Board index Olimpijske Igre London 2012

OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Starsica » 06 Aug 2012, 11:59

Ne mogu da ih trazim opet i da ih kacim. Povraca mi se od toga.
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Unexpected » 06 Aug 2012, 12:05

Starsica wrote:Ne mogu da ih trazim opet i da ih kacim. Povraca mi se od toga.

Da ne citiram Džeka Nikolsona, opusti se bre...

Društvo sa tenisa je :okk:
Iskreno, imam samo jednu zamerku. Slabo vas ima na ostalim temama. Ako ništa drugo bar ih čitajte, naročito košarku i fudbal, pa da vidite šta je krljačina.

Slažem se sa Vichom...

Image
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Starsica » 06 Aug 2012, 12:07

Ja, bar, citam dobar deo ostatka foruma :beyond: I realno, boli me tuki sta je krljacina. Necu da budem prozivana ni kriva ni duzna samo zato sto navijam. Mislila sam da je ovaj forum toga oslobodjen.
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby AirBall » 06 Aug 2012, 12:09

Starsice, mislim da forum(e) dozivljavas previse ozbiljno i tragicno... Naravno da ce na mestu gde cirkulise mnogo ljudi dijapazon stavova biti sarenolik... Ono sto je izvesno je da svako moze da se bori za svoje stavove i nikome nisu vezane ruke i ne postoji nesto sto se zove politika kuce koja ma kome drzi stranu...

Sto se Djokovica tice, mozda ja i vise od tebe navijam za njega, ali ostavi mi pravo da budem razocaran njegovim nastupom u Londonu...

Za mene je Olimpijada nesto posebno i tu se pokazuje karakter, a mi ga kao sportska nacija nismo pokazali i to boli, jer sam duboko verovao da je sport jedno od poslednjih nezagadjenih ostrva koji su nam ostali...

I slazem se da sa pricom o tenisu na OI trebamo da zavrsavamo...

Nista se vise pametno ne moze reci...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Unexpected » 06 Aug 2012, 12:10

Starsica wrote:Ja, bar, citam dobar deo ostatka foruma :beyond: I realno, boli me tuki sta je krljacina. Necu da budem prozivana ni kriva ni duzna samo zato sto navijam. Mislila sam da je ovaj forum toga oslobodjen.

Navijam i ja, čak neretko stradaju i stvari po kući, istina uglavnom zbog košarke. Što bi ti rekla, boli me tuki šta neko misli o tome, njegovo pravo.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Gama » 06 Aug 2012, 12:11

Star bre sto se potrises i dozivljavas sve licno. Bitno da vecina ne misli tako a to sto pojedinci pisu vise govori o njima.
Verovatno to dodje s godinama, naucis da pojedince tretiras kao da su invisible.
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Starsica » 06 Aug 2012, 12:15

AirBall wrote:Starsice, mislim da forum(e) dozivljavas previse ozbiljno i tragicno... Naravno da ce na mestu gde cirkulise mnogo ljudi dijapazon stavova biti sarenolik... Ono sto je izvesno je da svako moze da se bori za svoje stavove i nikome nisu vezane ruke i ne postoji nesto sto se zove politika kuce koja ma kome drzi stranu...

Sto se Djokovica tice, mozda ja i vise od tebe navijam za njega, ali ostavi mi pravo da budem razocaran njegovim nastupom u Londonu...

Za mene je Olimpijada nesto posebno i tu se pokazuje karakter, a mi ga kao sportska nacija nismo pokazali i to boli, jer sam duboko verovao da je sport jedno od poslednjih nezagadjenih ostrva koji su nam ostali...

I slazem se da sa pricom o tenisu na OI trebamo da zavrsavamo...

Nista se vise pametno ne moze reci...


Nisam na forumu (ni jednom) od juce niti mi je ovo prva takva diskusija pa da dozivljavam takve baljezgarije ozbiljno niti tragicno. O tome "politika kuce" smo imali divnu diskusiju prosli put, pa je ne bih ponavljala jer joj ovde nije mesto (medju ostalim blatom, doduse). Niko tebi nije rekao da ne mozes da budes razocaran. Verujem da niko, osim hejtera, nije zadovoljan ucinkom Djokovica.
I kako to da, bas od svih forumasa koji su se bunili i pisali o ovome, bas meni kazes da dozivljavam tragicno? Koliko me pamcenje sluzi, nisam onda jedina "tragicna i ozbiljna" ovde.

Ma 'ej, kakvo licno, sta vam je. Nemam pametnija posla.
Last edited by Starsica on 06 Aug 2012, 12:59, edited 1 time in total.
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby AirBall » 06 Aug 2012, 12:19

Zato sto mi se cini da samo jos ti sve ovo dozivljavas licno... Ljudi su shvatili da su jucerasnji komentari plod razocarenja i niko ne dozivljava poraze na identican nacin... Neko guta u sebi, neko lomi po kuci, neko gundja po forumu, neko trazi krivca u svemu znanom i ne znanom... Jednostavno, ljudi smo...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Starsica » 06 Aug 2012, 12:21

Da bih dozivljavala licno, trebala bih da poznajem ucesnike diskusije. Samo sam napisala ono sto sam primetila, to je sve. Klasifikacije na sve strane.
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Altair » 06 Aug 2012, 12:57

Unexpected wrote:
Društvo sa tenisa je :okk:
Iskreno, imam samo jednu zamerku. Slabo vas ima na ostalim temama. Ako ništa drugo bar ih čitajte, naročito košarku i fudbal, pa da vidite šta je krljačina.


lepo sto nas pozivas, al verujem da koga ti sportovi zanimaju da su vec na tim temama.
ako me ne zanimaju kosarka i fudbal, stvarno necu svoje dragoceno slobodno vreme trositi na citanje ni krljanja, a ni najvisprenijih postova
I don't give a damn how it's supposed to be
That might work for you, it don't work for me
You write your truth and I'll write mine
One man's ceiling's another man's sky high
User avatar
Altair
 
Posts: 1739
Joined: 05 Jun 2011, 12:07
Location: Bg

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby harper lee » 06 Aug 2012, 12:57

AirBall wrote:Zato sto mi se cini da samo jos ti sve ovo dozivljavas licno... Ljudi su shvatili da su jucerasnji komentari plod razocarenja i niko ne dozivljava poraze na identican nacin... Neko guta u sebi, neko lomi po kuci, neko gundja po forumu, neko trazi krivca u svemu znanom i ne znanom... Jednostavno, ljudi smo...


Da ne dolivam ulje na vatru ali nije tacno da su svi jucerasnji komentari plod razocarenja, pa tako to "ljudi" i nisu mogli da shvate. Starsica ima itekako razloga da bude nezadovoljna nekim komentarima i to sto joj prebacujes da je nezadovoljna zato sto ona stvari dozivljava isuvise licno nije lepo od tebe. Narocito zbog toga sto si upravo ti najbolji primer forumasa koji je rezultate nasih sportista doziveo isuvise licno.

Da nije bilo ovog dela foruma o Olimpijadi ne bih blagoga pojma imao koliko ovde ima ljudi koji, zapravo, mrze sport, a posebno pojedine sportove i sportiste. Krace receno, steta sto niste dali Vucku da moderise ovaj podforum za vreme trajanja Olimpijade. Letelo bi perje na sve strane. :biggrin:
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby harper lee » 06 Aug 2012, 12:58

Altair wrote:
Unexpected wrote:
Društvo sa tenisa je :okk:
Iskreno, imam samo jednu zamerku. Slabo vas ima na ostalim temama. Ako ništa drugo bar ih čitajte, naročito košarku i fudbal, pa da vidite šta je krljačina.


lepo sto nas pozivas, al verujem da koga ti sportovi zanimaju da su vec na tim temama.
ako me ne zanimaju kosarka i fudbal, stvarno necu svoje dragoceno slobodno vreme trositi na citanje ni krljanja, a ni najvisprenijih postova



Kako koga. Za mene bi moderatori verovatno svi donirali po 100 evra da ne mrdam sa tenisa. :laugh:
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Unexpected » 06 Aug 2012, 13:06

Altair wrote:lepo sto nas pozivas, al verujem da koga ti sportovi zanimaju da su vec na tim temama.
ako me ne zanimaju kosarka i fudbal, stvarno necu svoje dragoceno slobodno vreme trositi na citanje ni krljanja, a ni najvisprenijih postova

Nisu samo svađe, nemoj pogrešno da me razumeš, ali zna da bude baš usijana atmosfera. Slažem se da koga nezanima, neće ni svraćati. Lično pratim sve sportove, pa valjda mislim da je i sa ostalima taj slučaj.

harper lee wrote:Kako koga. Za mene bi moderatori verovatno svi donirali po 100 evra da ne mrdam sa tenisa. :laugh:

Od celog društva, baš ti da nam zapadneš. :biggrin:

Šalu na stranu, dosadno bi bilo da se svi slažemo. Naravno da se ponekad pretera.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby Riquelme » 06 Aug 2012, 13:41

MA koje razocarenje , vecina pljuvaca je jedva docekala da izgubi i da dodje napokon njihovih 5 minuta za nasladjivanje ...
User avatar
Riquelme
 
Posts: 1974
Joined: 15 Mar 2011, 14:19
Location: Dorcol

Re: OLIMPIJSKI TENISKI TURNIR - LONDON 2012

Postby belpH #77 » 06 Aug 2012, 13:42

harper lee wrote:Da nije bilo ovog dela foruma o Olimpijadi ne bih blagoga pojma imao koliko ovde ima ljudi koji, zapravo, mrze sport, a posebno pojedine sportove i sportiste. Krace receno, steta sto niste dali Vucku da moderise ovaj podforum za vreme trajanja Olimpijade. Letelo bi perje na sve strane. :biggrin:


stvarno steta...a i da se ne lazemo, trebalo je da leti i te kako!
- dum spiro spero -
User avatar
belpH #77
 
Posts: 3870
Joined: 08 Jun 2011, 22:55

PreviousNext

Return to London 2012

Who is online

Users browsing this forum: Applebot [Bot] and 9 guests