Board index Fudbal Fudbalski miks

Regionalna liga - pro et contra

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby White Mamba » 18 Dec 2016, 16:48

Cibalija split istra i sl su u rangu radnickog, spartaka...nikakav fudbal
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42734
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby Горан » 18 Dec 2016, 16:58

Kakav hrvatski klupski fudbal, pa vise je u Evropi uradio Ludogorets od kad ih je preuzeo ovaj krimos nego svi exyu klubovi za 20 godina...
bwa wrote:Crnogorci jesu Srbi u sirem smislu.
User avatar
Горан
 
Posts: 8966
Joined: 22 Dec 2012, 13:40
Location: Herceg-Novi

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby brandelton » 18 Dec 2016, 17:50

Imaju Rijeku, Dinamo i dva solidna kluba - Osijek i Hajduk. Takođe, blizu su i dva mesta u LŠ. Svake godine imaju predstavnika u grupnoj fazi (kod nas samo Partizan). Svakako bi trebalo da se udruže sa sebi sličnima - a to su im severne i zapadne komšije. Umesto da prave ligu sa bg dvojcem i smešnim ekipama iz CG, BiH, Mak lige.
Nas što se tiče, mi bi trebalo da gledamo svoje dvorište. Regionalna liga je postala kao EU - idemo tamo i sve će biti lepše kao u bajci. Kako će regionalna liga pomoći u postavljanju uprava koje interesuju rezultati klubova, kako će se prestati sa sateliti - klubovim čija je jedina svrha da njihova matica iz bg preproda nekog njihovog igrača ili da dele plate. Ko će da finansira klubove. Čak i Vojvodina ima smešne pare, igra sa domaćim polovnim igračima i grca u dugovima, da ne pričamo za ostale.

Svrha takve lige bi trebalo biti u mogućnosti iskoraka za odrđene klubove tako da postoje klubovi koji će biti bolje plasirani od bg dvojca. Ako će se to pretvoriti u nacionalističku sprdnju gde će se uključiti i Milo sa Budućnosti ili Bakir sa nekim njihovim, onda to neće biti plodno tlo za normalan sport. A mediji potpiruju priču jer ih samo interesuje da se umesto da se crveno-crnih okršaja, ovi sada ujedine i svađaju sa Hrvatima (naravno sa Dinamom i Hajdukom).
Bez:
1. para
2. novih jakih klubova
ta liga nema nikakav smisao.
1972/73. :hatman:
User avatar
brandelton
 
Posts: 1334
Joined: 08 Jan 2016, 17:19

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby Holden » 18 Dec 2016, 18:03

O čemu ti pričaš, čovječe?

Nejasno mi je da neko odavde ima takav stav o hrvatskoj ligi.


Na čitavom području postoji samo jedna manje regularna liga - kiparska.


Vjerovatno samo gledaš tabelu i rezultate u Evropi i na osnovu toga doneseš ovakav stav. Besmislen stav. Pun nebuloza.

Čovjek bi pomislio da pišeš o švajcarskoj ligi, a ne o ligi u kojoj vlada rasulo i za koju je JSL pojam regularnosti.



Evo, ne moraš ništa istraživati, niti kopati dokaze, intervjue i sl.

Pogledaj samo meč Rijeka-Dinamo od prije 10-ak dana. Ali ne samo 90 minuta fudbala, već sve ono što se dešavalo prije i nakon meča. Pa se onda vrati da proćaskamo.

Čitav hrvatski fudbal je opisan u ta dva i po sata cirkusa.
mudrovsukilo wrote:
ima raznih al ovaj holden najludji
User avatar
Holden
 
Posts: 5759
Joined: 29 Nov 2014, 14:30

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby brandelton » 18 Dec 2016, 18:10

Bivša JSL, sadašnja SL je najneregularnija liga u Evropi. Znam ja da im liga nije regularna čim Lokomotiva igra u istom takmičenju sa Dinamom. Imaju bolje rezultate i to je to.
Šta je tvoja poenta - kad se udruže mafijaši sa svih strana, prestaće da budu mafijaši? Zbog toga treba igrati regionalnu ligu?
1972/73. :hatman:
User avatar
brandelton
 
Posts: 1334
Joined: 08 Jan 2016, 17:19

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby 71:70 » 18 Dec 2016, 18:12

Jel to onaj mec koji je provereno namesten da dinamo dobije a zavrsen 1:1?
Iskreno, njihova liga mi nije toliko bitna. Bitno mi je sta rade u evropi, a tu mozemo samo da im se sagnemo...
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby Holden » 18 Dec 2016, 18:20

Ne znam gdje sam uopšte pomenuo igranje ili neigranje regionalne lige. :beyond:


Uključio sam se kad sam vidio stav koji mi mnogo ide na kurac u poslednje vrijeme - hrvati imaju ligu u rangu švajcarske, a naša je tu negdje sa Zimbabveom.


I ti uspjesi/neuspjesi u evropi ne govore ništa o snazi lige. Par timova odigra kvalifikacije i to je to. Problem je što ligu sačinjava 12 ili više klubova a ne 3.


Igraju finale LŠ Real i Atletiko, Sevilja uzme LE iste godine i to su fantastični rezultati u evropskim okvirima. Ali španska liga opet nije jača od engleske, baš zbog toga što se gledaju neke druge stvari, a ne izleti u evropi.


Edit: 71:70

To je taj meč. Samo što su momci iz Rijeke izginuli i posrali se po dinamovcima i po sudijama, al' ni to nije bilo dovoljno. Posle meča je bio haos takođe.
mudrovsukilo wrote:
ima raznih al ovaj holden najludji
User avatar
Holden
 
Posts: 5759
Joined: 29 Nov 2014, 14:30

Re: Regionalna liga - pro et contra

Postby brandelton » 18 Dec 2016, 18:28

Holden wrote:Ne znam gdje sam uopšte pomenuo igranje ili neigranje regionalne lige. :beyond:


Pa na toj smo temi. :beyond:
1972/73. :hatman:
User avatar
brandelton
 
Posts: 1334
Joined: 08 Jan 2016, 17:19

Previous

Return to Fudbalski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests