Board index Fudbal Fudbalski miks

Mali navijacki leksikon

Mali navijacki leksikon

Postby Neozbiljni pesimista » 20 Sep 2012, 12:26

Gledajuci onu emisiju na SOS-u "Zasto volim Partizan/Zvezdu", palo mi je na pamet da napravim jednu temu na slicnu foru... :biggrin:
Za pocetak sam smislio par pitanja, a ako neko od forumasa ima predlog za jos neko pitanjce, neka slobodno napise svoj predlog...

1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?

3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?

5. Omiljeni igrac voljenog tima

6. Gol koji pamtite

7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?

9. Omiljena navijacka pesma

10. Omiljena garnitura dresova

Nadam se da su pitanja ok i ponavljam, ako neko ima neku sugestiju ili zamerku, neka slobodno napise...
Last edited by Neozbiljni pesimista on 20 Sep 2012, 12:38, edited 2 times in total.
"U FK Partizan rade ozbiljni ljudi..." :copa1:
User avatar
Neozbiljni pesimista
 
Posts: 3129
Joined: 03 Jun 2011, 23:02

Re: Mali navijacki leksikon

Postby harmonica » 20 Sep 2012, 12:33

Odlicna tema Neozbiljni! :bravo:
Dodao bih kao pitanja - Omiljeni gol ?
- Omiljena garnitura dresova? (zbog vocada od jucer) :biggrin:
A ipak je, samo za trenutak, u tom kriku svega nekoliko stotina grla, zazvučala takva strašna snaga! Kako to da nikad ne viču zbog drugih, važnijih stvari?
User avatar
harmonica
 
Posts: 3106
Joined: 13 Jan 2012, 15:29

Re: Mali navijacki leksikon

Postby Neozbiljni pesimista » 20 Sep 2012, 12:37

harmonica wrote:Odlicna tema Neozbiljni! :bravo:
Dodao bih kao pitanja - Omiljeni gol ?
- Omiljena garnitura dresova? (zbog vocada od jucer) :biggrin:


Hvala... :thumbup:
Svidjaju mi se pitanja i uvrsticu ih sad, odma' ;)
"U FK Partizan rade ozbiljni ljudi..." :copa1:
User avatar
Neozbiljni pesimista
 
Posts: 3129
Joined: 03 Jun 2011, 23:02

Re: Mali navijacki leksikon

Postby AirBall » 20 Sep 2012, 12:42

Neozbiljni pesimista wrote:1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?


Mislim da nikad nisam ni imao izbor... Ono sto se secam kroz maglu je kako su deda, cale i stric kao zagrizeni Grobari gledali utakmice putem TV-a i nervirali se i samim tim kao deo te porodice ni ja nisam imao izbor... To je jednostavno bilo predodredjeno...

Neozbiljni pesimista wrote:2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?


Tesko pitanje... Znam da su na mene kao klinca najveci utisak ostavili QPR kao i onaj gol Mancea Dinamu na JNA, ali koja je prva odgledana utakmica to svakako ne mogu da se setim...

Neozbiljni pesimista wrote:3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?


Davno... :D Mislim da sam imao 6 godina kada su me prvi put odveli u Hram...

Neozbiljni pesimista wrote:4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?


QPR definitivno, mada mi je i onaj mec u Splitu koji je prekinut kod naseg vodjstva do 2-0 ostao upecatljiv... To je bio pocetak raspada zajednicke drzave...

Neozbiljni pesimista wrote:5. Omiljeni igrac voljenog tima


Najdrazi mi je bio Mance, on je zbilja bio Avangarda u svoje vreme, vrlo harizmatican igrac koji je proslavljajuci golove na kolenima dodatno podizao atmosferu...

Neozbiljni pesimista wrote:6. Kog protivnickog igraca najvise cenite?


Tu pretpostavljam mislis na strane igrace... :D Salim se naravno, igracki sam najvise cenio Piksija, mislim da je po individualnom kvalitetu bio ispred svih Zvezdinih igraca koji su se okitili titulom KES...

Neozbiljni pesimista wrote:7. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?


Generalno nemam problema sa njima, jednostavno me to ni ne zanima... Nek navija ko god za koga zeli...

Neozbiljni pesimista wrote:8. Omiljena navijacka pesma


Racunajte na nas

Neozbiljni pesimista wrote:Omiljena garnitura dresova


Bela garnitura adidasovih dresova koje smo nosili kada je Mance igrao za nas...


Neozbiljni pesimista wrote:Nadam se da su pitanja ok i ponavljam, ako neko ima neku sugestiju ili zamerku, neka slobodno napise...


OK su...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Mali navijacki leksikon

Postby Unexpected » 20 Sep 2012, 12:48

Svaka čast za temu. :bravo:

1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?
Prvenstveno ćale. Jedino je on uz kevu u porodici navijao za Partizan.

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?
Na stadionu:

Na TV-u nemam pojma.

3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?
09.05.1976.

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?


5. Omiljeni igrac voljenog tima
Teško mi je da izdvojim jednog. Ako baš moram, uz Mocu:
Image

6. Gol koji pamtite


7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?
Goran Đorović

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?
OK.

9. Omiljena navijacka pesma


10. Omiljena garnitura dresova
ImageImage
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Mali navijacki leksikon

Postby Неша » 20 Sep 2012, 12:58

Neozbiljni pesimista wrote:1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?


Secam se kao da je juce bio derbi i krajnjeg rezultata 1-1 i razocarenja u kuci i tisine koja je vladala nakon mec zato sto Partizan nije pobedio... Godine se ne secam nazalost ali bio sam bas mali. Nakon toga su usledile prve utakmice i prva prepucavanja i ostalo je istorija.

Neozbiljni pesimista wrote:2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?


Uf... 113. veciti derbi i pobeda Partizana od 2-0. Gol Kezmana ostace upamcen zauvek.

Neozbiljni pesimista wrote:3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?


U Pioniru kao jako mali... Gledali smo neku skroz nebitnu utakmicu

Neozbiljni pesimista wrote:4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?


Sto se tice kosarke Partizan - Barselona, cela plej of serija sa Makabijem i F4 u Parizu.
U fudbalu Njukasl, Andrleht i derbi na kome je Raca dao gol za titulu. Mada svaka pobeda u derbiju je nova prica :biggrin:

Neozbiljni pesimista wrote:5. Omiljeni igrac voljenog tima


Jako sam mlad i pamtim u kosarci Kecmana a u fudbalu Sasu Ilica. To su za mene legende Partizana!

Neozbiljni pesimista wrote:6. Kog protivnickog igraca najvise cenite?


Dobar je bio Kolarov dok je igrao za OFK :biggrin:
Recimo da sam najvise strahovao od Boleta Jankovica a u basketu je Milan Gurovic pruzao odlicne partije.

Neozbiljni pesimista wrote:7. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?


Odlicni... Moji najbolji drugovi su cigani. Naravno da se prepucavamo i naravno da se ja uvek radujem :biggrin:

Neozbiljni pesimista wrote:8. Omiljena navijacka pesma


Da volim crno bele, Samo jedno ime znam...

Neozbiljni pesimista wrote:Nadam se da su pitanja ok i ponavljam, ako neko ima neku sugestiju ili zamerku, neka slobodno napise...


Svaka cast na ideji :thumbup:
Кафана је озбиљна институција...

"Инат, непокорност и тврдоглавост код српског војника могу се претворити у оружје победе!"
User avatar
Неша
 
Posts: 2333
Joined: 15 Mar 2011, 11:53
Location: Где год ти да играш...

Re: Mali navijacki leksikon

Postby BlackPoint » 20 Sep 2012, 13:09

Neozbiljni pesimista wrote:Gledajuci onu emisiju na SOS-u "Zasto volim Partizan/Zvezdu", palo mi je na pamet da napravim jednu temu na slicnu foru... :biggrin:
Za pocetak sam smislio par pitanja, a ako neko od forumasa ima predlog za jos neko pitanjce, neka slobodno napise svoj predlog...

1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?

3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?

5. Omiljeni igrac voljenog tima

6. Gol koji pamtite

7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?

9. Omiljena navijacka pesma

10. Omiljena garnitura dresova

Nadam se da su pitanja ok i ponavljam, ako neko ima neku sugestiju ili zamerku, neka slobodno napise...


1. Imao sam 4 ili 5 godina kada sam , sa drugarom otišao prekoputa zgrade da žicam lubenice od uličnog prodavca. On nas pitao za koga navijamo i ja rekoh za ono što partizani imaju na kapi a drugar reče za partizane. I drugar dobi lubenicu a ja svatih za koga treba navijati...onda me je ćale preuzeo , čim je video da sam navijački nastrojen .
2. 13. mart 1978 Partizan - Zagreb 2 : 1
3. 13. mart 1978.
4. Hm, teško pitanje. Sve pobede protiv Zvezde, Kup sa Veležom 6 : 1 i pobeda protiv QPR .
5. Hm , teško pitanje. Sve sanm ih, svakog u svoje vreme, voleo. Ipak , Moca Vukotić i Pera Borota.
6. Mislim da je to bilo 1978 , moj prvi derbi , dobili smo 3 : 1 na Marakani. Mislim da je drugi gol u pitanju , Moca Vukotić je odigrao štiklom dupli pas sam sa sobom prebacivši protivničkog igrača i pretrčavši ga istovremeno. Loptu je dočekao na volej i pocepao mrežu ispod juga , na oduševljenje juga. Izv. ako nije ta godina , jbg , puno je prošlo
7. Mog ortaka Jovicu Nikolića , Jagodinsku haubicu
8. Još ih karam. ( gospođa navija za Zvezdu) :biggrin:
9. IDE MOCA SA BALKANA , ZAPLAKALA MARAKANAAAAA
10. Sve ADIDAS garniture
Last edited by BlackPoint on 20 Sep 2012, 13:15, edited 1 time in total.
Homo sum: humani nihil a me alienum puto
User avatar
BlackPoint
 
Posts: 4289
Joined: 20 Mar 2011, 23:21
Location: Jagodina

Re: Mali navijacki leksikon

Postby VMJunior » 20 Sep 2012, 13:14

1.Iako mi mozda niko nece verovati, ja se secam dana kad sam poceo da navijam za Partizan.Bilo je to u zabavistu,imao sam izmedju 5 i 6 godina,na velikoj poljani koja je bila u sklopu obdanista,igrali smo fudbal (znate i sami na sta lici fudbal u tim godinama),neko me je pitao za koga navijam(stariji decaci koji su pred polazak u osnovnu skolu) ,za Zvezdu ili Partizan,da se podelimo u 2 grupe i ja sam rekao :"Navijacu za Partizan".Imao sam crveno-belu :biggrin: majicu na nekim poprecnim prugama,ma svega se secam.Jednostavno,taj dan nikada necu zaboravit,mnogi mi ne veruju,ali sta me briga.
U porodici niko nije nesto posebno zagrizen za sport ,pa tako me niko nikada nije ni terao za nekoga da navijam...
Od tog dana do danas i do kraja zivota ,ja sam uz Partizan.Mogu reci da nikada nisam zazalio i da sam ponosan na to.Posle sam godinama uvideo da je Partizan nesto posebno,pogotovo kosarkaski klub.I tako dalje...Iz tih prvih godina pamtim jedno gostovanje Partizana u Pristini.Posto sam ja sa Kosova,moj drug iz kraja i ja odemo na stadion da gledamo Partizan i to ajmo na Jug sa navijacima Partizana.Ceo kraj ostalih momaka navija za Pristinu, jedino nas dvojica odemo sa navijacima Partizana.Secam se da nas nije bilo mnogo na tribini,Partizan je pobedio a sutra dan u novinama izjava Tumbakovica:"Velika zahvalnost navijacima koji su nas podrzali na ovoj utakmici".A nas dvojica kao da nam je neko poklonio 1000 maraka.Ne mogu da opisem taj ponos tada...Osecali smo se kao da nam je Tumba pomenio imena i prezimena...Klinci :)

2.Bas prve utakmice se ne secam,ali se secam kompletnog prvog derbija koji sam gledao.To je mec C.zvezda-Partizan 1:3 kad je Goce Hristov dao onu golcinu pod precku u stilu najboljih napadaca.

3.Na stadionu sam prvi put bio sa 10 godina,bio sam tada kod tetke u Beogradu ali se protivnika ne mogu setiti nikako...

4.Sigurno da je to Njukasl i ulazak u LS.Gledao sam mec sam kod kuce,usao na komp da igram neke igrice i pustio TV cisto da ispratim utakmicu.O mecu se sve zna...Svako ko kaze da je verovao u prolaz,taj laze. :biggrin: U lepom secanju mi je ostao dvomec protiv Lacia i gol Krstajica.Neprebolna rana je Artmedia,neprebolna rana.

5.Voleo sam Dragana Isailovica kao klinac iako je igrao relativno kratko kod nas,idol mi je bio Sasa Ilic.Voleo sam Vladu Ivica.I danas cuvam njihove autograme.Sasa Ilic mi je dao autogram kad sam imao 11 godina a evo ga i danas igra u klubu.Ziva legenda.Sigurno je i Kleo usao u tu konkurenciju omiljenih igraca.

6.Mihajla Pjanovica.Uvek sam se plasio njega,to je ustvari mozda i jedini igrac iz tabora komsija koga sam se ja istinski plasio.Mnogo sam ga cenio i mislio sam tada da ce biti jedan od boljih napadaca u Evropi...

7.Uvek izuzetni,NIKADA nijednog problema nije bilo ,niti neke velike svadje,to se pitanje i ne postavlja...Forumi su drugo.

8.Nemam omiljenu navijacku pesmu.
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Mali navijacki leksikon

Postby Napredpartizan » 20 Sep 2012, 13:14

Odlicna ideja ! Ja sam rodjen 1988.god,tako da se secam samo blize proslosti :biggrin:


1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?


Svi,ali bukvalno svi u mojoj porodici navijaju za Partizan,tako da sam i ja krenuo njihovim putem i vecno cu im biti zahvalan na tome !

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?


Nema sanse da se setim,bilo ih je dosta...

3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?


Kao klinac me je cale stalno vodio na JNA, a prva medjunarodna utakmica je bila prijateljska, protiv Dundee Utd...

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?


Partizan-Kroacija

5. Omiljeni igrac voljenog tima


Sale Ilic.... I Cirica sam jako gotivio :D

6. Gol koji pamtite


Isailovic protv Kroacije

7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?


Perica je bio sjajan :biggrin:

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?


Ok,imam dosta ortaka cigana,zivim u pogresnom kraju :biggrin:

9. Omiljena navijacka pesma


Racunajte na nas i partizan u srcu(crno bela boja mila)

10. Omiljena garnitura dresova


Ovo je moj prvi dres i zbog toga mi je najdrazi....
Image
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23637
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Mali navijacki leksikon

Postby Neozbiljni pesimista » 20 Sep 2012, 13:17

Red je i da ja "popunim leksikon" :biggrin:

1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?

Prvo, svi u familiji sa oceve strane su mi grobari, pocev od oca, strica, tetke, burazera od strica, burazera od tetke, tako da sam i ja nasledio taj "grobarski gen"...
Mada, za Partizan sam odlucio da navijam u vreme Zvezdine najvece slave pocetkom devedesetih, tako da je i moj buntovni karakter imao uticaja na navijacku opredeljenost...

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?

To je bio 91. derbi...



I dan danas se secam tog Mijatovog gola :biggrin:

Uzivo, prvi put sam Partizan gledao u Kragujevcu 1996.godine ili 1997.godine, kada su na pomocnom terenu igrali prijateljsku protiv Radnickog...

3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?

Nazalost, tek skoro...
To je bilo protiv Spartaka 2010.godine, kada je bilo 0:0...

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?

Partizan-Lacio



Mislim da se nikad u zivotu nisam tako radovao, kao kad je Krle dao prvi gol za nas...

5. Omiljeni igrac voljenog tima

Izdvojio bih Sasu Ilica, Vukica i Stojisavljevica...
Gotivio sam i Cakara... :biggrin:

6. Gol koji pamtite

Kao sto vec rekoh, Krletov gol protiv Lacija je nesto neopisivo za mene...

7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?

Piksi je za mene bio i ostao maestro...
Cenio sam i Stojkovica, Klea i Burzanovica, i eto, docekao sam da prva dvojica, na moju veliku radost, obuku dres Partizana... :biggrin:

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?

Prilicno korektni, jer su ovi zvezdasi koje licno poznajem ok...
Ima poprckivanja, ali sve to u granicama normlanog... :biggrin:

9. Omiljena navijacka pesma



10. Omiljena garnitura dresova

Ovde moram da budem sentimetalan, jer je ovo prvi dres Partizana koji sam imao... :biggrin:

Image
"U FK Partizan rade ozbiljni ljudi..." :copa1:
User avatar
Neozbiljni pesimista
 
Posts: 3129
Joined: 03 Jun 2011, 23:02

Re: Mali navijacki leksikon

Postby Remi » 20 Sep 2012, 13:22

1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?

Inficirali su me cale i deda, lepo su me vaspitali... :D

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?

Ne secam se, stvarno..
edit:nisam dobro procitao pitanje...
Pamtim derbi iz 1990. Izgubili smo 1-0...Pancev strelac, vise se secam atmosfere u kuci, nego li utakmice...

3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?

Uh, kasno sam prvi put bio u Hramu, proslava titule protiv Future iz Titograda, negde polovinom 90-tih, bio sam tu negde 6-ti,
7-mi razred...

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?

Kup protiv Zvezde, ne znam koja godina isto polovinom 90-tih, 3-2 za nas, gol Mijalkovica u 90-tom, deda se valja po patosu...
Inace upoznao sam ga sluzio je vojsku u mom gradu...I naravno trojka Dordjevica, toga se bas lepo secam, stric izlazi iz sobe
drzi se za glavu vice gotovo je, cale pokrio lice rukama a ja se derem pobedili smo, pobedili smo...neverica...

5. Omiljeni igrac voljenog tima

Sasa Ilic, jedan jedini, neprevazidjeni...

6. Gol koji pamtite

Ivica Iliev u Njukaslu, ludnica...



7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?

Darka Kovacevica... :D

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?

Nemamo odnose... :biggrin:

9. Omiljena navijacka pesma



10. Omiljena garnitura dresova

Moj prvi dres koji sam kupio... :D
Image
Last edited by Remi on 20 Sep 2012, 13:40, edited 1 time in total.
User avatar
Remi
 
Posts: 3274
Joined: 24 Feb 2012, 19:50

Re: Mali navijacki leksikon

Postby dumagio19 » 20 Sep 2012, 13:32

1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?

Kod mene situacija specificna. Do 14-15 nisam navijao za nikog. Bio sam nezainteresovan. I kad su krenula prepucavanja medju vrsnjacima, nesvjesno sam stao na stranu Grobara.
Partizan je izabrao mene, a ne ja njega. To je jednostavno samo nadoslo.

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?

F4 EUROLIGE 98.
Prvo sam kosarku zavolio, a fudval tek kasnije.

3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?

Bas kasno. Bio sam mator. Imao sam 19 godina.

Partizan - Apoel, 0-2.

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?

Partizan-Nukastl, kad smo prosli u LS.

5. Omiljeni igrac voljenog tima

Dusan Kecman, Milos Vujanic. Nema rrazlike.
Od fudbalera Vladimir Ivic.

6. Gol koji pamtite

Ajmooooo Milivojeeeeeeeeee.....

7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?

Stojkovica. :D

Bosko Jankovic.

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?

Zivim u domu sa trojicom njih. Neki od najbolji durgara su mi zvjezdasi.

9. Omiljena navijacka pesma

... dusa i telo, sve je CRNO-BELO, za ostalo nek me cuva BOG...

10. Omiljena garnitura dresova

Image
„Нека нас победи свако ко може, немамо ништа против” - Душко Радовић

"Ако желиш да победиш слабијег од себе, мораш да се бориш једнако добро колико и он!" - Душко Вујошевић.
User avatar
dumagio19
 
Posts: 1287
Joined: 18 May 2011, 20:27
Location: Republika Srpska

Re: Mali navijacki leksikon

Postby KKP » 20 Sep 2012, 13:34

1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?

Jako rano sam počeo da navijam za Partizan, ujak, jedini Grobar u familiji, tu u komšiluku, on je najzaslužniji što sam Grobar, on mi je usadio ljubav prema Partizanu koja eto traje više od 20 godina...

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?

Kao srednjoškolac, ne sećam se tačno koje godine, u Nišu, na Čairu, Radnički - Partizan. Pobedili smo sa 4:0, Grobari su napravili odličnu atmosferu, Meraklije su takođe bile dobre, čak je bio i incident na tom meču, to je prva uživo, a koju pamtim među prvima na TV, hmm, ne bih znao stvarno, ne sećam se dobro...


3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?

Na JNA sam prvi put bio 5.8.2009. protiv APOEL-a (evo čitam od karte :biggrin: ), tek tada sam se odlučio da odem, ipak sam dosta daleko, finansije...

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?

Što se tiče fudbala, bez konkurencije 106. derbi na JNA i pobeda Partizana 3:0. I dan danas gledam često te golove. A što se tiče košarke, ima ih mnogo, stvarno mnogo, a ako bih morao neku da izdvojim, onda sigurno finale Jadranske lige u Zagrebu i pobeda protiv Cibone košem Kecmana...

5. Omiljeni igrac voljenog tima

Obožavao sam igrače iz generacije Ćirić, Čakar, Hristov, posle Ilić, Ivić, Duljaj, ali moj omiljeni igrač je bez konkurencije Moreira i to će verovatno dugo tako ostati...

6. Gol koji najviše pamtite?

Krstajić protiv Lacija, Rašović protiv Njukasla (na JNA), Kleo protiv Rila, Moreira protiv Zvezde...

7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?

Mihajlo Pjanović. Stalno je davao golove u derbiju...

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?

Dobri, ali i pravi navijački, standardno ili kako kad... :biggrin:

9. Omiljena navijacka pesma?

"Jer mi smo stoka sa tribine južne"!

10. Omiljena garnitura dresova?

Pa nema baš neku omiljenu...
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Mali navijacki leksikon

Postby Diktator » 20 Sep 2012, 13:53

Neozbiljni pesimista wrote:1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?



kao klinac buntovnik,izabrao sam ono sto niko u familiji nije :biggrin:

2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?


ne pamtim :lollol: mislim da je bila utakmica u NS Voj vs Partizan..cale se zrtvovao i isao sa mnom na sever u rulju :laugh: iako mu se sve oko tog kolektivnog ludila na tribinama gadi.

Spoiler: pokaži
3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?


mislim da je bila 1994..kup

4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?


moze kosarka?moze :biggrin: Partizan vs Kinder 1996.

5. Omiljeni igrac voljenog tima


moze kosarka?ne moze..ima previse omiljenih... :biggrin:

6. Gol koji pamtite


ima ih vise..ajde nek bude Milivoje

7. Kog protivnickog igraca najvise cenite?


Dejana Savicevica

8. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?


nemamo odnose :biggrin: sasvim ok sa drugarima ciganske orijentacije..nekad,u tinejdzerskim godinama smo znali da zakrvimo,sada ne..

9. Omiljena navijacka pesma


da volim crno bele

10. Omiljena garnitura dresova


kosarkaski sa zepter reklamom
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18504
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

Re: Mali navijacki leksikon

Postby Nebojsa » 20 Sep 2012, 14:03

Neozbiljni pesimista wrote:1.Sta vas je navelo na odluku da navijate za voljeni tim?


Delom sam sam a delom Cale. On me je vodio na utakmice i gledali smo zajedno ali ja sam sam zavoleo Partizan.

Neozbiljni pesimista wrote:2. Prva odgledana utakmica voljenog tima koju pamtite?


Secam se jednog derbija ali kroz maglu, cak ne znam ni koji je bio ni koji je rezultat bio.

Neozbiljni pesimista wrote:3. Kada ste prvi put bili na stadionu voljenog tima?


Partizan-Flora Talin. Poseta mala, pre toga je bila neka kisa ali zato su golovi pljustali i tada sam bas zavoleo Partizan.

I tada sam sreo PSD-a. :manikir:



Neozbiljni pesimista wrote:4. Koja vam je utakmica voljenog tima ostala urezana u secanju?


Partizan-Newcastle i Anderlecht. Kako su to lude utakmice bile. Posle obe me bolela glava u pm. :D

I Artmedije naravno, mada ne bih da se prisecam...

Neozbiljni pesimista wrote:5. Omiljeni igrac voljenog tima


Ilic, Kezman i Kleo. Mada ako moram da biram, to je Sale. Covek je legenda kluba i obelezio je moje pracenje Partizana. ( Mada kud Sale promasi prazan gol protiv Reala. :crybaby: )

Neozbiljni pesimista wrote:6. Kog protivnickog igraca najvise cenite?


Klea. :laugh: Pjanovic. Taj me unistio i zbog njega nisam hteo u skolu. :D

Neozbiljni pesimista wrote:7. Kakvi su vasi odnosi sa navijacima suprotnog tabora?


Imam dosta prijatelja Zvezdasa ali nemam neko misljenje o njima kao navijacima.

Neozbiljni pesimista wrote:8. Omiljena navijacka pesma


Uprava napolje :laugh: Salim se, Kad ja podjoh.

Neozbiljni pesimista wrote:Omiljena garnitura dresova


Image

Image

Koji gol pamtite?


Delibasicev protiv Porta.
25.IV 2014 - 79:81

PG: Lowry, Paul
PG/SG: LaVine
SG: Redick
SG/SF: Butler, Ariza,
SF: Gallinari
SF/PF: Crowder
PF/C: Love, Thompson, Plumlee
C: B. Lopez
User avatar
Nebojsa
 
Posts: 4820
Joined: 29 Mar 2011, 14:13

Next

Return to Fudbalski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests