Board index Fudbal Fudbalski miks

Football Caffe

Re: Football Caffe

Postby Unexpected » 25 Apr 2011, 11:55

:tap: :sarcastic:
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Football Caffe

Postby Felipao » 26 Apr 2011, 13:58

Nesto sveze od najboljeg igracha championshipa za sezonu 2010/11

User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Football Caffe

Postby Burke » 26 Apr 2011, 22:49

Нисам знао где ово да поставим, мислим да је овде најприкладније.

:shock: :shock: :shock:

"Mali Čava": Došao sam u Kjevo da ne igram



Miloš Dimitrijević pozajmljen ekipi iz Verone da bi učio jezik, igrao prijateljske utakmice...

Miloš Dimitrijević je zimus otišao iz Rada u Kjevo na pozajmicu. Bliži se kraj sezone u Seriji A, a "mali Čava" još nije debitovao za ekipu iz Verone.

Dimitrijević je u razgovoru za "Novosti" otkrio neverovatan podatak - nije bilo ni planirano da igra ovog proleća!

"Takav je dogovor. Znam da ste iznenađeni, ali došao sam u Veronu na pozajmicu da bih trenirao, igrao prijateljske mečeve, naučio jezik i pripremio se za narednu sezonu. Klub je na mojoj poziciji već imao igrače i ja im nisam preko potreban, ali me vide kao perspektivnu i dobru investiciju", počeo je sin legendarnog fudbalera Parizana, Zorana Čave Dimitrijevića.

Upitan zašto je pristao na takvu opciju, 27-godišnji kreator igre je odgovorio:

"E, to je tek duga priča. Nisam u prvi mah želeo ni da čujem za ovakvu pozajmicu. Onda me je pozvao predsednik kluba, pa me je ubeđivala njegova supruga koja zna francuski. I - nekako me slomiše. Povukao me je 'miris' Serije A, i činjenica da u ovom klubu, koji nije vrhunski poput Intera, Milana ili Juventusa, mogu da se izborim da igram i da napravim karijeru. Uverio sam se u to do sada na treninzima".

Dimitrijević je na Banjici igrao odlično, dobio čak i poziv za reprezentaciju... A sada strepi. Mada, veruje da će ostati u Veroni.

"Opcija za otkup ugovora je, čini mi se, 25. maj, i kako sada stvari stoje, Kjevo će me zadržati. Što se tiče treninga, prijateljskih mečeva, odnosa sa trenerom i sportskim direktorom, sve je u najboljem redu. Jedino me ubi što ne igram utakmice. Uželeo sam se tog takmičarskog fudbala, ali se nadam da ću uskoro konačno zaigrati".

Možda mu se ostvari želja.

"S obzirom na to da nam je malo potrebno da obezbedimo opstanak, rečeno mi je da ću igrati u nekoliko poslednjih mečeva. Meni je to u celoj mojoj priči i logično, jer će klub hteti da me vidi i u borbi za bodove pre nego što se odluči da me otkupi od Rada. Uglavnom, to je moja dosadašnja italijanska priča, i nadam se da je ovo neigranje ulog za lepu budućnost", završio je Miloš Dimitrijević.
Burke
 
Posts: 7024
Joined: 18 Mar 2011, 22:06
Location: Na zadatku

Re: Football Caffe

Postby lord_slawe_ » 29 Apr 2011, 23:40

Rivaldo: Prevarili me za 16 miliona evra!

Legenda Brazila i Barselone Rivaldo otvorio je dušu britanskim medijima i objasnio kako ga je Bunjodkr prevario za 16 miliona evra. Uzbekistanci su ponudili ugovor nekada jednom od najboljih igrača planete 2008. godine, dok je igrao za AEK. Brazilac je u ubrzo potpisao za taj tim jednogodišnji ugovor vredan osam miliona. Nekoliko meseci kasnije ponuđeno mu je i produženje ugovora do leta 2011. godine, sve pod okriljem bogate kompanije Zeromaks sa sedištem u Ženevi, iza koje je stajala Gulnara Karimova, kći uzbekistanskog predsednika Islama Karimova.

- Prva godina ugovora uredno je plaćena, ali nakon toga nisam dobio ništa. Čak sam ulagao svoj novac u Bunjodkor. Kad je blagajna presušila, petorica mojih brazilskih kolega izbačena su iz hotela. Sve sam ih ugostio u svom domu i davao im platu iz svog džepa. Nadao sam se boljim danima, ali brzo mi je postalo jasno da moram napustiti Uzbekistan - kazao je Rivaldo i dodao:

- U junu 2010. obratio sam se advokatima i napustio Taškent. Znam da tada nije trebalo da budem tako naivan, ali nisam imao razloga da strepim kako ću se u Brazil vratiti toliko razočaran. Žao mi je zbog svega, zavoleo sam Uzbekistan, tamo sam ostavio mnoge prijatelje. Ostavio sam tamo, nažalost, i 16 miliona evra zarađenog i nikad isplaćenog novca - zaključio je Rivaldo, koji zahvaljujući uspešnim godinama u dresu Barselone, Milana i Olimpijakosa ipak mirno provodi dane.

Podsetimo, prošle zime su u Bunjodkr otišli igrači iz naše lige Miloš Trifunović i Slavoljub Đorđević.
lord_slawe_
 
Posts: 2044
Joined: 15 Mar 2011, 17:50

Re: Football Caffe

Postby Unexpected » 30 Apr 2011, 22:49

Ovo je nemoguće!
30. april 2011. 22:26 > 22:27

Promašaj kakav nikad niste videli i gol kakav ste možda, ali možda videli.

Image

Manjo Vieira je uradio nemoguće, i to dva puta na istoj utakmici. Reč je o Brazilcu, igraču nižerazrednog engleskog kluba Flitvud tauna.

On je uspeo da obiđe golmana, neometan dođe do gol-linije i pukne loptu pored gola! Ali, iskupio se na istoj utakmici, dao je neverovatnu golčinu.

Ma, pogledajte:



(MONDO)

The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Football Caffe

Postby Bane » 01 May 2011, 02:13

Ja sam ubedjen da sam video ovaj klip prosle godine :dunno: Znam da je bila ista situacija i kod gola i kod promasaja.
User avatar
Bane
 
Posts: 2705
Joined: 16 Mar 2011, 14:10
Location: Чачак

Re: Football Caffe

Postby Tumbas » 01 May 2011, 02:15

Dalton wrote:Ja sam ubedjen da sam video ovaj klip prosle godine :dunno: Znam da je bila ista situacija i kod gola i kod promasaja.

:+1: Ja sam siguran da je ovo staro bar godinu do dve!
U komentarima na youtube je potvrda. "Rocky Baptiste - The Miss of the Century", postavljeno 2009 god
Moj tata je vaš kolega!
User avatar
Tumbas
 
Posts: 1764
Joined: 17 Mar 2011, 11:34

Re: Football Caffe

Postby Bane » 01 May 2011, 02:18

Tumbas wrote:
Dalton wrote:Ja sam ubedjen da sam video ovaj klip prosle godine :dunno: Znam da je bila ista situacija i kod gola i kod promasaja.

:+1: Ja sam siguran da je ovo staro bar godinu do dve!

Kad sam video klip pomislih da l' sam lud, a i datum uploada 27. april. Sad mi je lakse :smile:
User avatar
Bane
 
Posts: 2705
Joined: 16 Mar 2011, 14:10
Location: Чачак

Re: Football Caffe

Postby Felipao » 02 May 2011, 22:29

Nisam siguran gde da postavim ovo pitanje pa reko ovde,vezano je za tematiku.U pitanju je youtube,zasto samo mene UEFa jebe sa jebenim pravima?Evo npr,uploadovao sam snimak sa RTS-a Kleo gol u Londonu.Nije proslo 10 dana,pap prava,krke mrte,blokiran video.A evo sad vidim na tjubu ima josh 10 videa Kleovog gola koji nisu blokirani.Jel ima neka caka u cemu je fora ne razumem?Likovi su mi blokirali i jedan video,tj kompilaciju koja ima mozda jebena 2 ili 3 segmenta od par sekundi iz LS a prepun tjub Ronaldovih kompilacija iz LS.Koji k?!I inache napravio sam novi akaunt,ako me opet budu jebali do kurca!
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Football Caffe

Postby Bane » 02 May 2011, 22:58

Pain wrote:Nisam siguran gde da postavim ovo pitanje pa reko ovde,vezano je za tematiku.U pitanju je youtube,zasto samo mene UEFa jebe sa jebenim pravima?Evo npr,uploadovao sam snimak sa RTS-a Kleo gol u Londonu.Nije proslo 10 dana,pap prava,krke mrte,blokiran video.A evo sad vidim na tjubu ima josh 10 videa Kleovog gola koji nisu blokirani.Jel ima neka caka u cemu je fora ne razumem?Likovi su mi blokirali i jedan video,tj kompilaciju koja ima mozda jebena 2 ili 3 segmenta od par sekundi iz LS a prepun tjub Ronaldovih kompilacija iz LS.Koji k?!I inache napravio sam novi akaunt,ako me opet budu jebali do kurca!


Mislim da je fora u montiranju snimka. Znam da jedan lik kaci klipove top 10 NBA sa muzikom umesto komentatora, ili jednostavno ubaci 2-3 sekunde nesto bezveze da bi se to pripisalo kao njegovo autorsko delo. Nemam yt nalog, niti sam strucan po tom pitanju ali mislim da je to problem. I sam kazez da je snimak original sa RTS-a ;)
User avatar
Bane
 
Posts: 2705
Joined: 16 Mar 2011, 14:10
Location: Чачак

Re: Football Caffe

Postby Felipao » 02 May 2011, 23:07

Dalton wrote:Mislim da je fora u montiranju snimka. Znam da jedan lik kaci klipove top 10 NBA sa muzikom umesto komentatora, ili jednostavno ubaci 2-3 sekunde nesto bezveze da bi se to pripisalo kao njegovo autorsko delo. Nemam yt nalog, niti sam strucan po tom pitanju ali mislim da je to problem. I sam kazez da je snimak original sa RTS-a ;)


Pa da,ali i drugima je isto sa RTS-a.Al ajde to,ko ga jebe,nego brate kompilacija Klea,licno moja,sa random muzikom,raznim njegovim golovima itd,skinuta zbog Uefe.Ako to nije autorsko delo ne znam sta jeste...
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Football Caffe

Postby Bane » 02 May 2011, 23:27

Pain wrote:
Dalton wrote:Mislim da je fora u montiranju snimka. Znam da jedan lik kaci klipove top 10 NBA sa muzikom umesto komentatora, ili jednostavno ubaci 2-3 sekunde nesto bezveze da bi se to pripisalo kao njegovo autorsko delo. Nemam yt nalog, niti sam strucan po tom pitanju ali mislim da je to problem. I sam kazez da je snimak original sa RTS-a ;)


Pa da,ali i drugima je isto sa RTS-a.Al ajde to,ko ga jebe,nego brate kompilacija Klea,licno moja,sa random muzikom,raznim njegovim golovima itd,skinuta zbog Uefe.Ako to nije autorsko delo ne znam sta jeste...


E onda stvarno nemam pojma.
User avatar
Bane
 
Posts: 2705
Joined: 16 Mar 2011, 14:10
Location: Чачак

Re: Football Caffe

Postby Felipao » 05 May 2011, 22:48

Palo mi na pamet da ponovo pogledam,Guarinova pracka od zimus.Inache uz Lebohanga Mokoenu moj omiljeni igrach FM iz tamo neke verzije 2005,2006 ili tako nesto dok je josh igrao u Juznoj Americi valjda Envigadu...

User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Football Caffe

Postby Felipao » 05 May 2011, 23:22

Znao sam da je debil,ali ovoliki imbecil,ovo do sada nisam video....

User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Football Caffe

Postby Burke » 06 May 2011, 18:30

:blue:

Huan Roman Rikelme vratio 273.000 evra Boki juniors

Fudbaler Boke juniors Huan Roman Rikelme odlučio je da vrati oko 273.000 evra klubu, koji je dobio na račun zarada u prošloj sezoni.

Rikelme je prošle sezone odigrao samo dve utakmice za Boku juniors pošto je bio povređen. On je operisao koleno, ali se posle povratka na teren povredio i opet je morao na lečenje. Iskusni fudbaler je u avgustu prošle godine produžio ugovor sa Bokom juniors do juna 2014. godine. Rikelme je prilikom potpisivanja ugovora istakao da će vratiti deo novca ako ga povrede budu udaljile od terena. On je propustio veći deo prošle sezone, a preko svojih zastupnika uplatio je 273.000 evra na račun kluba. Argentinski fudbaler je istakao da će želi da se novac potroši za razvoj mladjih kategorija tima iz Buenos Ajresa, kao i za renoviranje svlačionica.

Rikelme (32) je igračku karijeru počeo u Boki juniors, a potom je igrao za Barselonu i Viljareal, a u klub iz Buenos Ajresa vratio se 2007. Za reprezentaciju Argentine nastupio je na 71 utakmici i postigao 17 golova.
Burke
 
Posts: 7024
Joined: 18 Mar 2011, 22:06
Location: Na zadatku

PreviousNext

Return to Fudbalski miks

Who is online

Users browsing this forum: Sezione and 63 guests