Board index Razni Sportovi Zimski sportovi

Hokej na ledu u Srbiji u svetu

Re: Hokej na ledu u Srbiji u svetu

Postby Chuck » 30 May 2015, 22:32

Partizan novi član ruske hokejaške lige?

Direktor VHL lige Skoropupov Herman obratio se vezano uz želje Partizana iz Beograda da postane deo ove lige:

“Partizan je izrazio želju da se pridruži Ligi. Pristupili su nam iz srpskog “Partizana“, poslali su dokumente, ali sve je malo kasno – postoje procedure za prijem novih klubova, posebice stranih. Najvjerojatnije je da će igrati u VHL-u, ali tek sljedeće godine. Za početak liga treba primiti i pregledati sve klupske dokumente, provjeriti usklađenost o svim važnim pitanjima, namere kluba, stabilno financiranje i zadovoljavajuću infrastrukturu. Ako Liga zaključi da je to sve u redu, glavna skupština glasa i daje dozvolu. Proces je identičan za svaki klub.”

Takođe je istaknuo da “Partizan” nije i jedini klub koji želi u VHL:

“Postoje i drugi klubovi (koji žele u VHL). Svemu moramo pažljivo pristuputi, razmisliti koliko stranih klubova trebamo u ligi. To je potencijalno problem o kojem moramo se dobro konzultirati. Naglasak lige je, naravno, na ruskom hokeju i domaćim klubovima.”

U VHL-u zasad postoje dva strana kluba, kazahstanski Saryarka i Kazink-Torpedo.
User avatar
Chuck
 
Posts: 3358
Joined: 20 Apr 2015, 21:16

Re: Hokej na ledu u Srbiji u svetu

Postby Tomasz Rzasa » 23 Feb 2016, 19:16

Niko ne prati derbi u hokeju, solidna pegla ispade na kraju druge trecine :biggrin:
So if you walk away
Who is gonna stay
Tomasz Rzasa
 
Posts: 2648
Joined: 19 Dec 2012, 18:59
Location: НБГ

Re: Hokej na ledu u Srbiji u svetu

Postby rabesandratana » 23 Feb 2016, 19:23

http://mondo.rs/a878220/Sport/Ostali-sp ... vezda.html

Komentator : "Gledamo fantastican hokej" :biggrin:

Komsijama na dresu-Telekom Srbija, Arena sport, Lasta, Sport vision

Mi -Big pizza

Penal za Zvezdu :biggrin:

Spoiler: pokaži
cist kao suza
Vucicu pederu ne damo ti titulu !

Dacha
Deda
NBG
Cuburac i cerka
Dexi
Angus Young
Don i kum
Jedno ime
Chinaski
User avatar
rabesandratana
 
Posts: 10866
Joined: 27 Nov 2011, 15:43

Re: Hokej na ledu u Srbiji u svetu

Postby Velja » 23 Feb 2016, 20:17

rabesandratana wrote:http://mondo.rs/a878220/Sport/Ostali-sportovi/Partizan-Zvezda.html

Komentator : "Gledamo fantastican hokej" :biggrin:

Komsijama na dresu-Telekom Srbija, Arena sport, Lasta, Sport vision

Mi -Big pizza

Penal za Zvezdu :biggrin:

Spoiler: pokaži
cist kao suza

Ovo je neverovatno covece...

Zvezda ima 0 (slovima nula) titula u bivsoj Jugoslaviji i simboli hokeja one drzave su bila dva slovenacka kluba Jasenice i Olimpija,te Partizan.Imaju pet titula u krnjoj drzavi,a poslednju pre vise od deceniju.Onda dodjes i pogledas im sponzorski pul...Telekom,Dunav Osiguranje,Arena,Lasta.Verovatno nikad necemo saznati koliko se novca slilo u rupu bez dna od pickoustog do danas.

Sve ovo preti da izazove ogromne sukobe u ovoj jadnoj zemlji,a neko kao da to upravo hoce.Pa se jos i prenosi rezultat iz minuta u minut na Mondu,ono klasicno podjebavanje u stilu "bahati smo i moze nam se".
Lažem čim zinem,
Za braću Vučić i SNS-ov Partizan ginem!!!
Velja
 
Posts: 4775
Joined: 26 Sep 2013, 15:46

Re: Hokej na ledu u Srbiji u svetu

Postby Skafi » 23 Feb 2016, 20:30

User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Hokej na ledu u Srbiji u svetu

Postby Packy » 24 Feb 2016, 14:09

Sav taj Zvezdin sponzorski pul bice kratkog daha, ulaganja ce sigurno u skorije vreme da prestanu posto nema sanse da zbog slabog kvaliteta koji se nudi da bude pomama za kartama.Svaki klub koji nema iza sebe vernu publiku ne moze dugorocno da bude u vrhu.Ovo sto rade bice instant efekat pa se ubrzo vraca sve na staro.Pokusali su tako od Zvezde da naprave vaterpolo giganta i vidimo gde su zavrsili, ne mozes u publici koje nema da probudis interesovanje za sportom kada ona uglavnom gleda samo uspeh i tu je uz klub kada ide sve po loju.

Domaci hokej me ne interesuje puno, cak i kada je Partizan imao neku ozbiljniju ulogu u regionu.Gledao sam cak malo i na RTS-u, ali nije me nesto puno interesovalo da nastavim sa gledanjem.Gledao sam jednom prilikom nasu repku kada su igrali II diviziju, malo je drugaciji osecaj kada sam gledao uzivo ali opet nije kod mene probudilo zelju da pratim domaci hokej.Pratio sam tamo od kada SK postoji NHL do 2009 i to sam uglavnom hvatao reprize, posle sam malo izgubio interes i do 2013 nisam pogledao nijedan mec.Sada uglavnom ispratim NHL vikendom, petkom veoma retko, subotu tekme oko 7-8 uvece i nedeljom koliko mogu.Kada pocne PO, to cu vec sigurno bolje da ispratim i promenicu bioritam.
User avatar
Packy
 
Posts: 552
Joined: 21 Feb 2016, 16:00

Re: Hokej na ledu u Srbiji u svetu

Postby rabesandratana » 11 Mar 2016, 20:04

Pobedom od 5:4 poveli smo sa 1:0 u finalanj seriji protiv Zvezde.
Vucicu pederu ne damo ti titulu !

Dacha
Deda
NBG
Cuburac i cerka
Dexi
Angus Young
Don i kum
Jedno ime
Chinaski
User avatar
rabesandratana
 
Posts: 10866
Joined: 27 Nov 2011, 15:43

Re: Hokej na ledu u Srbiji u svetu

Postby Sgt. Major » 11 Mar 2016, 20:08

Big Pizza je u vlasništvu ljudi koji su nekada davno igrali hokej u Partizanu, a kasnije stvorili Marbo i prodali ga Pepsiju za 200 miliona evra. Sada imaju akcije u Imleku, Bambiju, Knjazu, grade A blok itd.
Svaka im čast što nisu zaboravili svoj klub.


Sa druge strane, sponzori komšinice su Telekom Srbija, SAGA, Arena, Lasta...
Smešno je to što vlasničku strukturu Arene čine Telekom i SAGA, kao jedini vlasnici.

Uzalud trud, džaba vam sve!
only you KK PFC
User avatar
Sgt. Major
 
Posts: 334
Joined: 06 Jan 2014, 15:37

Re: Hokej na ledu u Srbiji u svetu

Postby rabesandratana » 11 Mar 2016, 20:53

Drago mi je sto su Bojan i Andrej uz klub i pomazu mu, obojica su bili clanovi one ekipe koja nam je donela titulu posle visedecenijskog posta,
Andrej je postigao odlucujuci pogodak u penal seriji trece utakmice u Jasenicama, bio je clan prvog napada sa Maticukom i Lepsom.
Milovanovic je cinio drugi napad sa Blaz Lomovsekom i Dundom, bilo je kvalitetnijih napadackih trojki od tog ali meni licno iz nekog razloga najgotivniji napad koji sam imao prilike da gledam.
Vucicu pederu ne damo ti titulu !

Dacha
Deda
NBG
Cuburac i cerka
Dexi
Angus Young
Don i kum
Jedno ime
Chinaski
User avatar
rabesandratana
 
Posts: 10866
Joined: 27 Nov 2011, 15:43

Re: Hokej na ledu u Srbiji u svetu

Postby Rajs » 11 Mar 2016, 23:16

Jel istina da je HK Beostar promenio ime u SKHK Crvena zvezda?
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25591
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Hokej na ledu u Srbiji u svetu

Postby Caretta Caretta » 12 Mar 2016, 13:50

Lepo je što Arena prenosi domaći hokej, ali je sramotan način na koji to rade. Komentator Miloš Šakan je pokazivao neskriveno ushićenje kad god ekipa SKHL C. Zvezda (nekadašnji Beostar) postigne gol, i isto takvu ravnodušnost (sa prizvukom nezadovoljstva) kada Partizan poentira. Ovo sve je u skladu sa segregacijom koja se u svim sportovima sprovodi i čiji je cilj da se klubovi najuspešnijeg SD u Srbiji marginalizuju, a svi koji vole Partizan postave u status građana drugog reda. Tirjanstvu se mora stati nogom za vrat, dosta je bilo!!!
Što se samog plej ofa tiče, situacija je neizvesna posle mnogo godina. Bivši Beostar je prava legija stranaca, praktično bez udela domaćih hokejaša. Oni imaju mnogo utakmica u nogama i to je njihova najveća prednost. Partizan je 80% reprezentacije Srbije, potpomognut pojačanjima iz Rusije i sigurno ima širu rotaciju i tri uravnotežene postave. Najveći hendikep Partizana je mali broj odigranih utakmica, pošto su crno beli igrali samo domaću ligu. Sinoć smo imali i malo sreće, a moram da naglasim da je suđenje bilo znatno bolje nego u prethodnom duelu koji su vodile domaće sudije. Tada je bivšem Beostaru bila dozvoljena izuzetno prljava igra, a Partizan, koji igra čistije je sve vreme bio u short handu. To je i dovelo do velike tuče pri kraju utakmice. Mislim da je dobro što sada sude strane sudije, kamo sreće da je tako i u drugim sportovima.
User avatar
Caretta Caretta
 
Posts: 1523
Joined: 21 Aug 2011, 11:27
Location: Beograd


Re: Hokej na ledu u Srbiji u svetu

Postby Tajler Darden » 12 Mar 2016, 23:18

Колико ће се наплаћивати улаз када ми будемо домаћини у трећој утакмици?
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Hokej na ledu u Srbiji u svetu

Postby svajcika » 12 Mar 2016, 23:26

Tajler Darden wrote:Колико ће се наплаћивати улаз када ми будемо домаћини у трећој утакмици?


uvek je 200 dinara
svajcika
 
Posts: 424
Joined: 28 Feb 2012, 19:50

Re: Hokej na ledu u Srbiji u svetu

Postby vess » 14 Mar 2016, 00:07

Zna li se u koliko casova se igra mec u utorak?
''Treba da se izdrže i ova vremena, jeste neka vrsta plemstva u ovim danima navijati za Partizan. Iz svega ovoga moramo izaći jači nego što smo bili kad je ova oluja došla." - General Duško Vujošević
User avatar
vess
 
Posts: 4727
Joined: 12 Jun 2013, 13:38
Location: Topcidera lepsa strana

PreviousNext

Return to Zimski sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests