Ameriku...bez obzira na trenera.

I mnogo potcenjujete Skariola...odlican trener je u pitanju. Dva puta se fenomenalno nosio sa Amerikom, sa najjacom ekipom - izdrzao je skoro celu tekmu - noseci se sa njima.

To sto do sada nije osvojio Euroleague, to ne menja nista...sa reprezentacijom ima izuzetan uspeh.

Btw...bez Howarda, Bosha i Wadea su ih dobili. :biggrin:

@ USA

Da, jbt...i bez Rosea...to je taj dream team.
Last edited by Alonzo on 12 Aug 2012, 17:19, edited 1 time in total.
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: Olimpijski Košarkaški Turnir

Postby вређај » 12 Aug 2012, 17:16

Čisto da se zna da su Španci igrali bez Rikija a Ameri bez Hauarda,Vejda i Rouza. Mislite o tome.
вређај
 
Posts: 3616
Joined: 22 Jun 2011, 02:54

Re: Olimpijski Košarkaški Turnir

Postby VMJunior » 12 Aug 2012, 17:17

Jebes Ameriku,Spanci ljigavci su brutalno ali brutalno jaki...Svaka ima cast na otporu.
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Olimpijski Košarkaški Turnir

Postby nolinjo » 12 Aug 2012, 17:18

da su igrali basket i bili smekeri izgubili bi 30 razlike i otisli bi kao moralni pobednici ,posto su goveda treba da im se poserem po faci ,spanski cigani bili i ostali
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Olimpijski Košarkaški Turnir

Postby Zli Gli » 12 Aug 2012, 17:21



Treba dati medalju ovom smradu, ali za glumu.
User avatar
Zli Gli
 
Posts: 1979
Joined: 26 Apr 2011, 13:41
Location: Beograd

Re: Olimpijski Košarkaški Turnir

Postby Bane » 12 Aug 2012, 17:23

вређај wrote:
Bane wrote:Koliko god bili ljigavi ne mozes da im se ne divis, Navaro genije u onakvom momentu na minut ipo do kraja daje pas iza ledja izmedju dva USA igraca :blue: . Zao mi je sto nisu dobili Amere.

Da imaju boljeg trenera od Skariola mozda bi i uzeli OI 2008. ili ove godine. Mentalac drzi Ljulja kad se lomi, Sada najbolji defanzivac ni minut, ni da proba sa Klaverom...


Uzeli bi pičku materinu. Amerikanci su toliko bolji od ostatka sveta da jednostavno to ne može da se ne primeti. Španci sa ovom centarskom linijom protiv ove centarske linije Amera su opet uspeli da igraju samo 3 četvrtine sa njima. Mnogo su jači i kraj svake priče. Kako Brajant obilazi Kalderona u prvom koraku,ono je bilo neprocenjivo.


Jasno da je razlika velika, a Kalderona bi i ja obisao :D Spanci imaju 10 vrhunskih igraca, parirali su gotovo 38 minuta, tek su ih na kraju slomili. Kad kazes centarska linija verovatno mislis na Hauarda jer samo on fali (koliko znam Bajnama ne zanima igranje za reprezentaciju). Dvajt je u napadu na malom prostoru beskoristan, a i pitanje je koliko bi se zalagao u odbrani s obzirom na njegov karakter.
User avatar
Bane
 
Posts: 2705
Joined: 16 Mar 2011, 14:10
Location: Чачак

Re: Olimpijski Košarkaški Turnir

Postby nolinjo » 12 Aug 2012, 17:26

Zli Gli wrote:

Treba dati medalju ovom smradu, ali za glumu.

ne srebrnu nego zlatnu
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Olimpijski Košarkaški Turnir

Postby nolinjo » 12 Aug 2012, 17:28

sad mi jos teze pada los dan i sveda i andrije u polufinalu :( rusi su zasluzili da igraju finale ,al bi onda argentinosi naguzili spance i tako bi govnari ostali bez medalje
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Olimpijski Košarkaški Turnir

Postby Alonzo » 12 Aug 2012, 17:30

Ja sam navijao za finale -> Usa vs Argentina.

Ali budimo realni, ceo svet je cekao ovo finale...USA vs Spain drugi deo.

Svaka cast Spaniji, treba se nositi sa USA drim timom...

Kada odu Calderon, Navaro i Gaso -> Spanija vise nece biti tako jaka...e tu upadamo mi. :laugh:
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: Olimpijski Košarkaški Turnir

Postby ima 1 tim » 12 Aug 2012, 17:32

bravo za Amere,ovi ljigavi kalkulanti&foliranti su najodvratnija kosarkaska ekipa ikada
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

PreviousNext

Return to London 2012

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests