Board index Fudbal Fudbalski miks

Kontejner

Re: Đurić Dragan - prkosno u odbrani FKP!?

Postby Hamilkar » 01 Mar 2012, 23:38

Kup protiv Vojvodine, najvece busenje trenera od strane igraca...
Smej se i obrazovaćeš mnogo ljudi...
User avatar
Hamilkar
 
Posts: 1535
Joined: 27 Mar 2011, 12:08
Location: Titovo Uzice

Re: Đurić Dragan - prkosno u odbrani FKP!?

Postby Zlaja » 01 Mar 2012, 23:41

...
Last edited by Zlaja on 02 Mar 2012, 00:21, edited 1 time in total.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46897
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Đurić Dragan - prkosno u odbrani FKP!?

Postby Hamilkar » 01 Mar 2012, 23:43

zlaja86ns wrote:
Hamilkar wrote:Kup protiv Vojvodine, najvece busenje trenera od strane igraca...

veci je Samrok...

E jebi ga sad...
Smej se i obrazovaćeš mnogo ljudi...
User avatar
Hamilkar
 
Posts: 1535
Joined: 27 Mar 2011, 12:08
Location: Titovo Uzice

Re: Đurić Dragan - prkosno u odbrani FKP!?

Postby kezman » 01 Mar 2012, 23:45

Hamilkar wrote:Kup protiv Vojvodine, najvece busenje trenera od strane igraca...

moze neki dokaz oko toga molim vrlo se dobro secam kako smo igrali 10 utakmica pre toga pa me zanima na koji je nacin to busenje uradjeno .
Hvala unapred
kada su političko-udbaško-mafijaška šićarska goveda bez grama mozga, fudbalskog znanja i grobarskog gena rastera(va)li Partizanovce... sve ovo što se dešava je logičan i očekivan sled, i kao takvog ga treba tretirati -
mastro mostro
19/08/2012,
User avatar
kezman
 
Posts: 9509
Joined: 15 Mar 2011, 19:11

Re: Đurić Dragan - prkosno u odbrani FKP!?

Postby Hamilkar » 01 Mar 2012, 23:50

zlaja86ns wrote:
Hamilkar wrote:
zlaja86ns wrote:
Hamilkar wrote:Kup protiv Vojvodine, najvece busenje trenera od strane igraca...

veci je Samrok...

E jebi ga sad...

zbog cega, iz ugla posmatraca, vise trcanja i borbe je bilo protiv Vojvodine. Zasto nije...

Pa sto ih onaj vas nazovi trener nije motivisao da trce vise??
Smej se i obrazovaćeš mnogo ljudi...
User avatar
Hamilkar
 
Posts: 1535
Joined: 27 Mar 2011, 12:08
Location: Titovo Uzice

Re: Đurić Dragan - prkosno u odbrani FKP!?

Postby Hamilkar » 01 Mar 2012, 23:54

kezman wrote:
Hamilkar wrote:Kup protiv Vojvodine, najvece busenje trenera od strane igraca...

moze neki dokaz oko toga molim vrlo se dobro secam kako smo igrali 10 utakmica pre toga pa me zanima na koji je nacin to busenje uradjeno .
Hvala unapred

Javio mi rodjak iz Kanade...
Smej se i obrazovaćeš mnogo ljudi...
User avatar
Hamilkar
 
Posts: 1535
Joined: 27 Mar 2011, 12:08
Location: Titovo Uzice

Re: Đurić Dragan - prkosno u odbrani FKP!?

Postby AirBall » 01 Mar 2012, 23:55

zlaja86ns wrote:Ne odgovori mi zbog cega nisi rekao posleSamroka da ostane Stanojevic dok ne vidimo ko je kandidat, da vidimo u kojoj je partiji, sta je mulja, koji broj cipela nosi, a ne momentalna ostavka. E sad kad se menja Djuric onda nema napolje odmah, nego da vidimo ko bi dosao itd...


Samo iz razloga, jer su se neke poznate face kojima ic ne verujem pokazale na drugoj strani kao borci za bolji Partizan...

Da nam u prvi mah niste Bjekovica prikazali kao reformatora ja bih verovatno bio na istoj liniji sa vama, ali ja zbilja verujem da je Djuric manje zlo od Bjekovica i samim tim mi je reakcija ovakva...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Đurić Dragan - prkosno u odbrani FKP!?

Postby kezman » 01 Mar 2012, 23:55

Hamilkar wrote:
kezman wrote:
Hamilkar wrote:
kezman wrote:
Hamilkar wrote:Pa sad, i Plavi Stevanovic je veca legenda ako hocete da koristite taj izraz i od Bate i Jokana i Nadja. Pa je i on oteran na jos podmukliji nacin. E sad, nema veze sto je on nula od trenera nego je bitno kako je oteran. Pa i Jesic je legenda kluba, pa zar to znaci da treba da bude na klupi 10 godina ako on tako zeli. Alana Sirera bre smenili iz Njukastla, a mi da ne smenimo Jokana jer je "Legenda"...

ajd nadji neki bolji primer
podmukli nacin posle -5 nakon Jagodine i 1-3 kuci protiv Vose u 1/2 kupa .
Plavi je oteran jel covek los veoma los trener koji je sve ucinio da titulu izgubi --
Nigde veze Jokan je oteran kad je usao u LE i imao 2 titule ...

Plavog su oterali igraci, najkvarljivija roba na svetu. Ponavljam, ni Jokan ni Plavi nisu cekali da ih sklone kako bi pokazali da vole Partizan i da su njegovi vojnici do poslednjeg dinara...

koji bre igraci .Covek drzao Moreiru na klupi i napadao titulu sa zmijom Mijicem koji je doveden po njegovoj zelji :laugh:
Kako je jadno napisati da neko voli Partizan do zadnjeg dinara ... Jel isto mislis za Duleta Vujosevica ili na tvog zemljaka Radomira Antica koji je rodjenu zemlju tuzio po toj tvojoj logici :facepalm:

Dule je cini mi se tuzio CSKA a ne Partizan, a Radomir je jedan najobicniji prevarant kome su samo pare na umu...

Satojevic za razliku od njih dvojice nije tuzio klub nego je na arbitrazi da raskine ugovor na stetu kluba .
Zvuci ti logicno da trener koji je na +10 sa 2 titule sa LS koji je zeleo da ostane u klubu da radi raskine ugovor na svoju stetu ..Alo prijatelju
kada su političko-udbaško-mafijaška šićarska goveda bez grama mozga, fudbalskog znanja i grobarskog gena rastera(va)li Partizanovce... sve ovo što se dešava je logičan i očekivan sled, i kao takvog ga treba tretirati -
mastro mostro
19/08/2012,
User avatar
kezman
 
Posts: 9509
Joined: 15 Mar 2011, 19:11

Re: Đurić Dragan - prkosno u odbrani FKP!?

Postby Hamilkar » 01 Mar 2012, 23:56

zlaja86ns wrote:
Hamilkar wrote:Pa sto ih onaj vas nazovi trener nije motivisao da trce vise??

Protiv Vojvodine ili... Onda nikada igraci nisu krivi za busenje, ustvari taj izraz onda ne postoji...

Protiv Vose su igraci hteli da izgube, protiv Samroka nisu. Da, mislim da su igraci NAMERNO izgubili utakmicu od Vojvodine.
Smej se i obrazovaćeš mnogo ljudi...
User avatar
Hamilkar
 
Posts: 1535
Joined: 27 Mar 2011, 12:08
Location: Titovo Uzice

Re: Đurić Dragan - prkosno u odbrani FKP!?

Postby kezman » 01 Mar 2012, 23:56

Hamilkar wrote:
kezman wrote:
Hamilkar wrote:Kup protiv Vojvodine, najvece busenje trenera od strane igraca...

moze neki dokaz oko toga molim vrlo se dobro secam kako smo igrali 10 utakmica pre toga pa me zanima na koji je nacin to busenje uradjeno .
Hvala unapred

Javio mi rodjak iz Kanade...

Dobro da nije iz Dervente
kada su političko-udbaško-mafijaška šićarska goveda bez grama mozga, fudbalskog znanja i grobarskog gena rastera(va)li Partizanovce... sve ovo što se dešava je logičan i očekivan sled, i kao takvog ga treba tretirati -
mastro mostro
19/08/2012,
User avatar
kezman
 
Posts: 9509
Joined: 15 Mar 2011, 19:11

Re: Đurić Dragan - prkosno u odbrani FKP!?

Postby rabesandratana » 01 Mar 2012, 23:57

Plavi je davno pre Vojvodine zasluzio sut u bulju.
Titula je prakticno bila izgubljena, racunalo se na Kup, pa kad smo i tu ispusili, vise nisu imali kud vec da ga smene.
Vucicu pederu ne damo ti titulu !

Dacha
Deda
NBG
Cuburac i cerka
Dexi
Angus Young
Don i kum
Jedno ime
Chinaski
User avatar
rabesandratana
 
Posts: 10826
Joined: 27 Nov 2011, 15:43

Re: Đurić Dragan - prkosno u odbrani FKP!?

Postby irriducibili » 01 Mar 2012, 23:59

kezman wrote:Dobro da nije iz Dervente

Nije, iz Lazreva je...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Đurić Dragan - prkosno u odbrani FKP!?

Postby Zlaja » 01 Mar 2012, 23:59

...
Last edited by Zlaja on 02 Mar 2012, 00:23, edited 1 time in total.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46897
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Đurić Dragan - prkosno u odbrani FKP!?

Postby kezman » 02 Mar 2012, 00:02

irriducibili wrote:
kezman wrote:Dobro da nije iz Dervente

Nije, iz Lazreva je...

a nije iz Kragujevca :nargile:
kada su političko-udbaško-mafijaška šićarska goveda bez grama mozga, fudbalskog znanja i grobarskog gena rastera(va)li Partizanovce... sve ovo što se dešava je logičan i očekivan sled, i kao takvog ga treba tretirati -
mastro mostro
19/08/2012,
User avatar
kezman
 
Posts: 9509
Joined: 15 Mar 2011, 19:11

Re: Đurić Dragan - prkosno u odbrani FKP!?

Postby Hamilkar » 02 Mar 2012, 00:05

zlaja86ns wrote:Znaci imamo etikete, za Tikvu kriv Bik, za Vojvodinu igraci, za LE Jokanovic, za Samrok Stanojevic, samo ovoj upravi nista ne zalepiste...

Za Genk
Smej se i obrazovaćeš mnogo ljudi...
User avatar
Hamilkar
 
Posts: 1535
Joined: 27 Mar 2011, 12:08
Location: Titovo Uzice

Next

Return to Fudbalski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests