Board index Fudbal Fudbalski miks

"Dođite na stadion" - Željko Pantić

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby harmonica » 07 Mar 2014, 23:59

A ajd konkretno, sta je trebalo DV da kaze, sto bi popravilo nasu poziciju? Bez demagogije i internet revolucije samo, vrlo konkretno te pitam.
A ipak je, samo za trenutak, u tom kriku svega nekoliko stotina grla, zazvučala takva strašna snaga! Kako to da nikad ne viču zbog drugih, važnijih stvari?
User avatar
harmonica
 
Posts: 3106
Joined: 13 Jan 2012, 15:29

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby BlackOwl » 08 Mar 2014, 00:01

Teglice, da je Dule nastupio u emisiji onako kako si ti to želeo i očekivao, koji bi efekat to proizvelo? Pao bi Vučiću procenat na izborima za 5%? Dao bi nam pare da uzme poene za izbore pa bi nas onda uništio? Sklonio bi brata iz čovićevog kluba?

Dakle da se ogradim, pošto se to mora uraditi kada se tebi postavlja pitanje da ne bi nastavio svoju priču a moje pitanje ignorisao, ja nisam jedan od onih koji smatra da je Dule večeras ikoga oplodio, mislim da je bezveze trošio vreme s obzirom da ništa novo nije rekao, ali isto tako mislim i da je opleo po Vučiću da ne bi isto tako ništa postigao. Vučić će osvojiti svojih 40%, biraće bilo koga da dođe do 50% a da to ne bude DS ili SPS i to će se desiti bez obzira da li Dule napada ili smiruje Pantića u napadima na Đurića.

I neće on biti 4 godine na vlasti, mala je ovo zemlja za velike diktature, ko ga je tu postavio isto tako će da ga skine posle 2 godine maks.
Last edited by BlackOwl on 08 Mar 2014, 00:02, edited 2 times in total.
Imali smo prošle godine najveći budžet u istoriji, sada će biti još veći. Neka navijači ne brinu - O.M. 23.07.2023.
User avatar
BlackOwl
 
Posts: 16999
Joined: 27 Nov 2012, 23:42

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby Antipop Antonije » 08 Mar 2014, 00:02

Teglice,

secam se sezone 87/88...zavrsila se u Belgiji na F4..bio sam klinac .Hala sportova ...dim si mogao da seces...ludnica...Mek Gi zakucava...al zakucava i Pecarski :biggrin: ...Sta mislis jel se vracamo u istu Halu ..ako ne sledece, onda one tamo? :biggrin: Jel nam se taj scenario pise ili cemo biti zivi taman toliko da slabim sjajem zasija nase ime kao porazenog u nekom od finala...onako da im uprilicimo slavlje?
...mogla je ovo biti ta sezona
User avatar
Antipop Antonije
 
Posts: 3321
Joined: 05 Sep 2012, 21:34

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby teglica » 08 Mar 2014, 00:11

Pa kazi lave ko jue postavio Kokezu u FK, da preko njega vlada i upumpava milione.

KO je ubacio brata da preko njega pravi Evroligasa i dogodine juri FF i organizuje ga u Beogradu ?

Kazi lave ko te drka i oko poreskog reprograma i oko kamata ?

Kazi ko je promeio pravilnik, ili ko je postavio te koji su promeili pravilnik ?

Za blamiranje oko Djure me je bilo sramota, za 92 miliona, rasprodaju igraca, podrsku njemu i Ruzicu, potpredsdnicima...
To bolje da ne nacinjem .

Ovako ga hvali jer ti je kako sam kazes dao pare iz javnih firmi, da bi ti preusmerio preko poreza njemu u buzdet, a on upumpao 15 puta vise u SD CZ.

Jel si magup da Gaka zoves Djak, Vesica-Blesic, da drkas Covica, pa kazi ko je sve njih postavio, za koga oni rade....

Imao si prilku, vise neces. Bice kasno kada prodju izbori, kada vlast bude nad[olovicna, kada ne budes imao vise gde. Posle ces kukati o sudijama, novom komesaru, sto neces imati ni ove sponzore, ali te niko nece cuti.

Gak ce ostati tu gde jeste, Vesic ce biti jos mocniji, grobari verbalno jaki samo na internetu, vise ne i ni u Areni i sa sve manjom posetom, casno ce propadati sa velikim vodjom slusajuci ga i citajuci samo na sajtu kluba, dok ce se igraci razbezati na leto .

CIME SE VI ODUSEVLJAVATE ? KAZITE VI MENI KOJI JE EFEKAT OVE PRAZNE PRICE< KOJU NIKO NIJE ZA RAZLIKU OD GAKA< DRUGI PUT, SEM SRAMNOG DELA O DJURI, PRENEO

@Black

ma u pravu si ti. Samo ne kapiram odusevljenjem i zeljem za jebanje , a da ti ne udje. Ako si vec isukao mac, onda u glavu pa sta bude. Ovako nikakav efekat. Bole da se ne oglasavas. Mi znamo sve ovo, cigani mu se smeju, onaj koji odlucuje shvata da ni on ni navijaci NEMAJU MUDA NI ZA STA VISE.
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby harmonica » 08 Mar 2014, 00:21

Kao sto rekoh, ali ocigledno ti ne citas pazljivo tudje postove.

harmonica wrote:A ajd konkretno, sta je trebalo DV da kaze, sto bi popravilo nasu poziciju? Bez demagogije i internet revolucije samo, vrlo konkretno te pitam.



Svi znamo ko je te ljude postavio, i ko moze da ih smeni. Dule je poentirao, recenicom da Vucic: "Moze da se izdigne iznad navijacke pripadnosti, i pokaze da je pravedan. " To je prica koja je temelj njegove kampanje, neka se pokaze na delu

Sve ostalo, osim sto podleze krivicnoj pravnoj odgovornosti, bi bilo bez POZITIVNOG efekta, ali sa vrlo negativnim posledicama.

Za one koje razmisljaju svojom glavom, bas sve je receno, a verujem i da si ti toga svestan, i da ovo pises iz besa zbog nemoci u kojoj je nas klub...

I meni je krivo sto ne mozemo pravo u meso da udaramo, ali u medijskoj tisini, i ovo je dzinovski korak
Last edited by harmonica on 08 Mar 2014, 00:23, edited 1 time in total.
A ipak je, samo za trenutak, u tom kriku svega nekoliko stotina grla, zazvučala takva strašna snaga! Kako to da nikad ne viču zbog drugih, važnijih stvari?
User avatar
harmonica
 
Posts: 3106
Joined: 13 Jan 2012, 15:29

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby AirBall » 08 Mar 2014, 00:23

Ne znam zasto brinete, mora da smrkne da bi svanulo... Nicija nije gorela do zore... Trenirace se dosta, znoj ce se pretvoriti u zlato...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby teglica » 08 Mar 2014, 00:35

harmonica wrote:Kao sto rekoh, ali ocigledno ti ne citas pazljivo tudje postove.

harmonica wrote:A ajd konkretno, sta je trebalo DV da kaze, sto bi popravilo nasu poziciju? Bez demagogije i internet revolucije samo, vrlo konkretno te pitam.



Svi znamo ko je te ljude postavio, i ko moze da ih smeni. Dule je poentirao, recenicom da Vucic: "Moze da se izdigne iznad navijacke pripadnosti, i pokaze da je pravedan. " To je prica koja je temelj njegove kampanje, neka se pokaze na delu

Sve ostalo, osim sto podleze krivicnoj pravnoj odgovornosti, bi bilo bez POZITIVNOG efekta, ali sa vrlo negativnim posledicama.

Za one koje razmisljaju svojom glavom, bas sve je receno, a verujem i da si ti toga svestan, i da ovo pises iz besa zbog nemoci u kojoj je nas klub...

I meni je krivo sto ne mozemo pravo u meso da udaramo, ali u medijskoj tisini, i ovo je dzinovski korak


Korak ka cemu, kome ? Toliko price ni za sta. Jel receno nesto novo ? NE, SAMO ZA DJURU , a preneo niko nije nista, sem toga. SAMO SE POTVRDILA NASA NEMOC, za BILO STA, i DV i GROBARA SINOC.

OSECAM SE POSRANO, A ONI JOS MOCNIJI, SVESNI NASE SLABOSTI, BEZMUDOSTI.NEMA TU PAMETI STRATEGIJE> SAMO BATRGANJE

ZATO ME IRITIRA OVO UMOBOLNO ODUSEVLJAVANJE, OPLODNJA I SL,GLUPOSTI OVDE. KOLIKO SMO JADNI U STVARI, TO ME DRZI OD SINOC.
PA KO PICKE NI U ARNI NE SMEMO DA NAVIJAMO, VEC PO HODNICIMA. DNO
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby BlackPoint » 08 Mar 2014, 00:42

U ovoj državi istina se nikada nije dobro kotirala....
Homo sum: humani nihil a me alienum puto
User avatar
BlackPoint
 
Posts: 4289
Joined: 20 Mar 2011, 23:21
Location: Jagodina

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby teglica » 08 Mar 2014, 01:10

Setite se parola i transparenata po Areni za uhapsene, sudije i sl.

Setite se pevanja Deeeemokrate hoce da nas zabrane......

A sada ? Internet, forumaski revolucionari i idolopoklonici.

Jel to gradjanska neposlusnost i nas i Dv. NIJE

EVO STA SMO SVI MI GROBARI

Spoiler: pokaži
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby Choda » 08 Mar 2014, 01:22

@Teglica Samo da dam jednu primedbu, mislm da si prerano postavio malivuka na vlast sledece 4 godine, sto se tice izbora do sada se pokazalo da nikad prognoze i ankete pre izbora nisu bile tacne te da je na nasoj politickoj sceni sve moguce tj. da moze svako sa svakim u koalliciju, tako da mi sacekamo 16. mart i izbore pa cemo da vidimo sta dalje.. :okk:
What do you mean, "I don't believe in God"?
I talk to him everyday.
User avatar
Choda
 
Posts: 1722
Joined: 02 Apr 2011, 22:57

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby AirBall » 08 Mar 2014, 01:24

Choda wrote:@Teglica Samo da dam jednu primedbu, mislm da si prerano postavio malivuka na vlast sledece 4 godine, sto se tice izbora do sada se pokazalo da nikad prognoze i ankete pre izbora nisu bile tacne te da je na nasoj politickoj sceni sve moguce tj. da moze svako sa svakim u koalliciju, tako da mi sacekamo 16. mart i izbore pa cemo da vidimo sta dalje.. :okk:


Bas tako, tim pre sto je veliko pitanje jos koliko dugo ce SNS ostati jedinstvena i koliko ce stranaka od njih nastati...

Ovo je Srbija, nista nije za vijek vijekova, a ne sumnjam da ce Dule pomeriti treninge ako treba 2 sata ranije...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby Otac Makarije » 08 Mar 2014, 01:48

Mozzartsport je prene samo deo o Đuriću, tendenciozno istrgnuto iz konteksta. Ni jedne jedine reči o državnim sponzorstvima, Telekomu, Gaspromu, Čoviću , Vučiću. :puke: Još puštaju sve same komentare nekih retarda... Jbte, gde ja živim... :facepalm: Teglica je dobrim delom u pravu. Samo što ja smatram da je kompletno SD Partizan loše odigralo svojim kartama još ranije, a ovo što se dešava je sada samo veliko finale drame... Ovaj udbaški provizorijum od države je posebna priča..
A kad ode Tole , publika će da se vrati, oživeće srpski fudbal, Grobari su svi Hrvati !
User avatar
Otac Makarije
 
Posts: 17330
Joined: 17 May 2011, 03:26
Location: BG

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby Antipop Antonije » 08 Mar 2014, 01:48

U pravu je Teglica skroz...sto se tice angazmana navijackih kolovodja u ovom slucaju...Koliko se secam...drali su se kao magarci - spasi Srbiju i ubi se, Borisee..Boriseeeee...pre toga su Milosevica navodili na samoubistvo( mislim tu i na severni i na juzni kop). Bice da im je u slucaju dreke obecano nagradno izvlacenje iz fioke. Koji dosije izvuces toliko robijas. A nijedna nagrada nije osecem ispod dve dine dana. Klub ne moze da organizuje protestnu setnju...znacilo bi to da guraju prst u oko vlasti..ali ponavljam mogli bi navijaci. Ja nisam ni prisutan a ni aktivan, ni na jednoj jedinoj drustvenoj mrezi sem na ovom forumu...ali oni koji imaju profile na raznim mrezama i rasireno clanstvo, mozda bi mogli da pokrenu akciju. Ima jos koji dan fore..
...mogla je ovo biti ta sezona
User avatar
Antipop Antonije
 
Posts: 3321
Joined: 05 Sep 2012, 21:34

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby DON » 08 Mar 2014, 02:02

Teglo, mogu da nam ga duvaju sluge rezima, rezim i svi ostali losi ljudi. Pobedicemo! Gerila je tu, ne boj se mackaaaa.

Modovi, mogli bi da reagujete na umobolno odusevljavanje. Nase je pravo, ali nicije nije da nam deli dijagnoze. Isto ja tako sad nogu da napisem UMOBOLNICI SU SVI KOJI NE MISLE KAO JA I KOJI SE NISU ODUSEVILI?

hahaha sad malo citam, internet revolucija i to hahaha koja demagogija i prodaja magle ahahaha cu pisi u zurnalu ahahahahga pa dokle?
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby StefNS » 08 Mar 2014, 02:40

Vučko da nisi večeras liznuo malo previše? :biggrin:
User avatar
StefNS
 
Posts: 4094
Joined: 08 Feb 2012, 04:28

PreviousNext

Return to Fudbalski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 72 guests