Board index Fudbal Fudbalski miks

Football Caffe

Football Caffe

Postby Felipao » 19 Mar 2011, 18:44

Sasvim opustena diskusija o svemu i svacemu sto ima veze sa fudbalom(manje ili vishe :D ).Zanimljivi youtube klipovi,slike,textovi itd mogu da se kache na ovoj temi.

Iskoristio bih uvodni post da odam priznanje najboljem igrachu kojeg sam ja imao priliku da gledam a koji je nedavno zavrsio karijeru:Ronaldo Luís Nazário de Lima,mnogi kazu i najbolji igrach ikada.



Image
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Football Caffe

Postby Felipao » 19 Mar 2011, 21:48



Kako je lepo biti glup,mani glavu pasi travu :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Football Caffe

Postby Burke » 20 Mar 2011, 01:37

Знам да сте ово сви видели бар по десет пута, али би био грех да на првој страни овог топика изоставимо овог краља:

Burke
 
Posts: 7024
Joined: 18 Mar 2011, 22:06
Location: Na zadatku

Re: Football Caffe

Postby kikisp1 » 20 Mar 2011, 11:07

Pain brate jedan veliki hail za debelog Zubu... covek je moj idol...
Serbian AirForce <3
User avatar
kikisp1
 
Posts: 350
Joined: 15 Mar 2011, 18:15

Re: Football Caffe

Postby Felipao » 20 Mar 2011, 14:11

kikisp1 wrote:Pain brate jedan veliki hail za debelog Zubu... covek je moj idol...


Mnogima je debeli idol,jedino Dungi debilu ocigledno nije,mentol je hteo da bude najveca zvezda u ekipi i zato je proshao tako kako je proshao!



User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Football Caffe

Postby Cooltywattor » 21 Mar 2011, 22:43

Džaja bez kuće i stanova

Sud prihvatio veći deo zahteva Tužilaštva za oduzimanje imovine bivšim Zvezdinim funkcionerima. Cvetković ostao bez pet stanova, a Miloš Marinković bez dva i sefa

DRAGANU Džajiću, nekadašnjem direktoru Crvene zvezde i jednom od najboljih fudbalera svih vremena odlukom Višeg suda privremeno je oduzet deo imovine, za koju nije, kako je utvrđeno, dokazao da je stekao na legalan način.
Tako je prvostepenom odlukom, popularni Džaja ostao bez porodične stambene zgrade u Ulici Neznanog junaka 9, površine od 242,96 metara kvadratnih, kao i bez manje zgrade na istoj adresi koja je izgrađena bez odobrenja. Na spisku oduzete imovine našla se i garaža od 65 kvadrata, kao i vozilo "tojota landkruzer".
Sud je prihvatio i zahtev tužilaštva da se privremeno oduzme imovina i od Džajićeve supruge Branislave, nekadašnjeg zamenika republičkog tužioca. Tako su od nje privremeno oduzeti četvorosoban stan od 98 kvadrata u Molerovoj ulici i porodično-stambeni objekat u izgradnji, bruto površine 591 kvadratni metar. Pored toga oduzeto joj je i pravo na korišćenje zemljišta površine 14 ari u Botićevoj ulici.
Pored Džajića i njegove supruge, bez imovine su ostali i Vladimir Cvetković i njegov sin Rastko, kao i Miloš Marinković i njegova najuža rodbina.
Tako je Cvetković, koji je bio jedan od funkcionera Crvene zvezde privremeno ostao bez tri stana. Odlukom sudije Danka Lauševića oduzeti su mu stanovi u Kursulinoj ulici (41 kvadrat), Baba-Višnjinoj (61 kvadrat) i u Prote Mateje (110 kvadrata). Njegov sin Rastko ostao je bez jednosobnog stana od 29 kvadrata u Baba-Višnjinoj i četvorosobnog stana od 99 kvadrata u Molerovoj ulici. Pored toga, nekadašnjem košarkašu, oduzeto je i vozilo "micubiši pajero".

Od Marinkovića, koji je bio sekretar u našem najtrofejnijem fudbalskom klubu oduzet je sef u kojem je pronađeno oko 28.000 američkih dolara, ali sud nije prihvatio zahtev da mu se privremeno oduzme stan u Ulici poručnika Spasića i Mašere. Zato je od njegove bivše dupruge Gordane oduzet stan od 129 kvadrata u Braće Jugovića, a od sadašnje supruge četvorosoban stan od 136 kvadrata u Ulici narodnih heroja.

Tužilaštvo je zahtev za oduzimanje imovine podnelo početkom februra, a samo nekoliko dana kasnije održano je ročište, na kojem su Džajić i svi ostali tvrdili da su sve stekli na zakonit način. Protiv njih se pred Višim sudom vodi krivični postupak zbog navodnih malverzacija oko prodaje nekoliko Zvezdinih igrača, čime su, kako se tvrdi, protivpravno stekli nekoliko miliona evra. Sa njima je optužen i fudbalski menadžer Ranko Stojić, koji odgovara na optužbe da je na nezakonit način učestvovao u prodaji jednog fudbalera.

Tokom ročišta za privremeno oduzimanje imovine, svi okrivljeni su tvrdili da su imovinu stekli pošteno. Džajić i njegovi advokati su tvrdili da postoji nesrazmera u prihodima i imovini koju poseduje, ali u korist prihoda.

- Džajić je dugi niz godina bio uspešan fudbaler, igrao je u inostranstvu, bio je uspešan direktor Crvene zvezde - kazao je njegov advokat Dragan Savić. - Prihode je ostvario i snimajući reklame, dugi niz godina je bio jedan od najvećih poreskih obveznika. Koliko je zarađivao govori i izreka koja je dugo kružila "pun kao Džaja".

ADVOKAT: NEOSNOVANO
ZAČUĐEN sam ovakvom odlukom suda - izjavio je u ponedeljak za "Novosti" jedan od Džajićevih branilaca, advokat Dragan Savić. - Zahtev tužilaštva je neosnovan, neutemeljen i mi smo sudu u kratkom vremenskom periodu koji smo imali predočili da je Džajićeva imovina stečena na zakonit način. Prema Savićevim rečima, Džajić je radio 42 godine, a njegova supruga Branislava 30. Pored toga, istakao je da mu nije jasno kako je sud mogao da od Branislave uzme stan koji je njen suprug kupio još 1992. godine. Stan je, kako je kazao Savić, njegov klijent ugovorom o poklonu kasnije preneo na Branislavu.


STOJIĆ ODBRANIO IMOVINU
SUD nije prihvatio zahtev tužilaštva da se od fudbalskog menadžera Ranka Stojića i njegove supruge privremeno oduzme imovina. U pitanju su bili računi na kojima je pronađeno oko 40.000 evra, porodična zgrada u Ulici Žanke Stokić i stan u Ulici braće Jerković.


izvor: novosti.rs
Re: KK Crvena Zvezda 2010/2011 i borba se nastavlja
od CRNO BELI SVET » Pon Mar 21, 2011 6:43 pm
:clap: :clap: :clap:
User avatar
Cooltywattor
 
Posts: 89
Joined: 18 Mar 2011, 12:38

Re: Football Caffe

Postby lord_slawe_ » 22 Mar 2011, 11:42

:lol:

lord_slawe_
 
Posts: 2044
Joined: 15 Mar 2011, 17:50

Re: Football Caffe

Postby Fića » 22 Mar 2011, 16:11

:)

Abidal se uspešno oporavlja

Oporavak nakon operacije dobro napreduje, francuski fudbaler će u narednih par dana izaći iz bolnice. Biće spreman za narednu sezonu.

Defanzivac Barselone, Erik Abidal, uspešno se oporavlja od operacije tumora na jetri.

To je medijima potvrdio sportski direktor Barselone, Andoni Zubizareta.

Očekuje se da se Abidal na teren vrati sledeće sezone.

''Abidal je dobro, dobro izgleda i pozitivnog je duha. Preneo sam mu sve poruke podrške od klubova i ljudi'', rekao je Zubizareta, koji je posetio Abidala u bolnici.

Na poslednjem meču, Katalonci i Hetafe su na teren izašli noseći majice posvećene Abidalu.

User avatar
Fića
 
Posts: 673
Joined: 18 Mar 2011, 11:05

Re: Football Caffe

Postby Felipao » 22 Mar 2011, 21:07



:lol: :lol: :lol:
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Football Caffe

Postby Fića » 23 Mar 2011, 21:08

User avatar
Fića
 
Posts: 673
Joined: 18 Mar 2011, 11:05

Re: Football Caffe

Postby irriducibili » 24 Mar 2011, 03:28


Nisam ovo do sada video. Prvo sam mislio da je u pitanju neka reklama, tek na kraju shvatih da je stvarno. Sjajno, zaista sjajno :P
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Football Caffe

Postby Felipao » 24 Mar 2011, 09:07

irriducibili wrote:

Nisam ovo do sada video. Prvo sam mislio da je u pitanju neka reklama, tek na kraju shvatih da je stvarno. Sjajno, zaista sjajno :P


I jeste u pitanju reklama za tajlandsku banku(Thai Military Bank) ali je po istinitoj prichi.Zaista sjajno,ovakve stvari zbilja inspirishu :)
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Football Caffe

Postby ZvezdaIznadSvega » 24 Mar 2011, 09:51

Ovakve price treba uvesti u nastavni program u nasim osnovnim skolama i pustati klincima koji vecinu svog slobodnog vremena provode pred monitorom...

Divna prica zaista. :clap:
User avatar
ZvezdaIznadSvega
 
Posts: 208
Joined: 17 Mar 2011, 18:26
Location: Novi Sad

Re: Football Caffe

Postby mali_buda » 24 Mar 2011, 19:51

Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Football Caffe

Postby Felipao » 24 Mar 2011, 22:40

Zizu!Znachi uskliknuo sam na oba zaloma i na onaj lob sam pustio zvuk odusevljenja.Nije tesko izvesti ali tako mocno izgleda kad to radi genije....
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Next

Return to Fudbalski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests