Board index Fudbal Fudbalski miks

"Dođite na stadion" - Željko Pantić

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby harmonica » 07 Mar 2014, 23:07

Nemojmo se zajebavati, Dule je rekao sve sto je SMEO i sto je vezano za KKP.

Ukljucite glavu malo, ne mora da se crta. Gerilska borba za bolju poziciju KKPa - da, otvoreni sukob ne.
A ipak je, samo za trenutak, u tom kriku svega nekoliko stotina grla, zazvučala takva strašna snaga! Kako to da nikad ne viču zbog drugih, važnijih stvari?
User avatar
harmonica
 
Posts: 3106
Joined: 13 Jan 2012, 15:29

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby NEDJA » 07 Mar 2014, 23:08

Nije mnogo spominjao velikog vodju ali ga je direktno prozvao u jednoj recenici gde je po meni pogodio sustinu.Za mene dovoljno.
Od prvog casa zivota svog
od trena kada sam ugled'o dan
u glavi se mojoj misao radja
da zivim za Partizan

Na kraju sveta da igra Partizan
on nece nikada ostati sam
i svako ce od nas ponosno reci
za njega zivot cu da dam
racunajte na nas
User avatar
NEDJA
 
Posts: 6115
Joined: 15 Dec 2013, 16:41
Location: Krusevac

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby teglica » 07 Mar 2014, 23:10

Sve ok.

Ploditelj nije DV, vec PPV.

Niko mu ne moze nista, a tek nece moci.

A vi se lozite medjusobno i dalje.
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby vrazmena » 07 Mar 2014, 23:10

Samo prisustvo Duleta u emisiji izazvalo je popriličnu gledanost,a pri toj velikoj gledanosti mnogi su čuli mnogo lepih stvari o Vesiću,Čoviću a bogami i o Vučiću i SNS-u i to od strane Pantića,Dule se ponašao kao kišobran.Ponašanje krajnje racionalno i pametno,kao Miloš Obrenović.
Izvinite a šta bi se dobilo otvorenom borbom i vređanjem PPV-a u ovom momentu,valjda ovde neki misle da ćemo tako navući sponzore i smanjiti gnev koji nas čeka za koji dan.Ne razumem šta god da uradi to je glupost,smešni su mi komentari tog tipa.Što se mene tiče čak mislim da će nam potpuno isto biti i da čemo proći kroz pakao kako god da se Dule večeras ponašao.Ovako je samo pokazao malo više odgovornosti,ne želeći da gnev eskalira momentalno mada mislim da je sa par upadica ipak ih solidno podjebavao i da nije uspeo u zadatku da bude krajnje suzdržan.
Bilo kako bilo najebali smo a sa tim Dule nema nikakve veze i hvala mu što ima snage da se uopšte bori kako tako sa tim maloumnicima.99% onih koji ga pljuju verovatno ne znaju na koju su sve vrstu pritisaka ovi spremni i šta se sve iza brda valja,mislim da znam možda 20% i da bi većina odavno sve ostavila i pobegla glavom bez obzira.Zato molim vas da ćutite i ne s..... mnogo.
gde su svpske zemlje tu još nisu stigli svpski vadikali
User avatar
vrazmena
 
Posts: 4803
Joined: 25 Aug 2013, 20:37

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby harmonica » 07 Mar 2014, 23:12

Ploditelj je on odavno, i bas nista izreceno emisiji ne bi to promenilo. Dok bi mozda bilo poslednji ekser na nasem sanduku
A ipak je, samo za trenutak, u tom kriku svega nekoliko stotina grla, zazvučala takva strašna snaga! Kako to da nikad ne viču zbog drugih, važnijih stvari?
User avatar
harmonica
 
Posts: 3106
Joined: 13 Jan 2012, 15:29

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby NEDJA » 07 Mar 2014, 23:16

Nisam bas siguran da se veliki vodja nece barem malo zamisliti veceras.Bez obzira koliko ostrasceno voleo Zvezdu i mrzeo Partizan,ipak taj vise voli vlast i to apsolutnu.
Od prvog casa zivota svog
od trena kada sam ugled'o dan
u glavi se mojoj misao radja
da zivim za Partizan

Na kraju sveta da igra Partizan
on nece nikada ostati sam
i svako ce od nas ponosno reci
za njega zivot cu da dam
racunajte na nas
User avatar
NEDJA
 
Posts: 6115
Joined: 15 Dec 2013, 16:41
Location: Krusevac

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby vrazmena » 07 Mar 2014, 23:18

harmonica wrote:Ploditelj je on odavno, i bas nista izreceno emisiji ne bi to promenilo. Dok bi mozda bilo poslednji ekser na nasem sanduku

Ma nisam znao da je on ploditelj nego su mi ovde neki oči otvorili,hvala i molim od GURUA za bar neki čas i otkrivanje VEČNE TAJNE.Nepal,Tibet,Katmandu,Dalaj Lama nema druge to je to 100%
gde su svpske zemlje tu još nisu stigli svpski vadikali
User avatar
vrazmena
 
Posts: 4803
Joined: 25 Aug 2013, 20:37

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby DON » 07 Mar 2014, 23:21

Da iskoristim ovaj divni skup da istaknem retorikom ulice i internet kriticara sledece:

Svi koji danima kukaju i kake su u zabludi i pali su pod razne uticaje, Dule je veceras oplodio i objasnio, da su ovi svi losi, ali i da nisu demoni kakvim ih predstavlja masinerija. Treba se boriti, ali ne ciganski sektaski.

hvala Dule, pametnom je ovo veceras bilo dovoljno.

Dule bog, svi ostali u rupe...

ahahahah
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby teglica » 07 Mar 2014, 23:25

NEDJA wrote:Nisam bas siguran da se veliki vodja nece barem malo zamisliti veceras.Bez obzira koliko ostrasceno voleo Zvezdu i mrzeo Partizan,ipak taj vise voli vlast i to apsolutnu.


A tu apsolutnu vlast ce dobiti za desetak dana, pa cete videti i koliko voli i posebno koliko mrzi Partizan. Samo sto posle toga vise nigde necete videti, cuti ili procitati DV.

Ovo je bila poslednja sansa.

Ima nekih koji su ovde pljuvali sipkase za sinoc u Areni. Brzo su promenili stav, postali umerenjaci, mudraci...
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby Zlaja » 07 Mar 2014, 23:29

Koliko sam upucen, Vucic će jednog grobara da zameni drugim. Mislim na koaliciju...
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46964
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby teglica » 07 Mar 2014, 23:39

DON VUČKO wrote:Da iskoristim ovaj divni skup da istaknem retorikom ulice i internet kriticara sledece:

Svi koji danima kukaju i kake su u zabludi i pali su pod razne uticaje, Dule je veceras oplodio i objasnio, da su ovi svi losi, ali i da nisu demoni kakvim ih predstavlja masinerija. Treba se boriti, ali ne ciganski sektaski.

hvala Dule, pametnom je ovo veceras bilo dovoljno.

Dule bog, svi ostali u rupe...

ahahahah



Samo ima jedan problem.

Svi pacovi koje ppv drzi ce ti iz rupa zadesetak dana pohrliti, a Dv ce u nju.

Niko ga vise nigde nece pustati, sem onoga sto im bude odgovaralo, kao Mozzartu za Djuru.

nece biti smeha, vec kuknjave, ali samo na Avangarde, ako i nju ne ugase

a i ti i urednik cete pisati sta vam dostave Butulija, Perunicic, Udovicic i Gak, a Dv samo o utakmici, bez kuknjave na sudije, novog, Covinog direktora lige, predsednika saveza....

na fudbalu, sprecavanju Stankovica za predednika i Stanojevica za selektora, sudijskoj komisiji, Terzi, kazni za Ninkovica, sudjenju u Pazaru i JNa, nisi nista naucio.
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby harmonica » 07 Mar 2014, 23:40

teglica wrote:
NEDJA wrote:Nisam bas siguran da se veliki vodja nece barem malo zamisliti veceras.Bez obzira koliko ostrasceno voleo Zvezdu i mrzeo Partizan,ipak taj vise voli vlast i to apsolutnu.


A tu apsolutnu vlast ce dobiti za desetak dana, pa cete videti i koliko voli i posebno koliko mrzi Partizan. Samo sto posle toga vise nigde necete videti, cuti ili procitati DV.

Ovo je bila poslednja sansa.

Ima nekih koji su ovde pljuvali sipkase za sinoc u Areni. Brzo su promenili stav, postali umerenjaci, mudraci...


Ti sipkasi su juce stravicno zasrali motku, prodali se. Njihovo misljenje nema direktne veze sa klubom, i od toga se moze ograditi. Predsednik JSD Partizan, Bog, Idol, car, glavni sraf u masini, trenercina, ljudina ne sme, a i ne treba da ulazi u politicku borbu sa politicarima


Idemo Done!!!
Spoiler: pokaži
:laugh:

Image
A ipak je, samo za trenutak, u tom kriku svega nekoliko stotina grla, zazvučala takva strašna snaga! Kako to da nikad ne viču zbog drugih, važnijih stvari?
User avatar
harmonica
 
Posts: 3106
Joined: 13 Jan 2012, 15:29

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby teglica » 07 Mar 2014, 23:45

:okk:

Ziveo

:blue: i on

i Djura i Ruzic
Last edited by teglica on 07 Mar 2014, 23:47, edited 1 time in total.
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby grobar_Zvornik » 07 Mar 2014, 23:46

Zlaja wrote:Koliko sam upucen, Vucic će jednog grobara da zameni drugim. Mislim na koaliciju...


Руку на срце то је изгледа чињеница.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31502
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Zeljko Pantic i njegovi gosti

Postby teglica » 07 Mar 2014, 23:50

Eno svi se utrkuju da prenesu po medijma kako je plodio. Na sve strane prsti . Vucko, pa napisi nesto na sajtu ili novinama, zurnal ni rec...

Za Djuru posebno.

Abolirajte Djuru !

Usrao se PPV od DV, pobegao u rupu. Vesic posebno. Podneo ostavku. Pa i Gak im se smeje...

Sve novine prenose oplodnju DV.

Lepo je ziveti u svom svetu, kako je DV nekoga zajebao. Obicna retoricka zajebancija, na koju ce vec sutra svi zaboraviti, bez ikakvog efekta. Mi sve sve to znamo, koja je svrha ?

Da mu se jos vise divimo ? Nazalost shvaticete za dve nedelje sta nas ceka u naredne cetiri godine.

A da li se neko brecnuo, uplatio sponzorstvo, da li je doslo vise ljudi u Arenu ? Svi jaki na recima, a ni Arenu ne mozemo da napunimo, da kupimo sve karte, a komoli da nesto kao skandiramo, prodrmamo.

Sve internet revolucionari.

Kakav narod takva vlast,a kakvi navijaci smo postali tako ce i klub proci..
Last edited by teglica on 08 Mar 2014, 00:00, edited 1 time in total.
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

PreviousNext

Return to Fudbalski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 57 guests