Board index Fudbal Fudbalski miks

"Dođite na stadion" - Željko Pantić

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby lockdown » 08 Mar 2014, 07:24



Koliko je Dule smrsao...
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby DON » 08 Mar 2014, 08:35

Nisam takao. Nego mi smesno, cu da prenosimo sta je Dule rekao Panticu. Eeee, to ti je ona Duletova, propustio je priliku da cuti... Cu iz Panticeve emisije da prenosimo :lol2: bili Danilovic i Covic gosti, napisali smo cirka nula reda :D
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby grobar_Zvornik » 08 Mar 2014, 10:01

lockdown wrote:

Koliko je Dule smrsao...



лок пуно хвала на овом видеу, са задовољством ћу одгледати.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31502
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby teglica » 08 Mar 2014, 10:43

DON VUČKO wrote:Nisam takao. Nego mi smesno, cu da prenosimo sta je Dule rekao Panticu. Eeee, to ti je ona Duletova, propustio je priliku da cuti... Cu iz Panticeve emisije da prenosimo :lol2: bili Danilovic i Covic gosti, napisali smo cirka nula reda :D


Niste ni preneli sta je sve rekao na presici posle utakmice, sto se vidi gledanjem klipa na sajtu kluba,vec samo umiveni deo

http://www.zurnal.rs/2014/03/07/vujosev ... index.html

Sa sajta CZT ste preneli do tancina sve sta objave, a da li ste preneli obe Duletove presice koje su takodje na sajtu Partizana.

NE, a izgovori su ti smesni

Niste ni preneli sta je pricao sinoc, a pricao je mnogo toga zanimljivog, ali ste preneli, iako nije pricao vama, jos jedan odgovore Djaka (a ni to niste preneli kako je nazvan na zvanicnoj presici i sajtu KKP)....i jos mnogo toga


http://www.zurnal.rs/2014/03/07/gak-dra ... index.html

Dobili ste po tamburi i vi posle srede, jasno ko dan. Razlika u prenosenju ocigledna


http://www.zurnal.rs/2014/03/07/gak-dra ... index.html

Lepo je to sto si bio u kopu, navijao, pevao sto si pevao, ali ti koje branis, za koje radis, ne mozes odbraniti.

Sila Boga ne moli, ili ti vezi konja gde ti gazda kaze, a ljuti se do sutra ili odusevljavaj, tvoje pravo
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby DON » 08 Mar 2014, 10:50

:lol2:

Opet si propustio priliku da cutis....

Kupi novinu... Od reci do reci je preneto ;)

Pricao je i Covic kod pantica svasta zanimljivo, pa nas je boleo kurac da prenosimo... Sve te vesti sam ja radio, prenete sa bete/tanjuga, tako da mozes slobodno da ih nazoves i pitas da ti pojasne sto pet minuta posle presa nisu preneli sve od reci do reci (kao sto ne prenose ni Zvezdine konferencije).

Inace, nisu ovo izgovori, vec pokazatelj koliko pojma nemas o onome sto pricas, malo se koprcas, ali uzalud, realno se mnogo, mnogo blamiras. Maglu mozes da prodajes klincima i ovima sto nemaju pojma gde je levo, meni ne.
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby vrazmena » 08 Mar 2014, 11:06

Pa jel rekao svašta zanimljivo ili ništa pametno,daj da se dogovorimo.
Što se tiče šipke šta reći a ne zaplakati,tužno,sramno i jadno.Pantić je u jednom momentu lepo rekao da se započelo sa prozivanjem Labela ali da se sa šipke to zataškalo a i Dule je na to rekao I MENI SE ČINI DA JE TAKO tj.da se protiv dotičnog skandira sa periferije a ne sa kopa.Šta treba da se i sa njima zakači?
Na JNA je krenulo sa istoka a protiv Radničkog i nisu bili tu a krenulo je spontano sa terasice.Što veća cenzura to bolje,ja bar ne znam nikog ko nije ogorčen zbog ovakve torture ali ne može ništa preko noći.Alo efekat ovakvog divljanja je spor ali neminovan a da li ćemo mi to kao klub preživeti-HOĆEMO 100%.
Last edited by vrazmena on 08 Mar 2014, 11:09, edited 1 time in total.
gde su svpske zemlje tu još nisu stigli svpski vadikali
User avatar
vrazmena
 
Posts: 4803
Joined: 25 Aug 2013, 20:37

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby DON » 08 Mar 2014, 11:08

Moram novi post, pa vi spojite...

Posle packe koje se gore pominje evo izvestavanja Sportskog zurnala ->

Cetvrtak... Najava meca... Malo vise od strane i po:

Spoiler: pokaži
Najava meca, prica o utakmici, sastavi itd. Gore... Dole, konferencija Vujosevica nevezana za tekmu, prozivanje grada, transprentnost, Vucic, Covic itd.
Image

Drugi deo, sa aerodroma, Kari, Djedovic itd.
Image


Petak... Mec.. Malo vise od dve i po strane:

Spoiler: pokaži
Izjave, konferencija itd, sve posveceno mecu. Stvari nevezane za mec ostavljene za posebnu stranu.

Image

Izvestaj, izjave, zanimljivosti, Sotrin komentar.

Image

Strana posvecena delu nevezanom za sport, profesor i djak. Bez cenzure...

Image


Danasnja strana...

Spoiler: pokaži
Prica sa Pavlovicem i Bertom, zatim pricice sa Bertom i Zofrijem, jucerasnja izjava Gaka..
Image


Toliko o cenzuri, packama itd... Cinjenice su jedno, ali lepo je sto u Srbiji i dalje pojedinci forsiraju lazi i izmisljotine, sad ce da napisi milion gluposti da se opravdaju, ali dzaba, propustili su priliku da cute.
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby Zappa » 08 Mar 2014, 12:21

Moram pohvaliti Pantića što ima hrabrosti da prozove ljude koji su uništili FK i KK Crvena Zvezda.
Naravno da je on navijač Partizana ,ali je mnogo ozbiljniji i inteligentiniji od Tegeltije.
Tegi u raspravama nastupa kao pravi ostrašćeni navijač sa juga/severa, koji mrzi zvezdine /partizanove navijače ,a Pantić se pokazuje kao čovek koga zanima sport ,a ne tračevi, ili to vešto sakriva .
Čini mi se da je Vujošević miran , dozirane informacije iznosi ,bez otvorenih napada ,diplomatski je nastupio u ovoj emisiji.

Primetio sam da ne spominje da je KKCZT u pravnom smislu preimenovani FMP. Čudi me to od njega.
A možda je i Mali izbio taj argument kada je i Partizanu ponudio nešto slično.
Zappa
 
Posts: 7529
Joined: 03 Jul 2013, 23:53

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby Zlaja » 08 Mar 2014, 12:24

Ja ne kapiram kako ne shvatate da Tegi nema nista protiv CZ, on je ovakav prema Covicu vise od 10 godina.
Jbt, sizofreno.
Isto bi bilo kao kad bi mi Panticeve napade na Djurica izjednacili sa napadima na FKP.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46964
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby Unexpected » 08 Mar 2014, 12:27

Zlaja wrote:Ja ne kapiram kako ne shvatate da Tegi nema nista protiv CZ, on je ovakav prema Covicu vise od 10 godina.

U jednom periodu su bili na istoj strani što se tiče mete... Neki brzo promeniše stavove... :biggrin:
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby MilosRS » 08 Mar 2014, 12:46

Aleksandar wrote:
1. Primetio sam da ne spominje da je KKCZT u pravnom smislu preimenovani FMP. Čudi me to od njega.

2. A možda je i Mali izbio taj argument kada je i Partizanu ponudio nešto slično.


1. I ja sam to primjetio, ali nije Dule nikad previse insistirao na tome. To je Tegijev specijalitet :biggrin:

2. Ovdje ne pratim logiku izmedju permise i zakljucka.
Sto vise upoznajem ljude, to mi je draze sto radim sa masinama
User avatar
MilosRS
 
Posts: 1150
Joined: 15 Mar 2011, 12:44

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby John Doe » 08 Mar 2014, 14:04

Aleksandar wrote:Čini mi se da je Vujošević miran , dozirane informacije iznosi ,bez otvorenih napada ,diplomatski je nastupio u ovoj emisiji.


Pa to i jeste ono što smeta. Treba otvoreno da napadne, jel polovina navijača ni ne zna o čemu priča...

Zlaja wrote:Ja ne kapiram kako ne shvatate da Tegi nema nista protiv CZ, on je ovakav prema Covicu vise od 10 godina.
Jbt, sizofreno.
Isto bi bilo kao kad bi mi Panticeve napade na Djurica izjednacili sa napadima na FKP.

Ovo je laž na kub.
User avatar
John Doe
 
Posts: 12606
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby teglica » 08 Mar 2014, 14:47

DON VUČKO wrote:Moram novi post, pa vi spojite...

Posle packe koje se gore pominje evo izvestavanja Sportskog zurnala ->

Cetvrtak... Najava meca... Malo vise od strane i po:

Spoiler: pokaži
Najava meca, prica o utakmici, sastavi itd. Gore... Dole, konferencija Vujosevica nevezana za tekmu, prozivanje grada, transprentnost, Vucic, Covic itd.
Image

Drugi deo, sa aerodroma, Kari, Djedovic itd.
Image


Petak... Mec.. Malo vise od dve i po strane:

Spoiler: pokaži
Izjave, konferencija itd, sve posveceno mecu. Stvari nevezane za mec ostavljene za posebnu stranu.

Image

Izvestaj, izjave, zanimljivosti, Sotrin komentar.

Image

Strana posvecena delu nevezanom za sport, profesor i djak. Bez cenzure...

Image


Danasnja strana...

Spoiler: pokaži
Prica sa Pavlovicem i Bertom, zatim pricice sa Bertom i Zofrijem, jucerasnja izjava Gaka..
Image


Toliko o cenzuri, packama itd... Cinjenice su jedno, ali lepo je sto u Srbiji i dalje pojedinci forsiraju lazi i izmisljotine, sad ce da napisi milion gluposti da se opravdaju, ali dzaba, propustili su priliku da cute.


Ja dobro znam sta pisem, kao sto cujem sta je receno na obe presice, a sta ste smeli da prenesete, kao i od koga ste preneli, umesto da vi date vas info. To nema veze sa najavom utakmice, izjavama aktera, izjednacavanjima. Nisam te slucajno pitao za sponzorstvo RK, kao i ko je zvao za to, sta ti je sefu receno ili cime je ucenjen od SNSa. Misis da ne znaju ko ga je tu postavio, ili odnose sa VD ili DV ?

Sto se tice klinaca koje pominjes i sl. da li si bio rodjen ili isao u skolu, citao kada sam ja bio na otvaranju ili ti prezentaciji prvog broja Zurnala, sa ljudima iz Partizana. Jednom sam ti spominjao Petrovica, Sotru koji su tada pratili Partizan, sa kojima smo mi iz kluba imali sjajne odnose, za razliku od prvog urednika tvog lista Tijanica, koji je bio i u upravi. Tada ti je glavni pisao za Zvezdinu Reviju

Pogodila te istina, kao sto je svojevremeno urednika rubrike Stojakovica, kao sto nista ne moze da pogodi sadasnjeg urednika, cuvenog delegata Hemofarma, koga mi iz tadsnjeg Partizana, vrlo dobro znamo, jos iz Tempa osamdesetih....

Ove klince sada ne znam, ali znamo mi koji smo nekada bili u Partizanu i sta je radio Tijanic, sta Simeunovic, ciji je sin sada glavni Sportklubu, sta Daba, sta Secerov, sta Moma Jokicm kao i za glavnog i urednika rubrike. Zna se i ko i sta radi za Lisca, zato sinko, bolje ne propustaj priliku da cutis.
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby teglica » 08 Mar 2014, 15:28

Zlaja wrote:Ja ne kapiram kako ne shvatate da Tegi nema nista protiv CZ, on je ovakav prema Covicu vise od 10 godina.
Jbt, sizofreno.
Isto bi bilo kao kad bi mi Panticeve napade na Djurica izjednacili sa napadima na FKP.


To i jeste sustina. Jel kada ja kritikujem DV ili PSD mnogi zaskoce, ali ima i drugacijih. Kod komsija, je prica, sta cemo nametnuti su nam, znamo da su lopovi, ali volimo Zvzedu, kosarku i sl.

Pa ako o Covicu ili Vesicu pisete sve sto pisete, zasto ih branite u sukobima sa Mozzartom, Tegijem ili Panticem? Pa Vesic vam je harao po KK, pa u FK, i dalje je tu, ali vam smetaju novinari koji us proticv njega, jer tako kao branite CZ.

Za Djuru je najbolja paralela, jos je on mnogo blaza prica od Covica i Vesica, ali ga vecina nas pljuje. Ali komsije pljuju novinare.

Evo Aleksandar prica traceve i sl. Sve sto ne znas ti je trac, a s ve istina, jos im dokazu. Ali nije poenta u lopovu, nego onome koji kaze drzite lopove. E on uznemirava sto vice, a ne onaj koiji krade u tisini. Pa prozvali su ih i drugi, Mozart, isto Tegi jos pre deset godina, ali si zaboravio vrlo brzo
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby DON » 08 Mar 2014, 15:30

Nemas ti pojma, kao sto rekoh krenuces sa praznom pricom i ja bih ovde stao, nacrtano ti je sve, dzaba vrdas...
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

PreviousNext

Return to Fudbalski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 56 guests