Board index Fudbal Fudbalski miks

Regionalna liga - pro et contra

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby ОГИ » 16 Jun 2014, 22:59

РАСПОРЕД УТАКМИЦА ЗА СУТРА - 2. КОЛО ТУРНИРА ПРИЈАТЕЉСТВА 17.06. (УТОРАК)

- СТАДИОН ЕТНО СЕЛО СТАНИШИЋ
15.00 ДИНАМО- БОРАЦ (директан пренос АРЕНА СПОРТ)
16.30 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА- ЖЕЉЕЗНИЧАР (директан пренос АРЕНА СПОРТ)

- ГРАДСКИ СТАДИОН БИЈЕЉИНА
16.30 ВОЈВОДИНА-БУДУЋНОСТ

- СТАДИОН У ДВОРОВИМА
16.30 ВАРДАР- РИЈЕКА

- СТАДИОН У ЈОХОВЦУ
15.00 ОСИЈЕК-ПАРТИЗАН
16.30 ВЕЛЕЖ-ОЛИМПИЈА

- СТАДИОН ФК “ПОДРИЊЕ” ЈАЊА
15.00 САРАЈЕВО- РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА СЕМБЕРИЈЕ
16.30 ОФК БЕОГРАД - СЛОБОДА
Полети високо птицо бијела
огласи свима својим криком
нека те чује Европа цијела
да земљу своју не дамо ником!
User avatar
ОГИ
 
Posts: 10111
Joined: 05 Oct 2011, 23:29
Location: преко Дрине

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby Tomasz Rzasa » 17 Jun 2014, 00:57

Gledao sam klince iz Partizana, bili su mnogo bolji od Veleza al eto zavrsilo se 1:1
Vidi se da su nasi klinci mnogo talentovaniji, ali je i teren bio ocajan, pa su se mucili dosta.
Inace koliko sam razumeo, nasi su godinu dana mladji od ostalih ucesnika sto se i vidi, dosta su sitniji od ovih iz Veleza.
So if you walk away
Who is gonna stay
Tomasz Rzasa
 
Posts: 2648
Joined: 19 Dec 2012, 18:59
Location: НБГ

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby ОГИ » 17 Jun 2014, 01:03

I meni su djelovali sitniji.

Inace, teren je los jer je do skora bio pod vodom izazvanom poplavama..
Полети високо птицо бијела
огласи свима својим криком
нека те чује Европа цијела
да земљу своју не дамо ником!
User avatar
ОГИ
 
Posts: 10111
Joined: 05 Oct 2011, 23:29
Location: преко Дрине

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby Pete M@r@vich Legend » 17 Jun 2014, 01:53

Da Partizan nastupa ovde sa godinu dana mladjom generacijom.

Inace iz ove generacije se izdvajaju kao najtalentovaniji u ovom trenutku.

Savo Arambasic
Todor Radojevic
Medic-nisam siguran je bas tako prezime ako sam pogresio neka me ispravi neko ako zna :)
Stulic
Simicevic

I cudo od deteta kako kazu svi treneri iz Evrope na kojima je ucstvovala ova generacija.
Lazar Pavlovic
Inace mislim da je i bila pre 2god prica u novinama o njemu decku sa Kosava cudo od deteta novi Savicevic
Kazu da se takav cist talenat bas dugo nije pojavio u Srbiji.sad videcemo sta ce biti.
Pete M@r@vich Legend
 
Posts: 1010
Joined: 22 Aug 2012, 20:42

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby Tomasz Rzasa » 17 Jun 2014, 02:12

Nisam skaut al mogu da prozborim koju.. :biggrin:

Ovaj prvi decko Arambasic je usao u drugom poluvremenu i bio mozda i najbolji na terenu, reklo bi se vrlo talentovan klinac, prilicno je sicusan kao i vecina ostalih ali talenat je neosporan.

Ovaj drugi mali Radojevic je 9. napadac s dugom kosom(lici na Bogunovica :biggrin: ), dao je gol, imao jos par sansi.. ima taj njuh golgeterski reklo bi se.

Medic je stoper za glavu visi od svih ostalih, izgleda kao da ima bar 16 .. on se nesto spetljao kod gola Veleza,
al je ostavio dobar utisak, i komenator ga je hvalio u vise navrata.

ovu dvojicu nisam zapazio nesto

I ovaj mali Pavlovic je cini mi se 10. nije se danas nesto posebno isticao ali ne sumnjam da je ogroman potencijal.


Eto ukratko nakon jedne odgledane utakmice od 60 minuta :biggrin:
So if you walk away
Who is gonna stay
Tomasz Rzasa
 
Posts: 2648
Joined: 19 Dec 2012, 18:59
Location: НБГ

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby ОГИ » 18 Jun 2014, 20:23

Danas je završena grupna faza ''Turnira prijateljstva''. Plasman među četiri najbolje ekipe izborili su Crvena Zvezda, Olimpija, Dinamo ZG i OFK Beograd.

Polufinalne utakmice na programu su u petak na Gradskom stadionu u Bijeljini, a sastaju se:

15,00h; Olimpija - OFK Beograd
16,30h; Crvena Zvezda - Dinamo
Полети високо птицо бијела
огласи свима својим криком
нека те чује Европа цијела
да земљу своју не дамо ником!
User avatar
ОГИ
 
Posts: 10111
Joined: 05 Oct 2011, 23:29
Location: преко Дрине

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby BlackPoint » 08 Mar 2015, 17:19

Fudbal - Makedonci napravili nacrt, regionalna liga za 3 godine!?
08. mart 2015.
16:38
Izvor: Sportske.net
0 Komentara
Ono što se šuškalo u javnosti poslednjih nekoliko godina moglo bi da se obistini 2018. godine. Hoćemo li gledati regionalnu fudbalsku ligu?



POVEZANE VESTI
Katai: "Da nastavimo u istom ritmu!"
Na današnji dan - Stanoje se ''zbunio'', Lalatović presudio Partizanu!
Na današnji dan - Stanoje se ''zbunio'', Lalatović presudio Partizanu!
Marić: ''Zaslužen trijumf Zvezde''
Marić: ''Zaslužen trijumf Zvezde''
Kako je preneo hrvatski "Večernji list", od 2018. godine moglo bi da se desi da srpski klubovi igraju u regionalnoj ligi sa klubovima u okruženju.

Hrvatski mediji su za ovo saznali nakon boravka Davora Šukera u Makedoniji kada je izjavio da se nada da će dobiti podršku Izvršnog Odbora UEFA čiji želi da postane član kako bi imao više uticaja na stanje u regionalnom fudbalu.

"Svi regionalni savezi suočeni su s istim problemima: slabim posetama stadionima, slabim interesom za domaći fudbal, nedostatkom međunarodnih utakmica. Nadam se da ću dobiti potporu MNS-a kako bih kao član Izvršnog odbora Uefe bio u prilici da pomažem malim savezima. Predstavili ste mi sjajnu ideju o regionalnom takmičenju, koje bi u skoroj budućnosti moglo zaživeti i biti generator razvoja fudbala na ovim prostorima", bile su reči Davora Šukera.

Prema nekim izveštajima, u pitanju je projekat Ilča Gjorgioskog prema kome postoji opširna priča - takmičenje 42 kluba iz jugoistočne Evrope, iz 13 zemalja.

Igralo bi se u drugom delu sezone, a u takmičenje bi se priključili i timovi koji nisu uspeli da opstanu u Evropi nakon zime.

Ta 42 kluba bi bila raspoređena u 6 grupa, pa bi usledila eliminaciona faza do finala. Prvak bi išao u Ligu šampiona, dok bi drugoplasirani izborio plasman u četvrto kolo kvalifikacija, odnosno plej-of.

Šuker nagoveštava da je strategija veoma razrađena do samih detalja, i da bi ideja mogla da uspe. Sledeća faza je, prema prijedlogu Makedonaca, formiranje radne grupe koja bi napravila stručnu analizu projekta s kojom bi se išlo u lobiranje prema UEFA.

Informacije koje ima "Večernji List" govore da je šest nacionalnih saveza prihvatilo ovu inicijativu.



http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 16378.html
Homo sum: humani nihil a me alienum puto
User avatar
BlackPoint
 
Posts: 4289
Joined: 20 Mar 2011, 23:21
Location: Jagodina

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby Pit Bull » 08 Mar 2015, 21:29

Glupost teska, cuj 13 zemalja i samo sampion u LS, pa ne bi smo videli musemu nikad vise... Ovako bar imamo sansu da je vidimo u PO LS ako tamo naletimo nekad u skorijoj buducnosti : D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58248
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby BlackPoint » 09 Mar 2015, 00:04

Pit Bull wrote:Glupost teska, cuj 13 zemalja i samo sampion u LS, pa ne bi smo videli musemu nikad vise... Ovako bar imamo sansu da je vidimo u PO LS ako tamo naletimo nekad u skorijoj buducnosti : D

Ja sam razumeo da bi išli klubovi koji nisu uspeli da se plasiraju preko svojih nacionalnih takmičenja. Kada bi se iz UEFA takmičenja isključilo 13 država , ko bi onda igrao? Ostali bi samo bogati klubovi sa Zapada , ali to onda pokreće problem za npr.predsednika UEFA jer neće biti glasova za njega iz tih 13 država.
Homo sum: humani nihil a me alienum puto
User avatar
BlackPoint
 
Posts: 4289
Joined: 20 Mar 2011, 23:21
Location: Jagodina

Re: FK Partizan 2015/2016

Postby Pera Mitic » 12 Mar 2016, 18:56

Partizan, Zvezda, Vojvodina, Radnički Niš
Dinamo, Hajduk, Rijeka, ?
Olimpija, Maribor
Vardar
Budućnost
Sarajevo, Željo, Čelik
Borac BL

Za početak... napraviti i drugu ligu i sistem ispadanja, odnosno plasmana u ligu... uz utvrđen minimalan broj učesnika iz svake zemlje...
Ova liga bi imala sponzore, popunjene stadione i mnogo više prihoda od TV prava... Solidna infrastruktura, tereni...

Jedini minus bi bio ograničen plasman u Evropu... Sada taj plasman sa ovih prostora ima 15 klubova, al' koja vajda od toga?
Ionako se samo Dinamo, Partizan i ponekad neko treći domognu grupne faze...
Posle nekoliko sezona ova liga bi imala mnogo veći koeficijent pa bi i plasman u grupnu fazu onih koji se plasiraju u Evropu bio mnogo izvesniji...

Pravila igre i ponašanja bi bila jasna, jednaka za sve... Kažnjavanje huliganizma, uredno licenciranje klubova, kvalitetno suđenje...

Ja priželjkujem ovako nešto...
:music: JNA
User avatar
Pera Mitic
 
Posts: 5312
Joined: 10 Sep 2015, 17:18


Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby patron » 20 Jul 2016, 09:54

Apsoluto sam protiv bilo kakve regionalne lige.
Hteli su svoje nezavisne zemlje,pa evo im i nezavisni fudbal,nek uživaju u njemu.
N.A.
...velikodušan rođače,raspolagati tuđom mukom nije mala zajebancija...
User avatar
patron
 
Posts: 1513
Joined: 22 Mar 2014, 11:25

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby grobar_Zvornik » 20 Jul 2016, 10:27

Баш тако.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31502
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby White Mamba » 20 Jul 2016, 12:13

Nisam pesimista po prirodi, bas suprotno, al tu bi bilo mrtvih..
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43101
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby Dare » 20 Jul 2016, 17:40

Moze
https://youtu.be/LI4u63mvQ-Q
User avatar
Dare
 
Posts: 13822
Joined: 21 Dec 2012, 14:23

PreviousNext

Return to Fudbalski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 63 guests