Board index Fudbal Fudbalski miks

Kucamo na vrata zaboravljenih asova

Kucamo na vrata zaboravljenih asova

Postby lockdown » 29 Jan 2014, 16:12

Da se podsetimo nekih zaboravljenih asova koje smo gledali i skupljali slicice ...

Pored imena stavite i sliku ili klip ..

Paul Gascoigne

Image

Zalostno je to sta mu se sada dogadja ...

Mario Jardel

Image

Moj omiljeni napadac iz detinjstva i jedan od najpodcenjenih ....

Roy Makaay

Image

Nekako uvek u senki Van Nistelrooya i Kluiverta ...

Diego Tristán

Image

Christian Vieri

Image

Juninho Pernambucano

Image

Marcelo Salas

Image

Peter Schmeichel

Image

Oliver Bierhoff

Image

Oliver Kahn

Image
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: Kucamo na vrata zaboravljenih asova

Postby Dare » 29 Jan 2014, 16:14

Bobo Vieri. :blue:

Kakva je to igračina bila. Auuuu ... Još jednom :blue:

Edit: Da i ja nešto postavim. :D

Legendarni Alvaro Recoba

Image

Kakva je to mašina bila ..

David Seaman

Image

Legendarni goša , mogao je da odbrani neodbranjivo , a isto tako da primi nešto što ni ja ne bih primio.
https://youtu.be/LI4u63mvQ-Q
User avatar
Dare
 
Posts: 13733
Joined: 21 Dec 2012, 14:23

Re: Kucamo na vrata zaboravljenih asova

Postby lockdown » 29 Jan 2014, 16:38

Juan Sebastián Verón

Image

Ivan Zamorano

Image

Fernando Morientes

Image

Steve McManaman

Image

Gaizka Mendieta

Image

Giovane Élber

Image

Rui Costa

Image

Ole Gunnar Solskjær

Image

Andreas Köpke

Image

Jürgen Klinsmann

Image
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: Kucamo na vrata zaboravljenih asova

Postby Hezonja » 29 Jan 2014, 16:40

Gabriel Batistuta

Image
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Kucamo na vrata zaboravljenih asova

Postby Tegi » 29 Jan 2014, 17:22

Image
Legendarni izvodjac slobodnih udaraca iz Lecea, Ernesto Sevanton

Image
Vitor Bajia

Image
Dzoker Rosonera iz zlatnih dana, Jon Dal Tomason :crybaby:
Last edited by Tegi on 29 Jan 2014, 17:30, edited 2 times in total.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20672
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kucamo na vrata zaboravljenih asova

Postby Doktor Mo » 29 Jan 2014, 17:24

Ivan Kordoba
Image


Hulio Rikardo Kruz
Image
User avatar
Doktor Mo
 
Posts: 4633
Joined: 27 Dec 2012, 11:42

Re: Kucamo na vrata zaboravljenih asova

Postby Henry » 29 Jan 2014, 17:25

Dennis Bergkamp
Image


Zinedine Zidane
Image
Todoricu, mars iz Partizana!
Henry
 
Posts: 3578
Joined: 07 Feb 2013, 23:19

Re: Kucamo na vrata zaboravljenih asova

Postby Doktor Mo » 29 Jan 2014, 17:27

I moj omiljeni strani fudbaler, kad sam bio klinac..
Frančesko Toldo. :blue:

Image
User avatar
Doktor Mo
 
Posts: 4633
Joined: 27 Dec 2012, 11:42

Re: Kucamo na vrata zaboravljenih asova

Postby Dare » 29 Jan 2014, 17:54

Jimmy Floyd Hasselbaink

Image

Ima li neko ko nije gotivio ovu ljudinu ? Brat najrođeniji :blue:

Da nešto kažem za dnevnik. :D
Gledam ovih dana , mali rođak moj , 9 godina sada ima , od igrača samo zna za Ronalda i Mesija. Jebote , sjećam se kad sam ja imao toliko godina , pa bilo je takmičenje među nama drugarima ko će više igrača znati , u školi otkineš list iz sveske , i pišeš sve igrače koje znaš , posle se prebrojava ko zna više igrača... Ova sad generacija niti prati fudbal (nebitno , može i košarka , šta ja znam) niti igraju fudbala negdje , samo internet. Ej brate , dijete od 9 godina ima facebook. :tap:

Ne znam da li su odgledali bar 1 utakmicu u svom životu. Svjetsko prvenstvo 2002 , mi drugari se budimo rano ujutro , ispratiš svaku utakmicu koja se igra taj dan , posle pališ napolje , igraš fudbala , pokušavaš da napraviš neki potez koji si vidio to jutro na TVu , prepričavaju se utakmice koje su se gledale ..

Nevezano za fudbal , gledam sad , jedno brdašce iza moje zgrade , prekrio ga snijeg , samo se tragovi pasa vide. Sjećam se kako se nekad nas tu po 20-ak okupi , i grudva se , sanka se , i sve ostalo što zimske radosti donose. A sada , nema ni 1 dijete , niko se napolju ne igra , svi uz računare i ganjaju retardirane igrice i mrtvi facebook...

Jeste da ću citirati degenerika , ali moram: "Vi niste generacija , vi ste degeneracija. :crybaby:
https://youtu.be/LI4u63mvQ-Q
User avatar
Dare
 
Posts: 13733
Joined: 21 Dec 2012, 14:23

Re: Kucamo na vrata zaboravljenih asova

Postby Doktor Mo » 29 Jan 2014, 17:59

Zanimljivo da sam ja od 4.-8. godine pratio strani fudbal mnogo, ali baš mnogo, više nego sada. Tada sam bukvalno znao sve, bez interneta i svega toga. Bio sam pokretna enciklopedija. :laugh: Sad me fudbal sve manje zanima, pratim samo domaće livade..Možda zato što sam bio klinac pa mi sve bilo lepo, al sam ubeđen da je fudbal pre 10 godina bio pravi fudbal, a ovo što danas gledamo je :puke: Koji bre kurčevi Ronaldo, Mesi, Nejmar i ostala govna...Ne bih menjao jednog Gravesena za petsto Mesija.
User avatar
Doktor Mo
 
Posts: 4633
Joined: 27 Dec 2012, 11:42

Re: Kucamo na vrata zaboravljenih asova

Postby Pit Bull » 29 Jan 2014, 18:57

Ja sa 7 godina skupljao slicice Lige Sampiona pa slao one paketice, bila fora posaljes paketica odredjen broj i dobijes nagradu, ja dobio trotinet(verujem da vecina sadasnje dece ne zna ni sta je to :laugh:), tada bilo hit jbt, a sledece godine orginal loptu, koliko je sadasnja generacija propala to je tuzno, za sebe mogu reci da sam sa 7-8 godina znao nabrojati prvu ekipu nzm Valensije a bilo je jos takvih, sad ako nadjes dete do 10 godina koje zna nabrojati 11 igraca Reala genije je :roll:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58107
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kucamo na vrata zaboravljenih asova

Postby Dare » 29 Jan 2014, 19:05

Eeee trotinet , to je bila fora. :biggrin: Klinac iz moje zgrade je tjerao to čudo ovog ljeta , inače nisam vidio već par godina trotinet.

A i te sličice , sjećam se kad se skupljalo. Pa se igrala ona igra polo-cijelo (ne znam da li se to kod vas igralo) , uzazidke , i tako tih. Drugar iz razreda dobio Ronalda (pravog Ronalda , ne ovog robota) , ja mu odnesem Ronalda u nekoj igri , nije ni skontao dok nisam počeo da ga zezam , tukli se on i ja čitav dan , htio da mu ga vratim. Na kraju mi nudio 30 sličica za njega , ja nisam pristao. :lol2:

E to su bili dani ... :crybaby:
https://youtu.be/LI4u63mvQ-Q
User avatar
Dare
 
Posts: 13733
Joined: 21 Dec 2012, 14:23

Re: Kucamo na vrata zaboravljenih asova

Postby Pit Bull » 29 Jan 2014, 19:14

Dare wrote:Eeee trotinet , to je bila fora. :biggrin: Klinac iz moje zgrade je tjerao to čudo ovog ljeta , inače nisam vidio već par godina trotinet.

A i te sličice , sjećam se kad se skupljalo. Pa se igrala ona igra polo-cijelo (ne znam da li se to kod vas igralo) , uzazidke , i tako tih. Drugar iz razreda dobio Ronalda (pravog Ronalda , ne ovog robota) , ja mu odnesem Ronalda u nekoj igri , nije ni skontao dok nisam počeo da ga zezam , tukli se on i ja čitav dan , htio da mu ga vratim. Na kraju mi nudio 30 sličica za njega , ja nisam pristao. :lol2:

E to su bili dani ... :crybaby:


Kako se nije igralo, bila atrakcija cijela-pola, mi smo igrali jos blize-dalje i poklapanje karata, nmg se setiti naziva :D uglavnom vrtilo se uvek nesto, sad koliko znam nit' ima slicica za skupljanje nit' ko skuplja, ja sam imao i neki Seria A album, uglavnom imam negde sacuvano bas dosta albuma, ali jbg kome je sad u interesu skupljati slicice kad sve ima na internetu...
Isto tako se secam da nisam mogao docekati pregled Lige Sampiona, uvek izbegavao da saznam rezultat, isao pregled pola sata posle meceva, zamisli sad da cekas pregled LS a da ne znas rezultate :laugh:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58107
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kucamo na vrata zaboravljenih asova

Postby Doktor Mo » 29 Jan 2014, 19:29

Pola-celo i slike-ne-slike :lol2:
User avatar
Doktor Mo
 
Posts: 4633
Joined: 27 Dec 2012, 11:42

Re: Kucamo na vrata zaboravljenih asova

Postby rabesandratana » 29 Jan 2014, 20:48

Legendarni golman Meksika,ponekad je igrao i centarfora, na nekom svetskom prvenstvu Fifa je upozorila Meksikance da mogu da ga registruju ili kao golmana ili kao igraca, poznat je i po tome da je sam dizajnirao svoje dresove.

Image
Vucicu pederu ne damo ti titulu !

Dacha
Deda
NBG
Cuburac i cerka
Dexi
Angus Young
Don i kum
Jedno ime
Chinaski
User avatar
rabesandratana
 
Posts: 10826
Joined: 27 Nov 2011, 15:43

Next

Return to Fudbalski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests