Board index Fudbal Fudbalski miks

Kontejner

Re: "GROBLJANSKA KASINA"

Postby crniKinez » 30 May 2015, 23:00

Milijas je najzasluzniji za titulu to niko ne osporava, ali je bilo perioda kad je on delovao presmesno na terenu.
Kad ti ceo zapad i istok koji su najrealniji sto se ticu procene zapevali "Milijas napolje", dovoljno govori u kakvom je on stanju bio i kako je odigrao taj period, presao je preko svega, izdigao se i dokazao zasto je kep.
Druga stvar, cenim tvoj humur i znam da volis Saleta Jankovica kao i Milijasa, ali to nije razlog da se podsmevas Robiju i Ninkovicu, mene kao zvezdasa je to sramota, ono ddpz i to ima dosta smesnih fora ali kad je u pitanju Ninkovic preterujes.
Budi dostojan Zvezdinog grba, Zvezda je ponos i dika svih Srba
User avatar
crniKinez
 
Posts: 2408
Joined: 07 Feb 2014, 21:46

Re: "GROBLJANSKA KASINA"

Postby Jorgovan » 30 May 2015, 23:04

zapad najrealniji... brate, zapad uz duzno postovanje pojedinih, je nesto najjadnije na celoj marakani. iako tamo cesto idem jer ima krov. koliko me sramota bilo kad su terali cobani milijasa napolje, ili kad su zvizdali kaduu ni krivom ni duznom...
Krenemo ti mi tako iz Zeleznika u Maderu, a ono daleko u picku materinu... Ljuba Tadic
User avatar
Jorgovan
 
Posts: 2905
Joined: 13 Jan 2014, 17:49

Re: "GROBLJANSKA KASINA"

Postby crniKinez » 30 May 2015, 23:10

Hoces da kazes da nisu zasluzili zvizduke?
Milijas je u 15om minutu izgledao kao da se igra drugi produzetak, dok su Kadua odnosili u duelu svi protivnicki vezisti, apsolutno su zasluzili obojica to sto im se desilo.
Da, zapad i istok su najrealniji, pri tome ne mislim na one komentare pojedinacne, kad neko nesto odvali, toga je uvek bilo, pa za Boska Jankovica se pricalo po zapadu da je pi*ka manekenska.
Zapad i istok ce prvi izvizdati ekipu na poluvremenu ako je igra nikakvu, nebitno da li vodili ili gubili, kad ti istok i zapad skandiraju nesto to ne moze biti nezasluzeno, kako kod nas tako i kod grobara
Budi dostojan Zvezdinog grba, Zvezda je ponos i dika svih Srba
User avatar
crniKinez
 
Posts: 2408
Joined: 07 Feb 2014, 21:46

Re: "GROBLJANSKA KASINA"

Postby Branislav12 » 30 May 2015, 23:12

Kadu je najgori igrac Zvezde u istoriji. U stvari on i nije igrac Zvezde, on je Radojicin igrac a Zvezda ga je samo placala. Igrao je godinam jer se Radojica nadao obestecenju.
User avatar
Branislav12
 
Posts: 183
Joined: 11 Dec 2014, 16:54

Re: "GROBLJANSKA KASINA"

Postby xrečeved » 30 May 2015, 23:16

Kako ste došli do rasprave o Ninkoviću i Milijašu na Kasini?

:question:
User avatar
xrečeved
 
Posts: 12009
Joined: 05 Oct 2012, 08:40
Location: Grocka

Re: "GROBLJANSKA KASINA"

Postby VMJunior » 31 May 2015, 00:33

Jorgovan wrote:zapad najrealniji... brate, zapad uz duzno postovanje pojedinih, je nesto najjadnije na celoj marakani. iako tamo cesto idem jer ima krov. koliko me sramota bilo kad su terali cobani milijasa napolje, ili kad su zvizdali kaduu ni krivom ni duznom...

:puke: :puke: :puke:

Ovde ne važi #NismoIsti :biggrin:
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Previous

Return to Fudbalski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests