Board index Fudbal Fudbalski miks

Linglong Superliga Srbije - Tipomania (chat tema)

Re: Linglong Superliga Srbije - Tipomania (chat tema)

Postby S73F4N » 01 Nov 2021, 17:22

4/5 uz bonus,nije lose za sad.
User avatar
S73F4N
 
Posts: 4177
Joined: 30 Jun 2016, 21:36

Re: Linglong Superliga Srbije - Tipomania (chat tema)

Postby Hajzenberg » 01 Nov 2021, 17:24

Nikakav problem, uvek može online da se prebaci na račun u banci a ako se ide lično odeš sa par ortaka unutra i još par da stoji ispred :okk: u toj situaciji čovek mora da se postavi kao nekakav nazovi mafioza, nikako drugačije :lollol:

Stefane, 80 posto si pogodio plus bonus i samo konstatacija nije loše? :biggrin:
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7832
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Linglong Superliga Srbije - Tipomania (chat tema)

Postby Dr. Thomas » 01 Nov 2021, 17:53

Stvarno da stavimo prst na čelo i da se dobro zapitamo koliki smo mogli biti milioneri koji procenat pogođenih rezultata imamo. :biggrin:
Живот је кратак, уметност лепа, а Партизан вечан...
User avatar
Dr. Thomas
 
Posts: 17419
Joined: 27 Apr 2017, 13:52

Re: Linglong Superliga Srbije - Tipomania (chat tema)

Postby grobar_Zvornik » 01 Nov 2021, 17:56

Типоманија је Авангарди дала једну нову димензију, а о овом достигнућу причаће генерације. :biggrin:
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31522
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Linglong Superliga Srbije - Tipomania (chat tema)

Postby Bogun » 01 Nov 2021, 18:00

Fora svi pričaju o Džejsiju, a ja imam 4/5 i 3 pogođena bonusa.

Reakcija javnosti u fazonu kao kada je Troicki ušao u top10, ono šta se pališ ti sada, Đoković je bolji. :biggrin:

Pardon, nije Troicki, nego Tipsarević.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32891
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Linglong Superliga Srbije - Tipomania (chat tema)

Postby grobar_Zvornik » 01 Nov 2021, 18:15

Богуне, за насловну је потребно више. :biggrin:
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31522
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Linglong Superliga Srbije - Tipomania (chat tema)

Postby Џејси Керол » 01 Nov 2021, 18:17

Sto bi rekao Djikic

Drago mi je zbog onih koji me vole, a jos vise zbog onih koji me ne vole :D

Bogune dje ti 5/5? :D
miris prčevine
User avatar
Џејси Керол
 
Posts: 13072
Joined: 01 Apr 2014, 20:15

Re: Linglong Superliga Srbije - Tipomania (chat tema)

Postby Bogun » 01 Nov 2021, 18:22

Ćeraćemo se mi još.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32891
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Linglong Superliga Srbije - Tipomania (chat tema)

Postby Inzaghi » 01 Nov 2021, 18:31

Na onom forumu bert postoji tipovanje isto ali ima dobra fora da pored javnog postovanja tipova moze da se organizatoru posalje PP sa tipovima. Pa on okaci kad prodje deadline.

Mada je tamo to kao liga i ima svasta od takmicenja pa se krije dosta da ne vidi onaj protiv koga ti se racuna u tom kolu tvoje tipove jer moze takticki ga dobijes ako neko okaci javno svoje tipove. Isto ima i generalna tabela.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17446
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Linglong Superliga Srbije - Tipomania (chat tema)

Postby Hajzenberg » 01 Nov 2021, 18:33

Ma ovde resavska škola radi punom parom, a pogotovo zadnjih 5-6 kola :lollol:

Copy-paste, neretko se dešava da po 4-5 rezultata istih tipovanih u isto toliko vezanih postova jedan ispod drugog.

Samo kažem :beyond:
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7832
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Linglong Superliga Srbije - Tipomania (chat tema)

Postby Koridor » 01 Nov 2021, 18:37

Covjek obesmislio sve.
Banujte ga. :biggrin2:
User avatar
Koridor
 
Posts: 2547
Joined: 27 Jun 2020, 15:07
Location: Republika Srpska

Re: Linglong Superliga Srbije - Tipomania (chat tema)

Postby Џејси Керол » 01 Nov 2021, 18:37

Ja bgm nisam nikad prepisao nijedan rezultat, plus niko ovde nije ovo shvatio nesto toliko ozbiljno :D

Pratio sam sta Mile95 i Stefan stavljaju u zadnjih 5 kola prosle godine jer je tad bila trka, ali nisam tipovao ni slicno kao oni. :D

Moze i ovde da se digne na visi nivo, ne mora to nagrada da bude u pitanju, evo Zvornik moze da potvrdi da nisam ni zeleo nagradu, al on napeo i jbg :laugh:

Doduse sve je palo na njega, mada je meni licno zanimljivo ovo tipovanje, izlupetas iz glave za 15 sekundi i cao, ali lako je nama :D :okk:
miris prčevine
User avatar
Џејси Керол
 
Posts: 13072
Joined: 01 Apr 2014, 20:15

Re: Linglong Superliga Srbije - Tipomania (chat tema)

Postby grobar_Zvornik » 01 Nov 2021, 18:41

Inzaghi wrote:Na onom forumu bert postoji tipovanje isto ali ima dobra fora da pored javnog postovanja tipova moze da se organizatoru posalje PP sa tipovima. Pa on okaci kad prodje deadline.

Mada je tamo to kao liga i ima svasta od takmicenja pa se krije dosta da ne vidi onaj protiv koga ti se racuna u tom kolu tvoje tipove jer moze takticki ga dobijes ako neko okaci javno svoje tipove. Isto ima i generalna tabela.


Ма брате, прије свега је ово разбибрига... Такав је и концепт. Прошле године је побједник добио симболичну награду, али ништа спец... :okk:
Било је и прошле сезоне типомана који су освајали 25 бодова по колу.... али да неко погоди 5/5 се није десило.
Можемо и ми тај принцип "тајног", али доста је то тешко кад се игра сриједом... при томе доста људи типује дан пред утакмице...
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31522
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Linglong Superliga Srbije - Tipomania (chat tema)

Postby Dr. Thomas » 01 Nov 2021, 18:54

Ja kad tipujem iskreno ne gledam šta ostali tipuju, idem bezveze redom iz glave šta mi prvo padne na pamet i stavljam taj rezultat. Možda bi više i pogađao da gledam neku statistiku i šta ostali otprilike prognoziraju.
Живот је кратак, уметност лепа, а Партизан вечан...
User avatar
Dr. Thomas
 
Posts: 17419
Joined: 27 Apr 2017, 13:52

Re: Linglong Superliga Srbije - Tipomania (chat tema)

Postby Hajzenberg » 01 Nov 2021, 19:01

Ma opušteno ljudi, sve je ovo fina zezancija i zajebancija ali vrlo zanimljivo takmičenje koje se pretvorilo u '''ludilo''.

Nego. 'oće li Proleter izjednačiti te Džejsi ubosti i šestu u nizu a ja bonus ? Bilo bi malo mnogo možda. Zanimljivo da i mi koji smo recimo bili polovični u ovom kolu one koje smo promašili omašili smo za po jedan gol gore dole, nekako se kolo tako skockalo da sve bude onako kako bilo. Naravno, čestitke i onima koji imaju 4/5 u ovom kolu a i oni su tu petu za po jedan zgoditak omanuli koliko vidim.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7832
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

PreviousNext

Return to Fudbalski miks

Who is online

Users browsing this forum: Monogamija and 60 guests