Board index Fudbal Fudbalski miks

Fudbal i mediji

Re: Fudbal i mediji

Postby Sony » 20 Feb 2013, 08:14

Remi :copa1:

Samo, mogao si drugacije da konstruises foru za mene, ne vrijedja me, al' mi se bas i ne svidja cilj. Da ovde ljudi ne shvate pogresnoo. Nadam se da me razumijes!
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Fudbal i mediji

Postby Grande Alessandro » 20 Feb 2013, 08:37

Majstore, alal vera... :clap: :lol:
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Fudbal i mediji

Postby Unexpected » 20 Feb 2013, 10:04

Idi bre Remi, zakasniću na posao.
Roma opet izgubila... :facepalm:
:laugh:
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Fudbal i mediji

Postby harper lee » 20 Feb 2013, 14:01

S indignacijom odbijam insinuaciju i sve drugo sto pocinje sa i da ne postoji forumas kojeg nikad nisam nazvao retardom. Sebe nikad nisam nazvao retardom.

Ili jesam. :unsure:
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: Fudbal i mediji

Postby Remi » 20 Feb 2013, 15:46

Poslednje vesti

-Taman kad smo pomislili da smo se videli sve na ovom forumu, demantovao nas je Harper Lee.
On je usao u raspravu sa samim sobom. Povod za ovako nesto, necuveno, lezi u tezi da on nikad sam sebe nije nazvao
retardom, naravno jedan deo njega se ne slaze sa tm konstatacijom, cak sta vise tvrdi sasvim suprotno.
Ova rasprava je otisla toliko daleko da su morali i moderatori da reaguju, onaj deo Harper Lee-a koji tvrdi da je
sam sebe nazivao retardom je banovan. Mnogi iskusniji forumasi tvrde da je ovo samo njegov trik, tj. da pokusava da
sebe predstavi sto ludjim. Na prvi pogled cudno. On naime zeli da se prikaze ludim kako bi mu se u forumskoj raspravi
sa Grobarima dozvolile-tolerisale mnogo teze reci. Vecina se slaze da je ovo bio njegov cilj od samog pocetka,
da toliko degradira-banalizuje rec retard i njeno znacenje da vise ni moderatori ne reaguju kada se ona upotrebi.
Nesto slicno se desilo sa recima kao sto su patriotizam ili nacionalizam. Skroz su izgubile na svom znacenju.
Sta nas ocekuje u buducnosti i sa kakvim ce pridevima kititi osatale forumase ovaj poznati cuvar srpskog jezika
Harper ja bih vi biste Lee, mozemo samo da nagadjamo.

-Sony je vidjen kako izlazi iz zgrade sa jednom slatkom devojcicom i tako demantovao insinuacije koje su se
pojavile posle njegovog boravka u Kini.

-Gogo23 :biggrin:

-Twoface zeli da se prema poslednjim informacijama zaledi. On je upao u velike kockarske dugove i smatra da je to
jedino resenje za njega.

edit:slova.
Last edited by Remi on 20 Feb 2013, 15:52, edited 2 times in total.
User avatar
Remi
 
Posts: 3274
Joined: 24 Feb 2012, 19:50

Re: Fudbal i mediji

Postby harper lee » 20 Feb 2013, 15:49

Provali me covek. :biggrin:
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: Fudbal i mediji

Postby Panta » 20 Feb 2013, 16:41

:laugh: :blue: :blue:
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Fudbal i mediji

Postby harper lee » 20 Feb 2013, 16:45

Remi wrote:Sta nas ocekuje u buducnosti i sa kakvim ce pridevima kititi osatale forumase ovaj poznati cuvar srpskog jezika
Harper ja bih vi biste Lee, mozemo samo da nagadjamo.


:facepalm:

"Kakvim pridevima", nesreco, ne "sa kakvim pridevima".

:roll:
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: Fudbal i mediji

Postby Sony » 20 Feb 2013, 17:08

Kako mijenjam scenario :D :D :D

Tako vec moze.
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Fudbal i mediji

Postby Otac Makarije » 20 Feb 2013, 19:13

Dobro Remi, jesam li ja ovu temu otvorio za ozbiljne stvari ili kao Kasinu 2 :sakaosto:
Inače, u pravu si, Žurnal bih zapalio , samo da naš drugar Vučko The Don ne radi tamo :biggrin:

Inače, za neupućenje i novalije , vatreno krštenje na forumu se doživljava TEK kada te harper nazove retardom. Pre toga, nisi ravnopravan član foruma. :biggrin:
A kad ode Tole , publika će da se vrati, oživeće srpski fudbal, Grobari su svi Hrvati !
User avatar
Otac Makarije
 
Posts: 17324
Joined: 17 May 2011, 03:26
Location: BG

Re: Fudbal i mediji

Postby Remi » 20 Feb 2013, 19:57

-Posle jeftinog pokusaja od strane Harpera Lee-a, da ponizi i diskredituje Remija, otkrivanjem gramatickih gresaka
i ko zna jos cega, oglasilo se Udruzenje Novinara Srbije. Oni su stali u zastitu i resili da prime Remija kao punopravnog clana ovog udruzenja.On je ispunio sve zahteve elementarnog nepoznavnja srpskog jezika, koji mu daju za pravo da se naziva novinarem.

Nasoj redakciji se javila i uciteljica u penziji Zagorka Radovic(95) koja kaze da je zasluzna za njegovo obrazovanje i da je
ponosna na njega. U motive doticnog necemo ulaziti, krivo nam je samo sto nismo ranije upozorili da se ovako nesto moze desiti. Elem, nas novinar je vec ne prvom zadatku opravdao ukazano poverenje.

-Danas je na konferenciji za stampu u Londonu predstavljeno novo pojacanje Arsenala.
U pitanju je 7-godisnji decak iz Japana, Nakitu Lee Minayashi.
On se zahvalio Vengeru na ukazanom povernju, ali je istakao da su za njegov razvoj najzasluznije
bejbisiterke Imapitsu Ocheribu i Tura Miduboko.
Arsen Venger kaze da ce on debitovati vec u sledecem mecu protiv gradskog rivala Totenhema.
Na pitanje naseg novinara od daljim planovima kluba, on je za nas portal eksluzivno rekao da se traze lokacije
za izgradnju jos 3 nova stadiona, kao i mega-vrtica gde bi se decaci od 1-3 godina spremali za prvi tim.
On je jos izjavio da je siguran da ce sledece godine uspesno ispasti iz PL i igrati u Championship-u.

Spoiler: pokaži
Ne mogu stanem :laugh: necu vise obecavam
User avatar
Remi
 
Posts: 3274
Joined: 24 Feb 2012, 19:50

Re: Fudbal i mediji

Postby irriducibili » 21 Feb 2013, 17:18

Sa malim zakasnjenjem, ali sa velikim ogorcenjem, moram da izrazim najostriji protest u vezi insinuacija i dezinformacija, koje je ovde plasirao :censored:, koji se krije iza nika Remi. Naime, brat Paolo i ja jesmo bili u Rimu, jesmo pozdravljali drage navijace jedinog autenticnog kluba iz Rima,

Spoiler: pokaži
Image


jesmo slavili pobedu nad onim malim imigrantskim klubom,

Spoiler: pokaži
Image


cak smo u duhu fer pleja primili cestitke od laznog princa, koji je pronasao nacin da konacno ima nesto u gacama,

Spoiler: pokaži
Image


pevali na proslavi nasu omiljenu pesmu,

Spoiler: pokaži
Image


malo se i zabavili posle sa izvesnim damama,

Spoiler: pokaži
Image


imali izvesnih problema sa sudijama, a ne sa karabinjerima,

Spoiler: pokaži
Image
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Fudbal i mediji

Postby irriducibili » 21 Feb 2013, 17:28

malo burnije reagovali zbog ucinjenih nam nepravdi i dosadnih novinara i snimatelja,

Spoiler: pokaži
Image


ali ovo na slici sa bratom Paolom nisam ja!

Spoiler: pokaži
Image


Irr nikada, ali nikada ne bi obukao crvenu majicu, kakva god bila poruka na njoj...

I naravno:

Image
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Fudbal i mediji

Postby Remi » 21 Feb 2013, 18:50

Da, umalo da zaboravim. Posle nekoliko tekstova zivot na forumu je postao nemoguc.
Od danas sam na odmoru u Kinsansi. Ako neko pita.
User avatar
Remi
 
Posts: 3274
Joined: 24 Feb 2012, 19:50

Re: Fudbal i mediji

Postby Tumbas » 21 Feb 2013, 21:03

Izgubih pijanog Pantu u londonskoj magli! :facepalm: Ali nadjoh neke Cehinje koje su dosle na Celsi - Sparta, pa cu veceras da im pokazem Big Bena! :nargile:
Moj tata je vaš kolega!
User avatar
Tumbas
 
Posts: 1764
Joined: 17 Mar 2011, 11:34

PreviousNext

Return to Fudbalski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests